برگزیده های پرشین تولز

پایان فعالیت هاست دی ال!!!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من صفحه قبل هم نوشتم که درک نمیکنم چرا یه وبمستر باید بره منت 4 تا هاست درپیت ایرانی رو بکشه اونم به قیمت 4-5 برابر! بابا این همه هاست با قیمت مناسب تو نت ریخته!

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
من صفحه قبل هم نوشتم که درک نمیکنم چرا یه وبمستر باید بره منت 4 تا هاست درپیت ایرانی رو بکشه اونم به قیمت 4-5 برابر! بابا این همه هاست با قیمت مناسب تو نت ریخته!
به نظرم مهمترین دلیلش عدم آشنایی کامل با زبان باشه
بالاخره هفته 2-3 تا تیک باید بزنن :D

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نظرم مهمترین دلیلش عدم آشنایی کامل با زبان باشه
بالاخره هفته 2-3 تا تیک باید بزنن :D

اخه زبان هم بهانست! یه جا معرفی کنم که مسئول پشتیبانیش ایرانیه؟ اینامیرن؟ نمیرن دیگه!:D مثلا اینجا:
Dedicated Servers | VPS - RouterHosting
یا اگر دنبال شیرد هاست هستن اینجا:
Dedicated Server hosting in Europe - Linux, Windows Servers, Vps hosting, Colocation, Unlimited Cpanel hosting | BalticServers.com
یا اگر انمنیجد خالص با رم زیاد میخوان اینجا:
Hostineuro :: Web Hosting, Reseller Hosting & VPS Hosting Services

tehrankala

Registered User
لایک‌ها
18
متاثر شدم !!! اگر هزینه خدمات هاست دی ال 2 برابر می شد باز من راضی بودم. بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ بود.

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317

دلیلش نداشتن کارت اعتباری هست وگرنه همه بلدند از سرورهای خارجی خرید کنند.

Just.RAP

Registered User
لایک‌ها
32
بهترین کیفیت تو ایران که قیمتش عالی باشه هاست دی ال بود،دیگه به هیچ وجه نظیر نداره،میهن وبهاستم که پوکیده...
اون هاست خوبا هم که قیمتشون کهکشانیه!

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دلیلش نداشتن کارت اعتباری هست وگرنه همه بلدند از سرورهای خارجی خرید کنند.

برادر! کارت اعتباری کی گفته لازمه؟ این 3 تایی که نام بردم همشون به ایران سرویس میدن! از همه مهمتر با خیلی چیزا مشکلی ندارن! حتی اگر نخواید پرداختتون رو کس دیگه (با پی پل) انجام بده امثال balticservers با webmoney هم مشکلی ندارن! یعنی یه بچه 10 ساله هم میتونه یه اکانت webmoney باز کنه (با مشخصات کاملا واقعی) و بعدش خودش پرداختهاشو انجام بده!

تنها دلیل اینکه وبمستر ها اینکارو نمیکنند اینه که خودشون دوست دارن گول هاستینگ های ایرانی رو بخورن!

badbird

Registered User
لایک‌ها
33
قیمت های پشتیبان فضاییه.خیلی گرونه.
من که رو پارس وی پی اس هستم خیلی خوبه.ولی نمیدونم شاید بازدیدم بره بالا مشکل ایجاد کنه.ولی پشتیبانیش قویه.

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
اخه زبان هم بهانست! یه جا معرفی کنم که مسئول پشتیبانیش ایرانیه؟ اینامیرن؟ نمیرن دیگه!:D مثلا اینجا:
Dedicated Servers | VPS - RouterHosting
یا اگر دنبال شیرد هاست هستن اینجا:
Dedicated Server hosting in Europe - Linux, Windows Servers, Vps hosting, Colocation, Unlimited Cpanel hosting | BalticServers.com
یا اگر انمنیجد خالص با رم زیاد میخوان اینجا:
Hostineuro :: Web Hosting, Reseller Hosting & VPS Hosting Services

اینا کجاش ارزونه ؟ :) هل اطلاع علی قیمت پوند آیا ؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اینا کجاش ارزونه ؟ :) هل اطلاع علی قیمت پوند آیا ؟
کدومش گرونه؟ شما از یه سایت ایرانی برای من مشابه همینا و یا ارزونتر نشون بده! در ضمن برادر یورو با پوند خداد تومن فرق داره! در ضمن اینا هاست فروش نیستن که! دارن VPS های کوالیتی میدن!

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
دوستان برای بار دوم من سرویس نقره ای نت افراز رو دارم و وقتی باهاشون قبل خریدم تقریبا یه ماه پیش صحبت میکردم میگفتن سرویس نقره ای تا4000 ای پی رو جواب میده( سایت خودم1000 ای پی داره) تا الان هم یک بار سایتم دان نشده.
برآی هاست دانلود هم من هم از پارس دو گرفتم هم از میهن.
جفتشون به معنای واقعی کلمه آشغال ولی2 ماهی میشه از آذرآنلاین هاست دانلود میگیرم واقعا عالی و تو این2 ماه نه سرعتش کم شده نه از دسترس خارج شده

Sent from my WT19i

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
دوستان گرامی
به هاست دی ال کسی ایمیل زده؟ جواب هم دادن؟ بنده به بخش مالی و به بخش بکاپ ایمیل زدم ولی 24 ساعت بیشتره هنوز کسی جوابی نداره
مورد بعدی اینکه کسی 200 گیگ هاست با +3 ترابایت پهنای باند با قیمت مناسب سرغ نداره؟ برای آپودسنتر عکسمون میخوایم چون اصلا درامدی نداره و چون نمیخوایم تعطیل کنیم عکسهای مردم به باد بره یه آفر بدید دان نداشته باشه قیمتهاشم خوب باشه این مقدار فضا که عرض کردم با پهنای باند مورد نظر رو هم داشته باشه

بالا