برگزیده های پرشین تولز

ویروس BOWD

msaramon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منبع و حتا نرم افزاری پیدا نکردم که راجع به این بد افزار اطلاعاتی بده که بتونم مشکلم رو رفع کنم.سیستم من دچار این ویروس شده و همه اطلاعاتم رو خراب کرده.به این صورت که فرمت فایل ها رو به اسم bowd تغییر میده و اطلاعات داخلش رو غیرقابل دسترس میکنه.بطور دقیق یک باج افزار حساب میشه بطوری که یک تکست با درخواست 600 دلار از شما میخواد در قبال درست کردن همه فایل هامون.

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,176
Nod32smart security
نسخه یک ماهه فول و رایگان داره..
یه تستی بکنید..

msaramon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امتحان کردم جوابگو نبوده

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
منبع و حتا نرم افزاری پیدا نکردم که راجع به این بد افزار اطلاعاتی بده که بتونم مشکلم رو رفع کنم.سیستم من دچار این ویروس شده و همه اطلاعاتم رو خراب کرده.به این صورت که فرمت فایل ها رو به اسم bowd تغییر میده و اطلاعات داخلش رو غیرقابل دسترس میکنه.بطور دقیق یک باج افزار حساب میشه بطوری که یک تکست با درخواست 600 دلار از شما میخواد در قبال درست کردن همه فایل هامون.
به روایت هوش مصنوعی
Bowd is a type of ransomware that encrypts data on the infected computer and demands a ransom for decryption1234.
Bowd is one of the Djvu or STOP ransomware variants that use a combination of AES and RSA encryption algorithms1234.
Bowd appends its extension (“.bowd”) to filenames and drops a ransom note (the “_readme.txt” file) that instructs victims to contact the attackers via email and pay $980 or $490 in Bitcoin within 72 hours1234.
Bowd can be removed by using anti-malware software such as Malwarebytes, HitmanPro, Emsisoft Emergency Kit, etc. in Safe Mode with Networking2. However, this does not guarantee the recovery of encrypted files.
Bowd may be decrypted by using a free tool developed by Emsisoft if it was encrypted with an offline key[^5]. Otherwise, there is no reliable way to decrypt files without paying the ransom.
I hope this helps you understand more about Bowd malware. Stay safe!
ترجمه گوگل ترانسلیت

در اینجا اطلاعاتی در مورد بدافزار Bowd وجود دارد: Bowd نوعی باج‌افزار است که داده‌های رایانه آلوده را رمزگذاری می‌کند و برای رمزگشایی باج می‌خواهد1234. Bowd یکی از انواع باج افزار Djvu یا STOP است که از ترکیبی از الگوریتم های رمزگذاری AES و RSA 1234 استفاده می کند. Bowd پسوند خود (.bowd) را به نام فایل‌ها اضافه می‌کند و یک یادداشت باج (فایل «_readme.txt») می‌فرستد که به قربانیان دستور می‌دهد از طریق ایمیل با مهاجمان تماس بگیرند و در عرض 72 ساعت 980 یا 490 دلار به بیت‌کوین بپردازند1234. Bowd را می توان با استفاده از نرم افزارهای ضد بدافزار مانند Malwarebytes، HitmanPro، Emsisoft Emergency Kit و غیره در حالت Safe Mode with Networking2 حذف کرد. با این حال، این بازیابی فایل های رمزگذاری شده را تضمین نمی کند. Bowd ممکن است با استفاده از یک ابزار رایگان توسعه یافته توسط Emsisoft رمزگشایی شود، اگر با یک کلید آفلاین رمزگذاری شده باشد[^5]. در غیر این صورت، هیچ راه مطمئنی برای رمزگشایی فایل ها بدون پرداخت باج وجود ندارد. امیدوارم این به شما کمک کند تا در مورد بدافزار Bowd بیشتر بدانید. ایمن بمان!

ترجمه بینگ
Bowd نوعی باج افزار است که داده ها را بر روی کامپیوتر آلوده رمزگذاری می کند و خواستار باج برای رمزگشایی۱۲۳۴ است.
Bowd یکی از گونه های باج افزار Djvu یا STOP است که از ترکیبی از الگوریتم های رمزنگاری AES و RSA1234 استفاده می کند.
Bowd الحاق خود را (".bowd") به نام های فایل الحاق می کند و یک یادداشت باج (فایل "_readme.txt" را رها می کند که به قربانیان دستور می دهد تا از طریق ایمیل با مهاجمان تماس گیرند و ظرف ۷۲ ساعت۱۲۳۴ ۹۸۰ یا ۴۹۰ دلار در بیت کوین پرداخت کنند.
Bowd را می توان با استفاده از نرم افزارهای ضد بدافزار مانند Malwarebytes، HitmanPro، Emsisoft Emergency Kit و غیره حذف کرد. در حالت ایمن با Networking2. با این حال، این کار بازیابی فایل های رمزگذاری شده را تضمین نمی کند.
Bowd ممکن است با استفاده از یک ابزار آزاد توسعه یافته توسط Emsisoft رمزگشایی شود اگر آن را با یک کلید آفلاین رمزگذاری شده بود[^5]. در غیر این صورت هیچ راه قابل اعتمادی برای رمزگشایی فایل ها بدون پرداخت باج وجود ندارد.
من امیدوارم که این کمک می کند تا شما را درک بیشتر در مورد بدافزار Bowd. در امان بمون!

tsd137

Registered User
لایک‌ها
857
سلام خدمت شما

symantec endpoint protection رو از لینک زیر نصب کن
موقع نصب گزینه custom رو انتخاب کن بعد dark network installation
تیک گزینه update after install رو بردار
بعد از اینکه نصب شد برنامه رو از آیکون اجرا کن live update رو بزن(اگر پیام داد already running یا busy) یکم صبر کن بعد اجرا کن صبر کن آپدیت بشه
حدود 5 دقیقه نهایتا
سیستم رو ری استارت کن
بالا آمد بزن فول سیستم اسکن طول میکشه احتمال اینکه repair هم کنه خیلی بالاست

نسخه 64 بیتی حدود 63 مگابایت

soft98.ir

Symantec Endpoint Protection 14.3.9210.6000 Full Win/Mac/Linux دانلود نرم افزار امنیتی

امکانات Symantec Endpoint Protection دارا بودن آنتی ویروس Symantec به همراه فایروال امکان تشخیص نفوذهای داخل به خارج و برعکس کنترل برنامه های سیستم در دسترسی به اینترنت کنترل دسترسی های به سیستم شما از کامپیوترهای شبکه امکان کار و مدیریت و Update برنامه توسط سرور کنترل سخت افزارها و قطعات ورودی و
soft98.ir
soft98.ir
آنتی ویروسی هست که یخورده تو استارت وین سنگینه
من با فایروالش کلا جلوی آپدیت وین 10 رو گرفتم خوبه

بالا