برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ در مورد vBulletin

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AeroSpace

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
میشه در هنگام ثبت نام یه سری مدارک مثله تصویر شناسنامه و کارت ملی رو خواست؟
بعد اینvBulletin 5.0 Connect Mobile Bundle چه کاری انجام میده؟
لایسنس ورژن 5چقدر قیمت داره و ازکجا میشه تهیه کرد؟ اونم مدام العمره؟

AeroSpace

Registered User
لایک‌ها
17
سلام

.................................................................

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
سلام

حدود 6 ماه هستش که تعداد بازدید تاپیکهای من تغییر نکرده, به قول یکی از کاربرام وقتی تاپیک جدید می زنیم تعداد تشکرها از بازدید تاپیک بیشتر.

می شه راهنماییم کنید علت چیه؟

یه تاپیک پر بازدید قبل از اینکه آپ بشه 5891 بود بعد از آپدیتهای مکرر بازم 5891 بار دیده شده!

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
سلام
سلام دوست گرامی ،
بله میشه اما تا به حال من نمونشو ندیدم ولی میتونید سفارش بدید هکش رو بنویسند براتون.
-اطلاعی ندارم.
لایسنس هم میتونید از این قسمت خریداری کنید :
http://www.vbulletin.com/purchases
همه قیمت ها هم نوشته شده.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
نسخه 5 روی خیلی سرورها نصب نمیشه. اما با خرید لایسنس می تونید از نسخه 4.2 رو دانلود و نصب کنید.
من استفاده از 5 رو توصیه نمی کنم فعلا روی سایتهای فارسی.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
دوستان من در زمینه ویبولتین تازه واردم، این هفته یه هاست و دومین گرفتم نسخه 4.1.8 سوئیت رو نصب کردم. میخوام از بخش سوئیت هم استفاده کنم به نظرم از ورد پرس قویتره. حالا میخوام ببینم چطوری میتونم فارسی سایز نصب کنم. یه سری هک هم میخوام مثل امتیازبازارچه که پی تی هم داره و هکی که پست های کاربر و دوستانش رو در بخش کاربری نشون میده. همچنین میخوام ادیتور مثل پی تی تنظیم کنم (از نظر ابزارها و نوع فونت) و از همه مهمتر یه سوال امنیتی موقع ثبت نام به زبان فارسی که اسپمر وارد سایت نشه. فوروم هم تخصصی هست و بازدیدش خیلی کمه. اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم. اگر هم کسی با هزینه معقول میتونه انجام بده، خبر بده بهم. مرسی؛

موضوع فوروم هم همینه که توی وبلاگم هست، بازدید انچنانی نخواهد داشت. ولی دیگه بلاگفا جواب کارم رو نمیده حتما یه چیز پیشرفته تر میخوام برای همین ویبولتین رو نصب کردم.

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
دوستان من در زمینه ویبولتین تازه واردم، این هفته یه هاست و دومین گرفتم نسخه 4.1.8 سوئیت رو نصب کردم. میخوام از بخش سوئیت هم استفاده کنم به نظرم از ورد پرس قویتره. حالا میخوام ببینم چطوری میتونم فارسی سایز نصب کنم. یه سری هک هم میخوام مثل امتیازبازارچه که پی تی هم داره و هکی که پست های کاربر و دوستانش رو در بخش کاربری نشون میده. همچنین میخوام ادیتور مثل پی تی تنظیم کنم (از نظر ابزارها و نوع فونت) و از همه مهمتر یه سوال امنیتی موقع ثبت نام به زبان فارسی که اسپمر وارد سایت نشه. فوروم هم تخصصی هست و بازدیدش خیلی کمه. اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم. اگر هم کسی با هزینه معقول میتونه انجام بده، خبر بده بهم. مرسی؛

موضوع فوروم هم همینه که توی وبلاگم هست، بازدید انچنانی نخواهد داشت. ولی دیگه بلاگفا جواب کارم رو نمیده حتما یه چیز پیشرفته تر میخوام برای همین ویبولتین رو نصب کردم.
فارسی ساز رو باید از یک مرجع معتبر مثل vbiran دانلود کنید بعد فایل xml رو از قسمت زبان آپلود میکنید.
امتیاز بازارچه تا به حال هکشو ندیدم فکر کنم اختصاصیه.
ادیتور پیش فرض معمولاً مثل پی تیه اما اگر تفاوت داشته باشه میتونید از تنظیمات اصلی انجمن ستش کنید.
سوال امنیتی هم از تنظیمات اصلی انجمن فعال کنید.
الآن انجمن خودم روی هواست دقیق نتونستم بگم کدوم قسمت ها اما اگر شد نصب میکنم و دقیق تر مینویسم. (ولی باز هم بگردید همشونو پیدا میکنید)

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
فارسی ساز رو باید از یک مرجع معتبر مثل vbiran دانلود کنید بعد فایل xml رو از قسمت زبان آپلود میکنید.
امتیاز بازارچه تا به حال هکشو ندیدم فکر کنم اختصاصیه.
ادیتور پیش فرض معمولاً مثل پی تیه اما اگر تفاوت داشته باشه میتونید از تنظیمات اصلی انجمن ستش کنید.
سوال امنیتی هم از تنظیمات اصلی انجمن فعال کنید.
الآن انجمن خودم روی هواست دقیق نتونستم بگم کدوم قسمت ها اما اگر شد نصب میکنم و دقیق تر مینویسم. (ولی باز هم بگردید همشونو پیدا میکنید)

خیلی ممنون از راهنمایی
امتیاز بازارچه پی تی هک itrader هست که موجوده. چیز خاصی نیست. از بد ترجمه کردنش مشخصه که سورس انگلیسی بوده و اختصاصی نیست

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
خیلی ممنون از راهنمایی
امتیاز بازارچه پی تی هک itrader هست که موجوده. چیز خاصی نیست. از بد ترجمه کردنش مشخصه که سورس انگلیسی بوده و اختصاصی نیست

من براتون با هزینه ناچیز کارای ویبولتینتون انجام میدم
اگه خواستید بگید آی دی یاهو بدم

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
میخوام فونت نوشته های بخش هدر ویبولتین رو Tahoma کنم. چی کار باید بکنم؟

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
میخوام فونت نوشته های بخش هدر ویبولتین رو Tahoma کنم. چی کار باید بکنم؟
ابتدا به ادمین سی پی بروید و از قسمت
استایل
و قالب ها بر روی تنظیمات استایل کلیک کنید .
در منوی کشویی قالب مورد نظر Style Vars را انتخاب کنید .
همه گزینه هایی را که با font_ خاتمه می یابد رو انتخاب و در پنجره سمت چپ قسمت Font Family را به Tahoma یا هر فونتی را که میخواهید تغییر دهید و در آخر ذخیره کنید.

نقل از WIKIVB

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
میخوام اندازه فونت لینک هایی که در ویجت RSS Feed در بخش CMS هست رو تغییر بدم. از کجا باید اینکارو بکنم؟

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
در بخش CMS ویبولتین مطلب درج کردم، تمام دسترسی های کاربران غیر عضو یا لاگین نشده رو هم گذاشتم. ولی باز هم وقتی با عنوان مهمان (لاگین نکرده) وارد این بخش میشم فقط میتونم پیش نمایش مطلب رو ببینم و وقتی روی "ادامه مطلب" کلیک میکنم نمیتونم ادامه مطلب رو ببینم و میگه باید لاگین کنید. دسترسی هارو چک کردم ولی درست نشد :( فکر کنم در این حالت موتورهای جستجو هم امکان ایندکس کردن محتوای مطلب رو ندارند. درسته؟

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
میخوام اندازه فونت لینک هایی که در ویجت RSS Feed در بخش CMS هست رو تغییر بدم. از کجا باید اینکارو بکنم؟

در بخش CMS ویبولتین مطلب درج کردم، تمام دسترسی های کاربران غیر عضو یا لاگین نشده رو هم گذاشتم. ولی باز هم وقتی با عنوان مهمان (لاگین نکرده) وارد این بخش میشم فقط میتونم پیش نمایش مطلب رو ببینم و وقتی روی "ادامه مطلب" کلیک میکنم نمیتونم ادامه مطلب رو ببینم و میگه باید لاگین کنید. دسترسی هارو چک کردم ولی درست نشد :( فکر کنم در این حالت موتورهای جستجو هم امکان ایندکس کردن محتوای مطلب رو ندارند. درسته؟

برای مورد اول تو عکس بهم نشون بدید + لینک

برای مورد دوم هم لینک بدید ببینم.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
برای مورد اول تو عکس بهم نشون بدید + لینک

برای مورد دوم هم لینک بدید ببینم.

این موارد رو با فیر باگ پیدا کردم و ویرایش کردم درست شد. الان یه مشکلی دارم. میخوام فایلهای پیوست (عکس) رو طوری تنظیم کنم که برای تمام ویزیتورها حتی رجیستر نشده هم قابل رویت باشه که گوگل بوت هم ایندکس کنه. همچنین وقتی عکس ضمیمه میکنم بند انگشتی میاد، باید روش کلیک کنم توی ادیتور بعد یه منو میاد که از اونجا گزینه لارژ رو بزنم که تصویر کامل رو نشون بده. وقتگیره میخوام اینم دیفالت بزارم روی سایز بزرگ.
ممنون از راهنمایی

راستی سایتم اینه:

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
این موارد رو با فیر باگ پیدا کردم و ویرایش کردم درست شد. الان یه مشکلی دارم. میخوام فایلهای پیوست (عکس) رو طوری تنظیم کنم که برای تمام ویزیتورها حتی رجیستر نشده هم قابل رویت باشه که گوگل بوت هم ایندکس کنه. همچنین وقتی عکس ضمیمه میکنم بند انگشتی میاد، باید روش کلیک کنم توی ادیتور بعد یه منو میاد که از اونجا گزینه لارژ رو بزنم که تصویر کامل رو نشون بده. وقتگیره میخوام اینم دیفالت بزارم روی سایز بزرگ.
ممنون از راهنمایی

راستی سایتم اینه:

برای مورد اول باید دوتا کار انجام بدید.

اول اینکه برید قسمت زیر در admincp :

Usergroups > Usergroup Manager > [Edit Unregistered/Not Logged In Usergroup] > Forum Viewing Permissions

من تو فارسی نمیدونم فارسی کننده ها چیا مینویسن واسه خودشون ، واسه همین انگلیسی نوشتم ، بازم اگر متوجه نشدید بگید به فارسی بگم

بعد تو قسمت Forum Viewing Permissions یا همون دسترسی مشاهده انجمن گزینه Can See Thumbnails یا همون "بتواند بند انگشتی را ببیند" رو روی "بله" قرار میدید.

این برای بند انگشتی دیدن عکس ها بود ، حالا اگه بخوای کامل ببینن دوتا گزینه پایین تر نوشته Can Download Attachments یا همون گزینه " بتواند فایلهای پیوست را دانلود کند" رو روی گزینه "بله" میذاری.

مورد دوم ، میرید تو admincp ، بعدش تنظیمات سیستم / بعدش تنظیمات فایل پیوست / بعد گزینه View Attached Images Inline یا همون نمایش تصاویر پیوست رو ، روی گزینه "yes , Full size" رو انتخاب میکنید ، تصاویر دیگه بندانگشتی نشون نمیدن.

موفق باشید.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
درود فراوان
بعد از انتقال انجمن از mybb به وي بي تنها مشكل پيش اومده بن شدن كاربران هست :

کاربران وجود دارند ولی تا می خوان وارد بشن میگه رمز اشتباه است...بعد رمزشون رو که ربیست می کنم هم تا وارد میشن ... پيام سیستم میاد که شما محروم هستید برای همیشه

ولي وقتي گروه هاي كاربري رو مي بينم كاربران توي گروه بن ها نيستن ولي چرا نميتونن وارد بشن رو نميدونم
اين هم تصوير گروه هاي كاربري :‌ http://www.img.ir/STQ.jpg

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
درود فراوان
بعد از انتقال انجمن از mybb به وي بي تنها مشكل پيش اومده بن شدن كاربران هست :

کاربران وجود دارند ولی تا می خوان وارد بشن میگه رمز اشتباه است...بعد رمزشون رو که ربیست می کنم هم تا وارد میشن ... پيام سیستم میاد که شما محروم هستید برای همیشه

ولي وقتي گروه هاي كاربري رو مي بينم كاربران توي گروه بن ها نيستن ولي چرا نميتونن وارد بشن رو نميدونم
اين هم تصوير گروه هاي كاربري :‌ http://www.img.ir/STQ.jpg

از طریق همین گروهای کاربری برو تو گروه کاربری مورد نظر بعد ببینید مجوزهاشون تغییر نکرده باشه
مثلا
مجوز برای مشاهده فروم

خیر نباشه

Last edited:

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
گروه های کاربری قدیمی روحذف کن تا تمام کاربران به گروه پیشفرض registered user منتقل بشن. این ساده ترین راهه برای حل مشکل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا