• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ و تبادل نظر پیرامون htc rezound

pro_hsh

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
دوستان متاسفانه رام گوشی رو تعویض کردم الان سیم کارت رو نمی شناسه
بکاپ رام اصلی رو هم بر گردوندم نشد چند تا رام دیگه هم تست کردن بازم جواب نمی ده
کسی می دونه مشکل از چیه؟

kamal_s67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان نحوه فعال کردن 3g در این گوشی رو میگین ؟

pro_hsh

Registered User
لایک‌ها
75
دوستان نحوه فعال کردن 3g در این گوشی رو میگین ؟
مثل بقیه دستگاه های اندروییدی هست
setting- more- network ...- access point - add new -
دو تا فیلد اول رو به دلخواه پر کنین، بعد ذخیره و تمام
دیتا رو که روشن کنی باید علامت H تو نوتیفیکیشن بیاد

kamal_s67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مثل بقیه دستگاه های اندروییدی هست
setting- more- network ...- access point - add new -
دو تا فیلد اول رو به دلخواه پر کنین، بعد ذخیره و تمام
دیتا رو که روشن کنی باید علامت H تو نوتیفیکیشن بیاد
دوست عزیز برای 3g با نوع شبکه رو روی wcdma بذاریم ولی گوشی من این رو نداره من چطوری میتونم اینو نوع شبکه رو اضافه کنم ؟

Poisonman

Registered User
لایک‌ها
60
دوستان یکی راهنمایی میکنه چطور میکنم 3g این گوشی رو فعال کنم ؟
دوست عزیز در صورتی که تحت پوشش شبکه 3G باشید نیاز به تنظیم خاصی نیست و گوشی خودش 3G رو پشتیبانی میکنه اما برای محکم کاری شما در Settings در بخش Mobile Network گزینه Preferred Network رو روی حالت Global mode بذارید. من الان با همین تنظیمات با سیم کارت ایرانسل سرعت 3G می‌گیرم.

kamal_s67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز در صورتی که تحت پوشش شبکه 3G باشید نیاز به تنظیم خاصی نیست و گوشی خودش 3G رو پشتیبانی میکنه اما برای محکم کاری شما در Settings در بخش Mobile Network گزینه Preferred Network رو روی حالت Global mode بذارید. من الان با همین تنظیمات با سیم کارت ایرانسل سرعت 3G می‌گیرم.
من وقتی این کار رو میکنم 3g فعال نمیشه در حالی که تو همون نقطه یه گوشی دیگه 3g داره میگیره ، پس مشکل از گوشی منه
تا جایی که من فهمیدم برای اینکه 3g فعال بشه حالت شبکه باید رو wcdma باشه ولی گوشی من اینو نداره ؟ با عوض کردن رام شاید درست بشه .
اگه ممکنه یه رام خوب و کامل معرفی کنین
ممنون

Poisonman

Registered User
لایک‌ها
60
من وقتی این کار رو میکنم 3g فعال نمیشه در حالی که تو همون نقطه یه گوشی دیگه 3g داره میگیره ، پس مشکل از گوشی منه
تا جایی که من فهمیدم برای اینکه 3g فعال بشه حالت شبکه باید رو wcdma باشه ولی گوشی من اینو نداره ؟ با عوض کردن رام شاید درست بشه .
اگه ممکنه یه رام خوب و کامل معرفی کنین
ممنون
من از رام اصلی خود گوشی استفاده می‌کنم. البته یک نکته هم بگم که با اینکه این گوشی 4G رو پشتیبانی میکنه اما من با سیم کارت 4G ایرانسل توی این گوشی فقط 3G رو داشتم. یک گوشی Samsung Note 3 N9005 گرفتم که این سیم کارت ایرانسل رو توش انداختم توی همون محل قبلی 4G میده و سرعت فوق العاده هست، حتی سرعت 23Mbps هم گرفتم ازش. عالیه!

jojojoni1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید من این گوشیو چند ماهه گرفتم و چند هفته پیش تاچ کار نمیکرد که وقتی فلش شد مشکلش حل شد و دو روز پیش وایفایم روشن بود وقتی با بلوتوس میخواستم یه فایلو ارسال کنم ریست شد و به محض اینکه بالا میاد و بلوتوس روشن میشه ریست میشه مرتب کسی میدونه باید چطور مشکلشو حل کنم
البته نسخه اندرویدی که نصبه جیلیبین هست و یکی از دوستام گفت این گوشی اندرویدش ساندویچ هستش میتونه مشکلش بخاطر این باشه
زمانی هم که کابل گوشیو با کابل به پی سی متصل میکنم گوشی اصلا متصل نمیشه
و هارد ریست این گوشی ها چطور هستش
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

meysam-figo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان گوشیم با رام سیانوژن روت شده ولی چندتا مشکل جدیدا پیدا کرده :
1- حافظه داخلیه 16 گیگش غیر فعال شده و نمیتونم استفاده کنم ازش .
2- باطری بشدت زود خالی میشه ، اگه تو بازی باشی یه ساعته تمومه ، آهنگم نهایت دو سه ساعت دووم میاره
همین حافظه داخلیش یکی دو هفته اس اینجوری شده که آهنگ و کلیپ و حتی دوربینم نمیتونم اجرا کنم .
لطفا دوستان راهنمایی کنن ، دمتون گرم .....

SraRobin

Registered User
لایک‌ها
30
سلام دوستان، مجبور شدم این تاپیک زیرخاکی رو زنده کنم. گوشیم چند روزیه که بالا نمیاد و رو آرم HTC گیر میکنه از ریکاوری هم رفتم بازم رو آرم گیر کرد و بالا نمیاد. چند جا بردم نتونستن کاری بکنن.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

بالا