برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
با عرض سلام خدمت دوستان
چند وقتی درگیر حسابرسی بودم و وقت نکردم به پاتوق سری بزنم تو این چند وقت بیشتر عطرهای سنگین و گرم بهمراه عطرهای خنک بصورت ترکیبی استفاده کردم که بیشتر ترکیبهای پیشنهادی پاتوق بوده
ترکیب الور هوم شنل با اوپن بسیار جذاب و مورد پسند هر چند من خود اپن رو خیلی دوست دارم نه ادکلنش رو بلکه عطر خودمون رو ولی برای تنوع ترکیب بسیار زیبایی رو ارائه میده
سیلور مونتن با بلو آیس هرچند سیلور مونتن اجازه خود نمایی به بلو آیس نمیده ولی با ترکیب درصد بالای بلو آیس رایحه بسیار زیبایی از رز رو نمودار میکنه فکر کنم کلا بلو آیس پایه ترکیبی خیلی خوبی برای همه عطرهای سنگین باشد
ترکیب توسکان با رفلکشن :این توسکان بهترین عطر گرمیه که من تا بحال داشتم فکر کنم اینقدر از لحاظ فرمول دقیق و اشباع شده هست که حالا حالاها عطری نتونه جلوش خودنمایی کنه من رفلکشن رو ادکلنش رو دارم ترکیب با توسکان هم بسیار زیبا هست دوباره رز رو به این جمع اضافه میکنه که من خیلی دوست دارم
ترکیب بلک افغان و بلو آیس باید خیلی درصد بلو آیس رو بالا ببریم تا بتونه خودش رو نشوند بده ولی نتیجه بسیار زیبا هستش
بلو آیس و اونتوس هم خیلی بدلم نشست چون اونتوس مرکبات توش غالبه و با این کار نوت گل رو بهش میده که اینهم عالیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام
یکی از دوستان گفته بود گری وتیور براش هفت تا هشت ساعت ماندگاری داده آقا رضا هم گفته بود موندگاریش خیلی بیشتر از این حرفهاست
قبل از این نکته گفته بود دمای ۴۳ درجه باید اینرو بگم دمای بالای ۴۰ درجه اصلا قاتل عطره بخصوص اگه مثل شهر ما خشک هم باشه
من توسکان رو دقیقا با این مسئله تست کردم تو دمای چهل و هشت درجه اصلا بوش رو نمیفهمیدم برای خاطرجمع شدن حتی از دوستان می پرسیدم اونها هم میگفتن بو کمه ولی همینکه جلو کولر گازی مینشستم همون عطری که تا چند دقیقه قبل قابل حس نبود شروع به عطر افشانی میکرد و تمام فضای اتاق رو پر میکرد یعنی هوای گرم اونرو پنهان میکرد یا شامه رو هوای گرم ازکار میندازه
فکر کنم باید این نکته رو رو عطرها بنویسیم که دمای استفاده زیر چهل درجه
بهترین دمای دمای بهار و پاییز و زمستان تو ایران برای استفاده از عطره اگه تو دمای بالا از عطر استفاده کردین یادتون باشه نقدتون از اون عطر اشتباهه و دیگران رو تو اشتباه ندازین

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش
ابتدا مردد بودم اینو بنویسم اما بعد با خودم فکر کردم که چون در پاتوق عطربازها منتشر شده که اونتوس اسپانیایی.....
من تموم اونتوس های اسپانیایی رو تست کرده ام. شنیدین به یکی میگن هر چی نماز تا حالا خوندی برو قضا شو بجا بیار؟ به کسی که نمره قبولی میده به اونتوس اسپانیایی باید گفت عطربازی رو از صفر شروع کن...!

فرستاده شده از GT-N8000ِ من با Tapatalk

mustafamiry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
قصد خرید اسانس کرید اونتوس اعلا با ماندگاری بالا دارم لطفا راهنماییم کنید

متشکرم

Last edited:

مهرداد سیستم

Registered User
لایک‌ها
73
مرسی رضا جان, اونتوس رو که خودت بهتر جواب گرفتی فرانسویشه؟ یا ابتکاریه با رقیق شدن و یا نشدن به درصد تجربی؟
دوستان نظر دیگری ندارن؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
مرسی رضا جان, اونتوس رو که خودت بهتر جواب گرفتی فرانسویشه؟ یا ابتکاریه با رقیق شدن و یا نشدن به درصد تجربی؟
دوستان نظر دیگری ندارن؟
درود و روز خوش؛
قاعده کلی اینه:
عطرای اسپانیایی برای عطربازها ساخته نشدن.

مهرداد سیستم

Registered User
لایک‌ها
73
مرسی رضا عزیز, دوستان در مورد عطرهای دیگه نظری نبود؟! نیازمند یاری سبزتان هستیم:(

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
دوستان در مورد عطرهای دیگه نظری نبود؟! نیازمند یاری سبزتان هستیم:(
دوستانی که اهل کامنت نوشتن روی عطرها هستن قبلا نظرات خودشون رو در خصوص عطرها نوشتن و از اونجایی که گزینه جستجو در موضوع در بالای صفحه سمت چپ هست؛ بدیهیه که نیازی به تکرار نظرشون نمی بینن! در خصوص عطرهای نام و نشان دار و مطرح؛ قبلا گزیده نظرات دوستان در یک پست جمع آوری شده و لینکش در پست اول؛ لیست عطرها؛ اسم عطر مورد نظر ؛ ذکر شده.

sirdash.1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام بر دوستان
من سفارش دومم اينا هستند:
١-وياچهرمس
٢-اوپن
٣-تام فورد گري ويتور
بي صبرانه منتظر دريافتشون هستم.
با تشكر از آقاي رضاي خوش رايحه

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام
اقا رضا چندتا کار مردونه با رایحه رز که رز توش غالب باشه برام پیشنهاد کنین؟
قویتر از بلو آیس باشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
قویتر از بلو آیس باشه
درود و وقت خوش،
اگه بوی قویتری از رز می خواین انتخابهاتون میشه تی رز و اونلی رز! اما جز رز نت دیگه ای توش نیست.

فرستاده شده از GT-N8000ِ من با Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش،
اگه بوی قویتری از رز می خواین انتخابهاتون میشه تی رز و اونلی رز! اما جز رز نت دیگه ای توش نیست.
به نظرم؛ رز نت مردونه ای محسوب نمیشه (شخصا قائل به زنونه مردونه بودن عطر نیستم) حتی همین بلوآیس رو بعضیا فکر می کنن زنونه است!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام
قویتر از بلو آیس باشه

درود بر دوستان عطرباز
در عطرهای با نت رز که مردانه باشه و پخش و ماندگاری عالی داشته باشه، فکر نمیکنم عطری به کیفیت و رایحه "آمواج گلد" داشته باشیم.
فقط دوستان توجه داشته باشن که حداکثر باید با غلظت 30 درصد استفاده کنن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
هیچ می دونستین عطرها هم بالاشهری / پایین شهری دارن؟! به دلایلی مایل به ذکر مصداقیش نیستم؛ اما برخی عطرها هستن که تقریبا هیچ فرد ساکن شمال تهران مصرف نمی کنه. فقط در جنوب تهران مشتری داره! برخی عطرها فقط توسط دوستان خارج از تهران خریداری میشه ...

sirdash.1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
محموله رسيد دوستان نگران نباشن خخخ
وياچ هرمس
گري ويتور
اوپن
دسمريزاد آقا رضاي عزيز هر٣ رايحه شون حرف نداره

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب خوش؛
برخی دوستان به طور خصوصی خواستار اعلام دسته بندی عطرها بر حسب طبقه اجتماعی مصرف کننده شدن؛ متاسفانه امکان اعلامش رو ندارم به دلایل مختلف از جمله این که نمی خوام یه عطر برچسب جنوب شهر یا شمال شهر بهش بخوره!
هم چنین به اطلاع می رسونم تعداد سفارشهای دریافتی برای ارسال در روز یک شنبه خیلی زیاد شده بنا بر این از الان هر سفارش جدیدی که بگیرم بعد تعطیلات هفته آتی ارسال میشه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هم چنین به اطلاع می رسونم تعداد سفارشهای دریافتی برای ارسال در روز یک شنبه خیلی زیاد شده بنا بر این از الان هر سفارش جدیدی که بگیرم بعد تعطیلات هفته آتی ارسال میشه.
درود!
دوستانی که تا ساعت 12 ظهر امروز فرصت نکردن وجه عطرشون رو واریز کنن؛ سفارش هاشون با دوستان دیگه جایگزین شد. برای فردا بیشتر از این نمی تونم ارسال کنم.
تا بعد تعطیلات؛
ایام به کام!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
هم چنان در آستانه سومین سال فعالیت پاتوق دوستانی هستن که پست اول رو با لینکهاش نخوندن و مطالبی رو سوال می کنن که قبلا مفصل در موردش نوشته شده. از سوال در مورد فیکساتور تا ....
رفقا!
پست اول؛ شناسنامه پاتوقه.
لینک خواندنی ترین و مهم ترین مطالب در اونجا اومده؛ قبل لیست عطرها. مطالبی مثل:
و همه چیز از یک دروغ شروع شد! (اسانس یا اودکلن؟ انتخاب با شماست!)
عطر فروشی و معضل عطرفروشهای دروغ گو
بین این همه فروشگاه اینترنتی عطر؛ چرا پاتوق عطربازها؟
پست مهم در مورد تفاوت رایحه های هم نام از کمپانیهای مختلف و ترکیب عطرها

و باقی مطالبی که در صفحه اول می تونین بخونین.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
این قدر هر روز پیامک های تبلیغاتی دریافت می کنم که ناچار شدم گزینه مسدود سازی همه پیامک ها بجز لیست ارتباطاتم رو فعال کنم! دوستان مطلقا پیامک ارسال نکنن! فقط تلگرام. اگه روزی تلگرام به تیر فیل ---- رینگ گرفتار شد براش یه جایگزین پیدا می کنیم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
روزانه صدها نفر از وبلاگ پاتوق عطربازها بازدید می کنن و مطالبشو می خونن. این نمودار جالب برای چند روز اخیره. شکل نمودار توجهم رو جلب کرد گفتم به اشتراک بگذارم
nemoodar.jpg

بالا