برگزیده های پرشین تولز

ياهو ديوونه شده يا مخابرات ايران!!!

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
نمیدونم چرا تازگی کسی رو هم نمیتونم به لیستم add کنم !!!
شما این مشکلو ندارید ؟

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
خوب دوستان بعد از اینکه شایعات کذب رو راجع به یاهو دیدم !به سایت یاهو مراجعه کردم و متن انگلیسی
اون رو براتون می نویسم دوستانی هم که مایل هستند از صحت ای نوشته مطمئن شن می تونن به آدرسی
که در پایان نوشتم میدم توجه کنن!
The ability to create user rooms in Yahoo! Chat is currently unavailable. We are working on improvements to this service to enhance the user experience and compliance with our Terms of Service

http://help.yahoo.com/help/us/chat/chat-03.html
تا بعد!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از sunnyboy :
شما این مشکلو ندارید ؟
24.gif
شايد محدوديتت تكميل شده. چند تا رفيق داري؟!
34.gif

mokhche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sunnyboy :
شما این مشکلو ندارید ؟
اين مشكلت كه قديميه
يه بار از اول نصبش كن درست ميشه

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
http://www.click2iran.com/room.htm
به گزارش خبر گذاریهای اینترنتی، شرکت یاهو User Rooms را در سراسر دنیا تا اطلاع ثانوی غیر فعال کردند. طبق این گذارشات آمده که شرکت یاهو با توجه به اینکه دادگاههای ایالاتی از آمریکا 10 میلیون دلار خسارت از این شرکت بابت سوء استفاده هایی که از اتاقهای بدون مدیریت سیستم چت شان توسط شرکت های ثانویه انجام می شد خواستار شده اند، اطلاعیه ای را صادر کرده اند.

طبق گفته مسئولان یاهو این اتاقها در حال بازسازی می باشند و تا آن زمان در دسترس دیگران نمی باشند. بسیاری از سایتهای اینترنتی و گروههای محافظ با توجه به اینکه افرادی با استفاده از این اتاقهای جوانها و کودکان را به انجام کارهای غیر اخلاقی واداشته اند و حتی سایتهایی هم برای افشاگری نمونه ای از آنها را در دسترس عموم قرار داده اند، تقاضای مدیریت بر روی این اتاقها داشته اند که تابحال توسط شرکت یاهو اقدامی انجام نشده است.

بسیاری از شرکت ها در حال حاضر تبلیغات خود را به خاطر افشاگریهای اخیر به تاخیر و یا باالکل از دادن تبلیغات انصراف دادند که این امر یاهو را مجبور به تغییر سیاست نمود.

سایتهایی نیز منحصرا پیرامون سوء استفاده هایی که شرکتها و کاربران خاطی از سیستم چت یاهو می کنند درست شده اند که مشهورترین آنها perverted-justice.com می باشد که توصیه کی کنم حتما یک سری به آن بزنید. آنچه که در این سایت در اولین نگاه جلب توجه می کند، مواردی است که توسط این سایت به مراجع قضایی برای فریب کودکان معرفی و از آن طریق محاکمه شده اند می باشد. این قضیه تا حدی پیشرفت کرده که اخیران ایالتهای متعددی در آمریکا شرکت یاهو! را به دادگاه خوانده اند.

در مقاله ای دیگر همچنین به مواردی از سوء استفاده ها توسط روباتها ی خودکار که برای تبلیغات و پخش ویروس و پیامهای بازرگانی سایتهای غیر اخلاقی برنامه نویسی شده اند دیده می شود. این امر تا حدی نقش ساز بوده که شرکتهای بزرگی از این روباتها بجای تبلیغات خود یاهو استفاده می کردند که موجب صلب اطمینان مشتریان تبلیغاتی این شرکت شده است.

در کشور ما هم با وارد شده به User Rooms یاهو! ، شلوغترین اتاقهایی که مشاهده می شوند اتاقهایی با نامهای بسیار زشت و زننده می باشند که واقعا جای تاسف دارد. در اولین برخورد با مشکل باز نشدن صفحات، اولی فکری که به ذهن خیلی ها خطور کرد، فیلتر شدن این اتاقها توسط مخابرات و یا سایر شرکتها بوده است که به کرات نیز پیامهایی پیرامون آن و روشهای گذر از آن برای من فرستاده شد. بعد از تحقیقات بسیار، متوجه شدیم که این مشکل از طرف سرورهای شرکت یاهو می باشد و هیچ ربطی به شرکت مخابرات ندارد.

با استفاده از اتاقهای چت IRC کاربران از این نوع مشکلات به هیچ وجه ندارند چراکه تمام اتاقها مدیریت شده اند و حتی جلوی استفاده از کلمات رکیک نیز توسط کاربران گرفته شده است. باز هم روشهای سنتی چت که هم امنیت بالاتری دارند و هم مدیریت پیشرفته تر.

در زیر تصویری با پیام شرکت یاهو پیرامون بسته شدن این اتاقها را برای دیدن شما دوستان گذاشته ام.

همچنین یک مورد که من در سوال و جوابهایم گرفتم این است که اتاق های User Rooms غیر فعال به معنی این که وجود نداشته باشند نشده اند بلکه تنها لیست آنها از روی سرورها برداشته شده است. از آنجا که من با یاهو زیاد کار نکردم دقیقا نمی توانم بگویم که چطوری می توانید اتاقها را بیابید فقط نکته ای که بعضی از کاربران یاد آور شده اند استفاده از دستور /join room است که به شما اجازه ورود به آن اتاق (room) را می دهد. امیدوارم کمکی کرده باشد این دستور.

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از sunnyboy :
شما این مشکلو ندارید ؟

شما احتملاً بايد کارت گرافيک رو عوض کنی

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
البته ممکنه که از کارت صدا هم باشه،يا شايد هم سی پی يو ،اگر هيچ کدوم نبود،ديگه نميدونم.

mokhche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Siavash25 :
البته ممکنه که از کارت صدا هم باشه،يا شايد هم سی پی يو ،اگر هيچ کدوم نبود،ديگه نميدونم.

ميگم توفكر نميكني ممكنه از فيوز اگزوزش باشه؟؟؟ :blink:

شايد فيوزش پريده باشه!!! :lol:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mokhche :
ميگم توفكر نميكني ممكنه از فيوز اگزوزش باشه؟؟؟ :blink:

شايد فيوزش پريده باشه!!! :lol:
نه بابا! من فهميدم مشكل از كجاست! مشكل از مايكروسافته!
مرگ بر مايكروسافت
مرگ بر پارس آنلاين
مرگ بر ايران خودرو

تاييد مي شود. :blink:

همه با كپي رايت بحريني :)

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Siavash25 :
شما احتملاً بايد کارت گرافيک رو عوض کنی
نه بابا .. مانیتورو عوض کردم درست شد ..!!

ولی اینیکه مخچه گفت درست بود .. یه بار دیگه باید نصب کنی ..

بالا