برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

aalpsat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان بنده دیروز به محل اعزامم که همدان بود رفتم از اونجا مارو سوار اوتوبوس کردن و فرستان کچویی کرج حالا بماند که گفته بودن ساعت ۷ صبح اونجا باشیم ولی کلی علافمون کردن ساعت ۱۱:۳۰ تازه سوار اوتوبوس شدیم و ساعت ۵ رسیدیم کرج اونجا پذیرشمون کردن و رفتیم در انبار یکی یدونه ساک پرت کرد جلومون که توش لباس و پوتین و ... بود حتی اندازمون رو نگرفتن ! و گفتن برید یه هفته مرخصی ! لباس همه هم کوچیک در اومد من سایز شلوارم ۴۸ ولی تو ساکم ۴۴ بود پوتین سایزم ۴۳ هست که ۴۵ گزاشتن ! شانس ما پوتین بقیه یا کوچیک بود یا بزرگ و نشد که عوض کنیم کلا هیچ نظمی هیچی وجود نداره اونجا ! منن بدشانس ترینم همیشه[emoji22]
کسی میدونه همدان کجا لباس نظامی میفروشن ادرشو بده

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025D using Tapatalk

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوستان
کسی از شرایط خرید خدمت سربازی در سال 96 خبر داره؟
متولدین چه سالی میتونن برای خرید اقدام کنند؟

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
سلام اقا یکی از دوستان تو شهرستان به مشکل خورده گفت من براش سوال کنم
این طرف پدر مادرش از هم جدا شدن و این پیش مادرش زندگی میکنه
و میخواد معافیت کفالت بگیره
تاریخ طلاقشون ابان 93 هست و این پسره تا اردیبهشت 95 معافیت تحصیلی داشته ولی بعدش اقدامی نکرده و الان 9 ماهه که غیبت داره
طرق چیزی که من تو نت خوندم نوشته بود غیبت نباید داشته باشی ولی اگه توجیه داشته باشی قبول میکنن و این توجیح داره که من سرپرست بودم و تو این مدت نمیتونستم اقدام کنم
حالا من تو دفترچه دیدم واسش تو بند 17 نوشته اگه طلاق قطعی باشه اگه غیبم داشته باشی کل مدت غیبت رو میبخشن و معافی میدن
و تو مصاحبه رییس وظیفه گفته اگه قبل مشمول شدن کفیل باشه میشه بگیره
حالا سوال من اینجاست چون این دستش تنگه و نمیخواد الکی هزینه کنه با این شرایط بهش معافی میدن یا ن؟
و اینکه تو مدارکش استشهادم بزاره یا ن؟
و اینکه چند درصد احتمال داره توجیحش قبول شه چون توجیحش منطقی و جز خود توجیح ها **** وظیفست اگه کسی میدونی راهنمایی کنه من به این بنده خدا بگم

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
دوستان عزيز
دكتر با معافى بنده موافقت كرد اما گفتن چند روز ديگه بيا!
دوباره كه رفتم فرستادنم پيش رييس و گفت كه پروندت بايد جاى ديگرى مطرح بشه و كلى سوال و بازجويى كرد راجع به حال و احوالم كه مشكلى دارم يا نه!
به نظرتون قضيه چيه؟
راهنماييم كنيد لطفا

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
دانشجو هستم .طبق این قانون معافم . قانون درحال اجرایی شدن هست میخواستم به محض اجرایی شدن معافیت بگیرم تا قانون عوض نشده . دقیقن چطوری اقدام کنم ؟

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
با سلام
من دیپلم رو سال 87/88 گرفتم و ورودی 89 کارشناسی پیوسته هستم ، از دانشگاه انصراف دادم و میخوام از قانون دانشجوی انصرافی استفاده کنم
اگر ممکنه راهنمایی کنید که الان برای من 8 سال غیبت در نظر گرفته میشه و میتونم سربازی رو بخرم ؟ فکر کنم قیمت اون 15 میلیون هست که گفته شده قسطی هم وجود داره اگر ممکنه در مورد شرایط قسطی هم بگید که ماهانه به چه صورت هست ؟ و چند قسط ؟ و پیش پرداخت به چه صورت میباشد ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,998
نمیتونم خودم رو به کوری و کری و دیوانگی و... بزنم, قابل تشخیصه, ولی میخوام خودم رو بزنم به لکنت شدید زبان! آیا قابل تشخیصه و معاف میشم؟!

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
سلام برادر من متولد شهریور ۷۳ است
و فارغ التحصیل کارشناسی حقوق
فرزند سوم و تک پسر هستند
باید سربازی برن؟؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,998
سلام برادر من متولد شهریور ۷۳ است
و فارغ التحصیل کارشناسی حقوق
فرزند سوم و تک پسر هستند
باید سربازی برن؟؟
آره باید بره! اون قانون قدیم بود که فرزند پسر بقیه دختر پسره معاف میشد الان نه میشه معافی پزشکی گرفت نه کفالت!

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
آره باید بره! اون قانون قدیم بود که فرزند پسر بقیه دختر پسره معاف میشد الان نه میشه معافی پزشکی گرفت نه کفالت!
آخه تحصیل کرده است یه چیزی میگن سرباز معلمی
شاید بتونه جابی خدمت درس بده مثلا.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,998
آخه تحصیل کرده است یه چیزی میگن سرباز معلمی
شاید بتونه جابی خدمت درس بده مثلا.
نه نمیشه هر چی تحصیلات بیشتر باشه که بدتره الان اگر دیپلم داشت پول میداد میخرید! سربازی امریه بیشتر برای کارشناسی ارشد میدن

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
نمیتونم خودم رو به کوری و کری و دیوانگی و... بزنم, قابل تشخیصه, ولی میخوام خودم رو بزنم به لکنت شدید زبان! آیا قابل تشخیصه و معاف میشم؟!
هم خدمتی داشتیم کر بود با سمعک باید داد میزدیم تا چند درصد حرفامون رو متوجه بشه ! نمیتونست درست هم حرف بزنه ، معاف رزم بود

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,998
یه سوال خیلی مهم دارم
یه عکس نمونه پر شده از برگ واکسن نیاز دارم. میخوام بدونم که مهر ها با هم فرق میکنن یا نه چون نوشته مهر فلان واکسن مهر فلان واکسن و مهر مرکز درمانی این سه تا سه مهر متفاوت هستند یا یه مهر هست؟! یه عکس نمونه میخوام لطفا راهنمایی کنید

optis2005

Registered User
لایک‌ها
70
دوستان من دی ماه95 از دانشگاه فارغ التحصیل شدم
حالا با توجه به اینکه تا دی امسال وقت دارم خودمو معرفی کنم میخواستم بدونم امکانش هست تو کنکور ارشد که اردیبهشته شرکت کنم؟ اصلا از زمان ارسال دفترچه تاریخ اعزام معمولا کی میافته؟امکان داره تمدید کنن که نتیجه ها تو خرداد مشخص بشه و معاف شم؟

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

sallar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام
دوستان . 4 تا برادر ، دو تاشون سربازی رفتن دو تا دیگه نرفتن . بزرگشون که 40 سالشه و نرفته سربازی به نظرتون میتونه کفالت بگیره . (ضمنا اون یکی برادر که نرفته سربازی 30 سالشه).
پدرشون از کار افتاده و چشماش ضعیفه . و مشکل قلب هم دارن و 65 سالشه.
مرسی از کمکتون

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,998
سلام
دوستان . 4 تا برادر ، دو تاشون سربازی رفتن دو تا دیگه نرفتن . بزرگشون که 40 سالشه و نرفته سربازی به نظرتون میتونه کفالت بگیره . (ضمنا اون یکی برادر که نرفته سربازی 30 سالشه).
پدرشون از کار افتاده و چشماش ضعیفه . و مشکل قلب هم دارن و 65 سالشه.
مرسی از کمکتون
از طرح خرید سربازی میتونه استفاده کنه کفالت نه

بالا