برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های کوتاه وردپرسی

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,415
هیچوقت نتونستم روی لوکال هاست کار کنم خیلی مزخرفه ترجیح میدم یه هاست ارزون بگیرم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,300
هیچوقت نتونستم روی لوکال هاست کار کنم خیلی مزخرفه ترجیح میدم یه هاست ارزون بگیرم
باید میزان استفاده وردپرس رو از رم به دو گیگ برسونی. خیلی بهتر میشه..

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,415
باید میزان استفاده وردپرس رو از رم به دو گیگ برسونی. خیلی بهتر میشه..

یه سری ارور به وجود میاد که روی هاست تجربه نمیکنی یا برعکس که باز باید دیباگ کنی پس همون اول رو هاست انجام میدم

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
یه سری ارور به وجود میاد که روی هاست تجربه نمیکنی یا برعکس که باز باید دیباگ کنی پس همون اول رو هاست انجام میدم
موافقم یه هاست 500 مگی قیمتی نداره حتی اگر برای آموزش هم باشه کارکردن با پنل هاست هم باید یادگرفته بشه

hamidfx09

Registered User
لایک‌ها
82
با سلام و احترام

دوستان برای نصب وردپرس در لوکال هاست می بایست از برنامه wamp استفاده بفرمایید

دیگر اون ارور ها نمایش داده نمی شود

متاسفانه برنامه xampp خیلی ارور های مختلف با وردپرس دارد و اگر روی سیستم دارید این برنامه را پاک بفرمایید

و آخرین نسخه wamp را نصب بفرمایید

با تشکر

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,731
با سلام و احترام

دوستان برای نصب وردپرس در لوکال هاست می بایست از برنامه wamp استفاده بفرمایید

دیگر اون ارور ها نمایش داده نمی شود

متاسفانه برنامه xampp خیلی ارور های مختلف با وردپرس دارد و اگر روی سیستم دارید این برنامه را پاک بفرمایید

و آخرین نسخه wamp را نصب بفرمایید

با تشکر
من همیشه از xampp استفاده میکنم و تا الان هیچ مشکلی نداشتم

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
سلام

من وردپرس و المنتور رو در ابتدا داخل هاست توی فولدر aghsat نصب کرده بودم و بعد از اینکه طراحیش رو کامل کردم اسم فولدر هاست رو به خرید-اقساطی تغییر دادم. الان همه چیز درسته و صفحه هم بدون بهم ریختگی نشون داده میشه ولی پنل مدیریت وردپرس خطا میده و میگه یک خطای مهم در این وب سایت وجود داشت.

تداخل همه قالب ها و افزونه ها رو بررسی کردم و فقط با غیر فعال کردن افزونه المنتور رایگان مشکل برطرف میشه. ولی به محض اینکه دوباره فعال میکنم همین خطا رو مجددا میده:

Fatal error: Uncaught WpOrg\Requests\Exception: Provided string is too long in /home/elevis2/public_html/خرید-اقساطی/wp-includes/Requests/src/IdnaEncoder.php:93 Stack trace: #0 /home/elevis2/public_html/خرید-اقساطی/wp-includes/Requests/src/IdnaEncoder.php(68): WpOrg\Requests\IdnaEncoder::to_ascii('com/%d8%ae%d8%b...') #1 /home/elevis2/public_html/خرید-اقساطی/wp-content/plugins/elementor/core/utils/str.php(27): WpOrg\Requests\IdnaEncoder::encode('elevis.com/...') #2 [internal function]: Elementor\Core\Utils\Str::Elementor\Core\Utils\{closure}(Array) #3 /home/elevis2/public_html/خرید-اقساطی/wp-content/plugins/elementor/core/utils/str.php(19): preg_replace_callback('/(https?:\\/\\/)(...', Object(Closure), 'https://elevis...') #4 /home/elevis2/public_html/خرید-اقساطی/wp-content/plugins/elementor/core/common/modules/connect/apps/base-app.php(257): Elementor\Core\Utils\Str::encode_idn_url('https://elevis...') #5 /home/elevis2/public_html/خرید-اقساطی/wp-cont in /home/elevis2/public_html/خرید-اقساطی/wp-includes/Requests/src/IdnaEncoder.php on line 93

بالا