• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
رضا جان حالا که رفتی تو نخ تام فورد یه گوشه چشمی هم به توباکو عود داشته باش
بنظرم تلخ ترین کار تنباکویی است که تا الان ساخته شده
اگه با کیفیت اش پیدا بشه جای تباکو وانیل رو میگیره

Sent from my iPad using Tapatalk

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
دوستان عطربازم سلام
اگر دقت کرده باشید در صفحات فروش ، فروشگاههای ادکلن
کاربران بعضا از خرید ادکلنهای گران قیمت ،از جهت رایحه و کیفیت پخش و موندگاری ، اعلام نارضایتی زیاد میکنند و غالبا میگویند که اگر تسار یا سمپل یا نمونه اولیه کار رو تست میکردند اصلا دست به این خرید اشتباه و ضرربزرگ نمیزدند
بااینکه بله و خیلی قبول دارم مقوله اسانس و ادکلن از هم بسیار تفکیک پذیرند اما چه باید کرد؟ یا باید خرید یا منصرف شد و از دور نظاره گر بود ؟ جواب شما چیست ؟
اما جواب بنده ؛ بعضی اسانسها یک وجه کلی از یک کار و ادکلن رو میدهند و گاها اسانسها شمه کامل اسانس رو دارند و در رایحه تا 90 درصد تشابه باادکلن دارند و دیده شده که بعضا اسانسها از پخش و موندگاری بالایی نسبت به ادکلنش ،برخوردارند
شماباانتخاب اسانس آن ادکلن ،در صورت موجود بودن اسانسش ، به هر مقدار شمای کلی از کار بدست می آورید تستهای مختلف و ارزیابیهای کلی
بعد اگر واقعا پول زیادی داشتید و بغیر ادکلن کار ،هیچ چیز دیگری شما رو اغناء نمیکرد خوب ادکلنش را میخرید
اما اگر کار رو خوب دیدید و نخواستید که پول زیادی خرج کنید و مثلا 95 میل ادکلن روی دستتان بماند که مورد پسند نبوده و همین اسانسش به مراتب جایگزین خوبی برای اون ادکلن بوده و حجم اسانس هم راحت میتوونستید تغییر دهید، اسانس را ترجیحا انتخاب میکنید و در هزینه ها و مشکلات بعدی ، تجدید نظر میکنید
حال اگر اسانس اوون کار باب میل نبود خوب نپسندیدید رایحه و ...
در خرید ادکلن هم تأمل میکنید
البته لازم به تذکر است که خوددتهیه اسانس خوب و عالی از هر نظر ،مقوله ای است که باید قبل آن اعتماد به فروشنده داشت که کارمشابه اگر بود به شما بدهد و لا غیر
خود بنده مدتها بود درگیر تهیه اسانس توسکان لدر که نزدیکترین تشابه به نتها و روایح ادکلنیش باشد بودم
تااینکه این اسانس آقارضا @دل آهنگ ، دستم رسید واقعا جاخوردم ازبس که درنتها بنده رو راضی کرد
اینترلود و جوبیلیشن و رالف لورن و بسیاری دیگه ،واقعا واقعا برام عالی بودند در اکثرا جوانبی که برای یک اسانس خوب میشد در نظر گرفت
بنده در چند خرید که ازاین تایپیک و آقای هادی داشتم بالغ بر 25 کار رو خرید وتست کردم
نتیجه :؛ از اعتماد و کیفیت کارها در رایحه و پخش و موندگاری و تشابه باادکلن کار وحتی بهتر بودن نسبت به ادکلن و قیمت و برخورد فروشنده ، واقعا لذت بردم
خوب وقتی میشود بااسانس بااین کیفیت و این قیمت ،لذت برد ،چرا بسراغ ادکلن بااوون قیمتها برویم که معلوم نیست آیا راضیموون کند یا نه فقط پول آتش زده باشیم
من که همینجا راضیم بااسانس باشم و گول شیشه های رنگی بااون قیمتهای فضایی رو نخورم و بیشتر با پولم از تنوع در اسانس ها لذت ببرم تااینکه مبادا مانند خریداران او ادکلنها در اون صفحات اینترنتی فروشگاه ها ، حسرت نخورم ، که به اندازه پولی که دادند رضایت از کار ندارند

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
رضا جان حالا که رفتی تو نخ تام فورد یه گوشه چشمی هم به توباکو عود داشته باش
بنظرم تلخ ترین کار تنباکویی است که تا الان ساخته شده
اگه با کیفیت اش پیدا بشه جای تباکو وانیل رو میگیره

Sent from my iPad using Tapatalk
آقا این طراح های برند امواج و تام فورد در کارهای عودی و بخور ، واقعا دستمریزاد داره انتخابشوون از اینکه چه سبک بخور و عودی رو تووی کار بیارند که کار رو تیره محض نکنه

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
ببخشید اینجا میپرسم گرم یا خنک , یا تلخ و شیرین یا ترش رو چه شکلی میشه فهمید

درود بر شما؛
حس بویایی مثل تمام حواس دیگه وسیله ای برای شناخت دنیای بیرونه. یکی از این حواس حس بویاییه. خنکی و گرمی، شیرینی و تلخی و... حس هایییست که شما بعد از استشمام یک بو یا یک عطر در ذهن شما شکل میگیره. و اون هم صرفا یک تجربه شخصیه و از گذشته و دایره احساس شما و تجربیات شما نشأت میگیره. مثلا شما باه یک لیمو ترش ناخودآگاه حس ترش و تازگی در ذهنتون شکل میگیره.

پ.ن: پیشنهاد میکنم مقاله ای رو که آقا رضا در مورد حس بویایی و نت عطرها در یکی از پستها گذاشتن رو مطالعه کنید
http://forum.persiantools.com/threa...-نقد-و-بررسی-عطر.643081/page-72#post-11263221

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
خوب بنده بدلیل اینکه سخت پسند هستم و ریز بین و کارها رو در همه جوانب بارها تست میکنم و بعد نظر نهایی ام رو اعلام میکنم ، همه کارهای رسیده بدستم تا این لحظه ازاین تایپیک و جناب آقارضا @دل آهنگ ، عزیز و بزرگوار رو مورد ارزیابی جزء به جزء قرار دادم و به غیر از مقوله (( رایحه. )) که مسأله ای است واقعا شخصی و سلیقه ای ،، نظرم رو نسبت به پخش و موندگاری کلیه اسانسهای خریداری شده از این عزیز ، اعلام میکنم
#1 توسکان لدر ( پخش عالی بالای 8 ساعت و ماندگاری بالای 24 ساعت )
#2 تام فورد نویر ( پخش عالی بالای 6 ساعت و ماندگاری بالای 16 ساعت )
#3 تام فورد گری وتیور ( پخش عالی بالای 8ساعت و ماندگاری عالی بالای 30 ساعت )
#4 نرولی پورتوفینیو ( پخش عالی بالای 4 ساعت وماندگاری بالای 6 ساعت)
#5 پشن ( پخش عالی بالای 10 ساعت و ماندگاری عالی بالای 30 ساعت )
#6 بلو آیس ( پخش عالی بالای 6 ساعت و ماندگاری بالای 16 ساعت )
#7 رالف لورن ( پخش عالی بالای 8 ساعت و ماندگاری بالای 12 ساعت )
#8 تق هرمس (پخش عالی بالای 8 ساعت و ماندگاری بالای 10 ساعت )
#9 اینترلودامواژ ( پخش عالی بالای 12 ساعت و ماندگاری بالای 30 ساعت )
#10 گلد امواژ ( پخش عالی بالای 6 ساعت و ماندگاری بالای 24 ساعت )
#11 اپیک امواژ ( پخش عالی بالای 6ساعت و ماندگاری بالای 6 ساعت )
#12 جوبیلیشن امواژ ( پخش عالی بالای 6 ساعت و ماندگاری بالای 5 ساعت )
#13 ایفوریا اسپرینگ ( پخش عالی بالای 8 ساعت و ماندگاری بالای 12 ساعت )
#14 آزارو کروم لجند ( پخش عالی بالای 8 ساعت و ماندگاری بالای 14 ساعت )
#15 بلوشانل ( پخش عالی بالای 6 ساعت و ماندگاری بالای 12 ساعت )
#16 بلو مجیک ( پخش عالی بالای 8 ساعت و ماندگاری بالای 14 ساعت )
#17 شانل چنس ( پخش عالی بالای 10 ساعت و ماندگاری بالای 16 ساعت )
#18 کوکوشانل ( پخش عالی بالای 10 ساعت و ماندگاری بالای 18 ساعت )
#19 دلارتنا ( پخش عالی بالای 6 ساعت و ماندگاری بالای 8 ساعت )
#20 وان میلیون اینتنس ( پخش عالی بالای 10 ساعت و ماندگاری بالای 16 ساعت )
#21 فراری بلک (پخش عالی بالای 6ساعت و ماندگاری بالای12 ساعت )
#22 دانهیل آلفرد ( پخش عالی بالای 8 ساعت و ماندگاری بالای 12 ساعت )
#23 بوگارت ( پخش عالی بالای 10 ساعت و ماندگاری بالای 14 ساعت )
#24 پگاسوس مارلی ( پخش عالی بالای 16 ساعت و ماندگاری عالی بالای 24 ساعت )
#25 اینوکتوس ( پخش عالی بالای 4ساعت و ماندگاری بالای 8 ساعت)
#26 کرید هیمالیا (پخش عالی بالای 6 ساعت و ماندگاری بالای 8 ساعت)
#27 کرید اونتوس ( پخش عالی بالای 6ساعت و ماندگاری بالای 8ساعت )

البته تستهای متفاوت گرفته شد و این تست الیافی و تست چند قطره از خالص این اسانس ها بر روی دستمال کاغذی بود
از جهت بهداشت و سلامت کار ، کارهای ارسالی ایشان ،هیچگونه مورد مشکوک بهداشتی برای بنده نداشتند
غلظت کارها خوب و در اکثر موارد عالی ارزیابی شد خلوص و صافی وسبکی اسانسها از نظر بنده خوب ارزیابی شد
از جهت قیمت که واقعا انصاف در نرخ گذاریها رعایت شده است
بعد از تمامی موارد لازم است که بگویم احتمال خطا در شامه بنده یا هر عزیز دیگری وجود دارد و تمامی نظرات افراد در تستها شاید یکی نباشد،
در پایان باتشکر از ارسالهای خوب و دقت در وزن گیری و بسته بندی و ارسال بموقع ، جا دارد که بگویم *****بالاترین امتیازها به خوش خلقی و اعتبار و اعتماد و انتقادپذیری و دقت در نحوه انتخاب بهترین ورژن های اسانسی ، به خود ایشان تعلق میگیرد*****
دوستدار جمع عطرباز
مخدومی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درود بسیار به همراهان همدل و عطربازان گرامی؛
با سپاس از جناب مخدومی عزیز به خاطر لطف شون به بنده و عطرهام؛ تبریک بابت این که دیگه "new user" نیو یوزری که از بنده خط می گیرن تا در تاپیک دیگرون ایجاد اختلال کنن محسوب نمیشن و مجدد "فردید جان" خونده میشن و پس از جنگ و دعواهای بسیار؛ که بی دلیل ترکشش به من اصابت می کرد(!)؛ پستهایی که به محض نوشتن حذف می شد و ... نهایتا پذیرفته شد که عطرهای ارسالی "مشکل"داشته و گرچه فعلا "کیفیت" مناسبی از عطرهای دلخواه تون برای ارسال نیست؛ اما بالاخره قرار است "جبران" بشود...!
ظاهرا توقع بی جایی است که منتظر معذرت خواهی کسی از پاتوق عطربازان بمانیم. خوشبختانه همه ی فعالیتهای ما در انجمن مکتوب است و داور نهایی هم خوانندگان محترمی هستند که با دقت یادداشتهای ما را مطالعه می کنند.
حالا براتون تجربه ی ارزشمند دیروزم رو بنویسم:
دوستی؛ یک اودتویلت اورجینال که حدود 60 درصدش مونده بود رو برام فرستاد تا با دو عطر براش عوض کنم. منم که تو عطر END قمار باز؛ بی توجه به رایحه قبول کردم. قیمت ایران اودوتویلت ارسالی حدود 250 هزار تومنه. خوشبختانه عطر رو پسندیدم. با نت دریایی خنک و نارگیل و لیمو شروع میشد کمی بعد می رفت تو فاز یک رایحه ی ناشناس (یک جور مشروبه ظاهرا) و ... صرف نظر از رایحه؛ مهمترین چیز برام این بود که پخشش بسیار کم بود تا حدی که دقایقی بعد اسپری باید بینیم رو نزدیک می کردم به محل اسپری تا حسش کنم و چند ساعت بعد هم فقط یک ته بوی نسبتا تلخ داشتم.

درس مهمی که گرفتم چی بود؟
ما عطربازها (در واقع اسانس بازها)؛ شامه مون خو گرفته به عطرهای قدرتمندی مثل پشن؛اینترلود و ... که پخش و موندگاری خیلی زیاد دارن. برای همین چیزی مثل این اودوتویلت برای شامه ما بسیار بسیار بی جون و ضعیف محسوب میشن و در هر بار اسپری باید نصف شیشه رو خالی کنیم رو خودمون تا ؛ تازه حس کنیم که عطر زدیم! اینجوری هم ظرف چند روز فاتحه ی 100 میل خونده است. واقعا نمی صرفه 250 تومن برای چند روز!
از قبل هم نوشته بودم که اسانس و اودکلن دو دنیای کاملا متفاوتن؛ اما الان بهتر از هر زمان دیگه ای اینو درک می کنم.
دیروز بر اثر سهل انگاریم کمی از اسپایس ریخت روی فرش. هنوز بوش پخش میشه و حالمو جا میاره. اسپایس با ( یا بدون) بلو شنل؛ رایحه ی بسیار شامه نوازی داره برام.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام و احترام
عصرآدینه رایحه بازان بخیر
مطالعه ای در خصوص کارهای برند ((( تری موگلر ))) داشتم که واقعا این برند هم با چند کار محدود مردانه و البته چندین کار متنوع زنانه ، در دنیای عطر ، حرفهایی برای گفتن دارد
از خصوصیات بارز کارهای این برند استفاده از میوه ها و عسل و کارامل و کاکائو در کارهاش است که تلخی وشیرینی در کارهاش نمود زیادی دارد
از خصوصیات بارز این برند پخش و موندگاری فوق العاده در کارهاش است
اگر می شد اسانس های این برند تری موگلر هم در مجموعه اسانسهاموون ، باشند ، نور علی نور ، می شد
کارهای زنانه این برند خیلی هوادار داره ،البته بعضیهاش اینقدر جالب هستند که مردها هم نسبت به استفاده ازشوون ،بسیارراغبند
آقارضا @دل آهنگ ، ازاسانس کارهای این برند ، تاحالا سرنخی بدست آوردید؟

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
بابررسیهای اجتماعی ،غالبا کمتر کسی رو میشود پیدا کرد که از کارهای خنک ، فراری باشند
کارهای تلخ و خنک ، تندوخنک ، شیرین وخنک ، معتدل وخنک
هر کدام هواداران بسیاری دارند گرچه درزمینه ماندگاری شاید تعداد کارهایی که دراین حوزه وسبک ،حرفی برای گفتن داشته باشند محدود باشند اما همین امر هم از میزان هواداران این طبع و سبک ، خیلی نتوانسته بکاهد
اصولا کارهای مرکباتی ، جنگلی ، دریایی ، در حوزه کارهای خنک بیشتر تولید شده اند و برعکس همین هم یعنی حضور کارهای ادویه ای و درختی و ریشه دار ، در حوزه کارهای گرم بیشترین تولیدات را دارند
وقتی فکر میکنم که خداوند از میان این خاک و زمین شاید بشه گفت بیرنگ ، این همه گل و ریشه و درخت و گیاه رویانیده و خلق کرده که هرکدام رایحه ای دلفریب و روح افزا برای خود دارند که با روح انسان سنخیت دارد و روح آدمی بااستشمام این روایح ، جانی تازه میگیرد و تلطیف میشود ،باخود زمزمه میکنم که *****ان الله احسن الخالقین*****

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
کارهای زنانه این برند خیلی هوادار داره ،البته بعضیهاش اینقدر جالب هستند که مردها هم نسبت به استفاده ازشوون ،بسیارراغبند
از برند تری ماگلر فقط الین و انجلش رو دیدم. الین رو بیشتر می پسندم. (سمپل فوق العاده ای ازش دارم) هر دو؛ جزو عطرهایی نیستن که خرید و فروش بکنم؛ اما اگه کسی خارج از لیست عطرها؛ عطری رو بخواد خصوصی پ خ بده بهم.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
بااستفاده از تجربیات یکی از دوستان عطر باز
توسکان لدر 20 درصد لایت با پشن 40 درصد لایت ، همزمان استفاده شد ، نتیجه ::: واقعا که دستشوون درد نکند ، شامه بنده نتیجه این کار را رایحه ای در حد رایحه مرکبات جنگلی و گیاهان دریایی ،حس کرد
تلخی و خنکی بسیار لایت در کنار فرشی و تازگی میوه جات رنگارنگ همراه با زعفران تلطیف شده و نرم ، جانم را تازه کرد
فکر نمیکردم پخش رایحه کار اینقدر خوب بدرخشد
ماندگاری و پخش توأمان باهم تاانتهای کار که نت پایانی زعفران و چرم کمی شیرین شده بودند ، آمدند
یعنی شروع و پایان پخش و ماندگاری باهم بود
دستمریزاد از گوینده و به اشتراک گذارنده این تجربه

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
از برند تری ماگلر فقط الین و انجلش رو دیدم. الین رو بیشتر می پسندم. (سمپل فوق العاده ای ازش دارم) هر دو؛ جزو عطرهایی نیستن که خرید و فروش بکنم؛ اما اگه کسی خارج از لیست عطرها؛ عطری رو بخواد خصوصی پ خ بده بهم.
بله آقارضا @دل آهنگ ، الین تری ماگلر بدلیل حضور یاس و کهربا و روایح چوبی ، قدرت خاصی در دلنوازی بانوان یاس پسند است ، ادکلنش حدودا 250 هزارتومان است البته فکر کنم 80 میل بیشتر نباشد

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
ALIEN LIQUEUR DE PARFUM THIERRY MUGLER FOR WOMEN
سان اسنس یک کار خنک و شیرین از برند تری ماگلر هست که جنسیت کار رو زنونه گفتند اما بدلیل پخش فوق العاده بالا و موندگاری و رایحه میوه ای وگلی ، خیلی طرفدار داره ، از کارهایی هست که خیلی دوست دارم اسانسش رو تست کنم
از کارهایی هست که مشابه خیلی کمی شاید بشه براش پیدا کرد
تووی ریوو اینکار فکر کنم آناناس هم بود که بنده رو بیشتر تحریک کرد پیگیر بشم شاید اسانسی ازش گیر بیاد
واقعا که دیگه داریم معتادبه مقوله عطر واسانس میشیم

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
باسلام و احترام
عصرآدینه رایحه بازان بخیر
مطالعه ای در خصوص کارهای برند ((( تری موگلر ))) داشتم که واقعا این برند هم با چند کار محدود مردانه و البته چندین کار متنوع زنانه ، در دنیای عطر ، حرفهایی برای گفتن دارد
از خصوصیات بارز کارهای این برند استفاده از میوه ها و عسل و کارامل و کاکائو در کارهاش است که تلخی وشیرینی در کارهاش نمود زیادی دارد
از خصوصیات بارز این برند پخش و موندگاری فوق العاده در کارهاش است
اگر می شد اسانس های این برند تری موگلر هم در مجموعه اسانسهاموون ، باشند ، نور علی نور ، می شد

بنام خدا
سلام رفقا
از تیری ماگلر یک ادکلن رو داشتم بنام : A*Men Pure Malt Creation Thierry Mugler for men
که واقعا بوی خوب و ماندگاری داشت.کارامل ، قهوه ،‌ میوه توش شاخصه . کلا ادکلن گرمی محسوب می شه ولی آزار دهنده نیست . تقریبا خطیه و تغییرات زیادی از اول تا آخر نمی کنه . اگه اسانسش باشه جالبه بشرطی که مثل خودش باشه .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوستان عزیز؛ من تا حد بسیار زیادی با لیست اسانسهایی که حدود 20 تا شرکت وارد کننده دارن کار می کنن؛ آشنام. بهتون اطمینان میدم برخی اودکلنها رو؛ اگه کسی مدعی داشتن اسانسش باشه؛ حتما داره دروغ میگه. در پست شماره یک لینکی گذاشتم با عنوان عطر فروشی و معضل عطرفروشهای دروغ گو!
قبلا هم گفتم؛ تا حالا کار واردات عطر انجام ندادم؛(فقط نخ و دستگاههای بافندگی اونم از چین وارد کردم) اما مذاکراتی داشتم و میدونم که برای هر عطر حداقل میزان قابل سفارش (minimum order) زیر 20-25 کیلو نیست. برخی ؛ ادعا می کنن وارد کننده هستن و اسم اسانسهایی رو می برن که با اطمینان بالای 95 درصد میدونم وجود خارجی ندارن. برای سفارش تقاضا میدهیم می گویند پیش پای شما؛ آخرین قطره اش را دادیم فلانی! خب این که نمی شود! دروغ از این تابلوتر؟

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
بنام خدا
سلام رفقا
از تیری ماگلر یک ادکلن رو داشتم بنام : A*Men Pure Malt Creation Thierry Mugler for men
که واقعا بوی خوب و ماندگاری داشت.کارامل ، قهوه ،‌ میوه توش شاخصه . کلا ادکلن گرمی محسوب می شه ولی آزار دهنده نیست . تقریبا خطیه و تغییرات زیادی از اول تا آخر نمی کنه . اگه اسانسش باشه جالبه بشرطی که مثل خودش باشه .
سلام و احترام
بله (( آ من )) از تری موگلر ، از کارهای سنگین و باموندگاری بالاست
یکی از دوستان قرار بود یک تستر ازش برام بیاره
اگر تستر اسانسش بیاد حتما یه بررسی کامل ازش براتوون میگذارم
کارهای موگلر. باذحجم کمک و گاها گران بودن ، حتماحتما باید قبلش تست بشوند بعد خرید کرد
چون خاص هستند و همه پسند نیستند
غالبا کارهای شیرین و غلیظ هستند

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
البته باید دقت کرد که سمپل یا تستر رو از خود خردفروشی شرکتش خرید نه بصورت خرید پراکنده
غالبا سمپلریا تستر های شرکتی تعریف خاص دارند و قیمتهای بسیار متفاوت ، تاجایی که بعضی تستر و یا سمپل ها به ریال داخلی ، واقعا بصرفه نیست
مثلا یک سمپل 4 گرمی. از بعضی کارها رو بالای 25 دلار هم میفروشند
بماند که بعضی تا 45 دلار هم برای یک سمپل میدهند امانهایتا بدون استفاده و به دلیل عدم رضایت از رایحه و .... گوشه ای رهایش میکنند
البته توجیه شان اینست که 100 هزار تومان ضرر بهتر از ده صد هزارتومان ضرر است !!! حالا اینم خودش یک جوابی است از طرف خریدار
بنده که اساسا پول بالای اینگونه موارد نداده و نمیدهم
هرچه قدر هم که عاشق مقوله عطر و اسانس باشم ،جهت هزینه در این هنر ، تعریف اقتصادی برایش دارم و با قانون خودم جلو میروم

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
بنظر من کار های ماگلر نه گران هستند و نه خاص خط مشی،همشون هم بر پایه مدل معروف ا من و انجل هست یعنی ۵۰ درصد رایحه بینشون مشترک هست
قیمت حدود ۲۰۰ تومن براشون مناسبه و قیمت هایی که الان بعضی از سایت ها میدن کاذب و بخاطر کمبود تو بازاره
خریدشان با قیمتی که الان دارن اصلان بصرفه نیست و با همین قیمت میشه بعضی کارهای خاص و نیش رو خرید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بنظر من کار های ماگلر نه گران هستند و نه خاص خط مشی،همشون هم بر پایه مدل معروف ا من و انجل هست یعنی ۵۰ درصد رایحه بینشون مشترک هست
قیمت حدود ۲۰۰ تومن براشون مناسبه و قیمت هایی که الان بعضی از سایت ها میدن کاذب و بخاطر کمبود تو بازاره
خریدشان با قیمتی که الان دارم اصلان بصرفه نیست و با همین قیمت میشه بعضی کارهای خاص و نیش رو خرید
یعنی یقین داشتم اسم تری ماگلر بیاد محاله آرش پیداش نشه! نه؛ بهرام؟!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
یعنی یقین داشتم اسم تری ماگلر بیاد محاله آرش پیداش نشه! نه؛ بهرام؟!
درود بر دوستان عطرباز؛
راستش رضا جان من خواستم چندبار یه چیزی بگم و وارد بحث بشم ولی منتظر بودم تا آقا آرش تشریف بیارن و نظر تخصصی بدن بعد ما هم وارد شیم! ؛-)
بالاخره وقتی بحث تری ماگلر میشه ایشون از صاحب نظران و طرفداران نسبت به این عطرها هستند. البته ناگفته نمونه من خودم هم تا حد زیادی راقبم که چندتا از کارهای این برند رو تست کنم ولی حیف که به علت کمیاب بودن امکانش نیست. در مملکت ما هم که دوستان فروشنده منتظرن تا چیزی کم بشه و در حرکتی خودجوش قیمتها رو ببرن بالا!

بالا