• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
دوستان من گیر کردم خفن...
یه مادربورد EP43T ud3l دارم که همین الانم 4 گیگ رم با باس 1600 روش هست و داره کار میکنه اما وقتی یدونه رم 4 گیگ کینگستون هاپر ایکس 1600 میندازم روش سیستم بوت نمیشه و 3 یا 4 تا بوق ممتد میزنه و بازم هی ریستارت میشه...
رم رو روی مادربورد h61 elite که واسه یکی از بچه ها جم کردم تست کردم راحت کار کرد و بوت شد...
به نظرتون مشگل از چی هست؟؟؟
رم سالمه مطمئن هستم چون تست شد...
مادربوردمم با 4 گیگ رم با همین باس داره کار میکنه....
مشگلی که داره با این رم هست...
چیکارش کنم؟؟؟
memory support list یا همان qvl مادربردت رو چک کن ببین این رم توسط مادربرد پشتیبانی میشه یا خیر
http://download.gigabyte.eu/FileList/Memory/mb_memory_ga-ep43t-ud3l.pdf

pey_man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه پرینتر 2055d اچ پی دارم که الان چند روزه از یه سری عکس ها یا صفحه ها رو که قبلا راحت چاپ می گرفت چاپ نمی گیره ولی خوب در عین حال مشکلی هم نداره چون خیلی جاها هم چاپ می گیره و مشکلی نداره
الان من نمی دونم به نمایندگی میگم میگن وقتی چاپ می کنه سالمه و چیزی به ذهنمون نمی رسه که چرا یه سری صفحه های خاص رو چاپ نمی کنه فقط می تونی پاک کنی از اول نصب کنی چاپگر رو (که متاسفانه نتونستم پاک هم بکنم پرینتر رو ) کسی از دوستان آشنایی داره یه کمکی به ما برسونه که مشکل از چیه ؟ فقط یه مورد اینکه من یوزر اصلیه کامپیوترم ( نمی دونم چرا ) ولی موقعی که داشتم یه یوزر دیگه میساختم پاک شد و از اون موقع خیلی لز برنامه هام دچار مشکل شدن از جمله همین پرینتر

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
571
لپ تاپ دوستم وقتی هدفون بهش وصل میکنه صدا پخش میشه از هدفون موقع پلی آهنگ همچنین با اسپیکر خود لپ تاپ پخش میشه ولی با اسپیکر جانبی پخش نمیشه

Shahrooz assassin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من حدود2ماهه ی هارد گرفتم
ازهمون ابتدا موقع استفاده تق تق صدامیده
لطفا راهنماییم کنید واگر باید با hd tune تستش کنم،لطفا لینک آموزش این نرم افزارو برام بذارید
ممنون

juggernaut

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام این دو عدد توی عکس همچنان در حال افزایش است باید چیکار کنم؟

فایل های ضمیمه

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    44.4 KB · نمایش ها: 3

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
با سلام من یک مشکل دارم با ویندوزم وقتی نرو رو نصب می کنم یا بعضی از برنامه ها بعد از خاموش کردن سیستم در راه اندازی مجدد وقتی روی اجرا کردن برنامه نرو و بعضی دیگر اقدام می کنم هیچ اتفاقی نمی افته می خواستم دلیلشو بدونم
ویندوز ۸.۱

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
با سلام من یک مشکل دارم با ویندوزم وقتی نرو رو نصب می کنم یا بعضی از برنامه ها بعد از خاموش کردن سیستم در راه اندازی مجدد وقتی روی اجرا کردن برنامه نرو و بعضی دیگر اقدام می کنم هیچ اتفاقی نمی افته می خواستم دلیلشو بدونم
ویندوز ۸.۱

بهتره بود تو بخش نرم افزار تاپیک میزدید . ولی سیستم رو از لحاظ ویروس بررسی کنید /

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
از چه لحاظ میگید مشکل نداره ؟
اخه چک کردم، ویروسی نیست ویندوز پرو رو نصب کردم با بازی ها ( مخصوصا pes) مشکل داشت نسخه انترپرایز رو نصب کردم اینجوری شده
به نظر شما کدوم نسخه بهتره؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
اخه چک کردم، ویروسی نیست ویندوز پرو رو نصب کردم با بازی ها ( مخصوصا pes) مشکل داشت نسخه انترپرایز رو نصب کردم اینجوری شده
به نظر شما کدوم نسخه بهتره؟
بستگی به سخت افزارتون دارد . مشخصات سیستم رو کامل بنویسید . در ضمن جدیدترین نسخه آویرا رو دانلود و نصب کنید

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611

pey_man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه پرینتر 2055d اچ پی دارم که الان چند روزه از یه سری عکس ها یا صفحه ها رو که قبلا راحت چاپ می گرفت چاپ نمی گیره ولی خوب در عین حال مشکلی هم نداره چون خیلی جاها هم چاپ می گیره و مشکلی نداره
الان من نمی دونم به نمایندگی میگم میگن وقتی چاپ می کنه سالمه و چیزی به ذهنمون نمی رسه که چرا یه سری صفحه های خاص رو چاپ نمی کنه فقط می تونی پاک کنی از اول نصب کنی چاپگر رو (که متاسفانه نتونستم پاک هم بکنم پرینتر رو ) کسی از دوستان آشنایی داره یه کمکی به ما برسونه که مشکل از چیه ؟ فقط یه مورد اینکه من یوزر اصلیه کامپیوترم ( نمی دونم چرا ) ولی موقعی که داشتم یه یوزر دیگه میساختم پاک شد و از اون موقع خیلی لز برنامه هام دچار مشکل شدن از جمله همین پرینتر
دوستان من این مشکل پرینتر رو کجا مطرح کنم کسی بتونه کمکم کنه شدیدا گیرم آخه

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
با سلام دوستان انتی ویروس در حال نصب هست فقط یک سوال برای اجرای خیلی از بازی ها و نرم افزار ها ارور this apps cant run on your pc ro mide این دلیلش چیه؟ بار اول اینجوری نیستا کافیه یک بار سیستمو خاموش کنی بلافاصله این ارور رو در اجرای دوم میده

بالا