برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
رضا جان من عاشق عطرهای عودی و چرمی هستم . برای من بشخصه این دو نت و بخصوص نت عودی حس آرامش رو به همراه داره...
بهرام جان؛ من اگه بخوام یک نت رو به عنوان عزیزترین معرفی بکنم قطعا وتیور هستش! کل عطرهای وتیور دار در این صفحه هست که قطعا دیدی! جدای از تام فورد گری وتیور که نسخه پاتوقش بسیار پر طرفداره و جزو 5 عطر اولشه؛ وتیور در عطرهایی مثل کوکو شنل؛الهوم لانویت؛بلوشنل؛مالزیا و ... هم برام خیلی عزیزه. کاش میشد همه عطرهای وتیور دار رو تست می کردم.
نمیدونم آیا هر عطری ساخته میشه رو برای سایت فرگرانتیکا می فرستن؟ در این صورت خوش به حال مدیرش!
یک نسخه ای از گری وتیور رو اخیرا تست کردم که کاملا متفاوت بود با نسخه پاتوق و بیشتر منو یاد عطر CH مینداخت (جالب این که در یک فرصتی تسترش رو به فروشنده اش نشون دادم و گفتم این چیه؟ - اسم نداشت روش - گفت سی اچه! گفتم بوش سی اچه اما گری وتیور شماست) عجیب خوش رایحه بود. نمره اش بیست تموم! خنک و تلخ؛ چوب و مرکبات و وتیور در کنار هم ...
روال پاتوق نیست که از یک عطر دو نسخه داشته باشه. اصلا دلیل این که پاتوق عطربازها خودش یک برند شده اینه که از هر عطر یک نسخه داره . یک مدل و یک کیفیت. اگر هم نسخه ای از یک عطر جایگزین شده ؛ در پاتوق اعلام شده و نسخه جایگزین حتما کیفیت بهتر داشته نسبت به نسخه قبلی. بنا بر این گری وتیور پاتوق عوض نمیشه. اما مایلم این عطر رو بخاطر رایحه عالیش و شباهتی که به عطر سی اچ داره (پاتوق سی اچ نداره!) بیارم . فقط نمیدونم به چه اسمی باید عرضه شه!

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام
امروز کافه نیل که اقا رضا بعنوان هدیه فرستاده بودن رو امتحان کردم تو نت اولیه بوی قهوه خیلی زیاد بود سپس بعد از چند دقیقه بوی بادام سوخته داشت که من این نت رو شخصا دوست ندارم بعد از اون اون بویی که عاشقش هستم نمودار میشه که فکر کنم وتیور غالبشه
در کل یه بوی بسیار باکلاس و سنگینه و رایحه اون در اغاز خیلی شلوغه ولی در انتها کار خودش رو میکنه و دلا رو میبره

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوستان چه برندی از بلک افغان رو میپسندید؟
اسپری چه عطری کنار بلک افغان جذاب بوده براتون. منم مثل آقا رضا تلخ و خنک پسندم. مخصوصا قسمت تلخ اش...
درود و وقت خوش
کلاس بویاییش به گونه ای است که مصرف همزمان یا ترکیبش رو با هیچ عطری توصیه نمی کنم.
نظرمو قبلا نوشته بودم. بدیهیه که در مورد بلک افغان پاتوق نظرم اینه؛ باقی دوستان هم که از اینجا می گیرن عطرشون رو همین ورژن رو استفاده می کنن (نسخه قبلی پاتوق -در چند سال گذشته- کنار اپیک آمواج خیلی خوب بود. ترکیبش با بلوآیس - آرکان بلو - و واتر وایت دیویدوف - آرکان وایت - هم کلی طرفدار داشت)

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام
امروز یکی از همکاران که عشق ادکلن داره اول صبح پرسیده چه عطری زدی دوباره ساعت ۱۰ پرسیده بیرون رفتی عطر زدی دوباره ساعت ۳ اومده تو اتاق شورش رو در اوردی ساعتی یکبار عطر بخودت میزنی ایشون اسانس رو قبول نداره کلی کلاس گذاشته رفته ۴۰۰ تومن ترهق هرمس گرفته هر ده دقیقه یه پاپ میزنه گفتمش اول صبح اونتوس اقا رضا رو زدم هنوز بوش تو جونم مونده باورش نمیشه اسانس ما عطرهای ایشون رو ضربه فنی کرده

askhardarknes5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان محترم وقتتون بخیر باشه . یه زحمت داشتم .. میخوام به یه خانم عطر هدیه بدم تقریبا ۴۰ سالشونه و شیک پسند هستن .. نمیدونم چه سبکی دوس داره
بنظرتون چه عطری برای هدیه خوبه که خانم پسند باشه و خلاصه خوشش بیاد ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام دوستان محترم وقتتون بخیر باشه . یه زحمت داشتم .. میخوام به یه خانم عطر هدیه بدم تقریبا ۴۰ سالشونه و شیک پسند هستن .. نمیدونم چه سبکی دوس داره
بنظرتون چه عطری برای هدیه خوبه که خانم پسند باشه و خلاصه خوشش بیاد ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .
درود و وقت خوش؛
میتونی ازش بپرسی خنک دوست داره یا گرم؟ شیرین یا تلخ؟ ملایم یا تند؟ میوه ای یا گلی؟ .... این طوری انتخاب خیلی راحت تره.
اگه میخوای سورپرایزش کنی براش رالف لورن بگیر. هنوز یک خانم و حتی آقا رو ندیدم که به رالف لورن بگه نه!

askhardarknes5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
درود و وقت خوش؛
میتونی ازش بپرسی خنک دوست داره یا گرم؟ شیرین یا تلخ؟ ملایم یا تند؟ میوه ای یا گلی؟ .... این طوری انتخاب خیلی راحت تره.
اگه میخوای سورپرایزش کنی براش رالف لورن بگیر. هنوز یک خانم و حتی آقا رو ندیدم که به رالف لورن بگه نه!
خیلی ممنون از راهنماییت از کجا میتونم تهیه کنم این رالف لورن؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب خوش؛
چند روزه فاز نت پچولی گرفتم و پچولی رو با اوپن ؛ الان بیشتر حال می کنم تا پچولی نارسیسو رودریگز. دیروز صبح به پایین تی شرتم رالف زده بودم و کمی بالاترش؛ ری اکشن. امروز ظهر به آستینش اوپن ....
الان لباسمو آویزون کردم در مسیر باد کولر و یک بوی رویایی رو دارم استشمام می کنم. جای همه رفقای عطربازم خالی!
اوپن واقعا عطر معرکه ایه! اسم بزرگی نداره. نه مال تام فورده نه مال دیوره نه مال آمواجه ... اما جدا از این که خودش به تنهایی سالاریه برای خودش؛ کنار برخی عطرهای دیگه هم می درخشه. قبلا از ترکیبش با الور اسپرت شنل نوشته بودم. امروز هم که با رالف تجربه کردم.

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام
امروز برای اولین بار توسکان رو استفاده کردم گویا فقط روی نت زعفرانی اون فقط کار شده اونهم بسیار سنگین به سختی میشه چرم رو احساس کرد در عوض بوی آویشن رو راحتتر میشه حس کرد ماندگاری هم حدود ۵ ساعت بیشتر نداره ولی سر آدم رو سنگین میکنه شاید اونرو باید تو فصل سرد امتحان میکردم رایحه اون بدلم ننشست

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
امروز برای اولین بار توسکان رو استفاده کردم گویا فقط روی نت زعفرانی اون فقط کار شده اونهم بسیار سنگین به سختی میشه چرم رو احساس کرد در عوض بوی آویشن رو راحتتر میشه حس کرد ماندگاری هم حدود ۵ ساعت بیشتر نداره ولی سر آدم رو سنگین میکنه شاید اونرو باید تو فصل سرد امتحان میکردم رایحه اون بدلم ننشست
درود و وقت خوش؛
با احترام به تجربه شما؛ علیرغم تفاوت بسیار با تجربه سایر دوستان؛ گزیده ای از نظرات عطربازان محترم رو در خصوص توسکان پاتوق (نسخه سوم؛ همین نسخه ای که نزد شماست؛ با غلظت دو سوم اسانس یک سوم فیکساتور) باز نشر می کنم.

توسکان لدر: عالی عالی عالی عالی....
هرچی از این عطر بگم کم گفتم، پخش عالی، موندگاری وحشتناک! توی ساعتهای اول نت چرم به وضوح در اون غوغا میکنه و کمی هم رایحه دودی. بعد از گذشت چند ساعت میرسه به نت محشر زعفران و بوی تمشک تازه! من توی بوی تمشک شک داشتم ولی وقتی نتهای این عطر رو چک کردم دیدم که در ساختارش وجود داره. در کل میگم که واقعا عالیه و هرچی پیش زمینه راجع به این عطر داشتم رو عوض کرد. چون قبلا کپی این عطر از ریو رو تست کرده بودم و اصلا خوشم نیومده بود.
در مورد پخش و موندگاری هم فقط یک نکته میگم و اون اینکه از دیشب ساعت 8 شب که یک پاف اسپری کردم الان که حدود 18 ساعت گذشته، توی خونه شاکی شدن که چقدر عطر میزنی این بوی عطرت ما رو کشت! ؛-) داشتم فکر میکردم که وقتی این عطر با غلظت 50 درصد اینه، با غلظت 100 درصد چیه!
واقعا به آقا رضا تبریک میگم با این کارای با کیفیتی که میاره و همه در یک گرید هستن. نه اینکه یک عطر با چندتا غلظت داشته باشن با قیمتهای متفاوت! که به نظر من این کار فقط توهین به خریداره. چون وقتی کسی عطری رو تهیه میکنه بالطبع با بالاترین کیفیت میخواد وگرنه آب خالی بزنه به خودش خیلی بهتره!
سلام
امروز عطر ها به دستم رسید. اولین عطری که تست کردم توسکان بود.
در مورد توسکان قبلا توضیح دادم و فکر میکنم اکثر دوستان باهاش آشنا هستند.
توسکان قبلی ای که از آقا رضا تهیه کردم بوی دود توی نوت اولش غالب بود و یه جورایی به بوی سیگار خیلی نزدیک بود. بعضیا نمیپسندیدن و من خودم بوی دودش رو دوست داشتم.
اما در این اسانس جدید بوی دودی تقریبا حذف شده یا خیلی کم شده و اصلا به بوی زعفران و چرم غلبه نمیکنه.
در فصل تابستان این اسانس رو میشه در مکان هایی که تحویه مناسب دارن استفاده کرد.
من خیلی این نسخه از توسکان رو پسندیدم و بنظرم خیلی از نسخه های قبلی با کیفیت تره و رایحه ها درست در کنار هم قرار گرفتن.

فقط می خوام بگم این توسکان لدر جدید درست همونیه که باید باشه یه بار یه تستر کوچیک داشتم از این اسانس هنوزم دارمش که فقط بوش کنم وای ی ی ی ی بوش قشنگ دلو می بره زعفرون اولین چیزی که وقتی بو می کنی قشنگ شادابت می کنه روانی کنندس این اسانس بدون تملق بهترین بو، اگه اسانس توسکان قبلی اقا رضا رو 10 از 10 میدادم واقعا اینو نمیشه نمره داد خیلییییی عالیه

یک سوال: چرا توسکان لدر انقدر موندگاری داره؟ من رو مچ دستم تست می کنم بعد از سه چهار روز(دو بار حمام و یک بار استخر) هنوز هم رایحه رو حس می کنم! فکر میکنم کاملا با پوستم هماهنگه، روی پیراهن نخی اینقدر ماندگاری نداشته برای من.

توسکان تنها با نت زعفران و چرمش رو به گرین آیریش نمی فروشم اصلا، توسکان رو به کل خاندان کرید هم نمی فروشم، از اون جد اول تا این نسل ششمشون!

تام فورد توسکان لدر
رایحه های که توی توسکان لدر استفاده شده واقعا اعجاب انگیزه , عطری که تلخی اون ملایم هست و واقعا جذب کننده هست این عطر . من برای خرید این عطر توی تابستون زیاد مشتاق نبودم ولی بعد از رسیدن و تست کردنش میتونم ازش توی این گرمای تابستون هم استفاده کنم.
برای همه دوستانی که دنبال یه عطر خاص , استثنائی , جذب کننده , با پخش بوی بسیار عالی و ماندگاری بالا و همچنین دوستداران بوی چرم توصیه میکنم این عطر رو در اولویت اول خریدهای خودشون قرار بدن

در مورد توسکان لدر باید بگم که فراتر از تصورم بود و خیلی خوشم اومد

توسکان
قدرت در کنار اوج گرفتن
رسمی ،شیک،با اقتدار
منگ این رایحه هستم

دیشب برای اولین بار توسکان رو تست کردم
فکر کنم دفعات بعدی اگر یه مقدار رقیق تر بگیرم بهتره ( غلطت عطر 60 درصد بود )
اما با این حال عالی بود !
نت " نفتی " و زننده ای که از توسکان قبلی به مشام میرسید تو این اصلا حس نکردم. با اینکه دقیق حس شامه ام رو تیز کرده بودم که این نت نفت رو از داخل رایحه استخراج کنم.
تا 3 ساعت انصافا پخش بوی انفجاری داره ! من 3 پاف روی لباس زدم.
از 3 ساعت به بعد ملایم تر میشه. الان که حدود 15 ساعت گذشته بازم روی لباسم بوش کاملا قابل استشمامه و حتی همین یک ساعت پیش هم از داداشم که کنارم بود پرسیدم ایا پخش بو داره عطرم ؟ گفت اره اما ملایم تر و سبکتر شده.
درواقع با یه مثال بگم :
تو 2-3 ساعت ابتدایی پخش بویی پرقدرت و تا شعاع 5 متری داره. یعنی اگه از کنار کسی که تو شعاع 5 متریت هست رد بشی بوی عطرتو کامل متوجه میشه.
بعد از 3 ساعت بتدریج این متراژ پخش بو کمتر میشه. البته توجه داشته باشید من این 5 متر رو صرفا بعنوان مثال عرض کردم.
اولین بازخورد مثبتی هم که گرفتم از خواهرم بود. وقتی از کنارم رد شد گفت عطرت خیلی خاص و شیکه !
درکل کیفیت توسکان که تا اینجا عالی بود.
و در پایان نظر خودم:

رفقای گلم؛ سلام و عرض ادب!
آقا با دیدن این اسانسی که از توسکان لدر رسیده دستم؛ هر چی پشت سرش حرف زدم؛ همه رو پس می گیرم یه جا!
هر توسکان لدری که تا حالا بو کردین فراموش کنین! حتی اودکلنشو! (من اودکلنشو ندیدم:)
همین قدر بگم براتون که اصلا برام مهم نیست این چقدر شبیه اودکلنشه! اگه نیست؛ تام فورد بیاد اودکلنشو عوض کنه شبیه این بزنه. جدی میگم اینو! بوی چرم و زعفرونی که تو اینه هوش از سرم برده. چقدر شیک و با کلاسه. توسکان لدر های قبلی؛ نت اولش رو نه تنها دوست نداشتم؛ بلکه مشکل جدی داشتم به خصوص اسانس دوم. باز اسانس اول زعفرونش بیشتر بود باهاش راحت تر بودم. اما همونم روایح دودیش برام اذیت کننده بود.
اینو عاشقشم! درجه حرارتش هم طوریه که به نظرم در هوای گرم هم میشه زد. (من هیچ دست کاری نکردم در عطر)

sana2000

Registered User
لایک‌ها
28
سفارش جدیدم از اقا رضا

کرید اونتوس
کوکو شانل
بلو شنل
تام فورد گری وتیور
الهوم لانویت ایوسنت لورن
ال هوم ایدل گرلن
الور اسپرت
مثل همیشه با روی باز جوابگو بود و تو کیفیت عطرهاش هم که شکی نیست.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام

درود بر دوستان عطرباز؛
برای اولین باره که میشنوم کسی از بوی توسکان آویشن حس کنه و بوی چرم حس نکنه. در توسکان لدر غیر از سه نت چرم، زعفران و تمشک من چیز دیگه حس نمیکنم. در بین این نتها هم چرم و زعفران خیلی خیلی پررنگه! بشخصه بعد از اودکلن "اکوا دی پارما لدر" بهترین عطر چرمی که تا به امروز از بین چندین عطر چرمی تست کردم، توسکان لدر بوده.
حدس میزنم این اشتباه در حس بویایی شما به علت استفاده در فصل نامناسب بوده، چون این عطر در زمستان با تنها دو پاف تا 6-7 ساعت برای من پخش و ماندگاری خیلی خوبی داشت.

پی نوشت: توسکان لدر من با غلظت 50 درصد هست.
پ. ن 2: اسپری همزمان توسکان لدر و عود وود در کنار هم توصیه میشه، البته در فصل زمستان!

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
Roohollah Shamsadini:
امروز هوای بافق وحشتناک بالای ۴۸ درجه بود و من اجبارا دوباره تو این هوا به معدن رفته بودم که خودم داشتم هلاک میشدم فکر نکنم شرایط تست شرایط ایده آل بوده باشه
درود و وقت خوش؛
با احترام به تجربه شما؛ علیرغم تفاوت بسیار با تجربه سایر دوستان؛ گزیده ای از نظرات عطربازان محترم رو در خصوص توسکان پاتوق (نسخه سوم؛ همین نسخه ای که نزد شماست؛ با غلظت دو سوم اسانس یک سوم فیکساتور) باز نشر می کنم.

و در پایان نظر خودم:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
دوستان توجه کنن! کارت بانکیم زمانش سر رسید و کارت جدید گرفتم. لطفا به شماره کارت قبلیم پول واریز نکنید!
Roohollah Shamsadini:
امروز هوای بافق وحشتناک بالای ۴۸ درجه بود و من اجبارا دوباره تو این هوا به معدن رفته بودم که خودم داشتم هلاک میشدم فکر نکنم شرایط تست شرایط ایده آل بوده باشه
برای استفاده از عطرهای گرم؛ در هوای گرم؛ فقط باید زیر کولر بود! البته من تا حالا در تهران خوشبختانه چنین هوای گرمی رو تجربه نکردم. اگه اصراری هست برای استفاده از چنین عطری در چنین هوایی؛ عطر خنکی رو همزمان استفاده کنید.یکی از دوستان قبلا نوشته بود که استفاده همزمان توسکان و گرین آیریش رو خیلی دوست داشته! این ترکیب یا ترکیبات مشابه به شامه شما چطور میاد؟ بدیهیه که بویی که مایلین غالب باشه در ترکیب ؛ باید بیشتر اسپری کنید.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و وقت خوش؛
دوستان توجه کنن! کارت بانکیم زمانش سر رسید و کارت جدید گرفتم. لطفا به شماره کارت قبلیم پول واریز نکنید!

برای استفاده از عطرهای گرم؛ در هوای گرم؛ فقط باید زیر کولر بود! البته من تا حالا در تهران خوشبختانه چنین هوای گرمی رو تجربه نکردم. اگه اصراری هست برای استفاده از چنین عطری در چنین هوایی؛ عطر خنکی رو همزمان استفاده کنید.یکی از دوستان قبلا نوشته بود که استفاده همزمان توسکان و گرین آیریش رو خیلی دوست داشته! این ترکیب یا ترکیبات مشابه به شامه شما چطور میاد؟ بدیهیه که بویی که مایلین غالب باشه در ترکیب ؛ باید بیشتر اسپری کنید.
درود بر دوستان عطرباز
من بشخصه اسپری همزمان گرن آیریش و توسکان لدر رو دوس دارم. ولی حیف که کیفیت گرین آیریش در حد و اندازه توسکان نیست و نمیتونه پا به پای توسکان بیاد.
رضاجان نسخه با کیفیت تر از گرین آیریش ندیدی؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر دوستان عطرباز
من بشخصه اسپری همزمان گرن آیریش و توسکان لدر رو دوس دارم. ولی حیف که کیفیت گرین آیریش در حد و اندازه توسکان نیست و نمیتونه پا به پای توسکان بیاد.
رضاجان نسخه با کیفیت تر از گرین آیریش ندیدی؟
درود و روز خوش
بهرام جان این پست رو نخوندی ظاهرا. گرین آیریش از آخر اردیبهشت تغییر کرده و در حال حاضر بهتر از این اصلا نداریم.شما نسخه قبلی آیریش رو داری که در حد و اندازه سلطانی (!) مثل توسکان نیست.
کرید سیلور مونتن؛ گرین آیریش و آمواج رفلکشن پاتوق هم عوض شد!
سیلور مونتن جدید با شباهت بسیار زیاد به اودکلنش ارزیابی شده.
آمواج رفلکشن از کیفیت خیلی خوبی برخورداره و بسیار خوش رایحه است. فکر می کنم عامه پسندترین کار آمواج باشه.

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام اینقدر فیدبک دریافت کردم دلم نیامد دوباره تست توسکان رو انجام ندم برای همین امروز صبح این عطر رو دوباره روی دستم اسپری کردم همزمان روی پیرهن دخترم هم که پنج سالش هست تست کردم روی پیرهن خانمم که نخ کتان بود هم زدم الان ساعت چهار بعد از ظهر بعد از نه ساعت نتایج بسیار جالب خودم امروز بیرون نرفتم تا هوای گرم بهم نخوره روی دستم اثر بسیار خفیف عطر مانده ولی روی استینم یه نرمه که پاشیده عطر زیبایی از چرم که نوت غالبه مونده لباس دخترم وحشتناک هنوز عطر افشانی داره لباس خانمم هم هنوز رایحه رو بخوبی میشه احساس کرد اونچه مسلمه پوست من رایحه گرم رو نگه نمیداره بچه ها نیز بخاطر شادابی پوستشان و عرق کمشون بهترین نتیجه رو دارن من قبلا هم دیده بودم بدن دخترم بعضی عطرها را تا دو روز بوش رو نگه میداشت که فکر میکردیم عطر زده ولی همیشه میگفت عطر مصرف نکرده لباس کتان خانم هم بو رو خیلی بهتر نگه میداره و اینکه لباس الیاف پلاستیکی اصلا بدرد عطر نمیخوره همون لباسی که من اولین تست رو باهاش انجام دادم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
این دو یادداشت رو در کنار هم مطالعه بفرمایید. تست یک عطر توسط یک نفر؛ در دو دما و شرایط متفاوت؛ یک بار در محیط بسته معدن و گرمای حدود 50 درجه؛ روی لباس از جنس مواد (که همیشه خدمت دوستان گفتم جنس پارچه لباس اگه از مواد باشه بوی عطر رو ***** می کنه و حتما باید از لباس نخ پنبه استفاده کزد)؛ یک بار هم در شرایطی که می خونین:
تفاوت تجربه در حد فاصله زمین تا آسمونه!
سلام

الان ساعت چهار بعد از ظهر بعد از نه ساعت نتایج بسیار جالب خودم امروز بیرون نرفتم تا هوای گرم بهم نخوره روی دستم اثر بسیار خفیف عطر مانده ولی روی استینم یه نرمه که پاشیده عطر زیبایی از چرم که نوت غالبه مونده لباس دخترم وحشتناک هنوز عطر افشانی داره لباس الیاف پلاستیکی اصلا بدرد عطر نمیخوره همون لباسی که من اولین تست رو باهاش انجام دادم
نظرات سایر دوستان در خصوص توسکان لدر پاتوق رو در این لینک مطالعه بفرمایین

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تجربه اي كه بنده از استفاده اسانس هرمس وياج جناب آقا رضا دارم ، واقعا بي نظيره . من همون موقع كه سفارش هرمس وياجم بدستم رسيد شايد دو ماه پيش ، واقعا لذت خيلي خيلي زيادي از اون بردم و همه و همه ميپرسن اين چيه زدي و خيلي خوششون مياد خصوصا كه پخش فوق العاده اي براي رايحه مركباتي محسوب ميشه. ولي اين همش نيست . بنده اومدم از اين وياج هرمس 4 - 5 تا اسپري روي پشت سري بغل دست راننده ماشينم زدم . باور بفرمائيد تا يك ماه شايد هم بيشتر داخل ماشين كه ميشدم بويي بي نظير و شاداب ميومد . اين شد كه قبل از اينكه اين بوي قبلي محو بشه دوباره 4 - 5 تا اسپري به همون پشت سري ماشينم زدم . بينهايت براي سرنشينان و خودم دل انگيز و نشاط آوره .
چيز جالب اينكه وقتي ماشينم رو جايي پارك ميكنم كه سايه است ، موقع سوار شدن بعدي ، بوي خيلي خوبي با قدرت در حد انتظار مياد ولي اگه توي آفتاب پارك شده باشه ، شدت بو بسيار قوي تره . همچنين در مواقعي كه بارون مياد و هوا كمي مرطوبه ، اين بو نشاط آور تر و زنده تر و نو تر ميشه .
لطفا اون دوستاني كه اين كار رو انجام ندادن ، حتما بكنن . قدرت اين اسانس واقعا عجيبه و باور نكردنيه . روي پوست اينطوري نميشه ولي روي لباس و توي ماشين اعجاب انگيزه.
بفرمایید ویاج هرمس!

بالا