برگزیده های پرشین تولز

وینگ چون بهتره یا کونگ فو توآ

Sina-bank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط جیت کان دو بزن بزن حسابی

three heart

Registered User
لایک‌ها
49
کسی هست که وینگ چان یا جیت کاندو در ایران کار کرده باشه و بتونه یکم توضیح بده وضعیتش چطوره؟

three heart

Registered User
لایک‌ها
49
یه سرچ کنی سایترو پیدا میکنی :D
منحل شدن شاید معنی اینو بده که دیگه از طرف فدراسیون تحت پوشش قرار نمی گیره و حکم و مدارک از طرف فدراسیون فاقد اعتبار و احکام جدید نمیدن

فکر کنم این سایت رسمیش است http://www.wingtsuniran.com/news.php منحل نشده که
چرا هاپکیدو کار نمی کنی هم ایکیدو هم جودو و هم تکواندو است و دفاع چاقو و اسلحه و..... هم داره و اگر استاد خوب گیر بیاری دفاع شخصی هاش خیلی کابردی است
وضعش هم در ایران خوبه استادش هم چند مدت پیش از کره اومد ایران

Last edited:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
فکر کنم این سایت رسمیش است http://www.wingtsuniran.com/news.php منحل نشده که
چرا هاپکیدو کار نمی کنی هم ایکیدو هم جودو و هم تکواندو است و دفاع چاقو و اسلحه و..... هم داره و اگر استاد خوب گیر بیاری دفاع شخصی هاش خیلی کابردی است
وضعش هم در ایران خوبه استادش هم چند مدت پیش از کره اومد ایران

من گفتم وینگ چون کونگ فو سنتی منحل شده که زیر نظر پیرنیا اداره می شده ولی این سایتی که دادی وینگ چون کونگ فو هست که اگه اشتباه نکنم زیر نظر حسن زاده هست

three heart

Registered User
لایک‌ها
49
من گفتم وینگ چون کونگ فو سنتی منحل شده که زیر نظر پیرنیا اداره می شده ولی این سایتی که دادی وینگ چون کونگ فو هست که اگه اشتباه نکنم زیر نظر حسن زاده هست

استاد حسن زاده همونه که رفته المان درسته؟بد نیست هر چند المان با چین خیلی فاصلش زیاد!!!!!!!!
ولی چه فرقی داره وینگ چون بدونه از افغانستان هم یاد گرفته باشه خوبه( اینو همین طوری گفتم)
در ضمن وینگ چون مگه سنتی و غیر سنتی و مدرن و فوق مدرن و غیره داره
والا زمان ما یک دونه بیشتر نبود( زمانی رو می گم که در چین با استاد یپ تمرین می کردم( اینو رو هم همین طوری گفتم))

Last edited:

حسن ااا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من 2 سال است در اصفهان وینگچون ایپ من استاد بوسلی را دارم یاد میگیرم وینگچون ایپ من را هیچ جا در ایران اموزش نمی دهند به غیر از یک نفر اونم استاد باسو 15 سال چین رفتند در کنار گرند مستر دونالد مک اموزش دیدند عزیزانم این وینچونگی که شما نام میبرید wt یا همون وینگتسون هست که خیلی جاها اصولی نیست تنها کسی که وینگچون خالص ایپ من را اموزش می دهد استاد باسو در اصفهان که 7 باشگاه هم دارد و به نظر من توا مسخره ترین کونگفویی است که استاد میرزایی ابداع کرد پس خواهشا وینگچون را با توا مقایسه نکنید سایت استاد باسو هم www.wing-chun.ir است

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
مهارت اساتید وینگ چوون در ایران زمانی مشخص میشه که با هم مسابقه بدند هرکسی پیروز بیرون امد اون اصل وینگ چوون است

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
هیچکدام. برو کشتی بوکس بزت تو کاره UFC نبرد واقعی اینه نه این چینی پی نیا :lol:

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
من 2 سال است در اصفهان وینگچون ایپ من استاد بوسلی را دارم یاد میگیرم وینگچون ایپ من را هیچ جا در ایران اموزش نمی دهند به غیر از یک نفر اونم استاد باسو 15 سال چین رفتند در کنار گرند مستر دونالد مک اموزش دیدند عزیزانم این وینچونگی که شما نام میبرید wt یا همون وینگتسون هست که خیلی جاها اصولی نیست تنها کسی که وینگچون خالص ایپ من را اموزش می دهد استاد باسو در اصفهان که 7 باشگاه هم دارد و به نظر من توا مسخره ترین کونگفویی است که استاد میرزایی ابداع کرد پس خواهشا وینگچون را با توا مقایسه نکنید سایت استاد باسو هم سازمان بین المللی وینگ چون کونگ فو ایران است

جناب " حسن " فکر میکنم کار شما بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد . چون شما در چندین سایت دیگر هم همین پست را درج کردید . شما با این کارتان فقط به استادتان ضربه میزنید .

حسن ااا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نه عزیزم این طور نیست من همان واقعیت که بود را گفتم بنیان گذار سبک وینگچون ایپ من در ایران استاد باسو هستند و مسئول سبک در ایران من فقط می خواستم بگویم که وینگچون یکی از بهترین سبک های دانیاست پس با سبک هایی که ایرانیا ترکیب کردهاند مقایسه نکنید.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
نه عزیزم این طور نیست من همان واقعیت که بود را گفتم بنیان گذار سبک وینگچون ایپ من در ایران استاد باسو هستند و مسئول سبک در ایران من فقط می خواستم بگویم که وینگچون یکی از بهترین سبک های دانیاست پس با سبک هایی که ایرانیا ترکیب کردهاند مقایسه نکنید.

درود دوست عزیز میشه اسم همون سبک هایی رو که ایرانی ها ترکیب کردن رو بگین؟؟

ممنون

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625

خوب شما که شروع به نوشتن در مورد استادت کردی ، حداقل کمی کامل تر توضیح بده . مثلا در مورد سوابق استاد های جناب باسو و اینکه خود ایشون چند وقت است که کار میکنند و دلایلتان برای اینکه می گویید ایشان سبک وینگ چون اصلیل را آموزش میدهند و ....
لطفا بیشتر توضیح بدهید .

با تشکر

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خوب شما که شروع به نوشتن در مورد استادت کردی ، حداقل کمی کامل تر توضیح بده . مثلا در مورد سوابق استاد های جناب باسو و اینکه خود ایشون چند وقت است که کار میکنند و دلایلتان برای اینکه می گویید ایشان سبک وینگ چون اصلیل را آموزش میدهند و ....
لطفا بیشتر توضیح بدهید .

با تشکر
بله
بنده هم منتظر توضیحات ایشون هستم

حسن ااا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
برو ی سری تو سایت وینگچون بزن جواب هات داده می شود اصلا رزمی کار می کنید که انقدر سوال میپرسید ه من کی گفتم که بهترین تو ایران این صحبت مسخرهای است که ما می گیم اون بهترینه یا اون بدترینه هر استاد بزرگی در ایران تمیرینات خاص خودشا انجام می دهد من فقط گفتم ایشان در ایران اموزش ندیده اند بلکه عمر خودشونا صرف اموزش درست وینگچون در هنگ کنگ کرده اند.

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
برو ی سری تو سایت وینگچون بزن جواب هات داده می شود اصلا رزمی کار می کنید که انقدر سوال میپرسید ه من کی گفتم که بهترین تو ایران این صحبت مسخرهای است که ما می گیم اون بهترینه یا اون بدترینه هر استاد بزرگی در ایران تمیرینات خاص خودشا انجام می دهد من فقط گفتم ایشان در ایران اموزش ندیده اند بلکه عمر خودشونا صرف اموزش درست وینگچون در هنگ کنگ کرده اند.

بسیار خوب :D

همه چیز مشخص شد :lol:

Last edited:

Abtin 63

کاربر فعال هنرهای رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,286

Abtin 63

کاربر فعال هنرهای رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,286
هر وقت تمامی اساتید وینگ چوون در ایران رو شکست دادن بگید بهترین استاد وینگ چوون

یک راه حل مسالمت آمیز هم وجود دارد. اینکه آقایان و اساتید، دست از ادعاهای نادرست بردارند و هم دیگر را به رسمیت بشناسند.

حسن گرامی

فکر می کنم هیچ کدام از شاگردان ایپ من نمی توانند ادعا کنند که وینگ چونی اصیل تر و اصولی تر ارائه می کنند. تفاوتی که برای مثال در WT و WC یا TWC یا VT وجود دارد هم آنقدر اساسی نیست که ماهیت وینگ چون ایپ من را تغییر دهد. یکی روی فلان تکنیک تاکید بیشتر دارد، یکی stance را دست کاری می کند و مثلا کمی مایل می ایستد و غیره.

بالا