برگزیده های پرشین تولز

يه با وفا پيدا بشه و واسه من بدبخت يه قالب بسازه

kave01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ITX :
به نظر من کسی که میخواد این کارها رو بکنه باید خودش یه چیزی باشه...مثلا وبلاگ بابک رو ببین...اون کاربر معمولی وب هم اگر ببینه میفهمه که طرف یه دیزاینر هستش... :rolleyes: ولی من خیلی ها رو دیدم که این طوری نیستن...طرف چنتا استایل از این ور بر میداره بنر فلان وبلاگ رو هم بر میداره... :blink: اصلا طرحی که میده کپی از یه طرح دیگس...یا اینکه اینقدر ساده هست که با صفحه سفید اشتباش میگیری...تازه ادعای اینکه زود بالا میاد و هیچ تیبلی هم توش استفاده نکرده رو میکنه!!! اسم خودش هم میذاره دیزاینر...فکر کنم این با اون فرقش از زمین تا آسمونه! :wacko: :wacko: :wacko:
البته منظور خاصی نداشتما...نظرم رو گفتم! ;)

دوست عزیز ما که چیزی نگفتیم! تو اگه نخواستی سفارش نده :D :D :D (جدی نگیر!) در ضما همه مثل اونا که از این ور و اونور جمع میکنند نیستن ;) (مبهم) :f34r:

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
منم گفتم که صحبتام بیشتر جنبه درد دل داشت...آخه...خودم کشیدمم که میگم...تا وقتی این کپی رایت لعنتی اجرا نشه تو ایران...بیخیال..موضوع رو منحرف نمیکنم.
چشم اگر خواستم حتما به شما سفارش میدم(جدی نگیر)!!!

3nobar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من کسی که میخواد این کارها رو بکنه باید خودش یه چیزی باشه...مثلا وبلاگ بابک رو ببین...اون کاربر معمولی وب هم اگر ببینه میفهمه که طرف یه دیزاینر هستش... ولی من خیلی ها رو دیدم که این طوری نیستن...طرف چنتا استایل از این ور بر میداره بنر فلان وبلاگ رو هم بر میداره... اصلا طرحی که میده کپی از یه طرح دیگس...یا اینکه اینقدر ساده هست که با صفحه سفید اشتباش میگیری...تازه ادعای اینکه زود بالا میاد و هیچ تیبلی هم توش استفاده نکرده رو میکنه!!! اسم خودش هم میذاره دیزاینر...فکر کنم این با اون فرقش از زمین تا آسمونه!
البته منظور خاصی نداشتما...نظرم رو گفتم!
دقیقا" درسته پویا! من هم از اینجور آدما قبلا دیدم. همچین که یک قالب ساده و پر از عیب و ایراد با فرانت پیج درست می‌کنن اسم خودشون رو می ذارن دیزاینر. بابا کار هر بز نیست خرمن کوفتن.

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
دقیقا" درسته پویا! من هم از اینجور آدما قبلا دیدم. همچین که یک قالب ساده و پر از عیب و ایراد با فرانت پیج درست می‌کنن اسم خودشون رو می ذارن دیزاینر. بابا کار هر بز نیست خرمن کوفتن.
باورت میشه...همون قالب آی تی ایکس رو من توی هر سه تا سرویس بلاگ فا پرشین بلاگ و میهن بلاگ دیدم...که طرف برداشته بود توی یکیش با این قالب شعر عاشقانه مینوشت...توی یکیش که اصلا حتی لوگو ما رو هم برداشته بود حتی بنر... بعدم نوشته بود قالب خواستید بگی تا براتون طراحی کنم...!!!!آخه آدم اینا رو به کی بگه؟؟؟عکساش هم داشت از روی کاسپین بلاگ لود میشد!!!!!حداقل مدیر پرشین بلاگ رسدگی کرد...منتها اون دوتای دیگه فکر کنم مدیراشون مثل کاربراش باشن!!!!نمیدونم. :blink: :(

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از ITX :
باورت میشه...همون قالب آی تی ایکس رو من توی هر سه تا سرویس بلاگ فا پرشین بلاگ و میهن بلاگ دیدم...که طرف برداشته بود توی یکیش با این قالب شعر عاشقانه مینوشت...توی یکیش که اصلا حتی لوگو ما رو هم برداشته بود حتی بنر... بعدم نوشته بود قالب خواستید بگی تا براتون طراحی کنم...!!!!آخه آدم اینا رو به کی بگه؟؟؟عکساش هم داشت از روی کاسپین بلاگ لود میشد!!!!!حداقل مدیر پرشین بلاگ رسدگی کرد...منتها اون دوتای دیگه فکر کنم مدیراشون مثل کاربراش باشن!!!!نمیدونم. :blink: :(
دو بحث هستش. یا این که یک فرد فقط به دنبال گرفتن کاره. یعنی فقط می‌خواد بالاخره یک جوری یک دیزاینی بکنه و پولی گیرش بیاد. در این حالت میاد مثلا می‌گه با 15 تومن می‌سازم. در یک حالت دیگه دیزاینر اون قدر کار طراحی داره که گرفتن یا نگرفتن یک سفارش جدید زیاد به حالش فرقی نمی‌کنه. در این حالت، قیمت رو طوری می‌گه که حداقل برای خودش دندان‌گیر باشه.
البته زیاد گرفتن، نشان‌دهنده‌ی کار بهتر نیست. چه بسا دوستانی که کارهایی را با قیمت‌های بالا می‌خواستند انجام بدهند و من با نصف همان قیمت کار بهتری انجام دادم! (حمل بر خودستایی نشود!)

kave01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ITX :
منم گفتم که صحبتام بیشتر جنبه درد دل داشت...آخه...خودم کشیدمم که میگم...تا وقتی این کپی رایت لعنتی اجرا نشه تو ایران...بیخیال..موضوع رو منحرف نمیکنم.
چشم اگر خواستم حتما به شما سفارش میدم(جدی نگیر)!!!

دوست گلم گفتي كپي رايت! يه نكته عرض كنم كه اگر ايران از ابتدا تولد حق كپي رايت اين قانون را رعايت مي كرد بي شك هيچ يك از جوانان ايراني به اين صورت قدرت خودنمايي نداشتند چون بيش از نود درصد جوانان ما قدرت خريد نرم افزارها و حتي سخت افزارهاي تحت نظر اين قانون را ندارد پس نقض كپي رايت آنچنان هم به ضرر ايراني ها نيست. (با عرض معضرت كه بحث را منحرف كردم) :) :) :) (درضما من كه گفتم عواقب بيكاري!) :(

mrmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته زیاد گرفتن، نشان‌دهنده‌ی کار بهتر نیست. چه بسا دوستانی که کارهایی را با قیمت‌های بالا می‌خواستند انجام بدهند و من با نصف همان قیمت کار بهتری انجام دادم! (حمل بر خودستایی نشود!)
آقا بابك ميشه چند نمونه معرفي كنيد به جز اون دو تايي كه قبلا معرفي كردين

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36

3nobar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
(حمل بر خودستایی نشود!)
فکر کنم یه کوچولو شد. راستی این قضیه دزدی قالب رو من هم دیده بودم. البته شادروان کاسپین بلاگ هات لینکش فعال بود و تصاویر جای دیگه لود نمی شدن. شاید هم این موضوع مال قبل باشه

mrmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله.
www.kaahoo.com
www.arttake.com
www.babakweb.com
و تعدادي سايت ديگر.
و 3 سايت و وبلاگ جديد كه به زودي كار طراحي شان تمام مي‌شود
رنگبندي هاشون قشنگه ولي گرافيك عكس‌ها ؟؟...
البته شادروان کاسپین بلاگ هات لینکش فعال بود و تصاویر جای دیگه لود نمی شدن. شاید هم این موضوع مال قبل باشه
بیچاره کاسپین ... حالا بیاد با b2 وبلاگ بده !!!!
وفاداران به یاهو از Geociteis استفاده میکنند ... چه عکس تمپلیت باشه چه چیز دیگه

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
خب عکس‌ها را می‌شه ذخیره کرد و جای دیگر آپلود. هات لینک پروتکشن فقط برای محافظت از پهنای باند سایت مناسبه.

بالا