برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
دوستانی که به هر علت مایلن عطرشون رو بیشتر از میزانی که بر حسب تجربه ؛ مناسب دونسته میشه ؛ رقیق کنن؛ فیکساتور اضافه تهیه بکنن و رقیق شدن رو خودشون انجام بدن. من این کار رو درست نمیدونم و انجام نمیدم. کم نیستن دوستانی که عطر رو خالص ؛ جدا می گیرن؛فیکساتور رو هم جدا. خودشون میدونن و سلیقه شون و عطرشون.

کیلیان پاتوق موجود شده. هم زنانه اش؛ هم مردانه اش.

به تازگی با نرم افزار مسنجر المنت آشنا شدم که به نظرم میاد نسل جدید مسنجرهاست.پیشنهاد جدی میدم در موردش مطالعه کنید و اگه دوست داشتید نصب کنید. فیل تر هم نیست.اونجا هم در دسترسم. فعلا عمومی ترین راه ارتباط باهام تلگرامه که گزارش شده بیش از 6 میلیون ایرانی به تازگی بهش پیوستن .اما المنت مسنجر و واتساپ هم دارم.

Last edited:

Saeed_Mahmoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام وقتتون بخیر
من تایپک رو خیلی گشتم ولی شماره ای یا آیدی از شما نتونستم پیدا کنم . امکانش هست شماره یا ایدیتونو بفرستید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
پس از مدتها؛ پاتوق یک عطر جدید داره.
یک عطر کاملا قدرتمند در پخش و موندگاری؛ با رایحه ای دریایی ؛ دمای عطر به تدریج میره سمت خنکی و طعمش هم میره به سمت تلخی. بنابراین عطر؛ خنک و تلخ محسوب میشه. اگر عطری مثل آکوا بولگاری مورد توجه تون بوده؛ وقتشه مگامار ارتو پاریسی رو امتحان کنید:
دریا با طعم تلخ پوست پرتقال ؛ حتی در زمستان!

بهار نارنج پاتوق موجود شده. خود خود بهار نارنج !
عطری که من عاشقشم و بسیار برام آرام بخشه.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
یک عطر کاملا قدرتمند در پخش و موندگاری؛ با رایحه ای دریایی ؛ دمای عطر به تدریج میره سمت خنکی و طعمش هم میره به سمت تلخی. بنابراین عطر؛ خنک و تلخ محسوب میشه. اگر عطری مثل آکوا بولگاری مورد توجه تون بوده؛ وقتشه مگامار ارتو پاریسی رو امتحان کنید:
به نحو عجیب غریبی پخشش و زمان پخشش زیاده این عطر. به جرات میگم حتی عطر گرم ندیده بودم این قدر پخش داشته باشه. این که خنکه! راحت با غلظت 10 درصد میشه زد اینو. بی نظیره!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
من هنوز متوجه نشدم چرا پرشین تولز فیل تره و خبر ندارم مدیرانش چه تلاشی برای رفع این مشکل کردن!
در بسیاری اوقات یک اتصال ساده از طریق فیل ترشکن کلی وقتمو تلف میکنه . چه برای اتصال به اینجا؛ چه برای دیدن پیامهای دوستان و پاسخ گویی شون در نرم افزارهای شبکه های اجتماعی.
نمیدونم چقدر باقی دوستان با این مشکل دارن دست و پنجه نرم میکنن که برای انجام ساده ترین کارهای اینترنتی کلی اسیر شن. برخی تلفنی سفارش میدن و برخی هم حتما بی خیال خرید اینترنتی میشن و عطاش رو به لقاش می بخشن.
تا "اطلاع ثانوی" وضع اینترنت تغییر نمیکنه.دلار هم تا مرز 38 رفت بالا دوباره برگشت حدود 36 ایستاد.
خلاصه کنم؛ فقط اینترنت نیست که تعطیل شده. زندگی دچار وقفه شده و در دست انداز افتاده.یه ضرب المثلی هست میگه:
رسما؛ سگ میزنه؛گربه می رقصه.
وضعیت امروز ما؛ در انتهای آبان 1401

SAMIZ

Registered User
لایک‌ها
45
درود و وقت خوش!

بهار نارنج پاتوق موجود شده. خود خود بهار نارنج !
عطری که من عاشقشم و بسیار برام آرام بخشه.
قیمت بهارنارنج چنده دوست عزیز؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
داشتم در سیستم نگاه میکردم دیدم در شش ماهه ی اخیر؛ با اینکه بیشترش در فصل گرما گذشته؛ پرفروش ترین عطرهای پاتوق؛ عطرهای گرم بودن!
از نظر من هیچ دلیلی نداره جز اینکه عطرهای گرم رو میشه بیشتر رقیق کرد (برخی تا ده و حتی 5 درصد) و بنابراین بسیار مقرون به صرفه تره. عطر اول پاتوق "براکن" بوده و دومی اش "وتیور".
وتیور خنک و تلخ تنها عطر خنکیه که در 5 پرفروش ترین عطرها اومده و دلیلش دوباره همونه. قابلیت رقیق شدن بالا نسبت به سایر عطرهای خنک.
همچنین بدون تغییر رنج سنی مشتریان؛فروش عطرهای تک رایحه مثل بهار نارنج (با قابلیت مشابه)؛ بیشتر از قبل شده.
این تحلیل با اتفاقات اقتصادی که در جامعه افتاده کاملا سازگاره. حذف یارانه دارو و آزادسازی قیمتها در سایر بخشها؛ خریداران عطر رو به سمت گزینه های اقتصادی تر هدایت کرده.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
در پایان آذر 1401 ؛ دلار به قیمت حواله؛ رفته بالای 40 تومن. حالا دیگه اگه کسی ادعا کنه دلار روی فلان قیمت می ایسته و از اون بالاتر نمیره؛ باید سند بیاره واسه حرفش.
نظر منو می خواین؟ به نظرم تا اطلاع ثانوی (واضح تر نمیتونم بنویسم!)؛دلار همچنان میره بالا و سقف نداره. مگر اینکه ...
واسه حرفم سند ندارم. حسم میگه؛ بعد این همه سال مطالعه و حضور در بازار.
با این وضع ؛ خرید جنس خارجی میره که آرزو بشه.
تمام واردکنندگان عطر؛صبح به صبح قیمت دلار رو می گیرن و بعد به تومن قیمت جدید جنس شون رو میگن.مثل باقی فروشنده های اجناس خارجی.
مشتری ها تا یک جا توان خرید دارن و بعدش دیگه نمیخرن. به همین راحتی.
به هر حال پاتوق هنوز قیمت عطراشو تغییر نداده علیرغم افزایش بیش از سی درصد قیمت دلار در همین چند ماه اخیر.
تا روزی که بتونم و بشه؛ مقاومت میکنم در مقابل افزایش قیمت. روزی هم که دیگه نشه کار کرد؛مثل بقیه .

پی نوشت:
نامبروان تموم شده و معلوم نیست کی مجدد میاد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
مکرر پیش اومده که دوستانی آخرین خرید عطرشون زمانی بوده که نرخ دلار حدود هزار تا 3 هزار تومن بوده و الان که نرخ حواله دلار بالای 41 هزار تومنه و قیمت عطر رو متوجه میشن؛ماجرای اصحاب کهف گویا براشون تکرار میشه. حیرت می کنم وقتی می بینم که گویا متوجه نیستن عطر هم مانند سایر کالاهای خارجی با دلار محاسبه میشه! مثلا قیمت اودکلن اورجینال نامبروان رو همین امروز در سایت ارشاکو بالای 38 میلیون تومن دیدم! یه زمانی سه چهار تومن بوده! پراید هم 7 تومن بود الان شده 230 تومن. تازه پراید تولید داخله!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
در پایان آذر 1401 ؛ دلار به قیمت حواله؛ رفته بالای 40 تومن. حالا دیگه اگه کسی ادعا کنه دلار روی فلان قیمت می ایسته و از اون بالاتر نمیره؛ باید سند بیاره واسه حرفش.
نظر منو می خواین؟ به نظرم تا اطلاع ثانوی (واضح تر نمیتونم بنویسم!)؛دلار همچنان میره بالا و سقف نداره. مگر اینکه ...
تمام واردکنندگان عطر؛صبح به صبح قیمت دلار رو می گیرن و بعد به تومن قیمت جدید جنس شون رو میگن.مثل باقی فروشنده های اجناس خارجی.
به هر حال پاتوق هنوز قیمت عطراشو تغییر نداده علیرغم افزایش بیش از سی درصد قیمت دلار در همین چند ماه اخیر.
تا روزی که بتونم و بشه؛ مقاومت میکنم در مقابل افزایش قیمت. روزی هم که دیگه نشه کار کرد؛مثل بقیه .
قطار پیشرفت قیمت دلار؛ سریع داره ایستگاههای مختلف رو رد میکنه! کاش یک دهقان فداکار پیدا میشد و مانع از حرکت این قطار میشد.
یاد روزهایی که پاتوق؛ محلی بود برای شارژ شگفت انگیز عطر؛ بخیر!

Habib1357

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام وقت بخیر
دوستان گرامی
بنده تازه این انجمن رو پیدا کردم و عضو شدم. میخواستم راجع به نحوه خرید و سفارش اطلاعاتی بگیرم. و اینکه آیا لیستی از عطرهای موجود هست؟
ممنون میشم اگه کمک بفرمایید.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
از ابتدای بهمن 1401 قیمت ها برای همکاران محترم تغییر پیدا میکنه و بر مبنای دلار روز محاسبه میشه. برای مصرف کنندگان شخصی فعلا مقاومت میکنم در مقابل افزایش قیمت. خبر دارم که برخی همکاران مبنای محاسبه ی قیمت شان حتی دلار بازار هم نیست و بیشتر میزنن.
راستی اون همکاری که با دلار سه هزار تومن عطرش گرمی سی چهل تومن بود الان داره گرمی چهارصد پونصد میده؟!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛

دوستانی که در مورد ترکیب عطرها سوال دارن؛ بارها در پاتوق در این مورد نوشتم.اون بالا در قسمت سرچ؛جستجو کنن پیدا میکنن.

مختصر و مفید:

سالهاست عطر ترکیبی برای کسی نمیسازم.

عطر ترکیبی ساختن کار هر کسی نیست.از ترکیب عطرها خودداری کنید تا مجبور به دور ریختن کل ترکیب ساخته شده نشین.این توصیه به نفع جیب شماست.

شمار قابل توجهی از عطربازان پاتوق بارها به من گفتن توان تجزیه تحلیل نتهای عطرها رو ندارن.

ماجرای عطر ماه تولد و جاذب جنس مخالف و این جور چرندیات برای خالی کردن جیب افرادی ساخته شده که اعتماد به نفس کافی ندارن و توقع شون از عطر؛ عامل جبران همه ی نداشته هاشونه!

به جای کار کردن روی عطرهامون؛روی خودمون کار کنیم زودتر جواب می گیریم.

عطر معجزه گر نداریم.

خلص و تمت.

arash_a59

Registered User
لایک‌ها
24
با سلام
عطر مارلی هرود رو میخوام دکانت 30 میل
لطفا قیمت و نحوه خرید رو لطف بفرمایید.
دکانت از عطر اوریجینال باشد

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
35 روز پیش نوشتم این پست رو. امروز دوم بهمن؛ دلار 45500 تومن رو رد کرد. فردا اگر اتحادیه ی اروپا کاری بکنه؛ نمیدونم دلار چند میشه.
مختصر و مفید عرض کنم.همه ی قیمتهایی که داشتین ؛ ریست شده فرض کنید و مجدد استعلام قیمت بگیرید برای عطر دلخواه تان.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
به تازگی عطر بسیار خوبی رو تست کردم به اسم event (رویداد) که خنک و تلخ بود با پخش و به ویژه موندگاری خیلی خوب. چه چیزی در این عطر توجهم رو جلب کرد؟ سازنده اش گویا ارادتی به کرید اونتوس داشته! رایحه ی عطر آناناسی / دودی است و نت نهاییش هم وانیله. قیمت اسانس ایونت نصف اسانس اونتوسه و سلیقه ی متوسط رو راحت ارضا میکنه. به نظرم دوستانی که امکان خرید اونتوس رو از دست دادن؛ بد نیست ایونت رو تست کنن

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
با درود

عطر های تلخ و تند
مثل آمواج
Amouage opus vii
چیزی های دیگه هم سراغ دارید ؟
لطف بفرمایید چند مورد اطلاع بدید

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
درود بر شما
عطر تلخ - خنک چی پیشنهاد می کنید دوست عزیز و اگر هم دارید بی زحمت قیمت هارو ارسال کنید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
به تازگی عطر بسیار خوبی رو تست کردم به اسم event (رویداد) که خنک و تلخ بود با پخش و به ویژه موندگاری خیلی خوب. چه چیزی در این عطر توجهم رو جلب کرد؟ سازنده اش گویا ارادتی به کرید اونتوس داشته! رایحه ی عطر آناناسی / دودی است و نت نهاییش هم وانیله. قیمت اسانس ایونت نصف اسانس اونتوسه و سلیقه ی متوسط رو راحت ارضا میکنه. به نظرم دوستانی که امکان خرید اونتوس رو از دست دادن؛ بد نیست ایونت رو تست کنن

با درود

عطر های تلخ و تند
مثل آمواج
Amouage opus vii
چیزی های دیگه هم سراغ دارید ؟
لطف بفرمایید چند مورد اطلاع بدید

درود بر شما
عطر تلخ - خنک چی پیشنهاد می کنید دوست عزیز و اگر هم دارید بی زحمت قیمت هارو ارسال کنید

کامنت یکی از دوستان پاتوق رو در خصوص عطر event بخونید. خنک و تلخ جایگزین اونتوس .وتیور جزو معروف ترین عطرهای خنک و تلخ پاتوقه با پخش و موندگاری عالی. عطر تند و تلخ هم لایتون مارلی. اسپری همزمانش با اونتوس یا ایونت پیشنهاد میشه. استعلام قیمت با تلگرام. شماره ام در امضام هست.
اینجا (پرشین تولز) فیل تره برام و دسترسی راحت نیست. پاسخ سریع فقط با تلگرام ممکنه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
پی نوشت پست قبل:
اسکرین شات ارسالی؛ آپلود نشد.
من متوجه نمیشم چرا پرشین تولز فیل تره و چرا برای رفع فیل ترش کاری صورت نمی گیره. به هر حال خیلی وقته به اینجا دسترسی مرتب منظمی ندارم.
فقط تلگرام بدین!
ممنون

بالا