• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
با سلام دوستان انتی ویروس در حال نصب هست فقط یک سوال برای اجرای خیلی از بازی ها و نرم افزار ها ارور this apps cant run on your pc ro mide این دلیلش چیه؟ بار اول اینجوری نیستا کافیه یک بار سیستمو خاموش کنی بلافاصله این ارور رو در اجرای دوم میده
از لحاظ ویروس باید بررسی کنید .

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
دوستان من این مشکل پرینتر رو کجا مطرح کنم کسی بتونه کمکم کنه شدیدا گیرم آخه
جواب مشکل رو خودتون داید . یک ویندوز clean نصب کنید . درایور هم از سایت hp بگیرید . مشکل حل میشه .

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
با سلام انتی ویروس رو نصب کردم مشکلم حل شد - فقط ارزشش رو داره اورجینالشو بخرم؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611

shahinnasiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من امروز با این ارور مواجه شدم! مانیتور سیاه میشد دوباره برمیگشت صفحه و این ارور رو هم میداد. درایور گرافیک رو هم بروز کردم بازم مشکل پابرجا بود یک بار ویندوز رو عوض کردم باز هم بدون اینکه بخوام حتی ویندوز رو اکتیو کنم و برم سراغ نصب درایورها بازم این ارور رو داد! برای بار دوم که خواستم ویندوز رو عوض کنم زمانی که میخواد سیستم بره برای صفحه نصب ویندوز دیگه اونجا رو هم نشون نمیده و یه صفحه آبی رنگ تقریباً برفکی رو نشون میده! الان عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم. به نظرتون راهکارش چیه؟ در ضمن خود کارت گرافیک رو از مادربورد جدا کردم کامل تمیزش کردم و دوباره جا زدم.
abudy3um.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام دوستان
من امروز با این ارور مواجه شدم! مانیتور سیاه میشد دوباره برمیگشت صفحه و این ارور رو هم میداد. درایور گرافیک رو هم بروز کردم بازم مشکل پابرجا بود یک بار ویندوز رو عوض کردم باز هم بدون اینکه بخوام حتی ویندوز رو اکتیو کنم و برم سراغ نصب درایورها بازم این ارور رو داد! برای بار دوم که خواستم ویندوز رو عوض کنم زمانی که میخواد سیستم بره برای صفحه نصب ویندوز دیگه اونجا رو هم نشون نمیده و یه صفحه آبی رنگ تقریباً برفکی رو نشون میده! الان عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم. به نظرتون راهکارش چیه؟ در ضمن خود کارت گرافیک رو از مادربورد جدا کردم کامل تمیزش کردم و دوباره جا زدم.
abudy3um.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk
مشکل به خاطر خود کارت گرافیک هست . مشکل دارد .

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
با سلام دوستان انتی ویروس در حال نصب هست فقط یک سوال برای اجرای خیلی از بازی ها و نرم افزار ها ارور this apps cant run on your pc ro mide این دلیلش چیه؟ بار اول اینجوری نیستا کافیه یک بار سیستمو خاموش کنی بلافاصله این ارور رو در اجرای دوم میده

روی ایکون برنامه کلیک راست کنید و تو قسمت Compatibility . روی ویندوز 7 یا ویندوز xp سرویس پک 3 تیک بزنید

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
با سلام از وقتی انتی ویروس اویرا رو نصب کردم کامپیوترم 2 الی 3 دقیقه طول میکشه تا خاموش بشه- وقتی روی شات دوون کلیک می کنم بعد از 10 ثانیه صفحه مانیتور خاموش میشه ولی کیس روشن میمونه

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
با سلام از وقتی انتی ویروس اویرا رو نصب کردم کامپیوترم 2 الی 3 دقیقه طول میکشه تا خاموش بشه- وقتی روی شات دوون کلیک می کنم بعد از 10 ثانیه صفحه مانیتور خاموش میشه ولی کیس روشن میمونه
از این برنامه استفاده کنید .
http://mihandownload.com/2009/08/_superfast_shutdown_20.php

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
با سلام این انتی ویروس اویرا رو نمیشه کاریش کرد هر روز اپدیت نشه؟ خیلی از ترافیک اینترنت مصرف میکنه

SILENCER

Registered User
لایک‌ها
21
سلام خدمت دوستان امشب مشکلی واسم پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید
موقع کار کردن با سیستم یه دفعه هنگ کرد و ریستارت شد ولی دیگه تصویر ویندوز روی مانیتور نیومد !!
وقتی سیستم رو ریستارت میکنم بوق سلامت رو میزنه و از اسپیکرها هم صدای استارت ویندوز شنیده میشه ولی نمیدونم چرا تصویر نداره ؟؟ چراغ مانیتور در حال چشمک زدن میمونه انگار زمانی که اصلا هیچ سیگنالی نداره ......یعنی امکان داره کارت گرافیکم سوخته باشه ؟؟ بیخود و بی جهت ؟؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام خدمت دوستان امشب مشکلی واسم پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید
موقع کار کردن با سیستم یه دفعه هنگ کرد و ریستارت شد ولی دیگه تصویر ویندوز روی مانیتور نیومد !!
وقتی سیستم رو ریستارت میکنم بوق سلامت رو میزنه و از اسپیکرها هم صدای استارت ویندوز شنیده میشه ولی نمیدونم چرا تصویر نداره ؟؟ چراغ مانیتور در حال چشمک زدن میمونه انگار زمانی که اصلا هیچ سیگنالی نداره ......یعنی امکان داره کارت گرافیکم سوخته باشه ؟؟ بیخود و بی جهت ؟؟

پایه های گرافیک رو با پنبه و الکل تمیز کنید . همچنین اسلات گرافیک رو با مسواک و الکل خشک شد دوباره تست کنید

SILENCER

Registered User
لایک‌ها
21
امروز همین کاری که شما گفتین رو انجام دادم ولی بازم دقیقا مثل قبل بود ،فقط تعجبم از این هست که چطور بوق سلامت میزنه ؟ یعنی اگه گرافیک مشکل داشت بازم همین بوق رو میزد ؟
یعنی میتونه از کابل dvi باشه کابل اتصال از گرافیک به مانیتور ؟

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
دوستان هر چی گشتم گزینه ای برای اف کردم اپدست انتی ویروس اویرا رو پیدا نکردم - اگه اطلاعی دارید بفرمایید

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
امروز همین کاری که شما گفتین رو انجام دادم ولی بازم دقیقا مثل قبل بود ،فقط تعجبم از این هست که چطور بوق سلامت میزنه ؟ یعنی اگه گرافیک مشکل داشت بازم همین بوق رو میزد ؟
یعنی میتونه از کابل dvi باشه کابل اتصال از گرافیک به مانیتور ؟
مدل گرافیکتون چی هست ؟

spiderkiller

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام خدمت دوستان محترم. میخواستم در مورد بستن یک کیس بهم کمک کنید. میخوام یک کیس ببندم چیز خوب و قدرتمندی باشه در عین حال قیمت خیلی خیلی بالایی نداشته باشه برای کارای سه بعدی و گیم میخوام البته گیمش در اولویت پایین هست.سرعت و توان کار 24 ساعته اولویت اولمه. اگه از قطعات موجود و بروز بازار یک کیس بهم معرفی کنید ممنون میشم.

بالا