برگزیده های پرشین تولز

پایان فعالیت هاست دی ال!!!

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
کاربر گرامی

با توجه به اعمال تغییراتی در زمانبندی سرورها و احتمال قطعی پیش از موعد، بدین وسیله کلیه کاربران اعم از هاست سایت، دانلود و یا سرور اختصاصی موظف به تهیه یک نسخه پشتیبان کامل تا روز جمعه مورخ 1/10/1391 میباشند

بدیهیست که در صورت عدم اقدام سریع و به موقع در backup گیری و بروز مشکل، هاست دی ال در این خصوص مسئولیتی نخواهد پذیرفت

موفق و مؤید باشید

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
آقا من چند وقته گفتن دامنه بنده رو انتقال بدید اصلا خبری نیست ازشون
دیگه پل ارتباطی ندارن اینا ؟
چجوری باهاشون تماس بگیرم ؟

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
هاست دی ال با این کار خودشه داره خراب میکنه

من موندم این حرکت ها چه معنی ای داره که فقط به یه سری از سایت ها دارن سرویس میدن

خب اگر میخوای جمع کنی پس به هیچ کس سرور نده و برو . ممنون بابت سرویس های فوق العاده شما که یکسال ازش استفاده کردیم

و اگر میخوای ادامه بدی با قدرت دوباره ادامه بدید و به همه سرویس بدید

با تشکر

amir AMD

Registered User
لایک‌ها
53

من موندم این حرکت ها چه معنی ای داره که فقط به یه سری از سایت ها دارن سرویس میدن

خب اگر میخوای جمع کنی پس به هیچ کس سرور نده و برو . ممنون بابت سرویس های فوق العاده شما که یکسال ازش استفاده کردیم

با تشکر

با این کارش داره کیفیت کارش رو حفظ می کنه

amir AMD

Registered User
لایک‌ها
53

با تشکر

با این کارش داره کیفیت کارش رو حفظ می کنه

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
اصلا ربطی به کیفیت نداره

سرور که همون هست. میخواد بگه دارم سایت های بزرگ رو سرویس میدم ولی نه دیگه هاست دی ال اعتبار گذشته رو نداره

الان همه سایت های بزرگ یا رفتن سراغ هاست ایران یا رفتن سراغ پشتیبان

به هر حال برگشت هاست دی ال بصورت رسمی همه رو مجدد خوشحال میکنه چون واقعا سرورهای فوق العاده ای دارن

amir AMD

Registered User
لایک‌ها
53
اصلا ربطی به کیفیت نداره

سرور که همون هست. میخواد بگه دارم سایت های بزرگ رو سرویس میدم ولی نه دیگه هاست دی ال اعتبار گذشته رو نداره

الان همه سایت های بزرگ یا رفتن سراغ هاست ایران یا رفتن سراغ پشتیبان

به هر حال برگشت هاست دی ال بصورت رسمی همه رو مجدد خوشحال میکنه چون واقعا سرورهای فوق العاده ای دارن

گزینشی داره کار می کنه

همون سایت های بزرگ کاملا تمایل دارن برن رو سرور های هاست دی ال

نمونه ـش وی بی ایران

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241

ebramim

Registered User
لایک‌ها
57
واقعا بی ادب ترین و پرو ترین پشتیبانی رو داره این هاست دی ال . هر بار خواستم ی کاری رو انجام بدم به مشکل خوردم تو پنلشون. هر کی هم خواست بگه از تیکتها شات بذارم.

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
واقعا بی ادب ترین و پرو ترین پشتیبانی رو داره این هاست دی ال . هر بار خواستم ی کاری رو انجام بدم به مشکل خوردم تو پنلشون. هر کی هم خواست بگه از تیکتها شات بذارم.
زیرخاکی اومد بالا:general307:
بذار ببینیم:general405:
رفتارشون با مشتری که خوبه:general705: من بیشتر از قیمت هایی که میدن شاکیم هم زمان من با دوستم یه هاست دانلود با فضای 4 ترابایت خواستیم به رفیقم گفت 150 و به من گفت 350:general210:جالبه که تعداد بازدید و دانلود مثه هم بودیم

majids5

Registered User
لایک‌ها
497
از زیر خاکی بیشتره، فسیله. بدیش همینه که قیمت نزدن.

ebramim

Registered User
لایک‌ها
57
زیرخاکی اومد بالا:general307:
بذار ببینیم:general405:
رفتارشون با مشتری که خوبه:general705: من بیشتر از قیمت هایی که میدن شاکیم هم زمان من با دوستم یه هاست دانلود با فضای 4 ترابایت خواستیم به رفیقم گفت 150 و به من گفت 350:general210:جالبه که تعداد بازدید و دانلود مثه هم بودیم

دوست عزیز اگر بخواید از تیکتها شات میدم. ی مشت ادم از خود راضی. بدبختی ما تو ایران عزیزم اینه که ادم هایی که باید از هاست سرور بدونن تو هاستینگها نیستن و ی سری آدم بی سوادشدن هاستینگ. هاست دی ال واقعا مغروره و کوچکترین توجهی به نظر شما ندارن. دلم میواست حداقل جرات داشتن و دفتر فیزیکی داشتن اون وقت بهشون میفهموندم که رفتار گستاخانه با مشتری یعنی چی! گفتن پولتو میدیدم سایتتو بردار ببر! همین آقای رحیمی! چرا؟ چون ازشون خواستم دامنه م رو پارک نکنن و بجاش ریدایرکت کنن! آخرشم گفتن میتونین برید از فتا شکایت کنید! حداقل جرات داشته باشید شماره تلفن بذارید!

mohammad041

Registered User
لایک‌ها
42
دوست عزیز اگر بخواید از تیکتها شات میدم. ی مشت ادم از خود راضی. بدبختی ما تو ایران عزیزم اینه که ادم هایی که باید از هاست سرور بدونن تو هاستینگها نیستن و ی سری آدم بی سوادشدن هاستینگ. هاست دی ال واقعا مغروره و کوچکترین توجهی به نظر شما ندارن. دلم میواست حداقل جرات داشتن و دفتر فیزیکی داشتن اون وقت بهشون میفهموندم که رفتار گستاخانه با مشتری یعنی چی! گفتن پولتو میدیدم سایتتو بردار ببر! همین آقای رحیمی! چرا؟ چون ازشون خواستم دامنه م رو پارک نکنن و بجاش ریدایرکت کنن! آخرشم گفتن میتونین برید از فتا شکایت کنید! حداقل جرات داشته باشید شماره تلفن بذارید!
خب راه حل خوبی داده داداش، سایتتو بردار ببر:D

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
برای بنده که پیش نیومده با من بدرفتاری کنند یه بار ساعت 3 صبح یه اشتباه از بنده رخ داده توی سایت و باعث شد هاست دانلود کار نکنه و تیکت زدم انتظار داشتم فردا صبح ساعت 10 یا 11 جواب بدن رفرش کردم ببینم متن رو بدون غلط املایی نوشتم یا نه دیدم نوشته مشکل برطرف شد
22.gif

بعد دوباره عمدا یه تیکت دادم که بفهمم اون شب بیخوابی به سرش زده بوده یا واقعا پشتیبانیش 24 ساعته هست که جواب دادن.....
111.gif

ولی واقعا قیمت هاش زیاده برای 2 ترابایت یه بار میگه 450 یه بار میگه 350 اصن یه وضییییییی
46.gif

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
برای بنده که پیش نیومده با من بدرفتاری کنند یه بار ساعت 3 صبح یه اشتباه از بنده رخ داده توی سایت و باعث شد هاست دانلود کار نکنه و تیکت زدم انتظار داشتم فردا صبح ساعت 10 یا 11 جواب بدن رفرش کردم ببینم متن رو بدون غلط املایی نوشتم یا نه دیدم نوشته مشکل برطرف شد
22.gif

بعد دوباره عمدا یه تیکت دادم که بفهمم اون شب بیخوابی به سرش زده بوده یا واقعا پشتیبانیش 24 ساعته هست که جواب دادن.....
111.gif

ولی واقعا قیمت هاش زیاده برای 2 ترابایت یه بار میگه 450 یه بار میگه 350 اصن یه وضییییییی
46.gif
100 گیگو به من گفت ۷۰ :general210:

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
100 گیگ 70 تومن ؟
22.gif
مگه جنگه؟
خیلی بی برنامه پیش میرن واسه هاست دانلود میزبانیشون پلن گذاشتن درسته....
اما هاست دانلود عشقی قیمت میدن ازفنر بندی هر کس خوششون اومد ارزون میگن و از هر کس خوششون نیومد.....
خداییش حساب کنی اصلا جور در نمیاد 4 ترابایت رو میگه 450 تومن قیمت یه سرور sx 61 هس
22.gif

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
آقا-ناراحتی؟ازیه جا دیگه سرویس بگیر-ضمنا تاپیک قدیمی بالا نیار لطفا

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
این همه سرویس دهنده ی با کیفیت خارجی داریم. پیشنهاد میکنم سراغ سرویس دهنده ی ایرانی نرید.سایت namecheap.com رو بهتون پیشنهاد میکنم.پشتیبانی چت زنده هم 24 ساعته داره.

majids5

Registered User
لایک‌ها
497
این همه سرویس دهنده ی با کیفیت خارجی داریم. پیشنهاد میکنم سراغ سرویس دهنده ی ایرانی نرید.سایت namecheap.com رو بهتون پیشنهاد میکنم.پشتیبانی چت زنده هم 24 ساعته داره.

احتمالا با رفع تحریم ها حضور هاستینگ های خارجی هم بیشتر خواهد شد. اینشالا اینگونه باشه.
ممنون برای معرفی.

بالا