برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
چند روز پیش فرصتی پیدا کردم تا کنجکاویم رو در خصوص بوی ویاج هرمس ارضا کنم!
با حدود 10 اودکلن فروش ویاج پاتوق رو چک کردم. بیش از نیمی شون معتقد بودن حدود 70 تا 80 درصد با اودکلنش تطابق داره. دو نفر هم کمترین مشابهتی نمی دیدن و دلیلش هم این بود که می خواستن محصول خودشون رو به فروش برسونن!
فقط یک نفر اودکلن باز شده ویاج هرمس رو داشت و اسپری کرد رو دست خودش.بوش دقیقا تغ هرمس بود و در جا به فروشنده گفتم این تغه. فروشنده با اشاره به این که روی ظرف نوشته شده بود ویاج؛ اصرار کرد این ویاجه!
یقین دارم برند هرمس دو عطر شبیه هم نمی زنه و اگه اودکلن ویاج رو ندیدم؛ بوی تغ هرمس رو که دیگه میشناسم!
نتیجه این که:
تقلب تو بازار اودکلن بیداد می کنه! با این وسیله ساده پر کردن شیشه اودکلن که الان در دسترس خیلی ها هست؛ طرف تو خونه خودش یه شیشه رو پر کرده و به اسم اورجینال تحویل ملت میده!

mustafamiry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
نظر تون در رابطه با مولكول چيه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش
نظر تون در رابطه با مولكول چيه؟
ملکول عطر ملایم و معتدلیه که پخش و موندگاری متوسطی داره.برای افراد میان سال مناسب تره.
پی نوشت:
گاهی و هنوز؛ برخی دوستان از من سراغ اسانس اصل عطر مورد نظرشون رو می گیرن. من قبلا مکالمه ای رو منتشر کردم با یکی از وارد کنندگان بسیار با سابقه (بیش از 40 سال) که صراحتا مشخص می کنه این ادعا که مثلا تام فورد به غیر از اودکلن تولیدی؛ اسانس اون اودکلن رو هم تولید می کنه و در اختیار مشتری قرار میده کذب محضه. ما چیزی تحت عنوان اسانس اصل یا ماده خام اودکلن یا هر چیزی شبیه این نداریم.
چند وقت پیش تو اخبار خوندم که یک نفر در پاکدشت ورامین ادعا می کرده خود خداست (!!) و به شکل حضرت موسی برای نجات ملتها ظاهر شده و با این عنوان کلاس برگزار می کرده و جمعی هم در کلاسهاش شرکت می کردن. البته الان دستگیر شده و زندانه. وقتی جمعی می تونن باور کنن که یه آدم خود خداست و میرن تو کلاسهاش شاگردی شو می کنن؛ حتما یه عده هم پیدا میشن که ماجرای اسانس اصل و ماده خام اودکلن رو باور کنن.

miladdn13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اسانس اپوس 7 آمواج برای آقایون و اسانس اپوس 5 برای خانوم ها هم فوق العاده خوشبویه،و پخش بو و ماندگاریه خوبی هم دارم،توصیه میکنم حتما استفاده کنید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش
این کامنت رو در خصوص عطر یاس و توسکان لدر بخونید. همون طور که مشخصه دوست مون غلظت توسکان رو بین 20 تا 40 درصد اسانس و غلظت عطر یاس رو 35 تست گرفته و کامنت نوشته. خود اودکلن توسکان لدر رو هم داشته و تصریح می کنه که اسانس توسکان و اینترلود پاتوق از اودکلن اورجینالش بهتره!
tu1.jpg

tu2.jpg

Ahmadhy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام.
من برای دومین مرتبه از جناب "دل آهنگ" 4 اسانس دریافت کردم.در نوبت اول اسانسهای بلو د شانل، گری وتیور، پورش دیزاین و کرید اونتوس رو خریده بودم.همه اسانسها بسیار دلچسب و با کیفیت بودند و تقریبا بطور مرتب درمورد نامشون از من سوال میشد.
برای سری دوم پگاسوس از پرفیوم ذ مارلی، کرید اونتوس، اسکاردلارنتا(اگر اشتباه نکنم) و عود وود تام فورد رو سفارش دادم.از پگاسوس و دلارنتا استفاده هم کرده ام.
همه چیز عالیست.از سلام اول ایشون تا خداحافظی آخر بعد از اطمینان از دریافت عطرها.
البته من نمی تونم عطرها رو مانند عزیزان عطر شناس تحلیل کنم.اما از اونجایی که در محل کار من همه اهل استفاده از ادکلنهای اریجینال و البته گران قیمت هستند،پرسس مکرر در مورد آنچه من استفاده میکنم نشان دهنده کیفیت بالای اسانسهای ایشونه.
باز هم سپاس از کیفیت بالای برخورد و کار و اسانس شما جناب "دل آهنگ".
سلامت و موفق باشید. پیشاپیش فرا رسیدن سال نو رو به شما و همه دوستان پاتوق تبریک میگم و برای زندگیتون سلامتی و برکت آرزو میکنم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
به اطلاع دوستان می رسونم که به احتمال زیاد در دو هفته اول فروردین نیستم و نهایتا تا شنبه هفته بعد بتونم عطر ارسال کنم.پیش دستانه؛ ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید 1396 برای همگی عطربازان سالی توام با رفاه و سلامتی و شادی ارزو می کنم.
بهارتان عطر آگین باد!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و اولین روز کاری سال 96 بر همه خوش؛
پیشنهاد ویژه برای این فصل یک کپی خیلی عالی از اسانس نرولی پاتوقه.این بهار نارنج رو با عطرهایی مثل کرید اونتوس میشه هم زمان استفاده کرد. قاعدتا بهار نارنج باید رقیق تر باشه و بوش در حاشیه باشه.

Silver Horse

Registered User
لایک‌ها
34
بنظر میرسه تخصص و علم کافی در مورد تایپیکتون داشته باشید و همینطور روراستی در فروش
کاش تهران بودم حضوری میشد تست کرد و خرید کرد چون عطر سلیقه ایست
تایپیک رو نگاه میکردم میدیدم حداقل سفارش 30 گرم هست و نمیشه چند تا با هم سفارش داد هزینه اش بالا میره

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
درود و وقت خوش؛
دیور هوم اینتنس پاتوق عوض شده!
چند تا عطر جدید داره پاتوق که به تدریج معرفی می کنم.
رایحه ای خنک با شیرینی متعادل؛
nd.6310.jpg

برای خنک پسندها عالیه.تم مرکباتی/گلی داره و علیرغم این که مردونه است؛ خانم ها هم میتونن استفاده کنن.
در مورد رایحه این مدل میشه بیشتر توضیح بدین

من ادکلن هپی کلینیک را یکبار خریدم عاشق رایحه اش شدم ولی اصلا ماندگاری و خط بو نداره
عطر خنک تو سبک هپی با ماندگاری بالا پیشنهادی دارید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
این کامنت رو دوست داشتم با شما قسمت کنم.تعبیر"رالف رو که بهش دادم شوکه شده بود" و "چند تا شون واقعا دیوونه کننده هستند" رو در متن کامنت می بینین.
ralph.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
شامه این دوست مون قدرت عجیب غریبی داره!
Screenshot_۲۰۱۷-۰۴-۲۵-۰۹-۲۵-۰۲-1.jpg
این توصیف حدس می زنین برای کدوم عطره؟
آیدل گرلن!
رایحه ای معتدل و چهار فصل با تلخی بادام و شیرینی دانه تونکا.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
متاسفانه ارتباط کاری سازنده بلو آیس با وارد کننده اش در ایران قطع شده و ما دیگه یخ آبی رو بین عطرامون نخواهیم داشت. بلوآیس قدرت خیلی خوبی داشت بین عطرای خنک و حتما نامش برای همیشه در خاطر عطربازان می مونه.دوستان بلوآیس سفارش ندن.
خبر خوب این که نسخه ای از دیور ساوج دستم رسیده که قدرت پخش خیلی خوبی داره و برای این فصل عالیه.این کامنت رو برای ساوج بخونین.همون طور که می بینین غلظت ساوج ایشون مطابق درخواست خودشون 50 درصد اسانس بوده 50 درصد فیکساتور.
dior.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
اخیرا فردی از طریق تلگرام بهم مسیج داد و طولانی در وصف نسخه ای ناموجود از اسانس کرید اونتوس "قصه"نوشت که بیش از 48 ساعت پخش بو داره و وقتی بوش می کنی متوجه بوی سیب ترش و آناناس و انگور و ترنج میشی و ...
از اونجا که حرفاش پرت و پلا بود پاسخ مسیج هاشو ندادم.چند روز بدون گرفتن پاسخ مسیج می داد و اصرار می کرد اونتوس پاتوق رو تست کنه. تا این که تلفن زد و گفت چرا جواب مسیج هامو نمیدی.گفتم چون چیزایی که در خصوص اونتوس میگی اصلا واقعیت نداره و ما چنین اونتوسی نداریم.اونتوس پخش و موندگاری بالا نداره. اگه چنین اونتوسی سراغ داری برو از همونجا بخر.بهش گفتم مطمئنم تو عمرت اونتوس ندیدی وگرنه نمی گفتی بوی سیب ترش و ... رو توش حس می کنی! اینا رو یا تو عطر افشان خوندی یا تو فرگرانتیکا!
خیلی اصرار کرد؛ نهایتا براش سی گرم اونتوس فرستادم 150 گرم فیکساتور هم جداگانه خواست چند بار تاکید کردم 15 گرم فیکس برای عطرت کافیه و هر بار گفت بیشتر میزنم ببینم چی میشه!!
فرداش مسیج داد که عطرت خیلی ملایمه و پخش و موندگاری پایینی داره!
فکر می کنین چه اتفاقی برای عطرش افتاده؟ حدسش خیلی ساده است. علیرغم این که ادعا می کنه 20 گرم فیکس بیشتر نزده معلومه که عطر رو به فیکس بسته و حالا فقط داره فیکساتور رو خودش اسپری می کنه.اونتوس و سایر عطرهای خنک فاقد پخش و موندگاری سنگین هستن؛ وای به این که با فیکس زیادی هم برن هوا!
این مطلب رو براتون نوشتم تا یه بار دیگه تاکید کنم آزموده را آزمودن خطاست و نیازی نیست همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.باید به هشدارهای عطربازها که قطعا از سر تجربه و دلسوزیه توجه کرد.وگرنه ممکنه تاوان سنگینی پرداخت کنیم.در این صورت هر قدر هم آسمون ریسمون ببافیم و پرت و پلا بگیم؛ مشکل مون حل نمیشه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
اخیرا نرم افزاری رو دیدم که چند بار ازت می خواست بین عکسهای مختلف یک عکس رو انتخاب کنی.انتخاب بین مناظر؛خوراکی ها و ....
در نهایت مبتنی بر انتخابهات بهت یک عطر پیشنهاد می داد.عطری که به من پیشنهاد شد قبل از این که اسمش رو بپرسم اسپری کردم و همان لحظه بوی آشنایی بهم گفت این دیور هومه. عجیبه؛فقط بار اول اسپری و برای یکی دو ثانیه حس کردم دیور هوم اینتنسه؛دفعات بعد این حس رو نداشتم.دیور هوم پارفوم بود.در اسانسش ترکیب خیلی دوست داشتنی از رز و چرم حس میشه.چرمی مقبول تر از چرم توسکان لدر برای شامه من. رایحه گرمه و برای تابستان مناسب نیست.پخش و موندگاری رضایت بخشی داره و احتمالا هر کس که دیور هوم اینتنس رو دوست داره از اینم خوشش میاد.
هنوزم اسم دیور هوم اینتنس که میاد یاد آرش @arash59b می افتم. بعیده دیور هوم پارفوم رو تست نکرده باشه.
این روزای بهاری دو عطر سوگلی عطرهام هستن. یکی دیور هوم پارفوم یکی بهار نارنج. بوی شکوفه های نارنج رو در حیاط خونه مون هم گاهی شبها حس می کنم. همسایه مون درختش رو داره که بخشی از شاخه هاش تو حیاط ماست.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دیور هوم پارفوم خیلی کار خوبی هست و با این جمله که چرمش از توسکان بهتره موافقم هرچند سلیقه هرکسی می تونه متفاوت باشه.
چرم پارفوم شبیه چرم های دباغی شده و واکس و پولیش خورده هست یکم شبیه همین چرمهایی که برای کیف و کفش استفاده میشه.
۲۰ میل دکانت ازش دارم که بسیار با احتیاط مصرفش می کنم هرچند دیگه اواخرش هست

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دیور هوم پارفوم خیلی کار خوبی هست و با این جمله که چرمش از توسکان بهتره موافقم هرچند سلیقه هرکسی می تونه متفاوت باشه.
چرم پارفوم شبیه چرم های دباغی شده و واکس و پولیش خورده هست یکم شبیه همین چرمهایی که برای کیف و کفش استفاده میشه.
۲۰ میل دکانت ازش دارم که بسیار با احتیاط مصرفش می کنم هرچند دیگه اواخرش هست
درود و وقت خوش؛
آرش جان شما در اودکلنش عود رو حس می کنی در نت نهایی؟میدونم از عود چندان خوشت نمیاد و شامه ات نسبت بهش حساسه. تو اسانسش هیچ عودی نمی بینم.میزان پخش و موندگاری اودکلنش در مقایسه با اودکلن دیور هوم اینتنس چطوره؟ کلا به غیر چرم دیگه چی توش حس می کنی؟ در مورد اسانسش به من گفته شده بوی نوعی توتون و همچنین بوی توت فرنگی حس میشه توش.من چنین حسی ندارم. جالب این که من در حاشیه چرم؛ متوجه رز هم میشم اما تا حالا کسی بهم نگفته بوی رز حس می کنه تو اسانسش.
در کل رایحه اش شیرینه.

بالا