برگزیده های پرشین تولز

يه با وفا پيدا بشه و واسه من بدبخت يه قالب بسازه

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
و همچنين اين امضا و طراحي‌ها و قيمت‌هاي نجومي‌اش!

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
و همچنين اين امضا و طراحي‌ها و قيمت‌هاي نجومي‌اش!
اوانو بی خیال...هر کسی یه جوری حال میکنه...حتما مشتریش هم داره که این قیمتها رو داده!!!!

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به پرشن پی سی: بابا آواتار!

قابل شما رو نداره بابك !! ، بالاخره یه تحول لازم بود ! :blush:

من مرده این انجلینام!!!!!!!

این انجلینا هم کشته مرده ی شماست ITX جان ! ;)

همچنين اين امضا و طراحي‌ها و قيمت‌هاي نجومي‌اش!

بالخره زندگی خرج داره دیگه !! ، او قیمت های برنامه نویسی زیاده به نظر شما ؟ به خدا من تا حالا پروژه های هر کی رو انجام دادم ، اینقدر چونه زده که ! انگار مثلا لوازم خونگی میفروشم ! مثلا میگه ، نمیشه قسط بندی کنم ماهی 5 تومن بدم ؟! :blink: :blink:
خلاصه که من که از اینجور کارا سودی نبردم !

اوانو بی خیال...هر کسی یه جوری حال میکنه...حتما مشتریش هم داره که این قیمتها رو داده!!!!

بله ، مشتری که هست ! اما خوب ... ( از نوع بالا !! ) ! حرف شما هم درسته !

منم میرم یه تجدید نظر بکنم و بیام ! :cool:

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
ولی خودمانیم‌ها، چقدر تاپیک را منحرف کردیم!

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
اون که قالب میخواست بی خیال شد.. حالا من یه قالب میخوام برای یه سایت نرم افزاری کامل باشه(ایندکس+آرشیو(تکی+ماهیانه+موضوعی)+ماهیانه+کامنت--- لینکدونی هم داشته باشه.. چند؟؟؟

PersianPC

کاربر فعال
لایک‌ها
1
من که میگم 40

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
این انجلینا هم کشته مرده ی شماست ITX جان !
قربونت...خودش باهام در میون گذاشته بود...اصلا یه سری زنگ زد گفت بیا جای برد بازی کن توی فیلم مستر اند میسیز اسمیت!!!!
اون که قالب میخواست بی خیال شد.. حالا من یه قالب میخوام برای یه سایت نرم افزاری کامل باشه(ایندکس+آرشیو(تکی+ماهیا نه+موضوعی)+ماهیانه+کامنت--- لینکدونی هم داشته باشه.. چند؟؟؟
چون یه جورای کاسپینی هستی...30 تومن وگرنه منم همون قیمت رو بهت میدادم!!!!

PersianPC

کاربر فعال
لایک‌ها
1
راس میگه ! عجب ... !

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
ااا گفتی کاسپینی؟؟؟ چرا کاسپین بلاگ بالا نمیاد؟؟ Can not find میزنه؟؟؟؟
قضیه قالب رو هم بعدا مفصل باهات صحبت میکنم..راستی تو چند تا تاپیک دیگه دیده بودم قیمت هاتون اینقدر بالا نبود؟؟

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
ااا گفتی کاسپینی؟؟؟ چرا کاسپین بلاگ بالا نمیاد؟؟ Can not find میزنه؟؟؟؟
قضیه قالب رو هم بعدا مفصل باهات صحبت میکنم..راستی تو چند تا تاپیک دیگه دیده بودم قیمت هاتون اینقدر بالا نبود؟؟
کاسپین رم زیاد مصرف میکرده از سرور داونش کردن...دارن دنبال یه سرور اختصاصی میگردن...یه هفته طول میشکه...قیمت ها هم...به خاطر کارت گفتم...این چیزی که دستگیرم شد اینقدر به نظرم ارزش داشت...بازم بسته به نوع کارت امکان پایین اومدن و یا بالا رفتن هستش!... در ضمن خواستی با ایمیل Pouya.s [at] Gmail.Com تماس بگیر چون من اینجا آدرس ایمیل ندادم!

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
آره واقعا...داشت خوب پیش میرفت کارا!!!

3nobar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث از کجا شروع شد و به کجا کشیده شد. من هم با پویا و بابک موافقم. کار طراحی قالب کار سختیه. مخصوصا اگه برای کس دیگه‌ای باشه. به نظر من هم 40 تومن قیمت مناسبیه. حتی بیشتر!

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mrmj :
طراحي قالب كمي صبر و حوصله ميخواد با ذوق و سليقه و البته اگر براي پول باشه صد البته بهتر
بله شما صحيح مي فرمايد...با محمد هم كاملا موافقم...منتها كمتر كاربري پيدا ميشه كه 40 تومن بده...مگر اينكه حرفه اي بخواد به كارش برسه...وگرنه كاربراي ساده با 10 تومن ممكنه راه بيان :wacko:

kave01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من حاظرم يه قالب با تمام امكانات (ایندکس+آرشیو(تکی+ماهیا نه+موضوعی)+ماهیانه+کامنت + لینکدونی روزانه و روزنوشت) و همچنين ظاهري زيبا فقط 15 هزار تومان بسازم :D :D :D هركي خواست تماس بگيره :happy: :happy: (عواقب بيكاري!)

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
من حاظرم يه قالب با تمام امكانات (ایندکس+آرشیو(تکی+ماهیا نه+موضوعی)+ماهیانه+کامنت + لینکدونی روزانه و روزنوشت) و همچنين ظاهري زيبا فقط 15 هزار تومان بسازم هركي خواست تماس بگيره (عواقب بيكاري!)
به نظر من کسی که میخواد این کارها رو بکنه باید خودش یه چیزی باشه...مثلا وبلاگ بابک رو ببین...اون کاربر معمولی وب هم اگر ببینه میفهمه که طرف یه دیزاینر هستش... :rolleyes: ولی من خیلی ها رو دیدم که این طوری نیستن...طرف چنتا استایل از این ور بر میداره بنر فلان وبلاگ رو هم بر میداره... :blink: اصلا طرحی که میده کپی از یه طرح دیگس...یا اینکه اینقدر ساده هست که با صفحه سفید اشتباش میگیری...تازه ادعای اینکه زود بالا میاد و هیچ تیبلی هم توش استفاده نکرده رو میکنه!!! اسم خودش هم میذاره دیزاینر...فکر کنم این با اون فرقش از زمین تا آسمونه! :wacko: :wacko: :wacko:
البته منظور خاصی نداشتما...نظرم رو گفتم! ;)

بالا