برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ پزشكي

alimatinsamin20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ‌دوستان من سی ماه پیش رابطه محافظت نشده داشتم علیرغم اینکه گزارش منفی داشت اما تیترها بالا بود چندتا تست دیدم که با گزارش منفی در زیر کلمهunitاز واژه هایی مثل cold ,coi,qualاستفاده شده بود ایا ممکنه بخاطر ویروس ضعیف چنین چیزی بنویسند یا یه تستی دیدم که برای هپاتیت ب انتی ژن نداشت ولی انتی بادی داشت ایا این به معنای ابتلاست نمیدانم شاید بخاطر htlv باشد اخه علایم هم دارم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,001
مدت زمان بستری شدن یه بیمار چشمی کمتر از یه صبح تا عصره! مدت زمان بقیه موارد را از کجا باید فهمید؟

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
یه سوال داشتم دوستان ممنون میشم اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی در این مورد داره در جریانم بذاره راستش من خیلی وقته (شاید به سال هم رسیده باشه ولی دقیق نمی دونم) روی زبان و کناره زباتم منطقه ای سفید رنگه تا همین چند روز پیش فکر میکردم طبیعیه با وجود اینکه وقتی مسواک میزدم واقعا" از شکل زبانم بدم می اومد و حتی چندشم میشد چون خیلی به این موارد حساسم بنابراین با قسمت زبانشور مسواک هم تمیز میکردم ولی فرقی نمیکرد ائن قسمتای سفید رنگ یه کم پرس و جو کردم دیدم که اصلا" هم طبیعی نیست و زبون بقیه بدون منطقه های سفید و سراسر صورتی هست......حالا رفتم دکتر اموکسی کلاو و یه قرص ضد حساسیت برام نوشت با امپول پنی سیلین 1200 و بتامتازون تشخصیش گفت عفونته در حالی که تا جایی که پرسیدم اصلا" عفونت زبانی نداریم و زبان اگه عفونت کنه خود به خود بعد مدتی خوب میشه .......منتظر راهنمایی دوستان هستم

pars2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با عرض سلام و خسته نباشید..
یه سوال داشتم از جناب دکتر...
امپول بتا متازون ال آ چقد عوارض داره و کی از بدن خارج میشه؟

من چند روز پیش گلو درد داشتم رفتم دکتر گفت التهاب به علاوه یکم عفونت داره.. این امپول رو داد به علاوه ی آزیترومایسین..بعد از 3-4 روز خوب شدم..فقط شنیدم عوارضش زیاده..ایا اینطوره؟
ممنون

Last edited:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
کسی که خود ارضایی خیلی زیادی داشته و نعوظش و مدت نعوظ و زمان ارضا شدنش افت کرده
دارو چی توصیه میکنید برا بهبود عملکرد بدنی - بهوبود عملکرد جنسی - نعوظ کامل و افزایش زمان نعظ

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,721
۲ تا سول داشتم ممنونن میشم پاسخ بدید
  1. گذاشتن دستمال کاغذی یا پنبه توی گوش مشکلی داره ؟ من یکم اعصابم ضعیفه اما این روزا دستمال حلقه میکنم میذارم تو گوشم که صدای کمتری بشنوم، آیا مشکلی داره؟ بدن از راه گوش به جز شنوایی چیزی انتقال نمیده؟
  2. منظور از دوز شروع کننده و یا دوز نگهدارنده در داروها چیه؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,205
۲ تا سول داشتم ممنونن میشم پاسخ بدید
  1. گذاشتن دستمال کاغذی یا پنبه توی گوش مشکلی داره ؟ من یکم اعصابم ضعیفه اما این روزا دستمال حلقه میکنم میذارم تو گوشم که صدای کمتری بشنوم، آیا مشکلی داره؟ بدن از راه گوش به جز شنوایی چیزی انتقال نمیده؟
  2. منظور از دوز شروع کننده و یا دوز نگهدارنده در داروها چیه؟
در مورد سوال اول..
فکر نمیکنم مشکلی ایجاد بشه..فقط دستمال یا پنبه باید کاملا خشک باشه و عاری از هرگونه رطوبت..
اگه بتونید محصول طبی در این خصوص تهیه کنید بهتره..
سعی کنید زیاد هم به آرامشش وابسته نشید وکرنه دیگه تو شرایط معمولی هم کم طاقت میشید..

در مورد سوال دوم
دوز یعنی حجمی یا قدرتی از دارو که مصرف میشه..
مثلا واسه به دارویی هفته اول میگن روی یک قرص کامل بخور
هفته بعد روزانه یه نصفه قرصش کن..
تفسیرش میشه مصرف با دوز بالا در هفته اول و دوز پایین در هفته های بعدی..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,205
کسی که خود ارضایی خیلی زیادی داشته و نعوظش و مدت نعوظ و زمان ارضا شدنش افت کرده
دارو چی توصیه میکنید برا بهبود عملکرد بدنی - بهوبود عملکرد جنسی - نعوظ کامل و افزایش زمان نعظ
مهمتر از همه اصلاح رفتار و سبک زندگیشه..
چون هرکاری بکنه با همون رفتارایی که از قبل داشته تمام بهبودی ها عقب گرد میکنن و فرصت رشد بهشون داده نمیشه..
این عارضه ها اگرچه دارو به سرعت بهبودیشون کمک زیادی میکنه ولی الزامی به مصرف دارو هم نیست..
وقتی سبک زندگی ما درست بشه اونم خود به خود به حالت اول برمیگرده..
خواب به موقع و کافی...میوه و سبزیجات و تغذیه خوب درمان این عوارض هستش..

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
یکی از بهترین سایت ها که در زمینه آموزش ترک خود ارضایی فعالیت می کنن سایت مس به طلا هست : ترک خودارضایی

مهمتر از همه اصلاح رفتار و سبک زندگیشه..
چون هرکاری بکنه با همون رفتارایی که از قبل داشته تمام بهبودی ها عقب گرد میکنن و فرصت رشد بهشون داده نمیشه..
این عارضه ها اگرچه دارو به سرعت بهبودیشون کمک زیادی میکنه ولی الزامی به مصرف دارو هم نیست..
وقتی سبک زندگی ما درست بشه اونم خود به خود به حالت اول برمیگرده..
خواب به موقع و کافی...میوه و سبزیجات و تغذیه خوب درمان این عوارض هستش..

ممنون از شما
اصلاح رفتار که الان به کارم نمیاد , میخوام مزدوج بشم سر عوارضی که الان آلتم داره نگرانم
برای درمانش چی خوبه؟ مکمل ها مردانه مثل wallman خوبه؟
دارو چی خوبه که هم نعوظ راحت و موندگار با زمان نرمال همراه با دیر اراضا شدن بیاره برام

بعد برای افزایش طول آلت چی خوبه ؟ این لارجر باکس ها و ...... میدونم اثر نداره , یه سایت خارجی میخوندم معرفی چنتا دارو بود یکیشون اسمش Biogenic XR بود
زیر نظرات مصرف کنندگان بود همشون نوشته بودن از 2 تا 4 سانت بیشتره شده طول
میخاستم بدونم واقعیه ؟ یا دارو واقعی دیگه ای میشناسید؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,205
ممنون از شما
اصلاح رفتار که الان به کارم نمیاد , میخوام مزدوج بشم سر عوارضی که الان آلتم داره نگرانم
برای درمانش چی خوبه؟ مکمل ها مردانه مثل wallman خوبه؟
دارو چی خوبه که هم نعوظ راحت و موندگار با زمان نرمال همراه با دیر اراضا شدن بیاره برام

بعد برای افزایش طول آلت چی خوبه ؟ این لارجر باکس ها و ...... میدونم اثر نداره , یه سایت خارجی میخوندم معرفی چنتا دارو بود یکیشون اسمش Biogenic XR بود
زیر نظرات مصرف کنندگان بود همشون نوشته بودن از 2 تا 4 سانت بیشتره شده طول
میخاستم بدونم واقعیه ؟ یا دارو واقعی دیگه ای میشناسید؟
بهت تضمینی میگم.. با اصلاح سبک زندگی و ورزش دوماهه اوکیه..
سیستم بدن چیزش نشده.. عصب های مربوطه قاطی کردن که با سبک زندگی درست به حالت اول برمیگردن..
در ضمن درصد بسیار زیادی از زود انزالی و رویشه روانی داره..یعنی ذهن عادت کرده که فشار وارد کنه به سیستم تا تلاش کنه هرچی زودتر ارضا بشه..
سرد مزاجی هم هیمطنور... نوعی افسردگی ناشی از عادت به بی احساسی سکس های توی پورن هست..عشق بازی به شدت روی سلامت و لذت جنسی تاثیر گذاره..
بعد از یه مدت سیگنال های ذهنی برای عشق بازی هم دوباره اوکی میشن..
من چون میدونم مشکل چیه بخاطر همین میگم عارضه ش نیاز به چیزی نداره..
ولی اگه بازم خواستی میتونی گیاه دارویی جینسینگ رو مصرف کنی..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,205
برای افزایش طول آلت..
من شنیدم 16 تا 20 سانت طبیعیه..
در مورد تایرات و عوارضشون اطلاعی ندارم.. تبلیغات دروغ زیاد میگنن..پزشک های توی تبلیغات هم خود فروخته هستن.... حرف راست رو باید از متخصص و مشاور شنید..که کم مقاله و کلیپ ندادن توی نت..

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
بهت تضمینی میگم.. با اصلاح سبک زندگی و ورزش دوماهه اوکیه..
سیستم بدن چیزش نشده.. عصب های مربوطه قاطی کردن که با سبک زندگی درست به حالت اول برمیگردن..
در ضمن درصد بسیار زیادی از زود انزالی و رویشه روانی داره..یعنی ذهن عادت کرده که فشار وارد کنه به سیستم تا تلاش کنه هرچی زودتر ارضا بشه..
سرد مزاجی هم هیمطنور... نوعی افسردگی ناشی از عادت به بی احساسی سکس های توی پورن هست..عشق بازی به شدت روی سلامت و لذت جنسی تاثیر گذاره..
بعد از یه مدت سیگنال های ذهنی برای عشق بازی هم دوباره اوکی میشن..
من چون میدونم مشکل چیه بخاطر همین میگم عارضه ش نیاز به چیزی نداره..
ولی اگه بازم خواستی میتونی گیاه دارویی جینسینگ رو مصرف کنی..

اصلاح بیخیال :p من یک هفته خورده ای دیگه مزدوج شدم 2 ماه وقت ندارم
دارو و درمان میخوام :D

از این دارو ها گیاهیی شرکتی هست مجاز ها که دارو خونه ها دارن ارزونم هستن 5 هزار تا 20 هزار - اونا خوبن؟

برای افزایش طول آلت..
من شنیدم 16 تا 20 سانت طبیعیه..
در مورد تایرات و عوارضشون اطلاعی ندارم.. تبلیغات دروغ زیاد میگنن..پزشک های توی تبلیغات هم خود فروخته هستن.... حرف راست رو باید از متخصص و مشاور شنید..که کم مقاله و کلیپ ندادن توی نت..

16 تا 20 سانت که بزرگ حساب میشه :D تو سایت یه پزشک اورولوژی دیدم برای آسیا نرمالش 11.5 تا 13.5 سانته
برای فلیپینی و .... 9.5 تا 11.5 سانت نرمالشه
برای نیجریه و ..... نرمالش 13 تا 16 سانته

اون 16 تا 20 برای کل دنیا بزرگ حساب میشه :p
برا من 11 سانته کلا . چون چاقم هستم کمی به مشکلم میخوره

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,205
اصلاح بیخیال :p من یک هفته خورده ای دیگه مزدوج شدم 2 ماه وقت ندارم
دارو و درمان میخوام :D

از این دارو ها گیاهیی شرکتی هست مجاز ها که دارو خونه ها دارن ارزونم هستن 5 هزار تا 20 هزار - اونا خوبن؟

16 تا 20 سانت که بزرگ حساب میشه :D تو سایت یه پزشک اورولوژی دیدم برای آسیا نرمالش 11.5 تا 13.5 سانته
برای فلیپینی و .... 9.5 تا 11.5 سانت نرمالشه
برای نیجریه و ..... نرمالش 13 تا 16 سانته

اون 16 تا 20 برای کل دنیا بزرگ حساب میشه :p
برا من 11 سانته کلا . چون چاقم هستم کمی به مشکلم میخوره
به سلامتی..
ایشالا خوشبخت باشی بزرگوار..
یکی بهترین دارو های گیاهی که میشناسم جینسینگ هستش... هم به صورت گیاه خشک شده توی عطاری میتونید تهیه کنید و هم به صورت داروی کپسولی..

pmdmb

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
29
سلام ‌دوستان من سی ماه پیش رابطه محافظت نشده داشتم علیرغم اینکه گزارش منفی داشت اما تیترها بالا بود چندتا تست دیدم که با گزارش منفی در زیر کلمهunitاز واژه هایی مثل cold ,coi,qualاستفاده شده بود ایا ممکنه بخاطر ویروس ضعیف چنین چیزی بنویسند یا یه تستی دیدم که برای هپاتیت ب انتی ژن نداشت ولی انتی بادی داشت ایا این به معنای ابتلاست نمیدانم شاید بخاطر htlv باشد اخه علایم هم دارم
خیالتون راحت باشه اگر قرار به مبتلا شدن شما بود تست هاتون تا الان مثبت شده بود
ولی سعی کنید از روابط محافظت نشده پرهیز کنید
البته در مورد علایمی که گفتی توضیح بدی بهتر راهنمایی می شی

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
درود
کسی اینجا ریزش مو به دلیل پرکاری تیروئید داشته؟؟یا کسی رو دیده که به خاطر تیروئید ریزش داشته باشه؟

pmdmb

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
29
روزی بالای ۱۰ مورد این مدلی رو می بینم خیلی مسأله شایعیه

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
بالاخره یکی پس از ماه ها پیدا کردم:D
داداش چند تا سوال داشتم ببخشید البته وقتتو میگیرم
شما مگه کجا کار میکنی که این همه مورد میبینی؟(برای سوالایی که میخوام بپرسم بدونم بهتره البته میتونی نگی)
کسی که موهاش به خاطر تیروئید پرکار میریزه اگه زوددرمان کنه موهای ریخته شدش برمیگرده؟
۲.اخه شنیدم خود داروهای پرکاری تیروئید ریزش میاره؟
پیشاپیش سپاس

pmdmb

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
29
من پزشک بیمارستان امام رضای تبریز هستم
بستگی به فولیکول های موی طرف داره که آیا توانایی رشد مجدد را دارند یا نه
طبیعتا یکی از عوارض لووتیروکسین هم ریزش مو است ولی نسبت به فوایدش عارضه زیاد بزرگی نیست
شما می تونید همراه با لوو تیروکسین٬ماینوکسیدیل هم مداوم استفاده کنید تا ریزش موتون کمتر بشه
البته ترجیحا ترکیب رزماری و ماینوکسیدیل ۵٪

بالا