برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
بار جدید بلک افغانو؛ با رایحه ای کاملا شبیه نسخه اورجینال و پخش بو و خط بوی مثال زدنی ؛ رسیده. بین همه بلک افغانوهایی که تا به حال دیدم ( و از همون لحظه اول اسپری شبیه نسخه اورجینال بودن) این حجم بوش از همه بیشتره.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
بار جدید بلک افغانو؛ با رایحه ای کاملا شبیه نسخه اورجینال و پخش بو و خط بوی مثال زدنی ؛ رسیده. بین همه بلک افغانوهایی که تا به حال دیدم ( و از همون لحظه اول اسپری شبیه نسخه اورجینال بودن) این حجم بوش از همه بیشتره.
کامنتی در مورد خط بوی افغانوی پاتوق:
afghano.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
کامنتی در مورد بلامیج ناسوماتو؛"عطری با رایحه عجیب که شبیه هیچ عطری نیست و با بوی فراگیرش معنای واژه بلامیج - رسوایی - را به ذهن تداعی می کنه" و همچنین اسپری هم زمان کرید اونتوس و تام فورد گری وتیور براتون منتشر می کنم. نویسنده اش اظهار نظر کرده :"بازخورد فوق العاده و عجیبی داره؛ مشکل پسند ترین افرادی که می شناختم در برابر این ترکیب جز تحسین چیزی نگفتن".اگه عضو پرشین تولز نیستین و عکسهای کامنتها رو نمی تونید ببینید مثل همیشه وبلاگ پاتوق عطربازها رو در سایت تبیان دنبال کنید.
aventus.jpg

قبلا هم بارها نوشتم که اسپری هم زمان کرید اونتوس و گری وتیور یکی از ترکیبات مورد علاقه منه که کلی فیدبک داره از زن و مرد و زمین و زمان! حتما تجربه کنید.بدیهیه که رایحه ترکیب خنکه و تلخ. اگه خنک و تلخ پسند نیستید کمی اینترلود آمواج رقیق شده رو هم اسپری کنید و منتظر کامنت اطرافیان باشید! برخی دوستان پاتوق همون طور که قبلا خوندین این ترکیب عطر امضاشونه!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
یادم رفت در پست قبلی بنویسم که به شامه ی من اینترلود و بلامیج گزینه های مناسبی برای مصرف همزمان نیستن و ترکیب شون رو توصیه نمی کنم. گری وتیور حتما گزینه بسیار بهتریه برای در کنار اینترلود بودن. به خود کوروش عزیز هم گفتم. چرم اینترلود متفاوت از چرم بلامیجه و کنار هم بی تناسبن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
خوشحال میشم وقتی می بینم دوستان با دقت کامنتها رو می خونن و پیشنهادات عطربازها رو امتحان می کنن و خوشبختانه نتیجه یکسانه. باز هم کامنتی منتشر می کنم از اسپری همزمان اونتوس و گری وتیور؛ نویسنده اظهار نظر کرده که ترکیبش "شاهکار" شد و برتر از اونتوس به تنهایی! همچنین چون اونتوس قبلی پاتوق رو هم تست کرده بوده در تابستان؛ نوشته که جدیده خیلی بهتر و جذابتره. نویری که ازش صحبت شده تام فورد نویره.

aventus.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
گاهی پیش میاد که برخی افراد که از جایی به غیر پاتوق عطرهاشون رو تهیه کردن ؛ پیشنهادات مطرح شده در پاتوق رو انجام میدن و وقتی نتیجه مورد دلخواه شون نیست به من تلگرام میزنن که فلانی چرا اونجوری که گفتی نشد!!
من فکر می کردم بدیهیه که هیچ مسئولیتی در مورد عطرهای خارج از پاتوق ندارم اما ظاهرا از نظر برخی بدیهی نیست! قبلا هم بارها توی پاتوق گفتم که از هر عطری ؛ گاهی تا 20 یا 25 نسخه مختلف وجود داره تو کشور و پاتوق عطربازها فقط یک نسخه از هر عطر رو به عنوان منتخب خودش خدمت عطربازان محترم عرضه می کنه و اگر هم پیشنهادی برای مصرف و اسپری هم زمان عطرها مطرح میشه در مورد همون نسخه منتخب خودش بیان میشه. جدیدترین تلگرامی که در این مورد گرفتم شخصی کرید اونتوس و گری وتیور رو با هم ( و به شکل ترکیب ) زده بود و بسیار ناراضی بود هم از رایحه هم پخش بو هم موندگاری. از من سوال می کرد چرا این طور شده! منم بهش گفتم برو از کسی که ازش خرید کردی بپرس. خودم هم طی این سالها هم کرید اونتوسهایی رو تست کردم کاملا بی ربط به اونتوس و با پخش و موندگاری افتضاح؛ هم گری وتیورهایی رو. از قضا ارزون قیمت هم نبودن.
به هر حال لازم شد یک بار دیگه از خودم در خصوص عطرهایی که در پاتوق عرضه نمیشن؛ رفع مسئولیت کنم!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
امروز با یک کلاهبردار آشنا شدم که ادعا میکرد عطر با اسانس فرق می کنه (!) و ایشون عطر کار می کنه؛ نه اسانس. عطراش هم دقیقا تولید خود شرکتیه که اودکلنش رو زده (مثلا شرکت کرید به غیر اودکلن اونتوس؛ عطر اونتوس هم زده و به شکل عمده در اختیار آقا قرار داده تا ارزون در اختیار مشتریها قرار بده) این آقا هم عطر رو تبدیل میکنه به اودکلن و در یک ظرف و جعبه شکیل به قیمت خیلی بالا میفروشه. (اونتوس رو می گفت 300 هزار تومن و شک ندارم که خیلی اسانس زده باشه 20 تا 25 درصد زده ؛ بیشترش مرسوم نیست بین اودکلن سازها) . بعد چند سوال و جواب ؛ مشتش رو باز کردم و صراحتا بهش گفتم "کلاهبردار"! پاسخی نداشت. فقط بلاکم کرد.
چه جوری باهاش آشنا شدم؟ یکی از دوستان پاتوق بهم پیغام داد فلانی عطر با اسانس فرق می کنه؟ یکی هست که همچین ادعایی داره و .... باقی ماجرا.
تعجب می کنم هنوز هستن کسانی که فریب این شیادهای شارلاتان رو می خورن و پول گزاف میدن و فکر می کنن کار اورجینال میخرن. یعنی واقعا کسی که اینو میخره از خودش سوال نمی کنه اگه کرید می تونه اودکلن صد میلشو 300 هم بده چرا داره میفروشه 1250 ؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
تا کنون کامنتهای حسین عزیز رو در مورد خیلی از عطرهای پاتوق خوندین. این بار در مورد چهار عطر خرید جدیدش بخونید. تام فورد نویر؛الهوم آیدل گرلن؛ بلامیج و بلک افغانو از ناسوماتو. متاسفانه مدتهاست امکان ویرایش پست اول پاتوق رو دیگه ندارم چون از تعداد حروف مجاز ( 10 هزار) فراتر رفته و لینک این کامنتها رو نمی تونم در صفحه اول مثل سابق منظم و مرتب قرار بدم تا برای تازه واردین در دسترس باشه. فرض رو بر این میگذارم که دوستان هر پست رو مطالعه می کنن. اگه عضو پرشین تولز نیستین و عکسها غیر قابل رویته مثل همیشه در وبلاگ پاتوق عطربازها در سایت تبیان ببینید و بخونید.
سال کاری 96 رو به اتمامه و امیدوارم حداقل امسال دوستان قبل از رسیدن به هفته پایان سال سفارشهاشون رو بدن تا عطر به موقع ارسال شه. من 15 روز اول فروردین قطعا نیستم ؛ فکر کنم فقط این هفته و هفته بعد امکان ارسال هست. روز شنبه تا دوشنبه 26 تا 28 اسفند هم دقیق نمی دونم چه وضعیه!
z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

پی نوشت:
حسین هنگام توصیف تام فورد نویر ؛ نت بسیار معروف "مشک گربه زباد" رو از قلم انداخت! نمی دونم چرا.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
این قدر کرید اونتوس و گری وتیور رو با هم و هم زمان استفاده کردیم شامه مون عادت کرده به ترکیب این دو رایحه! بهار نارنج و آناناس اونتوس خیلی خوش می نشینه کنار وتیور. تعداد کامنتهایی که در این مورد منتشر کردم از دستم در رفته!

ave.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
چند وقت پیش آقای محتشم ده عطر برتر پاتوق رو به سلیقه خودش فهرست کرده بود و رتبه برتر رو داده بود به اونتوس و گری وتیور تام فورد. اما یک عطر خنک و تلخ ترتیب فهرستش رو تغییر داد! ویاج هرمس.
vo.jpg

قسمت آخر کامنتش برام جالبه که میگه اگه عطرباز نبودم ویاج میشد عطر امضام. عطرباز نمی تونه عطر امضا داشته باشه. تنوع طلبی بهش اجازه نمیده با یک عطر سر کنه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
مهرداد عزیز در کامنت بسیار پر مهری بنده و پاتوق رو این چنین مورد لطف خودش قرار داده:

mehr.jpg

اگه پاتوق عطربازها مدت زمان طولانی است که رتبه یک گوگل باقی مونده برای جستجوی "معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطر"؛ بخاطر لطف مهردادهاست که بعد آشنایی با پاتوق به دوستان و آشنایان شون معرفی کردن. صمیمانه سپاسگزارم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام دوست عزیز، وقت بخیر.
قیمت لالیک رو لطفا ارسال بفرمایید.
با تشکر.
درود و وقت خوش!
با تاسف بسیار؛لالیک هم از لیست عطرهای پاتوق خارج شد. چرا؟ چون وارد کننده اش در اقدامی عجیب این سری لالیکی با دو درجه کیفی پایین تر وارد کرد. نه بنده و نه عطربازان پاتوق که اون کیفیت عالی رو مصرف کرده بودیم راضی به چنین کیفیتی نمی شیم. در پاتوق هرگز عطری با کیفیت پایین تر جایگزین عطر با کیفیت بالا نمیشه.
حیف! واقعا حیف! معنی این حیف رو دوستانی می فهمن که اون کیفیت رو تست کرده بودن. پوزش از دوستانی که مشتاقانه مدتها منتظر بودن تا بهشون رسیدن بار جدید لالیک رو اطلاع بدم و الان می خونن که لالیک پاتوق هم به خاطره ها پیوست و امکان تستش برای برخی مهیا نشد. برای خودم فقط یک ترکیب با بلک افغانو از اون لالیک مونده که با فیکساتور رقیق شده. مثل همیشه غافلگیر شدم! اصلا توقع نداشتم. یه دفعه دلم هوای بلوآیس رو کرد. هوای اپیک آمواج پاتوق. هوای بقیه عطرایی که یک روز بهشون دسترسی داشتیم و الان فقط خاطراتش رو مرور می کنیم.
دوستان جدید توجه داشته باشن که ما در پاتوق فقط در مورد تجربه هامون از عطرهای اینجا حرف می زنیم و سوالاتی مثل موجودی عطرها؛ یا قیمت و ... رو در پیغام خصوصی یا از طریق تلگرام مطرح می کنیم. چون هر بار که پست جدیدی در پاتوق نوشته میشه دوستان زیادی برای مطالعه اش مراجعه می کنن و توقع دارن مطلبی رو بخونن که به کارشون بیاد. سپاسگزارم.
پرونده سال 96 هم بسته شد تا ببینیم در سال بعد چه عطرایی به پاتوق اضافه میشن یا بازم بدشانسی داریم که دسترسی مون به برخی عطرهای دیگه قطع شه؟
فکر کنم عطر پدیده سال 96 پاتوق عطربازها دورو ناسوماتو بود. کرید اونتوس هم در نسخه چهارمش شدیدا توجه ها رو به سمت خودش جلب کرد و شروع جدیدی داشت. به ویژه مصرف همزمانش با گری وتیور تام فورد. سایکدلیک جووی و سوسپیرو اربا پورا هم خوش درخشیدن.
بهار عطرآگینی براتون آرزو می کنم و سال نو رو پیشاپیش تبریک میگم. شادی های تان افزون باد!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
دوست دارم اولین نوشته ام رو در سال جدید با تبریک مجدد سال نو شروع کنم؛کلی آرزوهای خوب و قشنگ داشته باشم .... اما ....
سال جدید با دو اتفاق مهم شروع شده. قیمت دلار حدود 5100 تومن شده؛ مجدد زمزمه فیلترینگ تلگرام شنیده میشه. از کسی پنهان نیست که مهمترین ابزار ارتباطی من و دوستان تلگرامه. حتی در ابتدای زمستان پارسال با اون حوادث تند؛ علیرغم این که من نرم افزارهای متعددی نصب کردم برای راحتی کار رفقا؛ (ویسپی؛وایبر؛وی چت؛واتساپ و پرایوسی مسنجر)؛ باز دوستان ترجیح دادن نرم افزار ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنن و با تلگرام مسیج بدن. اونایی هم که نداشتن ؛ تا عادی شدن وضع تلگرام نتونستن مسیج بدن. حالا این بار گفته میشه قراره نه تنها تلگرام ؛بلکه مسدودیت شکن ها هم برن به دیار فنا! به عبارت دیگه حسب ظاهر قراره اینترنت بشه اینترانت. خبر خیلی بدیه و امیدوارم این اتفاق نیفته. فقط موقعی که اینترنت بشه اینترانت؛ ناچار میشیم بریم سراغ پیام رسان داخلی. در غیر این صورت با تلگرام می مونیم.
دیروز با مسنجر جدیدی آشنا شدم به اسم tam tam که با داشتن قابلیت تماس صوتی و تصویری با کیفیت و سرعت رضایت بخش؛ قابلیت های تلگرام رو هم داره. (ارسال متن و فایل و پیام صوتی) + کلی استیکرهای متحرک جذاب و سرگرم کننده. نصب سریع و بی دردسری داشت و کد ثبت نام رو راحت داد و ... از این لینک دریافت کنید:
http://yon.ir/tam97
آیدی من اونجا مثل تلگرام theperfumer هستش و آدرسم میشه tt.me/theperfumer یا https://tamtam.chat/theperfumer
البته اگه شماره تلفن من در لیست مخاطبین تون باشه خودکار می بینید. من الان تقریبا جز تلگرام باقی نرم افزارها رو حذف کردم. بنابراین پیشنهاد من به دوستان نصب تم تم و تست قابلیتها و سرعت بالاشه. تا همینجا هم نمره خیلی خوبی می گیره و مدام در حال ارتقا و بهبود کیفیته. از تستش غافل نشین و به بقیه هم معرفی کنید.
و اما قیمت دلار .... متاسفانه ظاهرا سقفی برای افزایش قیمتش نیست و با هر موج جدید حمله اش؛ تصاعدی قیمت همه چی رو می بره بالا. از شیر مرغ تا جون آدمی زاد! فعلا عطرها همون قیمت زمستان پارسال عرضه میشه. اما می دونم و می دونید که این قیمتها ناپایداره و به خصوص اگه دلار خیز برداره برای قیمت 6 تومن؛ .... بهتره از الان نه فکرش رو بکنیم نه حرفشو بزنیم.کاری که از دست مون برنمیاد.
گاهی موقع ها یه موجی میاد و درخواست برای برخی عطرها زیاد میشه. الان درخواست برای میستری توباکو؛ که از قضا عطر فصل هم نیست به نحو عجیبی بالاست و موجودیش هم صفره! نمیدونم بار بعدیش کی میاد. احتمالا زودتر از پاییز نباید منتظرش باشیم.
نصب تم تم و معرفیش به بقیه فراموش تون نشه!

1masoud2mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
با سلام خدمت اعضای پاتوق و آقا رضای نازنین. من در مورد عطر و ادکلن، تازه کار هستم و تنها حدود دو سالی میشود که تجربه خرید چندین ادکلن اورجینال برای خودم و همسرم را دارم. دور اسانس را هم خیلی وقت پیش خط کشیده بودم به دلیل تجربه های ناموفقی که از خرید اسانس داشتم. به دلیل اینکه شهر ما کوچک هست و بسیار مذهبی و اصولا مردمش استفاده از عطر و ادکلن را تنها برای زنان جایز میدانند بیش از سه یا چهار مغازه عطر و ادکلن فروشی ندارد و بیشتر اجناس آنها نیز تقلبی میباشند. من نیز همه خریدهایم را تا الان از طریق اینترنت انجام داده ام و شیوه انتخابم نیز جستجو در سایتهای تخصصی و مشاهده اجناس پرفروش این سایتها یا از روی امتیاز دهی سایرین به عطرها و نیز مطالعه مشخصات آنها میباشد. انصافا نیز همه ادکلن هایی را که به این شیوه انتخاب و خریداری نموده ام چه خودم و چه همسرم پسندیده ایم.

آشنایی من با این پاتوق نیز در خلال همین جستجوها اتفاق افتاد. پس از خواندن کامنت ها ترغیب شدم که یک بار دیگر و این بار از طریق این پاتوق و آقا رضای عزیز، اسانس را امتحان کنم. اولین سفارشم کرید اونتوس هست که در همه سایتها جزو برترینها آمده و به دلیل قیمت زیادش نمیشد طرف ادکلن اورجینالش رفت. همچنین با توجه به اینکه کمترین میزان خرید، 30 گرم میباشد و نیز جهت امتحان، فقط همین یک اسانس را سفارش دادم. لازم به ذکر است من یک کپی اماراتی از اونتوس به نام کلاب دی نویت اینتنس از شرکت آرماف دارم که کار باکیفیتی هست و به گفته خیلیها بیش از 80 درصد، رایحه ای مشابه با اصلش دارد. دارای رایحه ایست بسیار مطلوب و شیک و باکلاس و مورد پسند اینجانب. از نظر پخش بو و ماندگاری هم بیش از حد انتظار و در بسیاری مواقع بیش از کارهای فرانسوی میباشد. ان شاء الله اونتوس آقا رضا را با کلاب آرماف مقایسه خواهم کرد و نتیجه را همینجا گزارش خواهم نمود خدمت عزیزان.

بالاخره امروز بعد از دو روز تعطیلی و خوابیدن بسته در اداره پست، خودم رفتم و آن را تحویل گرفتم. تستر بلوشنل که آقا رضا لطف کرده بود همراه سفارشم فرستاده بود بوی آشنایی برایم داشت. خیلی جاها استشمامش کرده بودم. حتی فکر میکنم زمانی برادرم از این ادکلن استفاده میکرد. از آن بوهایی نیست که مورد علاقه من باشد. خنکی آن بیش از اندازه هست و نیز بوی چوب آن را نمیپسندم.

سپس رفتم سراغ اونتوس. وقتی اسانس خالص را از داخل ظرفش و از فاصله مناسب استشمام کردم همان طور که انتظار داشتم بوی شدید لیمو به مشامم خورد. قبلا با این بو آشنا بودم .کیفیت بو عالی بود. سپس در ظرف اسپری دار، آن را با هموزنش فیکساتور، رقیق کرده و یک اسپری بر روی پیراهنم زدم. این بار بوی دودی آن توجهم را جلب کرد. هر چند کلاب آرماف نیز دودی است و به گفته کسانی که اونتوس اصل را نیز داشته اند به نسخه های قدیمی تر آن شبیه میباشد ولی مقدار بوی دود در این اسانس بیشتر است. بعد از نیم ساعت وقتی پیراهن دیگرم را که ظهر، بهش کلاب زده بودم آورده و بوی آن را با بوی اسانس پیراهن تنم مقایسه کردم بسیار شبیه هم بودند. ولی بوی آناناس را من در هیچ کدام به وضوح احساس نمیکنم شاید اندکی در پس زمینه باشد. در نظر دارم این دو را با هم و به یک اندازه اسپری کرده مصرف نمایم. این خرید و تجربه جدید، دیدگاهم را نسبت به اسانس عوض کرد. از خرید خود راضی هستم.

تنها ایرادی که می توان گرفت و تنها گله ای که دارم این است که تعیین حداقل مقدار خرید به اندازه 30 گرم، اندکی دست و بال آدم را میبندد. شاید این اندازه، در خریدهای اصلی به جا باشد و میتوانم دردسرهای سفارشات اندک را درک کنم ولی انتظار میرود در کنار این محدودیت، امکان تست اسانسها نیز فراهم شود. اگر تسترهایی ادکلن شده در ظروف اسپری دار و در محدوده قیمتی 10 الی 15 هزار تومان تهبه شود میتواند برای کسانی مثل من در انتخاب خریدهای اصلی کمک بزرگی نماید. برای مثال همین الان در مقابل خود لیستی از 20 اسانس برتر پاتوق را با توجه به نوشته ها و کامنتهای دوستان دارم ولی متأسفانه به دلیل عدم آشنایی با رایحه آنها نمیتوانم نصمیم مناسب را برای سفارشهای بعدی خود بگیرم.

خیلی حرف زدم. ببخشید. و در نهایت از آقا رضا به خاطر اخلاق خوبش، حوصله زیادش، علاقه فراوان به کارش، پیگیریهایش و اسانس بسیار باکیفیتش تشکر میکنم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
کامنتی رو براتون منتشر میکنم که برای بلک ارکید با غلظت 50 درصد نوشته شده. نویسنده اش اظهار نظر کرده که قطعا پخش بو و موندگاری این اسانس از تموم اودکلنهایی که تا به حال داشته بیشتر بوده.
بلک ارکید؛ عطری است کاملا عامه پسند و محبوب بین آقایان و خانمها؛ رایحه گرم و شیرین.

or.jpg

_root

Registered User
لایک‌ها
8
سلام به همه بنده ۳۰ گرم عطر + ۳۰ گرم فیکساتور + شیشه تهیه کردم از دوست خوبمون قبل از خرید با توجه به صفحات طولانی این تاپیک که دوستم بهم معرفی کرد و خوندم خیلی هایپ شده بودم برای عطر اونتوس عطر دو روزه به دستم رسیده امروز چیزی در حدود ده پاف زدم پنج پاف صبح و پنج تا ظهر وقتی تو اداره پشت میزم نشستم حتی همکار کنار دستیم هم متوجه نشد خودم هم ضعیف یعنی تا کسی رو بغل نکنم و رو بوسی نکنم هیچ کس متوجه نمیشه البته به گفته دوستمون احتمالا مشام من و همکارم خرابه بدون تعارف بگم اگه این عطر با این نسبت فیکس شدن وضعیت پخش و ماندگاریش اینطوره بهتر بود ادکلن اسمارت می خریدم دلم نسوزه بنده اصلا راضی نیستم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
صدها نفر از دوستان کرید اونتوس پاتوق رو استفاده کردن و دهها کامنت براش منتشر شده؛ که لینک تعدادیش در پست اول؛ صفحه اول؛قسمت جدیدترین عطرها؛ ذیل عنوان کرید اونتوس نسخه چهارم پاتوق اومده. من برای خود ایشون هم نوشتم که :
"نظرتون مطلقا مطابق با واقع نیست.وقتی نظر شما با بقیه نمی خونه یعنی مشکل در شامه شماست".
نسبت به کیفیت عطر ارسالی کمترین تردیدی ندارم. این همان اونتوسی است که در سه پست قبل آقا مسعود از کیفیت بسیار بالایش نوشته:

سپس رفتم سراغ اونتوس. وقتی اسانس خالص را از داخل ظرفش و از فاصله مناسب استشمام کردم همان طور که انتظار داشتم بوی شدید لیمو به مشامم خورد. قبلا با این بو آشنا بودم .کیفیت بو عالی بود. سپس در ظرف اسپری دار، آن را با هم وزنش فیکساتور، رقیق کرده و یک اسپری بر روی پیراهنم زدم. این بار بوی دودی آن توجهم را جلب کرد. این خرید و تجربه جدید، دیدگاهم را نسبت به اسانس عوض کرد. از خرید خود راضی هستم.

از آقا رضا به خاطر اخلاق خوبش، حوصله زیادش، علاقه فراوان به کارش، پیگیریهایش و اسانس بسیار باکیفیتش تشکر میکنم.
این کامنت چهار روز قبل نوشته شده. ایشان هم مطابق کامنت از اونتوس با غلظت 50 درصد استفاده کرده. آقا مسعود لطفا بنویس با غلظت 50 درصد چند ساعت و چقدر پخش داشت؛ چند ساعت موندگاری؟ روی لباس نخ پنبه یا روی پوست ....
توضیحات کامل لطفا.
منتظریم.

mustafamiry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام به همه بنده ۳۰ گرم عطر + ۳۰ گرم فیکساتور + شیشه تهیه کردم از دوست خوبمون قبل از خرید با توجه به صفحات طولانی این تاپیک که دوستم بهم معرفی کرد و خوندم خیلی هایپ شده بودم برای عطر اونتوس عطر دو روزه به دستم رسیده امروز چیزی در حدود ده پاف زدم پنج پاف صبح و پنج تا ظهر وقتی تو اداره پشت میزم نشستم حتی همکار کنار دستیم هم متوجه نشد خودم هم ضعیف یعنی تا کسی رو بغل نکنم و رو بوسی نکنم هیچ کس متوجه نمیشه البته به گفته دوستمون احتمالا مشام من و همکارم خرابه بدون تعارف بگم اگه این عطر با این نسبت فیکس شدن وضعیت پخش و ماندگاریش اینطوره بهتر بود ادکلن اسمارت می خریدم دلم نسوزه بنده اصلا راضی نیستم

با سلام خدمت دوست عزیز
من دقیقا یک هفته قبل اونتوس هام بدستم رسید
به عرض شما برسونم که
هیچ تفاوتی با پارت های قبلی ارسالی خودم احساس نکردم
پخش بو عالی
ماندگاری عالی
۱۲ ساعت کاری در محل کار کاملا بوش احساس
میشد
مثه قبل
طوری که بسته رو تا خونه نبرده بعلت پخش بوش یه شیشه رو از من به اجبار خواستن

Last edited:
بالا