برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
بنام خدا
سلام بر دوستان عزیز
آلوره هوم اسپرت همیشه یکی از علایق من در بین ادکلنها بوده اولا بخاطر رایحه فرش و خنک اون و در ثانی بازخورد خوبی بین اطرافیان داشته . من اصل این ادکلن رو در خارج از کشور تست کردم و انتظار اینو ندارم که اسانس دقیقا مثل اون باشه . در هر صورت اسانس اون رو من چندین ساله که دارم تهیه می کنم و از آقا رضا هم خواسته بودم که اگه مورد خوبی دید به ما معرفی کنه .
در سفازش پنجمم حتما این رو از ایشون می گیرم تا بررسی کنم بخصوص که قبل از ارائه در تاپیک از کمپانی دیگری گرفتم و می تونم مقایسه کنم.
در ضمن سمپل اصل 14 ادکلن دستم اومده :

Dior Homme Intense Christian Dior

Bleu de Chanel Eau de Parfum Chanel
Armani Eau d’Aromes Giorgio Armani
Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Guerlain
Angel Schlesser Femme Angel Schlesser for women

Elixir des Merveilles Hermes
Mine Pour Homme Marc Joseph
The Beat for Men Burberry

Belle d`Opium Yves Saint Laurent
Steve McQueen Legend Steve McQueen
Promenade a Versailles Pour Lui Parfums du Château de Versailles
J`adore Christian Dior
Dunhill Alfred Dunhill

(L’Homme Ideal Cologne Guerlain(2015
اگه ایشون بخواهند برای مقایسه با اسانسها می تونیم استفاده کنیم .
با تشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود
آقا رضا من خیلی وقته تاپیک رو دنبال می کنم. من اصلا وارد نیستم برا همین نظر نمی دم ولی کلا نظرات اعضای پاتوق رو می خونم سرگرم کنندس و مفید. تو سفارش دومم می خوام با عطر هایی که تو پاتوق در موردش صحبت می شه اشنا بشم.
البته من خیلی دیگه دنبال عطر های دیگه نیستم چون الور هوم اسپرت برای من از اون عطر هاست که به قول شما ادم به خودش می گه تا آخر عمر می خوام همین رو بزنم. به امید خدا اگر از اسانس الور شما هم خوشم بیاد و کیفیتش خوب باشه مشتری ثابت الور شما می شم. من ادکلن الور هم خریدم در صورت درخواست شما می تونم مقایسه ی ادکلن رو با اسانس شما داشته باشم و تو تاپیک مطرح کنم.
سپاس گزارم
سروش عزیز؛ ممنون از این که در پاتوق حضور داری و البته امیدوارم به تدریج دست به قلم بشی و تجاربت رو بنویسی. هر چه که هست.
آلوره هوم اسپرت همیشه یکی از علایق من در بین ادکلنها بوده اولا بخاطر رایحه فرش و خنک اون و در ثانی بازخورد خوبی بین اطرافیان داشته . من اصل این ادکلن رو در خارج از کشور تست کردم و انتظار اینو ندارم که اسانس دقیقا مثل اون باشه . در هر صورت اسانس اون رو من چندین ساله که دارم تهیه می کنم و از آقا رضا هم خواسته بودم که اگه مورد خوبی دید به ما معرفی کنه .
محمد جان به نظر شخصی من الور اسپرت رایحه عامه پسندیه اما با بهرام هم عقیده ام که استثنایی و خارق العاده نیست. از برند شنل؛ بلو شنل رو ترجیح میدم به الور اسپرت. تازه امروز می خوام تست بگیرم ازش. اودکلنی از اون رو امکان فقط بو کردن پیدا کردم و به نظرم این اسانس شباهت خوبی داره به اودکلنش. تا آمدن ادیشن بلانچ الور؛ فعلا الور اسپرت رو در اختیار علاقمندان قرار میدم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
چند تا اسپری هم زمان ( به دو قسمت مختلف لباس ) رو به دوستان عزیزم پیشنهاد میدم و اگه تست کردین در اینجا یا پ خ نظرتون رو بگید لطفا
ال هوم آیدل گرلن و تام فورد نویر ( از نظر من محشر!)
عود وود و توباکو وانیل (توباکو حتما حداقل 50 درصد رقیق باشه)
قهوه (کاملا رقیق) و پگاسوس
تغ هرمس و وان میلیون اینتنس رقیق شده
212 س / ک / س / ی و اینترلود رقیق شده
212 و تافی چاکلت رقیق شده
اگزریوس و تغ هرمس
سیلور مونتن و بلو ایس
دیور هوم اینتنس و کاپیتان بلک (زردش خیلی بهتره از قهوه ایش)
پشن رقیق کنار بلو آیس (دومی بیشتر)
اگزریوس؛کمی قهوه کاملا رقیق و کاپیتان بلک
بلو مجیک و اونتوس (دومی بیشتر)

بلو آیس؛ وان میلیون اینتنس و گری وتیور
پشن و وان میلیون اینتنس

اولی رو حتما امتحان کنین!

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام

الان من یکهفته هست که هیچ عطر و ادکلنی نخریدم مگه میشه مگه داریم!!!

طرفداران الور هوم اسپورت هم که شدیم سه نفر

تحریم خرید ادکلن از ایران هم چون قطعی شد

دیگه شرمنده منو زیاد تو تاپیک باید تحمل کنی

سفارش دوم

1 الور هوم اسپورت 50 گرم لطفا با یک عدد اسپریر 75 گرمی اگر نبود اسپریر 47 گرمی

2 کرید اونتوس 100 گرم

3 رفلکشن 100 گرم

برای سفارش هفته بعد دارم خودمو آماده میکنم

آقا از خرید چندم به بعد حضوری هم میشه دل سیر خرید کرد :دی

آقا رضا لطفا سه قلم اول اسانس خالص باشه

فیکساتور رو جداگانه برام بفرستید و راهنمایی کنید از چقدر شروع کنم

البته اول میخوام تست اسانس خالص بکنم

ارادتمند همه دوستان گرامی

Last edited:

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛

تست "عود وود تام فورد" (غلظت 50 درصد)
در همان ابتدای استشمام رایحه به وضوح متوجه میشوید که با یکی از عطرهای تام فورد طرف هستیم. در همان نت ابتدایی بوی عود و بخور به مشام میرسه. بویی که مشابه اون رو در "بلک افغان" تجربه کرده بودم. بعد از چند دقیقه بوی عود با بوی زعفران و خیلی کم ادویه همراه میشه.( بوی شبیه شله زرد به مشام میرسه). بعد از این نت چوبی هم به اون اضافه میشه. من نت چوبی اون رو در "راکی مانتن ریو" تجربه کرده بودم. در کل بوی خاص و منحصر به فردی داره. به نظر من گرم و تا حدودی شیرین هست. بطور کلی این عطر رو شاید ترکیبی از "عود" ، "چوب" و "زعفران" میشه دونست.
پخش و موندگاری خیلی خوبی داره. با یک پاف و غلظت 50 درصد تا 12 ساعت خوب بود. پیشنهاد میکنم برای باز شدن رایحه ها و درک خوب نتها حتما تا درصدی لایتش کنید و غلیظ مصرف نکنید.
این کار رو به دوستداران رایحه بلک افغان و عود شدیدا توصیه میکنم.
IMG_20150918_210112.JPG

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بطور کلی این عطر رو شاید ترکیبی از "عود" ، "چوب" و "زعفران" میشه دونست.
پخش و موندگاری خیلی خوبی داره. با یک پاف و غلظت 50 درصد تا 12 ساعت خوب بود. پیشنهاد میکنم برای باز شدن رایحه ها و درک خوب نتها حتما تا درصدی لایتش کنید و غلیظ مصرف نکنید.
این کار رو به دوستداران رایحه بلک افغان و عود شدیدا توصیه میکنم.
درود و شب همگی دوستان خوش؛
بهرام جان به نظر من این رایحه (عود وود تام فورد) خیلی عامه پسندتر از بلک افغانه. به نظرم به خاطر چوب و زعفرون. بلک افغان به لحاظ تنوع نتها غنی نیست و حتی به شامه و سلیقه ی من اپیک آمواج از بلک افغان هم بهتره. حداقل خود من اپیک رو تنها میتونم مصرف کنم اما همیشه باید کنار بلک افغان عطر دیگه ای رو هم بزنم. حالا خود اپیک باشه یا بلو آیس. هم نوازیش با توباکوی رقیق شده هم عالیه و بهتره میزان اسپری عود وود بیشتر باشه تا بوش غلبه کنه. کنجکاوم بدونم رفقا که این و توسکان رو دارن؛ توسکان رو برتر میدونن و بیشتر می پسندن یا عود وود رو؟

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب همگی دوستان خوش؛
بهرام جان به نظر من این رایحه (عود وود تام فورد) خیلی عامه پسندتر از بلک افغانه. به نظرم به خاطر چوب و زعفرون. بلک افغان به لحاظ تنوع نتها غنی نیست و حتی به شامه و سلیقه ی من اپیک آمواج از بلک افغان هم بهتره. حداقل خود من اپیک رو تنها میتونم مصرف کنم اما همیشه باید کنار بلک افغان عطر دیگه ای رو هم بزنم. حالا خود اپیک باشه یا بلو آیس. هم نوازیش با توباکوی رقیق شده هم عالیه و بهتره میزان اسپری عود وود بیشتر باشه تا بوش غلبه کنه. کنجکاوم بدونم رفقا که این و توسکان رو دارن؛ توسکان رو برتر میدونن و بیشتر می پسندن یا عود وود رو؟
بله رضاجان کاملا باهات موافقم. چون بلک افغان رایحه کاملا خطی رو داشت ولی این تغییر نت جالبی داره. در ضمن این کار ترکیبش پیچیده تره.
به نظر من از جهت تازگی رایحه و خاص بودن من "عود وود" رو به "توسکان" ترجیح میدم. اگر با اسپری این کار در کنار توباکو وانیل یا هرود بشه نت تنباکویی رو هم بهش اضافه کرد که خیلی عالی میشه. (کاری شبیه به "توباکو عود" تام فورد)

یک نکته ای هم که در مورد عود وود هست اینه که این کار به دلیل پیچیدگی با غلظتهای مختلف نتهای مختلف خودش رو نشون میده. بنابراین به نظرم اصلا نباید خالص استفاده کرد. مثلا نت زعفران در غلظت بالا خودش رو نشون نمیده.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بله رضاجان کاملا باهات موافقم. چون بلک افغان رایحه کاملا خطی رو داشت ولی این تغییر نت جالبی داره. در ضمن این کار ترکیبش پیچیده تره.
به نظر من از جهت تازگی رایحه و خاص بودن من "عود وود" رو به "توسکان" ترجیح میدم. اگر با اسپری این کار در کنار توباکو وانیل یا هرود بشه نت تنباکویی رو هم بهش اضافه کرد که خیلی عالی میشه. (کاری شبیه به "توباکو عود" تام فورد)
بهرام جان فکر می کنم دوستان زیادی منتظر نتیجه تست هرود مارلی هستن. منم که کلا تست عطرهای جدید رو سپردم به شما و بقیه؛ لطفا هم نتیجه تست هرود رو بنویس هم نتیجه اسپری همزمانش با عود وود رو. من فقط می دونم هرود مارلی آورده شده بسیار شبیه اودکلنشه (نت اصلی).
راستی کاپیتان بلک زرد رو با توباکو وانیل و فقط یک قطره قهوه ترکیب کردم (دو گرم ک بلک یک تا 1.5 گرم توباکو یک قطره قهوه) ببینم ک بلک زرد چطور خودشو نشون میده؟ حقیقتا همه جوره ک بلک زرد از قهوه ایش سره و تصمیمم برای آوردن ک بلک زرد قطعی شد. اون یک قطره قهوه در نت اول هست فقط بعدش تا حد قابل توجهی کم رنگ میشه. من توصیه به قهوه ی زیاد نمی کنم چون می خوام بوی اصلی توتون باشه و کمی وانیل در کنارش. این نسخه ی اصلی کافی نیله و برای پاییز و زمستون عالیه!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام و شب همگی به خوشی و شادی

تشکر از ترکیب هایی که رضا لیست کردن، لازم شد اون دو ترکیبی که تغ دارند رو حتما تست کنم. ترکیب تغ با اگزریوس یا وان میلیون یکم برام عجیبه
اتفاقا امروز گلد رو با ایتالین اسپری هم زمان داشتم ترکیبش برای شرایط و حال و هوای من خوب بود ولی ممکنه یکم خاصه باشه و هرکسی پسند نکنه

عود وود برای من زیاد خاص نبود و بنظرم جزو ضعیف ترین اسانس در مجموعه اسانس های تام فورد بود. برای منی که میونه ای با بوی عود ندارم یکی از بهترین رایحه های عوودی بود که تو اسانس ها تجربه کردم و باز برای منی که عاشق روایح چوبی هستم ضعیف ترین رایحه چوبی بود که دوست داشتم شاید از توع چوبش بود که بنظرم خیلی شبیه به صندل هست

Sent from my iPad using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
داشتم فکر می کردم به این که توسکان لدر هم کنار عود وود در اسپری هم زمان باید بوی جالبی بسازه. زعفرون در هر دو هست و نتش تقویت میشه. چرم از توسکان میشینه کنار چوب از عود وود. بوی عود هم که در نت نهایی عود وود وجود نداره. (همین طوره دیگه؟) شاید این جوری فردید به خواسته اش برسه که چرم و چوب رو کنار هم می خواد. زعفرون هم که به شامه اکثریت خوش میاد. نظر دوستان چیه؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و شب همگی به خوشی و شادی
تشکر از ترکیب هایی که رضا لیست کردن، لازم شد اون دو ترکیبی که تغ دارند رو حتما تست کنم. ترکیب تغ با اگزریوس یا وان میلیون یکم برام عجیبه
اتفاقا امروز گلد رو با ایتالین اسپری هم زمان داشتم ترکیبش برای شرایط و حال و هوای من خوب بود ولی ممکنه یکم خاصه باشه و هرکسی پسند نکنه
عود وود برای من زیاد خاص نبود و بنظرم جزو ضعیف ترین اسانس در مجموعه اسانس های تام فورد بود. برای منی که میونه ای با بوی عود ندارم یکی از بهترین رایحه های عوودی بود که تو اسانس ها تجربه کردم و باز برای منی که عاشق روایح چوبی هستم ضعیف ترین رایحه چوبی بود که دوست داشتم شاید از توع چوبش بود که بنظرم خیلی شبیه به صندل هست
آرش جان لطفا دقت کن؛ پیشنهاد ترکیب ندادم ؛ عرض کردم اسپری هم زمان. دوستان تا اونجایی که ضرورت خاص ایجاب نکنه و دقیقا ندونن که چرا باید ترکیب کرد اقدام به ترکیب دو عطر در یک ظرف نکنن. بعدش دیگه هیچ کاری نمیشه کرد و فرایند ترکیب بازگشت ناپذیره.
اتفاقا بعد از ظهر تو پ خ با بهرام داشتیم در مورد شما حرف می زدیم که عود وود توجهت رو جلب نکرد و هر دو هم نظر بودیم که شما کلا اهل عود و اینجور چیزها نیستی!
دقیق متوجه نشدم منظورت رو. گفتی چون چوب صندل داشت خوشت اومد علیرغم این که بوی چوبش ضعیفه در کل؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
درسته منظورم اسپری بود
اتفاقا توفکر ترکیبی برای مصرف کردن وان میلیون بودم
بخاطر شرایط محیطی اینجا بحساب عوود زده شدیم ولی اتفاقا همونطور که تو پست قبلی گفتم از عوود اش راضی بودم بیشتر از اون، رایحه چوبیش تو ذوقم زد البته فکر کنم بیشتر از دو بار فرصت تست اش رو هم نداشتم شاید لازم بیشه بیشتر بهش وقت بدم

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
توی عطرهای خلیج مورد دیدم که تنها نت عطر عوود بوده، بقول خودشون بوی شیخ هاشون رو میده
اصولا عطرهای تک نت کمتر میتونن توجه جلب کنن. (نظر شخصی). این جور موقعها باید با اسپری همزمان چند عطر یک سفره رنگارنگ از رایحه پهن کرد و شامه ی خود و دیگران رو دعوت کرد به صرف لذیذترین و جذاب ترین روایح. این همون کاریه که ما تلاش داریم با حدس و خطا؛ تجربه کنیم و در اختیار دیگران هم قرار بدیم.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود بر شما آقا آرش؛
چند وقتی نبودین جاتون خالی بود.
راستش رضاجان الان در حال تست "هرود د مارلی" هستم، منتها برای اعلام نتیجه تست پخش و موندگاری میخوام فردا اعلام نظر کنم. ولی فکر کنم گمشده من و آقا آرش در مورد تنباکو اینجاست. بوی آلبالویی تنباکو که خیلی عالیه. برای تست "هرود" در کنار " عود وود" همین رو میشه گفت که این دوتا خیلی سنگین هستن. در کنار هم اگر استفاده بشن فقط در سرمای زمستان قابل تحمل هستن. شک دارم بتونم چنین ترکیبی در کنار هم رو در این هوا تحمل کنم!:)
خوبه که "کاپتان بلک زرد" برای زمستان به عطرای پاتوق اضافه بشه. با عود وود، هرود، ساحارا نویر و کاپتان بلک زرد در کنار عطرای قبلی، دیگه کلکسیون پاتوق تکمیله.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
داشتم فکر می کردم به این که توسکان لدر هم کنار عود وود در اسپری هم زمان باید بوی جالبی بسازه. زعفرون در هر دو هست و نتش تقویت میشه. چرم از توسکان میشینه کنار چوب از عود وود. بوی عود هم که در نت نهایی عود وود وجود نداره. (همین طوره دیگه؟) شاید این جوری فردید به خواسته اش برسه که چرم و چوب رو کنار هم می خواد. زعفرون هم که به شامه اکثریت خوش میاد. نظر دوستان چیه؟
باسلام واحترام
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار
جاناسخن از دل ما میگویی
ماشاءالله که سلایق همه دوستان رو میدونید
خیلی وقته دنبال نت های سبز جنگلی و نت های دریایی ( برگرفته از گیاهان دریایی ) هستم ( مثل عطر روشاس آکوا ومن )
خیلی هوای اینطور نت ها رو دارم
باروح من بدطور این سبک کارها سازگاره
شماهم پیگیر باشید شاید به اسانس های بهتری تووی این سبک ها برسیم
از لطف توون هم تشکر میکنم

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
عطر زنانه روشاس آکوا ومن | Rochas Aquawoman EDT
  • زمان تحویل:48 ساعت
  • نام محصول:عطر زنانه Rochas Aquawoman EDT
  • سایز:50
  • قیمت:00تومان
تعداد درخواست کالا

• نام محصول:عطر زنانه Rochas Aquawoman EDT
  • برند:
  • نوع عطر:Eau De Toilette
  • سال ساخت:2002
  • کمپانی سازنده:Rochas
  • گروه بویایی:رایحه گلهای دریایی
  • نوع رایحه:خنک, شیرین
  • مقدار ماندگاری:7-12ساعت
  • میزان پراکندگی:متوسط
  • توضیحات:
    عطر زنانه روکاس آکوا ومن (Rochas Aquawoman ) که توسط Michel Almairac در سال 2002 خلق شد ، محصولی رمانتیک ، خنک و دریایی است و بهترین زمان استفاده از آن روزهای گرم و بلند تابستانی می باشد . این عطر با رایحه ای بی نظیر درست مثل رویای بودن در بهشت ، جایی که می توان به راحتی عشق و آرامش را یافت ، است . بطری آن درست شبیه به یک فیروزه ی آبی که در سایزهای 50 و 100 میلی وجود دارد ، می ماند . رایحه ی خنک آب ، ترنج و گل رز به کار رفته در ترکیباتش به آن جادویی خاص بخشیده .
    ترکيبات بويايی(نت های بويايی) عطر زنانه Rochas Aquawoman EDT عبارتند از :
    رايحه اوليه : گل رز - ترنج - آب دريا
    رايحه ميانی : گل رز - سوسن - گل بامیه شکل
    رايحه پايه : مشک - کهربا - انبه

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

تو فرگرنتیکا دو تا لینک برای الور هوم ادیشن بلانچ هست

متاسفانه تابحال جایی نتونستم تستش کنم

ممنون از بیان تجربیاتتون دوستان

من عود وود رو خودم زیاد خوشم نیومد ولی برحسب وظیفه زذ خرید نکردم :دی

دوشنبه الور هوم اسپورت من میرسه البته اولش تقاضای 100 میل کردم آقا رضا گفت فعلا 50 تا بگیر

حالا بنده خدا خبر نداره 3 تا ادکلن 150 میل پر
و یک ادکلن 100 میل نزدیک به تموم شدن هم خونه هست

پخش بوی این ادکلن معرکه هست موندگاری کم
یعنی فقط دو سه پاف بزنی قشنگ تو خیابون از خودت رد جا میزاری

با توجه به حساسیت آقا رضا عطرش هم همینطوره
فقط نمیدونم اول اصلا چطور فیکساتور اضافه کنم
البته اول حتما خالص استفاده میکنم

آقا رضا تونستید ادکلنش رو بو کنید ؟
البته بعد از یک پاف اسپری کردن متوجه میشید چه محشریه

تابحال هیچ فیدبک منفی نداشته

مثلا خیلی از ادکلنها برای بعضی سلایق قابل قبول نبوده

اما حتی یکمورد با کسی برخورد نداشتم از این بو خوشش نیاد

تنها عیب این ادکلن موندگاری کمشه

و تقریبا هم شنل کار بد نداره
الور هوم رو هم دارم اونم کار خوبیه ولی اسپورت معرکه هست

حتی پیشنهاد میکنم یکبار الور هوم رو هم تست کنید
واقعا این دو ادکلن بیشترین جذابیت رو برام تابحال داشته

بخصوص پخش بوی هر دو عالیه

ارادتمند همگی دوستان

Last edited:

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

تو فرگرنتیکا دو تا لینک برای الور هوم ادیشن بلانچ هست

متاسفانه تابحال جایی نتونستم تستش کنم

ممنون از بیان تجربیاتتون دوستان

من عود وود رو خودم زیاد خوشم نیومد ولی برحسب وظیفه زذ خرید نکردم :دی

دوشنبه الور هوم اسپورت من میرسه البته اولش تقاضای 100 میل کردم آقا رضا گفت فعلا 50 تا بگیر

حالا بنده خدا خبر نداره 3 تا ادکلن 150 میل پر
و یک ادکلن 100 میل نزدیک به تموم شدن هم خونه هست

پخش بوی این ادکلن معرکه هست موندگاری کم
یعنی فقط دو سه پاف بزنی قشنگ تو خیابون از خودت رد جا میزاری

با توجه به حساسیت آقا رضا عطرش هم همینطوره
فقط نمیدونم اول اصلا چطور فیکساتور اضافه کنم
البته اول حتما خالص استفاده میکنم

آقا رضا تونستید ادکلنش رو بو کنید ؟
البته بعد از یک پاف اسپری کردن متوجه میشید چه محشریه

تابحال هیچ فیدبک منفی نداشته

مثلا خیلی از ادکلنها برای بعضی سلایق قابل قبول نبوده

اما حتی یکمورد با کسی برخورد نداشتم از این بو خوشش نیاد

تنها عیب این ادکلن موندگاری کمشه

و تقریبا هم شنل کار بد نداره
الور هوم رو هم دارم اونم کار خوبیه ولی اسپورت معرکه هست

حتی پیشنهاد میکنم یکبار الور هوم رو هم تست کنید
واقعا این دو ادکلن بیشترین جذابیت رو برام تابحال داشته

بخصوص پخش بوی هر دو عالیه

ارادتمند همگی دوستان
شب خوش آقا شهرام،
پخش بوی اسانس الور هوم اسپرت هم بالاست. پیشنهادم اینه که در ابتدا خالص تست کنید. بعد با درصد کم فیکساتور اضافه کنید تا غلظت مورد نظرتون رو پیدا کنید.
در مورد اینکار پیشنهادم اینه که بیش از "30 درصد" رقیق نکنید.
(30%فیکساتور+ 70% اسانس)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و روز همگی خوش!
از اینا کدومش رو دوست دارین؟ خبر دارم براتون! داغ داغ! کمی زمان بدین لطفا! میدونم که هر سه تاش توجه هر عطربازی رو جلب می کنه!
nd.52.jpg

nd.3019.jpg

nd.616.jpg

بالا