• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ و تبادل نظر پیرامون htc rezound

kral24

Registered User
لایک‌ها
99
نکاتی در مورد این گوشی بگم تا برای همه دوستان روشن بشه
1-این گوشی هیچ وقت لاک نبوده فقط شبکه های جی اسم رو پشتیبانی نمیکرده البته سخت افزارش رو داشته ولی رادیوش رو نه
2-خود اچ تی سی رادیو شبکه های جی اس ام رو تو آخرین رام رسمی {ruu} که برای این گوشی ریلیز کرده قرار داده قبلا از اونم که از 3g و 4g پشتیبانی میکرده پس این گوشی با همه اپراتورهای دنیا سازگاری داره و لاک برای این گوشی معنی نداره
یعنی حتی اگه شما رام رسمی هم نصب کنی گوشی لاک نمیشه به شرطی که آخرین ورژن رو نصب کنی حالا اگه یکی به اشتباه ruu ورژن پایینتر نصب کرد هم خیلی راحت میتونه با ارتقای رادیو یا نصب ruu ورزن بالاتر دوباره از پشتیبانی جی اس ام برخوردار باشه
3-کاستوم رامهای سنس دار که با بیس ruu جهانی { global یا همون آخرین ruu ریلیز شده برای این گوشی} باشند یا توسط دولوپر پچ جی اس ام توشون قرار داده شده باشه با شبکه های ایران سازگار خواهند بود
بقیه کاستوم رامها هم یه پچ تو xda بوده که با نصب اون پچ از جی اس ام پشتیبانی کنند اما لینکش از کار افتاده و من نتونستم لینکی براش پیدا کنم
پس نتیجه این شد که این گوشی به هیچ وجه لاک نمیشه
4-یکی از دوستان چن روز پیش یه کاستوم رام بدون سنس جلی بین نصب کرده بود و تو پ خ بهم گفت که برنامه هاش فورس کلوز میدن باید بگم که برای اینکه کاستوم رامهای جلی بین رو گوشی به خوبی کار کنه بهتره که اچ بوت گوشی رو به 2.28 ارتقا بدین مال من 2.27 هست فک کنم برای همه اینجوری باشه و اینکه بعضی کاستومها نیاز به ریکاوری های دیگه دارن و با cwm سازگاری ندارن
..........................................................................................................................................
دوستان هر سوالی داشتین اینجا بپرسین سعی میکنم جواب بدم
ضمنا تا دلتون بخواد این گوشی رام و تم وآموزش و .... داره اگه بازدید کننده زیاد بود همشونو میزارم اینجا

Last edited:

SINA19MG

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزيز من همكار اقاي احساني هستم اگر كمكي چيزي بود درخدمتم

kral24

Registered User
لایک‌ها
99
دوست عزيز من همكار اقاي احساني هستم اگر كمكي چيزي بود درخدمتم
ممنون
لینک اینجا رو تو پست اول تاپیک فروشتون بزارین تا دوستان از بودن همچین تاپیکی مطلع باشن

Last edited:

bob1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام میخواستم ببینم این موضوع که این گوشی رو واسه اپراتور امریکا ساختن تو انتن دهی گوشی تو ایران تاتیری نداشته؟در کل انتن دهیش چطوره؟

bob1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام میخواستم ببینم این موضوع که این گوشی رو واسه اپراتور امریکا ساختن تو انتن دهی گوشی تو ایران تاتیری نداشته؟در کل انتن دهیش چطوره؟

bob1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوست عزیز، میشه لطف کتید و طریقه نصب رام رو کامل توضیح بدید، با تشکر

سینا 89

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز هدفون بیتسش اصله؟ کاور برچسب باطریش گیر میاد؟

kral24

Registered User
لایک‌ها
99
نه هیچ تاثیری نداره آنتن دهیش عالیه
سلام دوست عزیز هدفون بیتسش اصله؟ کاور برچسب باطریش گیر میاد؟
نه اصل اصل نیست اما کیفیتش از هندزفری های معمولی تو جعبه گوشیها بهتره
برچسب من بریدم و چسبوندم جوری که اصلا معلوم نیست برچسب واسه خودش نیست
گارد هم میخوام برا خودم سفارش بدم از چین ولی انگار قراره به زودی تو همین پی تی گاردشو بفروشن

aryansaman

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
دوستان گوشی من سریع باتری خالی میکنه به 12 ساعت نمیرسه، کسی این مشکل رو نداره؟

aryansaman

Registered User
لایک‌ها
12
doste aziz bande hich estefadei nakardam tamame tanzimat ham khamosh kardam -biron ham chandja neshon dadam goftan battery moshkel dare

بالا