برگزیده های پرشین تولز

پایان عمر وبمستری و سایت داری با آپدیت جدید تلگرام

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
احتمال فیل شدنش به صورت کامل خیلی کمه. چون کمپانی های معتبر زیادی، کانال دارن.

بهترین راه حل همونی است که @30r.sadegh اشاره کردن.

ضمنا توجه کنید که به نظر من داشتن کانال پرعضو، اصولا نمیتونه درآمدی مانند سایت داشته باشه. چون اولا هدف 90 درصد بازدیدکننده های کانال ها، سرگرمی و وقت گذروندن است و ثانیا راهکار مناسبی برای فروش در اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی وجود نداره (در نظر بگیرید، کاربرها برای تحویل درب منزل هم ناز می کنند، دیگه چه برسه به بقیه روش ها)، ثالثا این تفکر که بازدیدکننده از تلگرام به سایت شما میاد، اساسا اشتباهه. چون شاید 5 درصد حاضر بشن، از اپلیکیشن خارج بشن و روی لینک کلیک کنند تا به سایت بیان.

mahdiirani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تلگراف مجددا فیلتر شد http://telegra.ph . تلگرام تا خرداد ماه سال آینده همین طور ادامه خواهد داد منتهی بعد از اون رو خدا داند .

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
تلگرام نابود بشه سایتها رونق نمیگیرن بلکه یک یا چند نرم افزار دیگه جاشو میگیره

مگه اینایی که تو تلگرام می چرخن همشون قبلا وب گرد بودن ؟
طرف نمیدونه گوگل چیه اینترنت چیه یه دونه تلگرام براش نصب کردن باهاش اس ام اس بازی کنه حالا درکنارش هم تو کانال ها وقت تلف میکنه

اصلا موبایل رو ازش بگیر . مگه میاد سمت سایت شما ؟ با کدوم ابزار و سواد ؟
یارو بلد نیست سیمکارتش رو شارژ کنه بسته بزنه تلگرام نصب داره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
قبل تلگرام کیک بود قبلش وایبر

بعدش هم یه چیز دیگه

وبمستری با کانال تلگرامم میشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
قبلا همه چیز اینجا پیدا میشد از جون مرغ تا شیر آدمیزاد این اینستا و تلگرام ملعون اومدن بساط کار به هم ریخت

crooker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
درسته که تلگرام بازدید سایت هارو پائین آورده اما مطمئن باشید سایت چیزی نیست که با این جور چیزای زپرتی نابود بشه
فیسبوک و توییتر که دو غول در این زمینه هستند آیا تونستند سایت داری رو از بین ببرند؟
ضمنا به این مورد هم توجه داشته باشید که مردم ایران شبانه روزی تو اینترنت میچرخن و حداقل سه چهار بار به گوگل سر میزنند
تلگرام فقط تو دو زمینه تاثیر منفی گذاشته:
1-فروم ها
2-سایت های سرگرمی، فقط بخش سرگرمی این سایتها
سایت سرگرمی تمام قسمتش بازدیدش پائین نیومده فقط دسته ی سرگرمی و جوک و.. نابود شده
مطمئن باشید مردم در مورد یک موضوع علمی ترجیح میدن توی سایت ها گشت و گذار کنند تا اینکه به مطالب چرت و پرت تلگرام توجه کنند
ضمنا فیلطر تلگرام هم الان خیلی دور از ذهن و محاله مگر اینکه یه رویداد های خاصی بیوفته
مردم یه روزی از این تلگرام کوفتی زده میشن چون واقعا برنامه چرتی هست

nimyasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نظر محاله یه برنامه ای مثل تلگرام بتونه دوران وبمستری رو تموم کنه بلکه تلگرام از دور خارج میشه یه روزی ولی وبمستری نه
تا گوگل هست واسه سایت ها هیچ اتفاقی نمی افته، تلگرام هم هرچی باشه در برابر گوگل احدی نیست

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
بنده برای سایتهام ریزش 50 درصدی مخاطب داشتم . تنها دلیلش هم تلگرام است . خدماتی که من به واسطه سایت ارائه میدادم . الان به راحتی توسط کانال ارائه می شه ... به شکل به مراتب راحت . روال اگر بدین شکل ادامه پیدا کنه ... مجبور هستم سایتهامو ببندم

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
بنده برای سایتهام ریزش 50 درصدی مخاطب داشتم . تنها دلیلش هم تلگرام است . خدماتی که من به واسطه سایت ارائه میدادم . الان به راحتی توسط کانال ارائه می شه ... به شکل به مراتب راحت . روال اگر بدین شکل ادامه پیدا کنه ... مجبور هستم سایتهامو ببندم
درآمد شما بیشتر شد یا کمتر؟

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
سایت تفریحی دارین؟

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
بجای درگیر بودن با شبکه های اجتماعی بهتره اونها رو در راستای بهبود کسب و کار و سایتتون استفاده کنید
بواسطه یک کانال خوب میتونید هم برند سازی برای سایتتون انجام بدید و هم یک خبرنامه منسجم برای مخاطب هاتون ایجاد کنید
سایت های بدرد بخور توی هر حوزه ای خیلی از تلگرام بازدید ثابت و بازخورد مثبتی گرفتن اتفاقا
تلگرام بیشتر سایت های درپیت و اسپم رو از ضعیف کرده

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
به نظرم تلگرام اگر در حد چت معمولی و کانال با محدودیت که فقط بشه توش نوشت بد نیست

بالا