برگزیده های پرشین تولز

پرشین بلاگ تعطیل شد

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
اینجا در و داف کم داره به زودی تعطیل میشه

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
بهترین کارو کرد
کلا هیچ موضوعی برای سایت فعلا نمیچرخه و ایده خاصی ندارم!!
قبلا یه مجله میزدیم 4 تا عکس بازیگر و مدل مانتو میذاشتیم بازدید بود که میومد

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
سرویسهای وبلاگ همگی دارن یکی یکی تعطیل میشن ... بلاگفا هنوز نمی خواد تعطیل کنه ؟

svb93

Registered User
لایک‌ها
137
ولی از یه لحاظ حیف شدند...
کلی خاطره داشتیم با این وبلاگ نویسی
یکبار اولین پست میخواستم داخل وبلاگ بزارم
یادش بخیر عکس همینطوری کپی کردم گذاشتم داخل پست نشون داده شد ولی وقتی سیو کردم خبری از عکس نبود :)
حدود 15 سال پیش

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
که کاربراش بعضا سالهاس توش هستن ؟
تعلق خاطر.
در رفتار خیلی از کاربر ها تعلق خاطر عمیقی میبینم.در این حد که اصلا شیرازه ی مدیریت براشون اهمیتی نداره. هرچند که گاهی اوقات شیوه ی اداره شدنه اینجا رو مخم منم میره ، ولی اهمیتی نداره در واقع . چون چار صباح دیگه ممکنه همه چی تموم بشه ////

سال 2006 تو انجمن DVB5 مدیر بخش مـاهواره بودم.انجمنه برای خودش برو بیایی داشت. الان کوش ؟ کی ماهواره نگاه میکنه ؟ کی اصلا تو انجمنا چرخ میزنه؟نسل ما ها بودیم. دهه 80 و 90 که این چیزا (انجمن و..) براشون کم و ضعیفه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
به نظر من بزرگترین فروم فارسی پی تی بوده و هست
از کنار پیتی (موضوعات انجمن ها) حداقل 100 تا سایت و انجمن راه اندازی شد
همین ایسام از بازارچه پی تی الهام گرفت
شاپکیپر به واسطه پی تی شکل گرفت و رشد کرد
و ...
فرجاد فک کنم فقط داریم ما می مونیم
مجیدآنلاین سوتوکور
خیلی فروم های دیگه تعطیل شدن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
ولی از یه لحاظ حیف شدند...
کلی خاطره داشتیم با این وبلاگ نویسی
یکبار اولین پست میخواستم داخل وبلاگ بزارم
یادش بخیر عکس همینطوری کپی کردم گذاشتم داخل پست نشون داده شد ولی وقتی سیو کردم خبری از عکس نبود :)
حدود 15 سال پیش
کد های جاوا اسکریپت بگو
تو کافی نت دنبال کد بودیم که یا آهنگ پخش کنه یا برف بباره
اینا بواسطه بوترابی یک مجموعه درست کردن. یادتون باشه یه سایت بود به نام زنده رود که فایل های فلش درست می کرد اینا خریدن بعدش پرشین استت را درست کردن شدن گروه سایت های پرشین بلاگ
ولی یهو همه را زدن نابود کردن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
پی تی هم تا وقتی که تبلیغات متنی و بنری میگیره هست، بعدش خاموش میشه
نمیشه یه چیزی رو ول کنی و هیچ ارتقایی ندی و با شرایط روز سازگارش نکنی و انتظار داشته باشی بمونه
ماها خودمون باهاش سازگار شدیم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
یورز ایرانی فقط سوء استفاده چی
جای تاسف
که از هر چیزی می خواهیم یه منفعتی برداریم

الان سرچ می کنید پرشین بلاگ
طرف با اسکریپت داغون وبلاگ دهی زده و تو تایتل زده پرشین بلاگ (اصلی )

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
بلاگفا، وبلاگ هایی که برای بکلینک گرفتن هستن مسدود میکنه، وبلاگ های مسدود شده با پرداخت هزینه باز میشن :ROFLMAO: :ROFLMAO:

مشاهده پیوست 1253603
قبلا یک فروم خارجی بودش خیلی خوب بک لینک میشد گرفت ازش
یادش بخیر بیزی چقدر من فعال بودم. حق پیشکسوتی به گردنت دارما. بوسیدم گذاشتم کنار

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,907
سابقه بلاگفا رو خوندم تا حالا چند بار بسته شد، جالبش اینجاست سال 94 خراب شده بکاپ سال 92 رو برگردونده یعنی عملا هرچی که توی دو سال ساخته شده از بین رفته 🥲
با این حال هنوز سرپا مونده
خیلی سخت جونه :rolleyes:
این وبگاه تا تاریخ یکم تیرماه ۹۴ غیرفعال بود که در این روز بلاگفا با استفاده از نسخهٔ پشتیبان قدیمی که متعلق به اسفندماه ۹۲ بود فعالیت خود را از سر گرفت. با این کار عملاً تمام وبلاگها یا پست‌های وبلاگی که از این تاریخ به بعد ساخته شده بودند از بین رفتند.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

جشن تولد پرشین بلاگ امروز بیست و نهم برگزار می شود

July 19, 2012, 2:59 am

Next جشن ده سالگی پرشین بلاگ با تقدیر از وبلاگ نویسان با سابقه برگزار شد
Previous مراسم جشن تولد پرشین بلاگ از طریق پادکست رادیویی پخش می شود
جشن دهمین سالگرد تاسیس پرشین بلاگ 29 تیرماه با تاخیر یک ماهه در تهران برگزار می شود .
روابط عمومی گروه سایت های پرشین بلاگ با اعلام این خبر افزود ، همزمان با دهمین سال تاسیس پرشین بلاگ به عنوان نخستین وبلاگ سرویس فارسی زبان ، جشن تولد ده سالگی این بلاگ سرویس با حضور فرهیختگان حوزه فضای مجازی به ویژه پرشین بلاگی های عزیز برگزار می شود .
بنا بر این گزارش ، پرشین بلاگ به عنوان نخستین سرویس دهنده وبلاگ با زبان فارسی 23 خرداد سال 81 آغاز به کار کرد و خرداد ماه امسال وارد یازدهمین سال فعالیت خود شد از این رو دهمین جشن تولد پرشین بلاگ همراه با تقدیر از وبلاگ نویسان برتر و پیش کسوتان این حوزه 29 تیرماه در تهران برگزار می شود .
محل برگزاری : خیابان شریعتی ؛ قبل از پل سید خندان ؛ پارک اندیشه ؛
فرهنگسرای اندیشه

ساعت : 16 الی 19 عصر
جهت هماهنگی با شماره ی ----آقای سماوات تماس بگیرید

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

جشن ده سالگی پرشین بلاگ با تقدیر از وبلاگ نویسان با سابقه برگزار شد

July 20, 2012, 7:39 am

Next سری اول عکس های جشن ده سالگی پرشین بلاگ منتشر شد
Previous جشن تولد پرشین بلاگ امروز بیست و نهم برگزار می شود
با آغاز یازدهمین سال تأسیس نخستین وبلاگ سرویس فارسی پرشین بلاگ، وبلاگ نویسان فارسی و اهالی فضای مجازی گردهم آمدند تا ده سالگی آن را جشن بگیرند.
جشن ده سالگی پرشین بلاگ با حضور مسئولین شهری ازجمله معاونت اداره کل روابط عمومی شهرداری تهران،ریاست فرهنگ سرای اندیشه و مدیر واحد رسانه های برخط مرکز توسعه فن اوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار شد .
همچنین هنرمندان و نویسندگانی چون رضا عطاران بازیگر ، رضا رفیع طنزپرداز در این جشن حضور داشتند .برگزیده شدن چند وبلاگ با سابقه ده سال تولید محتوا و میلیونر شدن یک وبلاگ نویس از نکات مهم این مراسم بود .
به گزارش روابط عمومی گروه سایت های پرشین بلاگ ، فرهنگسرای اندیشه روز پنجشنبه 29 تیرماه با حضور برخی از مسئولین شهرداری تهران ، وبلاگنویسان، هنرمندان و هواداران پرشین بلاگ شاهد جشنی گرم و صمیمی بود. مراسم پرشور وبلاگنویسان عصر دیروز با اجرای دکتر نظری مجری با سابقه تلویزیون ایران آغاز شد .
در ادامه این برنامه ، بخش ویژه مراسم اهدای جوایز به وبلاگ نویسان برگزیده برگزار شد ؛ که نویسندگان وبلاگهایی چون " روح ربا"،"کتابداران فردا"، "کابوس های روز" ،" روزنامه نگار اینترنت"، " سینما پارادیزو " ،" جامعه نو" ،"آذرخش" ،" کشکول شایسته "، " فهرستنویسی منابع اینترنتی"، " وزیبا ترین حرف حرفیست که هنوز برای تونگفته ام"،" مهندسی صنایع - مهندس امیر " و "بیداد " جوایز خود را از آقایان بوترابی ، ظفری ، حجازی و رجایی پور دریافت کردند .
بنا بر این گزارش ، بخش دیگر از این مراسم اختصاص به سه وبلاگی داشت که در خصوص فیلم "خوابم میاد" ساخته رضا عطاران به طراحی و نگارش متون پرداخته بودند . نویسندگان وبلاگ های "آساره"، "سبحان86"و" تصویر و کلام " برگزیدگان این قسمت بودند که هدایای آن ها توسط رضا عطاران دریافت شد .
گفتنی است مسابقه جمله برگزیده پیامکی با مضمون زیباترین جمله در وصف پرشین بلاگ و یک قرعه کشی در طی برنامه اجراشد ؛ که در این بین مسعود صدقی از وبلاگ نویسان پرشین بلاگ برنده یک میلیون تومان جایزه قرعه کشی به عنوان
میلییونر جشن پرشین بلاگ معرفی شد .
دهمین جشن تولد پرشین بلاگ ساعت 19عصر دیروز در حالی به پایان رسید که مانند هر جشن تولد دیگری پرشین بلاگیها و وبلاگ نویسان از کنار هم بودن خسته نمیشدند. آنها ادامه مراسم را در آلاچیق پارک اندیشه با خوردن کیک با طرح نقشه ایران که به مناسبت این جشن از سوی گروه سایت های پرشین بلاگ تهیه شده بود و گرفتن عکسهای یادگاری ادامه دادند.
گزارش های تکمیلی و تصویری از این مراسم رامتعاقبا از طریق اخبار پرشین بلاگ دنبال کنید .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,907
حجم وبلاگ های حذف شده بلاگفا غیر طبیعیه
درسته که وبلاگ های تبلیغاتی، خودکار شناسایی و حذف میشن! - بلاگفا انتظار داره همه بیان خاطرات بنویسن کهسی لینک نزاره :دی
ولی از یه نفر شنیدم بلاگفا وبلاگ هایی که آپدیت نمیشن حذف میکنه! نمیدونم درسته یا نه ولی این همه وبلاگ خاک خورده هست که حذف نشدن
کسی بیشتر اطلاع داره؟ اگه غیر تبلیغاتی هم حذف میکنه دیگه یک دقیقه هم براش وقت نمیزارم

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
درسته که وبلاگ های تبلیغاتی، خودکار شناسایی و حذف میشن! - بلاگفا انتظار داره همه بیان خاطرات بنویسن کهسی لینک نزاره :دی
ولی از یه نفر شنیدم بلاگفا وبلاگ هایی که آپدیت نمیشن حذف میکنه! نمیدونم درسته یا نه ولی این همه وبلاگ خاک خورده هست که حذف نشدن
کسی بیشتر اطلاع داره؟ اگه غیر تبلیغاتی هم حذف میکنه دیگه یک دقیقه هم براش وقت نمیزارم
سالی یه پست بزار، حذف نمی کنه.

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
من وبلاگ قدیمی زیاد دارم در بلاگفا و هر چند وقت یکبار سر میزنم و موجوده و حذف نشده

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
واقعا ناراحت کننده هست که سرویس های وبلاگدهی در حال نابودی هستند ، انها در خود بسیار محتوا مفید جای داده بودن و میتوانست به نسل های آینده کمک کند
حیف میهن بلاگ و پرشین بلاگ و بسیار سایت های قدیمی دیگر که در سکوت خاموش می شوند ...

سوالی برام پیش اومده ، به نظر شما علت این اتفاق به جمهوری اسلامی ربط داره یا یه موضوع طبیعی هست ؟

من خودم بسیار سایت های قدیمی داشتم و علت تعطیلی شون ، رو اگر بخوام بگم :
به مرور زمان درامد سایت ها کم شد و با بالا رفتن هزینه دامین و هاست مجبور به تعطیلی شدم و به نظرم شبکه های اجتماعی مثل اینستا و پیام رسان های تلگرام به این قضیه خیلی کمک کرد

ولی سانسور در وب فارسی خیلی کمک کرد تا افراد از وبلاگ ها فرار کنن و به شبکه های اجتماعی مثل اینستا ک غیر قابل رد یابی هست کوچ کنند

من مدیر یه وبلاگدهی هستم و سال های دور که وبلاگ نویسی بازارش داغ بود ، بسیار پیش می اومد که از پلیس فتا زنگ میزدن و میگفتن فلان وبلاگ رو حذف کن و به نظر این سانسورها خیلی به کوچ وبلاگ نویس ها کمک کرد

بالا