منتخب بازارچه

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
درود و وقت خوش؛
در هفته ای که گذشت دو روز تعطیل سبب شده برخی دوستان مرسوله های ارسال شده در روز یک شنبه را هنوز دریافت نکرده باشند. به ویژه کسانی که در مرکز استان نبوده اند. پیشنهاد می کنم برای پیگیری با پست محلی شان تماس بگیرند. از کد پیگیری که همان یکشنبه خدمت شان اعلام شده استفاده کنند.

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
درود بر دوستان عطرباز
بوی تنباکو معمولا در عطرها دو جور حس میشه، یکی تنباکوی خشک و تیز مثل توباکو وانیل تام فورد و یکی هم تنباکوی خیس و به اصطلاح خودمونی، کاپتان بلک که یجورایی بوی آلبالو هم ممکنه ازش حس بشه، مثل هرود مارلی و اسپایس بمب.
درود و وقت خوش؛
از امروز؛ هرود مارلی پاتوق عوض شده و با توجه به این که هم تنباکو داره هم وانیل؛ هم بسیار پر طرفدارتر و عامه پسندتر از توباکو وانیله؛ دیگه توباکو کار نمی کنم و بجاش هرود رو پیشنهاد میدم.
دوستان عطرباز پاتوق یادشون هست که زمانی توباکو عطر امضای من بوده و حتما هرود برتری داره که ترجیح میدم اینو به دوستان معرفی کنم.

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
درود و وقت خوش؛
دیور هوم اینتنس پاتوق عوض شده!
چند تا عطر جدید داره پاتوق که به تدریج معرفی می کنم.
رایحه ای خنک با شیرینی متعادل؛

برای خنک پسندها عالیه.تم مرکباتی/گلی داره و علیرغم این که مردونه است؛ خانم ها هم میتونن استفاده کنن.

farzadd_masud

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
5
خسته نباشید.دیور ساوج 2016 چیزی با موندگاری بیشتر نیومده؟ورژن قبلی فوق العاده بوش عالی ولی ماندگاری معمولی داشت.
از ادکلن های خاص ترو نیش مثلا کارهای کلیان چه اسانس هایشو موجود دارید؟ ممنون

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
خسته نباشید.دیور ساوج 2016 چیزی با موندگاری بیشتر نیومده؟ورژن قبلی فوق العاده بوش عالی ولی ماندگاری معمولی داشت.
از ادکلن های خاص ترو نیش مثلا کارهای کلیان چه اسانس هایشو موجود دارید؟ ممنون
درود و وقت خوش،
از اون دیور ساوج بهتر نداریم. ساوج عطر معتدل و ملایمیه و بیشتر از این نمیشه ازش توقع داشت. در پست قبلی عطری از کیلیان معرفی کردم! فقط همین یه کارشو دارم که عطر متناسب با فصله.

فرستاده شده از GT-N8000ِ من با Tapatalk

farzadd_masud

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
5
درود و وقت خوش،
از اون دیور ساوج بهتر نداریم. ساوج عطر معتدل و ملایمیه و بیشتر از این نمیشه ازش توقع داشت. در پست قبلی عطری از کیلیان معرفی کردم! فقط همین یه کارشو دارم که عطر متناسب با فصله.

دقیقا موافقم واقعا ازون رایحه بهتر هیچ جا ندیدم.بقیه جاهایی که گذری بود کردم کلا بوش فرق میکرد.
ممنون

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
یه توضیحی در موردش میدین؟مثلا تو مایه های تام فورد نویر ؟
درود و وقت خوش؛
اسانس اینسنس عود تو مایه های اسانس تام فورد نویر نیست. به اسانس نویر د نویر و ساحارا نویر نزدیک تره. نویر ؛ زنبق و مشک گربه زباد مشخصه اصلیشه. تو اینسنس عود شما عود داری و رز و هل در کنار باقی مواد سازنده اش.

farzadd_masud

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
5
دوستان عزیز من خودم کارم ادکلنه ولی اسانس رو کار نکردم.
دیروز یه افایی اومد گفت بلک افغانو تستر 100 میل اصلش رو خریدم 250 هزار تومن!
آقا تمام این تستر ها که جدیدا به شدت هم زیاد شده هیچ کدوم تستر اصلی که خود کمپانی بزنه نیست.کیفیت شیشه و عدم مشابهت شیشه با شبشه اصلی عطر خودش گواهه.منتها به واسطه چرب بودن ماندگاری خوبی دارن.اونتوس،ساوج،بلک افغان،آمواژ،توسکان تام فورد رو دیدم.معمولا تولید ایرانه و قیمت هاشم برای خرید عمده معمولا 50 تا 60 تومنه.بیخودی نرید پول اضافه بدین خواهشا.

فایل های ضمیمه

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
درود و وقت خوش؛
دوستان می دونین که بلوشنل یکی از عطراییه که خیلی فیدبک داره در بین آقایون و خانم ها (عطر مردونه است). امروز می خوام بهتون پیشنهاد بدم در فصول خنک سال بلوشنل رو همراه 212 مردونه (212 خاص!) مصرف کنید (اسپری هم زمان؛ میزان اسپری بلوشنل دو برابر 212 باشه) و هر دو رو تا 50 درصد رقیق کنید. تبریک! حالا شما صاحب یک عطر خاص و آشنا زدایی شده هستین که تحسین هر مرد و زنی رو برمی انگیزه!
پی نوشت:
روی لباس بافتنیم بلوشنل رو یک شنبه پیش زدم (غلظت حدود 50-60) و هنوز بعد 8 روز لباسمو بو می کنم بوی بلوشنل روش هست! کلا لباس بافتنی بو رو خیلی نگه میداره.

amirghafuri

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
8
خسته نباشید
قیمت عطر و ادکلن بلک افغان و میخواستم
و لالیک مشکی

tomharrison

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
35   0   0
لایک‌ها
90
سلام
اسانس این ادکلن موجوده؟
Dior Sauvage

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

farzadd_masud

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
5
امروز رفتم ادکلن ایسنس اود کیلیان رو بو کردم. ازون بو های خاص که بعید میدونم ادمهایی که عطر باز نیستن درکش کنن.توی نت هاش به شدت بوی رز دیده میشه و یه تاریکی اون ته نت هاش هست که خاصه ولی در عین حال اگه جایی بزنید که متوجه اش نباشن به طور قطع با بوی عطرای حرم و گل رز کاملا اشتباهش میگیرن.به شدت هم رایحه اش سنگینه وقتی ملایم تر میشه دوست داشتی تر میشه .پس فیکساتورش رو باید خیلی بیشتر زد.

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
امروز رفتم ادکلن ایسنس اود کیلیان رو بو کردم. ازون بو های خاص که بعید میدونم ادمهایی که عطر باز نیستن درکش کنن.توی نت هاش به شدت بوی رز دیده میشه و یه تاریکی اون ته نت هاش هست که خاصه ولی در عین حال اگه جایی بزنید که متوجه اش نباشن به طور قطع با بوی عطرای حرم و گل رز کاملا اشتباهش میگیرن.به شدت هم رایحه اش سنگینه وقتی ملایم تر میشه دوست داشتی تر میشه .پس فیکساتورش رو باید خیلی بیشتر زد.
با این حساب اسانسش بهتر از اودکلنشه! نت رز داره ولی مطلقا تو مایه عطر حرم نیست! قیمتش هم قیمت عطر حرم نیست! چه اودکلنش که حدود یک میلیون تومنه چه اسانسش. البته موندگاری خیلی بالایی داره و الان 9 روزه روی لباسم مونده! من خودم شخصا رقیق پسندم و همه عطرهای عودی رو رقیق مصرف و توصیه میکنم

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
درود و وقت خوش؛
دوستان می دونین که بلوشنل یکی از عطراییه که خیلی فیدبک داره در بین آقایون و خانم ها (عطر مردونه است). امروز می خوام بهتون پیشنهاد بدم در فصول خنک سال بلوشنل رو همراه 212 مردونه (212 خاص!) مصرف کنید (اسپری هم زمان؛ میزان اسپری بلوشنل دو برابر 212 باشه) و هر دو رو تا 50 درصد رقیق کنید. تبریک! حالا شما صاحب یک عطر خاص و آشنا زدایی شده هستین که تحسین هر مرد و زنی رو برمی انگیزه!
پی نوشت:
روی لباس بافتنیم بلوشنل رو یک شنبه پیش زدم (غلظت حدود 50-60) و هنوز بعد 8 روز لباسمو بو می کنم بوی بلوشنل روش هست! کلا لباس بافتنی بو رو خیلی نگه میداره.
به نظر میاد نت نهایی هر دو وتیور داره و این قدر این دو تا به هم شبیهن که تقریبا میشه گفت بلو شنل خنک شده 212 خاصه!

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,312
درود و وقت خوش؛
صرفا بخاطر علاقه ای که به حال و هوای ایام کریسمس دارم؛ درخت کاج تزیین شده و چراغانی و ....؛ امروز که یک شنبه بود و روز ارسال مرسوله های پستی؛ به علت همزمانی با روز کریسمس؛ حواسم به هدیه های کریسمسی بود!
البته در بازار ارز؛ قیمت دلار به 4100 تومن رسید که خبر خوبی نیست و به معنای گرانتر شدن همه کالاهای خارجی؛ از جمله عطره. نگرانی اصلی من موج جدید ورشکستگی صاحبین مشاغله که منجر به سیل برگشت خوردن چکها میشه و واقعا نمیدونم با چند صد میلیون چک (در شغل اولم؛ بازار صنایع نساجی) چی کار باید بکنم! امیدوارم ظرف روزهای آتی نرخ دلار تثبیت بشه و فاجعه سال 91 مجدد اتفاق نیفته.
فعلا مهمترین دغدغه ام همینه.

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
کاربر فعال
امتیاز - 100%
27   0   0
لایک‌ها
145
سلام دوست عزیز

امکان خرید حضوری هست ؟

قیمت هاتون رو واسم پی ام کنید

ممنون