برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عجیبه ها! عطر یاد یار رو که در گوگل سرچ می کردم لینک دوم و سومش مال من بود. الان از صفحه اول گوگل حذف شدم. کسی از دوستان می دونه چرا؟ و اینکه چطور برگردم صفحه اول؟

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
عجیبه ها! عطر یاد یار رو که در گوگل سرچ می کردم لینک دوم و سومش مال من بود. الان از صفحه اول گوگل حذف شدم. کسی از دوستان می دونه چرا؟ و اینکه چطور برگردم صفحه اول؟
آره،حذف شدی
توی استارت روی گزینه گزارش پست کلیک کن،بگو تیتر رو عوض کنن و یه چیزی بزار که توش همین عبارت عطر یاد یار باشه
بعد درست میشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آره،حذف شدی
توی استارت روی گزینه گزارش پست کلیک کن،بگو تیتر رو عوض کنن و یه چیزی بزار که توش همین عبارت عطر یاد یار باشه
بعد درست میشه
خودم امکان این کار رو دارم. الان درستش می کنم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطرهای دوست عزیز @MoReNu دستش رسید . با پوزش از ایشون به علت تاخیر اداره پست.
عطرهای دوست عزیز @arash59b هم صبح امروز براشون ارسال شد.
سایر دوستان محبت کنن سوالاتشون رو در تاپیک بپرسن تا جایی که ممکنه. بهتر از ارسال پ خ هستش

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
سلام قربان
من برای شروع پنج اسانس مردانه زیر رو میخوام
هر کدوم در ظرف اسپری 10 میل باشه دیگه اینکه هر اسانس بسته به توصیه خودتون از نظر سبکی و سنگینی پر بشه و بقیش ادکلنساز(میزان گرمش با خودتون)

وان میلیون اینتنس
اکوا دی جیو
کرید اونتوس
تام فورد توسکان لدر
تام فورد توباکو وانیل

لطفا اطلاعات رو برام بفرسیتد
ممنون

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
درود
من دنبال عطرای خاصی هستم !
تا حالا از توباکو ، بلک افغان ، دراکار و ..... گرفته تا کارای لاگوست و هوگو رو امتحان کردم !
ولی او اسانس هایی رو که خیلی زیاد دوسش دارم یکی ایزی بلو هست که عاشقشم و یکی توباکو و برا فصل گرم هم مونت بلان لجند !
حالا چه اسانس هایی رو بهم پیشنهاد میدین ؟؟؟ با چه خلوصی ؟؟؟
و اینکه وقتی با فیکس مخلوط میشه بعد از چند ساعت بوی الکل رو نمیده ؟؟؟؟؟
کارایی میخوام که پخش چند ساعته خوبی داشته باشن ! برا من پخش بیشتر از موندگاری اهمیت داره !
ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود
من دنبال عطرای خاصی هستم !
تا حالا از توباکو ، بلک افغان ، دراکار و ..... گرفته تا کارای لاگوست و هوگو رو امتحان کردم !
ولی او اسانس هایی رو که خیلی زیاد دوسش دارم یکی ایزی بلو هست که عاشقشم و یکی توباکو و برا فصل گرم هم مونت بلان لجند !
حالا چه اسانس هایی رو بهم پیشنهاد میدین ؟؟؟ با چه خلوصی ؟؟؟
و اینکه وقتی با فیکس مخلوط میشه بعد از چند ساعت بوی الکل رو نمیده ؟؟؟؟؟
کارایی میخوام که پخش چند ساعته خوبی داشته باشن ! برا من پخش بیشتر از موندگاری اهمیت داره !
ممنون
درود بر شما!
دوست عزیز من easy blue رو نمی شناسم. احتمالا منظور شما دیزایر بلو نیست که بوی خنکی داره؟ تو بوهای خنک به شما بی دلیشس؛کرید اونتوس و آکوا بولگاری رو پیشنهاد میدم. بوی الکل خیلی سریع می پره به ساعت نمی کشه. الکل معمولی نیست!
تو کارهای گرم؛ چون توباکو رو پسند کردین؛ وان میلیون اینتنس؛ تام فورد توسکان لدر رو پیشنهاد میدم. بلک ارکید و کریستال ورساچ نویر هم خیلی پر طرفداره.
در مورد درصد خلوص؛ من کلا بوی لایت رو دوست دارم. مثلا برای بلک افغان و توباکو بیشتر از 20 درصد اسانس رو شخصا نمی پسندم. برای بوهای ضعیف تر تا 50 درصد اسانس OK است.
میدونی که بوی خنک در فصل سرما پخش زیادی به خصوص در محیط باز نداره.
من هم مثل شما پخش رو به موندگاری ترجیح میدم.
در خدمت تون هستم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
@aiza1372
راستی اگه بوی تافی چاکلت رو دوست داری؛ (گرم و شیرین ؛ دقیقا خود شکلات تافی!) کار خیلی خاص و معرکه ای است. فقط مجدد یادآور می شم اگه احیانا اینو انتخاب کردی در مقابل وسوسه خوردنش مقاومت کن و جلو دست بچه ها هم نباشه که تا ته سر بکشن!

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
سلامیـ دوباره
ممنونم بابت راهنماییتون !
من کار گرم میخوام فعلا ! برا این فصل ! نگفتم خنک !
از کارایی که گفتین همشو امتحان کردم بغیر از وان میلیون اینتنس !
اسانس مورد علاقه من هم ایزی میاکه بلو هست که فوق العادس ! من از شرکتهای مختلف امتحان کردم ، ولی مال شرکت لوزی فوق العادس !
من غلظت رو ترجیح میدم ! حداکثر میزان اسانس به شرط این که بصورت کامل پودر شه !
بلک ارکید هم پخش خیلی خوبی داره ! به نظرم بیشترین پخش رو داره و بعد هم بلک افغانو !
البته به نظر من توباکو هم خوردنیه ، نمیدونم چطور عطر شده !

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
c9e56706dea018545864f5bf7165ee88.jpeg

منظور من اسانس این ادکلن هست !
توباکو شما رو هم میخوام یه تست بزنم !
+
هوگو رد
هوگو انرژی
تافی شکلات
وان میلیون اینتنس
تشکـــــــر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
توباکو شما رو هم میخوام یه تست بزنم !
+
هوگو رد
هوگو انرژی
تافی شکلات
وان میلیون اینتنس
تشکـــــــر
@aiza1372
سلیقه تون رو دوست دارم. برام جالبه. من در خدمتم. بفرمایید از هر یک چقدر می خواهید در ظرف چند میلی.
ایزی میاکه پور هوم رو ندارم متاسفانه. توباکو و بلک ارکید من کم شیرین ترینه تو بازار. (بعضی همکاران ایراد می گیرن می گن شیرینیش کمه! من اینو وجه تمایز و برتری این دو عطرم میدونم ) توسکان لدرم هم پخش بو و ماندگاری کم نظیری داره. بلک افغانم هم لطیف ترین بوی بلک افغانیه که بین کارهای داخل بازار ایران هست.

MoReNu

Registered User
لایک‌ها
20
دوست عزیز از خرید شما سپاسگزارم. شما بخاطر این که نفر اولی بودین که این فروشگاه رو افتتاح کردین؛ یک اشانتیون از تام فورد توباکو وانیل هدیه می گیرین. امیدوارم عطرهاتون رو همیشه در خوشی و شادی استفاده کنین.

تشکر از دوست خوبم دل آهنگ بسته من هم پند روز پیش با یک بسته بندی عالی و ضد ضربه دریافت شد
و تشکر ویژه به خاطر اینکه کلی پیگیر بودن از پست که چرا بسته دیر رسیده

در مورد عطر ها ابتدا نظرم رو در مورد تافی چاکت می گم چون ابتدا از این عطر اسپری کردم بر روی لباسم، راستش از بوش زیاد خوشم نیومد و چون زیاد تجربه استفاده از عطر ندارم ابتدا یک عطر با بوی شیرین و یک عطر با بوی تلخ (بلک افغان) گرفتم تا رایحه ای که دوست دارم رو مشخص کنم، تافی چاکلت بوی جالبی داشت ولی وقتی از روی خود بطری بوش می کردم و وقتی بر روی لباسم اسپریش کردم یه ته مزه ی خاصی داشت که زیاد برام جالب نبود و از اون عطر هایی هست که برام سر درد می یاره بوش.
بعد از چند روز از بک افغان استفاده کردم ، بلک افغان هم از روی بطری بوی عالی داره و وقتی اسپری می شه بر روی لباس بوی تند و تیزی داره که در ابتدا شاید زیاد جالب نباشه و وقتی بوش ضعیف می شه رایحه دلپذیری رو از خودش بیرون می ده که ازش خیلی خوشم اومد. و الان فضای اتاق منزل رو پر کرده رایحه اش.

چون خواسته بودید در مورد تستر ها هم نظرم رو اعلام کنم در بین 7 کاغذ تستری که ارسال کرده بودید و تا الان هم هر کدوم بوی خودش رو کامل حفظ کرده و قاطی هم نشدن بو هاشون، از 2 تای اونها خیلی خوشم اومد و قبل از خریدم اگه این 2 تستر رو داشتم به جای خرید 2 عطر فوق این 2 عطر رو می خرید و حتما در خرید بعدی این 2 عطر رو انتخاب می کنم.
و این 2 عطر یکیش وان میلیون اینتنس هست که علاوه بر نظر مثبت من بهش خانواده هم ازش خوششون اومد. و دیگری بی دلیشس هست که عطریه که الان دارم 10 دقیقه بوش می کنم و مثل عطرهای دیگه که با چند دقیقه بو کردنشون از حال می رم و ضعف می کنم نیست و خیلی بو کردنش لذت بخش هستش و چون شما نوشتین بوی گرم داره من طوری حس کردم که ته مزه سرد داره بوش، و این 2 عطر رو چون خودتون هم بویلد کردینشون حتما جزء عطر های خوبتون هستن و در بین تسترها دنبال جاسمین نویر هم بودم که پیداش نکردم متاسفانه!

در مورد عطر اشانتیون تام فورد عطر 37 در تاپیکتون هم ممنون که فرستادین و فعلا نظری در موردش نمی دم چون سطحی بوش کردم و الان حس بویایم پر هست از عطرهای مختلف و گذاشتم چند روز بعد ازش استفاده کنم و بیام نظرم کاملم رو در موردش درج کنم.

و در مورد بطری ها، بطری های خوبی بودن و به خوبی هم اسپری می شدن عطرشون، ولی ای کاش بر روشون اسمشون رو درج می کردید و چون من 2 عطر بلک افغان و تافی رو گرفته بودم از روی بوی تافی تشخیص دادم که کدوم به کدوم هست و اگه عطرهای دیگه ای به جای تافی گرفته بودم قطعا نمی تونستم متوجه بشم کدوم به کدوم هستن عطر هام.

تشکر و ارادتمند ;)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تشکر از دوست خوبم دل آهنگ بسته من هم پند روز پیش با یک بسته بندی عالی و ضد ضربه دریافت شد
و تشکر ویژه به خاطر اینکه کلی پیگیر بودن از پست که چرا بسته دیر رسیده
چون خواسته بودید در مورد تستر ها هم نظرم رو اعلام کنم در بین 7 کاغذ تستری که ارسال کرده بودید و تا الان هم هر کدوم بوی خودش رو کامل حفظ کرده و قاطی هم نشدن بو هاشون، از 2 تای اونها خیلی خوشم اومد و قبل از خریدم اگه این 2 تستر رو داشتم به جای خرید 2 عطر فوق این 2 عطر رو می خرید و حتما در خرید بعدی این 2 عطر رو انتخاب می کنم.
و این 2 عطر یکیش وان میلیون اینتنس هست که علاوه بر نظر مثبت من بهش خانواده هم ازش خوششون اومد. و دیگری بی دلیشس هست که عطریه که الان دارم 10 دقیقه بوش می کنم و مثل عطرهای دیگه که با چند دقیقه بو کردنشون از حال می رم و ضعف می کنم نیست و خیلی بو کردنش لذت بخش هستش و چون شما نوشتین بوی گرم داره من طوری حس کردم که ته مزه سرد داره بوش، و این 2 عطر رو چون خودتون هم بویلد کردینشون حتما جزء عطر های خوبتون هستن و در بین تسترها دنبال جاسمین نویر هم بودم که پیداش نکردم متاسفانه!
و در مورد بطری ها، بطری های خوبی بودن و به خوبی هم اسپری می شدن عطرشون، ولی ای کاش بر روشون اسمشون رو درج می کردید و چون من 2 عطر بلک افغان و تافی رو گرفته بودم از روی بوی تافی تشخیص دادم که کدوم به کدوم هست و اگه عطرهای دیگه ای به جای تافی گرفته بودم قطعا نمی تونستم متوجه بشم کدوم به کدوم هستن عطر هام.

تشکر و ارادتمند ;)
@MoReNu سلام و تشکر از اظهار لطف تون در مورد بنده و عطرهام.
عزیز ؛ من بی دلیشس رو با شکوه ترین بوی خنک معرفی کردم بین عطرهام. لطفا پست شماره یک رو نگاه کن!
برام جالبه که تقریبا همه انواع بوها رو می پسندین. از بلک افغان تلخ تا بی دلیشس خنک و وان میلیون اینتنس گرم و ...
ان شالله تعداد پست هام که به اندازه کافی رسید در قسمت add feedback امتیاز بازارچه رو براتون ارسال می کنم.
در مورد نام گذاری عطرها هم چون دو تا بیشتر نبود و کاملا هم با هم در تضاد بودن؛ اسم ننوشتم. می دونستم که متوجه میشین کدوم بلک افغانه و کدوم تافی. اما روی تک تک تسترها اسم نوشتم و خوشحالم که نه تنها بعد یک هفته هنوز بوشون حفظ شده؛ بلکه به شما اطمینان میدم که حالا حالا ها بو روشون می مونه!
از توجه شما به وان میلیون اینتنس و بی دلیشس تشکر می کنم.
اگه تافی و بلک افغان رو رقیق تر می گرفتین احتمالا بوشون رو بیشتر دوست داشتین. شما نسبت اسانس تون 62 درصد بود که خیلی بالاست!
@MoReNu تام فورد توباکو وانیل رو کنجکاوم بدونم چه حسی در موردش داری. با این هشدار که اگه بوش رو دوست نداری رو لباس نزن که خیلی سمجه و تا اطلاع ثانوی رو لباست می مونه. رو پوست امتحان کن. اگه دوست داشتی چه عالی! اگر هم نه؛ عزیزی رو بین اطرافیان پیدا کن و بهش هدیه بده.
بوهای قوی و تک؛ یا خیلی توجه جلب می کنن یا اصلا مورد توجه واقع نمیشن. دوست عزیزمون که عطرهاشون رو حضوری گرفتن در مورد وان میلیون اینتنس گفتن که از این که نخریدن پشیمون نیستن! بوش رو دوست نداشتن. بو بسیار سلیقه ای است. امروز سمپل تام فورد وایت پچولی رو به یکی از مشتریام که ویکند باربری و آزارو کروم لجند خرید نشون دادم چند بار گفت که بوش محشره و حتما از این بیار که بسیار فروش میره و خود من ظرف بزرگ ازش می خوام و .... خود من نسبت به بوش حس خاصی ندارم. همین طور در مورد مونت بلک لجند که چون با بوش مشکل دارم نمی تونم بیارم ؛ کلی هم براش مشتری دارم در اینترنت و خارج آن.
در مورد جاسمین نویر هم عرض می شود که ان شالله اگر در خرید بعدی تان موجود داشتم ازش؛ برای تان تستر می فرستم.

Last edited:

MoReNu

Registered User
لایک‌ها
20
@MoReNu سلام و تشکر از اظهار لطف تون در مورد بنده و عطرهام.
عزیز ؛ من بی دلیشس رو با شکوه ترین بوی خنک معرفی کردم بین عطرهام. لطفا پست شماره یک رو نگاه کن!
برام جالبه که تقریبا همه انواع بوها رو می پسندین. از بلک افغان تلخ تا بی دلیشس خنک و وان میلیون اینتنس گرم و ...
ان شالله تعداد پست هام که به اندازه کافی رسید در قسمت add feedback امتیاز بازارچه رو براتون ارسال می کنم.
در مورد نام گذاری عطرها هم چون دو تا بیشتر نبود و کاملا هم با هم در تضاد بودن؛ اسم ننوشتم. می دونستم که متوجه میشین کدوم بلک افغانه و کدوم تافی. اما روی تک تک تسترها اسم نوشتم و خوشحالم که نه تنها بعد یک هفته هنوز بوشون حفظ شده؛ بلکه به شما اطمینان میدم که حالا حالا ها بو روشون می مونه!
از توجه شما به وان میلیون اینتنس و بی دلیشس تشکر می کنم.
اگه تافی و بلک افغان رو رقیق تر می گرفتین احتمالا بوشون رو بیشتر دوست داشتین. شما نسبت اسانس تون 62 درصد بود که خیلی بالاست!
@MoReNu تام فورد توباکو وانیل رو کنجکاوم بدونم چه حسی در موردش داری. با این هشدار که اگه بوش رو دوست نداری رو لباس نزن که خیلی سمجه و تا اطلاع ثانوی رو لباست می مونه. رو پوست امتحان کن. اگه دوست داشتی چه عالی! اگر هم نه؛ عزیزی رو بین اطرافیان پیدا کن و بهش هدیه بده.
بوهای قوی و تک؛ یا خیلی توجه جلب می کنن یا اصلا مورد توجه واقع نمیشن. دوست عزیزمون که عطرهاشون رو حضوری گرفتن در مورد وان میلیون اینتنس گفتن که از این که نخریدن پشیمون نیستن! بوش رو دوست نداشتن. بو بسیار سلیقه ای است. امروز سمپل تام فورد وایت پچولی رو به یکی از مشتریام که ویکند باربری و آزارو کروم لجند خرید نشون دادم چند بار گفت که بوش محشره و حتما از این بیار که بسیار فروش میره و خود من ظرف بزرگ ازش می خوام و .... خود من نسبت به بوش حس خاصی ندارم. همین طور در مورد مونت بلک لجند که چون با بوش مشکل دارم نمی تونم بیارم ؛ کلی هم براش مشتری دارم در اینترنت و خارج آن.
در مورد جاسمین نویر هم عرض می شود که ان شالله اگر در خرید بعدی تان موجود داشتم ازش؛ برای تان تستر می فرستم.
خواهش می کنم
راستی حرف از مونت بلک لجند شد آیا این عطر هم موجود دارید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
خواهش می کنم
راستی حرف از مونت بلک لجند شد آیا این عطر هم موجود دارید؟
@MoReNu محمد جان درست در همین پست بالا برای شما نوشتم که:"همین طور در مورد مونت بلک لجند که چون با بوش مشکل دارم نمی تونم بیارم ؛ کلی هم براش مشتری دارم در اینترنت و خارج آن."
برای خیلی شرکتها رو تست کردم؛ ولی هیچ کدوم رو نپسندیدم و شاید دلیلش اینه که بوی مونت بلک لجند پرطرفدار؛ برای من جذاب نیست

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
@arash59b
سلام. سایت پست نشون میده دیروز عصر عطر شما در ناحیه توزیع ش کردونی شهرتون بوده. عطر رسید؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
@arash59b
سلام. سایت پست نشون میده دیروز عصر عطر شما در ناحیه توزیع ش کردونی شهرتون بوده. عطر رسید؟
سلام
صبح چک کردم متوجه شدم رسیده ولی احتمالا فردا تحویل میدن.

چون پست منطقه ای نزدیکه اگه وقت شد خودم میرم جضوری تحویل می گیرم.

بالا