برگزیده های پرشین تولز

پروژه راه اندازی درگاه پرداخت خارجی برای ایرانیان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
در رابطه با نقد کردن درآمد ارزی افراد هم بعنوان مثال ما مشتریانی داریم که درآمدهای بالایی از سایت های گرافیکی مثل ThemeForest یا سایت های برنامه نویسی مثل Freelancer, oDesk و ... دارند. بنابراین سورس دلار آنها کاملا برای ما مشخص است.یا اگر بخواهم باز مثالی بزنم درآمد از سایت های تبلیغاتی و Affiliation Network ها.

radium

Registered User
لایک‌ها
4
چند تا نکته رو خدمت دوستانی عرض کنم که دارن به این سرویس ایراد میگیرن.
ببینید فرمایش شما صحیح اصلا گیریم که این کار از نظر پی پل چون برای سرویس به کاربر ایرانی استفاده میشه غیرقانونی هست. لطفا توجه کنید که همه مثل شما شرکت اروپایی ندارن که با دردسر یا بی دردسر بتونن معامله کنن. و متاسفانه واقعیت اینه که ما الان تحریم هستیم. و نمیتونیم مثل بقیه دنیا ازین سرویس ها استفاده کنیم. چاره چیه؟ دست رو دست بزاریم به همین شرایط قانع بشیم. هاستینگ ها جمع کنن برن چون خیلی از سرورهاشون رو دارن ار خارجی ها میگیرن. برنامه نویس ها هم به همین شرایط قانع باشن و فقط به ایرانی ها سرویس بدن.
تا الان چی کار میکردیم؟ به هر بدبختی بود تحریم ها رو دور میزدیم تا بتونیم مثل بقیه توی اینترنت فعال باشیم و درآمد کسب کنیم حالا هم باید همین کارو کنیم. این همه برنامه نویس حرفه ای توی ایران داریم که خوشبختانه میبینید بعضی هاشون توی سایتایی مثل فریلنسر فعالیت میکنن و با هرمصیبتی هست درامد دلاریشون رو توسط دوستانی مثل آقای شهیدی نقد میکنن و خیلی از برنامه نویس ها هم که کلا وارد این حیطه ها نشدن. حالا اگه امکانی فراهم بشه که سرویسی ارائه بشه که برنامه نویسا بتونن برنامه ها و ماژولاشون رو برای فروش عرضه کنن. هاستینگ ها بدون نگرانی به دنبال مشتریان خارجی بگردند. بده؟
خوشبختانه ارائه سرویس های این چنینی از نظر قوانین کشور خودمون منعی نداره و چه بسا باعث افزایش درآمد و اشتغالزایی و بالا رفتن کیفیت زندگی خیلی ها هم بشه.
الان هم باید به هم کمک کنیم و راه کارهایی ارئه بدیم که این سرویس رو گسترش بیشتری بدیم نه اینکه اونو بکوبیم.
درهر صورت اگه حتی این کار از نظر پی پل غیرقانونی هم باشه باز هم دلیل نمیشه که ما تلاشمون رو نکنیم که بتونیم اونو توی این شرایط تحریم دور بزنیم.
ضمن اینکه شرکت ثبت شده خارجی و عنوان کردن وب سایت ها به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت، تجربه و سابقه مالی حساب ایشون ریسک رو کمتر هم میکنه. و همونطور که رضایت کاربرا تا الان در payment24 جلب شده، انشالله ازین به بعد هم در سرویس جدید رضایت کاربرا جلب خواهد شد.
امیدوارم این سرویس بتونه امکان فعالیت بیشتری رو برای کاربران ایرانی فراهم کنه که بتونن مثل بقیه مردم دنیا از فرصت های موجود در اینترنت برای درآمد کسب استفاده کنن. و تا حدی که امکان داره حداقل توی این زمینه اثر تحریمها رو کمتر کنه.
و البته امیدوارم که تحریم کننده ها سر عقل بیان و دست از سر ما بردارن که هیچ نیازی به این سرویس های واسط نباشه. و همه به راحتی و مستقیما خدمات مورد نیازشون رو دریافت کنند.

BryanAdams

Registered User
لایک‌ها
26
بعدشم زیاد مافیا بازیش نکنید:p ... در پی تی و مخصوصا بخش وبمسترها همه حرف از درامد های چند میلیون دلاری میزنن ، اما شرط میبندم درآمد خارجی 90 درصد وبمسترها و برنامه نویسهای اینجا مجموعا زیر 50 هزار دلار باشه.اگر ایشون 10 درصد هم کمیسیون بگیره میشه 5 هزار دلار. تازه اگر کل بازار پی تی رو بگیرن - که همین حالاش 100 تا رقیب دارن-بیرون از پی تی هم که شرکتهای بزرگ و دولتی با صرافی های بزرگ کار میکنن یا با شرکتهای پولشویی خودشون یا طرف حسابشون.خلاصه جو نگیر نشید.عدد و رقم میلیون دلاری در کار نیست:p

بنده چندين سال هست كه با آقاي شهيدي كار مي كنم و تمام پرداخت هاي من رو ايشون انجام ميدن و تا به حال هيچ مشكلي نداشتم و درخواست درگاه رو براشون فرستادم با تمام مدارك شناسايي و از اونجايي كه از مشتري هاي قديمي مثل من كه كاملا شناخت دارن به اين صورت سختگيرانه عمل ميكنن براي دادن درگاه مشخص هست كه پروسه اي حساب شده و دقيق وجود داره كه گويا بعضي از دوستان به دليل بي اطلاعي فقط در صحبتهاشون تهمت زدن براي مثال همين تاپيك كه نقل قول كردم دائما صحبت از شركتهاي ماليشون و درآمدشون و مبلغ شركت اسپانيايشون صحبت كردن و از طرفي به آقاي شهيدي گفتن كه چرا ميگي پول دارم پول دارم ، عزيز من ايشون فقط توي يك روز مبلغ 60 هزار دلار براي من exchange كردن كه فكر نكنم در كشور ما مبلغ كوچيكي باشه و من فكر ميكنم 2.5 ميليون دلاري كه ايشون ازش صحبت كردن فقط پرداخت 1 ماه بوده و نه دو سال و مورد ديگه اينكه يكي ديگه از دوستان در مورد خط اعتباري صحبت كرده بودند كه چرا با اين درآمد خط اعتباري؟؟ ، كجا نوشته شده كه خط اعتباري داشتن به معناي بي اعتبار بودن و با عرض معذرت كلاهبردار بودن هست ، شما اطلاع نداريد كه براي گرفتن همون خط اعتباري بايد كلي مدرك ارائه كنيدو يه مورد ديگه اگر تشريف ببرين توي اين سايتشون متوجه ميشين كه هم دفتر دارن و هم خط ثابت. به نظر من سعي نكنيد با حرف هاي بي ربط تاپيك رو به سمت ديگه اي بكشيد .

Last edited:

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
من از اول این تاپیکو خوندم نه جناب شهیدی رو میشناسم نه سایرین رو و نه اینکه تا حالا درآمد آنلاین و دلاری داشتم و بی طرف نظر میدم..
جناب شهیدی تو این تاپیک راجب سرویسی که قراره راه بندازن توضیح دادن و چندتا از دوستان اومدن و انتقاداتی کردن حالا شاید یکم تند رفتن البته جواب تندی هم از جناب شهیدی میگرفتن.
ببینید کسی نمیگه اینکار بده کسی هم منکر مایه دار بودن استارتر نیست لازم نبود دوستانشون بیان و تایید کنن،
حرف دوستان منتقد این بود که این سرویس ممکنه دردسرهای زیادی برای خود جناب شهیدی و طرف مقابلشون داشته باشه و باید حق بدید که تو کشور ما اعتماد به اینجور چیزها کم باشه چون ارائه دهنده پول سرویسشون به حساب استارتر که میره و یه مبلغی هم قراره بعنوان سپرده پیش شرکت هم بزاره پس منطقی هست که نتونه آسون اعتماد کنه مگر شرکت معتبری در ایران باشه..
دلیل صحبت دوستان راجب خط اعتباری،
الان هرجا بری با 5تومن و یه سری اطاعات الکی میشه اعتباری ایرانسل خرید !
قصد من جسارت به کسی نبود صرفا روشن کردن منظور منتقدین سرویس استارتر بود.
منم امیدوارم این طرح موفق باشه و خیلی از پتانسیل های خوب کشور بتونن کسب درآمد کنن چیش بده افتخار داره.
ولی...مثل این میمونه بخوای پی پال رو دور بزنی(از نظر من و برداشت من)

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
ببینید فرمایش شما صحیح اصلا گیریم که این کار از نظر پی پل چون برای سرویس به کاربر ایرانی استفاده میشه غیرقانونی هست. لطفا توجه کنید که همه مثل شما شرکت اروپایی ندارن که با دردسر یا بی دردسر بتونن معامله کنن. و متاسفانه واقعیت اینه که ما الان تحریم هستیم. و نمیتونیم مثل بقیه دنیا ازین سرویس ها استفاده کنیم. چاره چیه؟ دست رو دست بزاریم به همین شرایط قانع بشیم. هاستینگ ها جمع کنن برن چون خیلی از سرورهاشون رو دارن ار خارجی ها میگیرن. برنامه نویس ها هم به همین شرایط قانع باشن و فقط به ایرانی ها سرویس بدن.
تا الان چی کار میکردیم؟ به هر بدبختی بود تحریم ها رو دور میزدیم تا بتونیم مثل بقیه توی اینترنت فعال باشیم و درآمد کسب کنیم حالا هم باید همین کارو کنیم. این همه برنامه نویس حرفه ای توی ایران داریم که خوشبختانه میبینید بعضی هاشون توی سایتایی مثل فریلنسر فعالیت میکنن و با هرمصیبتی هست درامد دلاریشون رو توسط دوستانی مثل آقای شهیدی نقد میکنن و خیلی از برنامه نویس ها هم که کلا وارد این حیطه ها نشدن. حالا اگه امکانی فراهم بشه که سرویسی ارائه بشه که برنامه نویسا بتونن برنامه ها و ماژولاشون رو برای فروش عرضه کنن. هاستینگ ها بدون نگرانی به دنبال مشتریان خارجی بگردند. بده؟
خوشبختانه ارائه سرویس های این چنینی از نظر قوانین کشور خودمون منعی نداره و چه بسا باعث افزایش درآمد و اشتغالزایی و بالا رفتن کیفیت زندگی خیلی ها هم بشه.
الان هم باید به هم کمک کنیم و راه کارهایی ارئه بدیم که این سرویس رو گسترش بیشتری بدیم نه اینکه اونو بکوبیم.
درهر صورت اگه حتی این کار از نظر پی پل غیرقانونی هم باشه باز هم دلیل نمیشه که ما تلاشمون رو نکنیم که بتونیم اونو توی این شرایط تحریم دور بزنیم.
ضمن اینکه شرکت ثبت شده خارجی و عنوان کردن وب سایت ها به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت، تجربه و سابقه مالی حساب ایشون ریسک رو کمتر هم میکنه. و همونطور که رضایت کاربرا تا الان در payment24 جلب شده، انشالله ازین به بعد هم در سرویس جدید رضایت کاربرا جلب خواهد شد.
امیدوارم این سرویس بتونه امکان فعالیت بیشتری رو برای کاربران ایرانی فراهم کنه که بتونن مثل بقیه مردم دنیا از فرصت های موجود در اینترنت برای درآمد کسب استفاده کنن. و تا حدی که امکان داره حداقل توی این زمینه اثر تحریمها رو کمتر کنه.
و البته امیدوارم که تحریم کننده ها سر عقل بیان و دست از سر ما بردارن که هیچ نیازی به این سرویس های واسط نباشه. و همه به راحتی و مستقیما خدمات مورد نیازشون رو دریافت کنند.
این سرویس هیچ گونه مغایرتی با قوانین پی پال ندارد. موردی که خیلی ها هنوز متوجه اون نیستن این است که پی پال با هویت ایرانی مشکلی نداره بلکه با کشور ایران مشکل داره. اگر یک ایرانی در کشور دیگری ساکن باشه از حق داشتن حساب پی پال برخوردار هست. الان کم نیستن افرادی که از طریق اینترنت درآمد ارزی زیادی دارند اما در نقد کردن آن با مشکل مواجه هستند. بخشی از اهداف این پروژه فراهم کردن تسهیلاتی برای این دسته از افراد است که بتوانند با آرامش خاطر درآمدهای خود را نقد کنند و استرسی بابت لیمیت شدن حساب پی پال و یا سایر مشکلات پیش رو نداشته باشند. شاید خیلی ها کارشان با یک اکانت پی پال نیمه قانونی راه بیفتد اما در این بین افرادی هم هستند که بدلیل حجم زیاد دلارشان نمیتوانند چنین ریسک زیادی را متحمل شوند. به همین خاطر با توجه به گردش مالی بالایی که حساب ما در پی پال دارد میتوانند درآمد خود را از طریق ما نقد کنند. برای مثال حساب خود ما در پی پال چندین بار لیمیت شده و آخرین بار ۲ سال پیش دقیقا به خاطر همین گردش بالا لیمیت شد و پی پال بدلیل مسایل پولشویی از ما توضیح خواست و پس از اینکه با مدارک به آنها در رابطه با سورس دلارها توضیح دادیم نه تنها از لیمیت خارج کردند بلکه پس از آن اکانت منیجر در اختیار ما قرار دادند. بعد از آن هر موقع که گردش ما نوسان داشت اکانت منیجر به ما اعلام می کرد که با او هماهنگ کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
من از اول این تاپیکو خوندم نه جناب شهیدی رو میشناسم نه سایرین رو و نه اینکه تا حالا درآمد آنلاین و دلاری داشتم و بی طرف نظر میدم..
جناب شهیدی تو این تاپیک راجب سرویسی که قراره راه بندازن توضیح دادن و چندتا از دوستان اومدن و انتقاداتی کردن حالا شاید یکم تند رفتن البته جواب تندی هم از جناب شهیدی میگرفتن.
ببینید کسی نمیگه اینکار بده کسی هم منکر مایه دار بودن استارتر نیست لازم نبود دوستانشون بیان و تایید کنن،
حرف دوستان منتقد این بود که این سرویس ممکنه دردسرهای زیادی برای خود جناب شهیدی و طرف مقابلشون داشته باشه و باید حق بدید که تو کشور ما اعتماد به اینجور چیزها کم باشه چون ارائه دهنده پول سرویسشون به حساب استارتر که میره و یه مبلغی هم قراره بعنوان سپرده پیش شرکت هم بزاره پس منطقی هست که نتونه آسون اعتماد کنه مگر شرکت معتبری در ایران باشه..
دلیل صحبت دوستان راجب خط اعتباری،
الان هرجا بری با 5تومن و یه سری اطاعات الکی میشه اعتباری ایرانسل خرید !
قصد من جسارت به کسی نبود صرفا روشن کردن منظور منتقدین سرویس استارتر بود.
منم امیدوارم این طرح موفق باشه و خیلی از پتانسیل های خوب کشور بتونن کسب درآمد کنن چیش بده افتخار داره.
ولی...مثل این میمونه بخوای پی پال رو دور بزنی(از نظر من و برداشت من)
ممنون از نظر شما/ توهین و زیر سوال بردن با انتقاد زمین تا آسمان فرق دارد. بنده اگر قصد شنیدن نظرات را نداشتم از ابتدا این تاپیک را ایجاد نمی کردم. پاسخ آقای افتک را تا جایی که برایشان مبهم بود دادم ولی متاسفانه ایشان در جواب روال دیگری در پیش گرفتند و بنده را بدون اثبات و صرفا بر اساس فکر خودشان متهم به دروغگویی و ... کردند که دیگر نیازی نمیبینم با چنین فردی هم کلام شوم. شخصیت اخلاقی فرد دیگر هم که برای همه کاملا روشن شده و نیازی به توضیح نیست.

در رابطه با شماره ایرانسل که دوستان نتوانستند ایراد دیگری پیدا کنند و این را کرده اند علم عثمان باید عرض کنم بنده دو دفتر کاری دارم یکی دفتر بازرگانی است و دیگری دفتری مربوط به این پروژه. فکر میکنم الان موضوع این تاپیک پیرامون پروژه ستاره سهیل است و نه Payment24 . ما مشکلی بابت اختصاص یک تلفن ثابت و دفتر کار برای Payment24 نداشتیم اما از آنجایی که انجام پرداخت های مشتریان کار حساسی است و فقط توسط بنده صورت می گیرد و از طرفی خیلی از سوالاتی که آنها از طریق تلفن میپرسند سوالاتی تخصصی است و از آنجایی که بنده در هیچ یک از دفاترم بصورت شخصی حضور دایم ندارم بنابراین اختصاص شماره ثابت جز اینکه باعث سردرگمی بیشتر کاربران میشد چیز دیگری در برنداشت. البته الان تصمیم داریم بدلیل حجم تماس ها این کار را انجام دهیم و یک شماره ثابت برای مشتریان Payment24 اختصاص دهیم و مساپلی که توسط همکاران بنده قابل حل باشد را به آنها ارجاع دهیم.

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
یک سوال،
همونجوری که شما تضمین میگیرید واسه امکان وجود کالاهای مشکل دار چه تضمینی به طرف مقابل میدید؟چیز خاصی در این باره در نظر دارید؟

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
بهترین تضمین داشتن سابقه فعالیت و اعتمادی است که مشتریان سابق به ما دارند که این روزها داشتن شناخت کافی و اعتماد بهترین تضمین است نسبت به هر چیز دیگری که در ایران فقط نام تضمین را با خود یدک می کشند. اما در رابطه با مشتریان جدید جز قراردادی که مابین طرفین بسته می شود تضمین دیگری داده نمی شود.

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
متاسفانه این تاپیک دیگه ارزش فنی نداره و دوباره افتاده توی باند بازیهای معمول پی تی . فقط امیدوارم آقایانی که اینجا چپ و راست تایید میکنند ، آخرش مثل اون بنده خدای توی بازارچه نشه که الان میگه من فقط پوریا نظامدوست رو 6 ماهه میشناسم اون هم از دور ! فقط یبار برای من پرداخت انجام داده بود و...

ضمنا شرکتی با نام ستاره سهیل با شماره ثبت 35798 وجود خارجی نداره. میتونید از ثبت شرکتها استعلام کنید:rolleyes:

پ.ن: ضمنا من هنوز منتظر استارتر هستم که با یکی از مدیرای پی تی بیاد شرکت ما:p

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
حرف بی ربط این مهملاتی هست که شما و ایشون دارید برای سر کیسه کردن ملت می بافید برادر من. ۴ نفر انتقاد کردن شما نظرت عکس اینه خب بیا جواب منطقی بده ثابت کن اشتباه کردیم چرا میای پاچه خواری ایشون رو می کنی و به بقیه توهین می کنی!!!؟؟؟

ولش کن آقا . ایشون یا شریکشه یا رفیقش . حتی متن نوشته هاشون انقدر بهم شبیهه که چه بسا زبونم لال یوزر دوم خودش باشه :p.
الان همه صحبتها گفته شده و هرکی که این روش رو استفاده کنه ، مسئولیت از بین رفتن احتمالی پولش با خودشه:). بیشتر از این هم ارزش وقت ما رو نداره

خلاصه تاپیک :

1- ایشون 26 سالشه ، اما از همه بزرگتره :D
2- ایشون 6 سال تجربه داره ، اما از همه بیشتر تجربه داره
3- ایشون وقتی همه با دود سیگنال میفرستادن، اینترنت داشته و درآدم چند ده هزار دلاری از تبلیغات داشته
4- ایشون تبادلات مالیش در حدیه که 2.5 میلیون دلار براش پول خرده
5- در انجمن میلیاردر های ایران هم تاپیک دارن:lol:
6- الان هم فی سبیل الله آمدن که به ملت درمانده ایران کمک کنن ، چون هر جوری حساب کنی کمیسیون دریافت و انتقال این چندرغاز درآمد وبمسترها و برنامه نویسهای ایرانی ، به اندازه انعامی که ایشون به نوکرشون میدن هم نیست:D

7- از همه اینا بگذریم ، رفقای خوبی دارن که تا پای جان تاییدشون میکنن

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
ببینید آقا ، اولا که همیشه راه چاره وجود نداره. چون راه چاره وجود نداره ، آدم نباید دست به عملیات شهادت طلبانه بزنه که:p. الان این سایت لیبرتی ریزرو که خوابید و کلی پول ایرانیها از بین رفت خوب شد ؟ اونا 11 سال کار میکردن ! یکهفته قبل از تعطیلی سایت اگر من میگفتم این سایت کارش غیر قانونیه و اعتباری بهش نیست ، همین آقایون مدافع ، فتوای قتلم رو میدادن:D. هر چیزی یه حساب و کتابی داره عزیز. کار غیر قانونی ، غیر قانونیه. هر لحظه باید بترسی که پولت بره رو هوا. ضمنا کار ایشون در ایران هم غیر قانونیه. انجام تبادلات ارزی از هر نوعش ، نیاز به مجوز شرکت تضامنی- صرافی- داره
تا الان چی کار میکردیم؟ به هر بدبختی بود تحریم ها رو دور میزدیم تا بتونیم مثل بقیه توی اینترنت فعال باشیم و درآمد کسب کنیم حالا هم باید همین کارو کنیم.

محدود و موردی کار کردن با ارائه یک سرویس به صورت عمومی فرق داره. الان با این نرخ مهاجرت و رفتن دانشجو ، هر کسی یه آشنای نزدیک یا دور در خارج داره که میتونه از اون استفاده کنه. این کاری که ایشون برای دوستاش و مشتریاش در اینجا انجام داده و میده ، من هم برای دوستام و همکارام انجام دادم و میدم. ما مبلغ 4 میلیون یورویی فروش یه شرکت پتروشیمی نیمه دولتی رو از هند براش به اسپانیا انتقال دادیم و براش از شرکت رپسول تجهیزات خریدیم. دیگه از این خطرناکتر که نمیشه ، کار از هر 6 جهت غیر قانونی بود :D. اما 1 مورد بود. موردی ، دونه ای ، خاص ! نه عمومی . پول شرکت دولتی پولدار بود با مسئولیت خودش ، نه پول یه سری جوونی که با هزار امید میخوان کار بکنن

من از شما میپرسم ، صرافیهای معتبر تهران آیا امکاناتشون بیشتر از ایشون هست یا نه ؟ سرمایشون بیشتر هست یا نه ؟ اینا واقعا روزانه میلیون دلاری جابجا میکنن. چرا فقط حواله میزنن ؟ چرا شرایط دریافت حوالشون انقدر سخته ؟ از کمیسیونش بدشون میاد یا مشکلی این وسط وجود داره ؟:rolleyes:

خود دولت چند تا شرکت خصوصی معتبر در خارج از کشور با سابقه کار چندین ساله و کپیتال بالا و سابقه پاک داره ؟ حداقل بالای 100 هزار تا ! اینا هر کدام اگر روزی یه گالن نفت بفروشن ، ایران نباید هیچ مشکلی در صادرات نفتش داشته باشه:D. پس مشکل چیه که دست اینا اینجوری بسته شده ؟ تازه اونا انقدر ارتباطهای جورواجور دارن که نصف کارهاشون زیرسبیلی رد میشه. الان نمیدونی آقا چه وضعیه ! بدجوری دست گذاشتن روی انتقالات بانکی در همه دنیا. هر روز هم داره حلقه محاصره تنگ تر میشه.قبلا زیر 100 هزار یورو رو اصلا کسی کار نداشت. الان انتقال چند هزار یورویی رو بانک مرکزی اروپا بررسی میکنه
من به شما قول میدم که روزی که مشتریهای استارتر به 200 تا برسه ، ماه بعدش دردسر ها شروع میشه. وگرنه آقا من مرض ندارم که بخوام شما یا ایشون رو از نون خوردن بندازم. من نه یه دلار اینجا میفروشم ، نه یه دلار میخرم ، نه رقیبشم ، نه از قبل میشناختمش، باهاش دشمنی هم ندارم

BryanAdams

Registered User
لایک‌ها
26
ببینید آقا ، اولا که همیشه راه چاره وجود نداره. چون راه چاره وجود نداره ، آدم نباید دست به عملیات شهادت طلبانه بزنه که:p. الان این سایت لیبرتی ریزرو که خوابید و کلی پول ایرانیها از بین رفت خوب شد ؟ اونا 11 سال کار میکردن ! یکهفته قبل از تعطیلی سایت اگر من میگفتم این سایت کارش غیر قانونیه و اعتباری بهش نیست ، همین آقایون مدافع ، فتوای قتلم رو میدادن:D. هر چیزی یه حساب و کتابی داره عزیز. کار غیر قانونی ، غیر قانونیه. هر لحظه باید بترسی که پولت بره رو هوا. ضمنا کار ایشون در ایران هم غیر قانونیه. انجام تبادلات ارزی از هر نوعش ، نیاز به مجوز شرکت تضامنی- صرافی- داره

محدود و موردی کار کردن با ارائه یک سرویس به صورت عمومی فرق داره. الان با این نرخ مهاجرت و رفتن دانشجو ، هر کسی یه آشنای نزدیک یا دور در خارج داره که میتونه از اون استفاده کنه. این کاری که ایشون برای دوستاش و مشتریاش در اینجا انجام داده و میده ، من هم برای دوستام و همکارام انجام دادم و میدم. ما مبلغ 4 میلیون یورویی فروش یه شرکت پتروشیمی نیمه دولتی رو از هند براش به اسپانیا انتقال دادیم و براش از شرکت رپسول تجهیزات خریدیم. دیگه از این خطرناکتر که نمیشه ، کار از هر 6 جهت غیر قانونی بود :D. اما 1 مورد بود. موردی ، دونه ای ، خاص ! نه عمومی . پول شرکت دولتی پولدار بود با مسئولیت خودش ، نه پول یه سری جوونی که با هزار امید میخوان کار بکنن

من از شما میپرسم ، صرافیهای معتبر تهران آیا امکاناتشون بیشتر از ایشون هست یا نه ؟ سرمایشون بیشتر هست یا نه ؟ اینا واقعا روزانه میلیون دلاری جابجا میکنن. چرا فقط حواله میزنن ؟ چرا شرایط دریافت حوالشون انقدر سخته ؟ از کمیسیونش بدشون میاد یا مشکلی این وسط وجود داره ؟:rolleyes:

خود دولت چند تا شرکت خصوصی معتبر در خارج از کشور با سابقه کار چندین ساله و کپیتال بالا و سابقه پاک داره ؟ حداقل بالای 100 هزار تا ! اینا هر کدام اگر روزی یه گالن نفت بفروشن ، ایران نباید هیچ مشکلی در صادرات نفتش داشته باشه:D. پس مشکل چیه که دست اینا اینجوری بسته شده ؟ تازه اونا انقدر ارتباطهای جورواجور دارن که نصف کارهاشون زیرسبیلی رد میشه. الان نمیدونی آقا چه وضعیه ! بدجوری دست گذاشتن روی انتقالات بانکی در همه دنیا. هر روز هم داره حلقه محاصره تنگ تر میشه.قبلا زیر 100 هزار یورو رو اصلا کسی کار نداشت. الان انتقال چند هزار یورویی رو بانک مرکزی اروپا بررسی میکنه
من به شما قول میدم که روزی که مشتریهای استارتر به 200 تا برسه ، ماه بعدش دردسر ها شروع میشه. وگرنه آقا من مرض ندارم که بخوام شما یا ایشون رو از نون خوردن بندازم. من نه یه دلار اینجا میفروشم ، نه یه دلار میخرم ، نه رقیبشم ، نه از قبل میشناختمش، باهاش دشمنی هم ندارم

شما كه دارين از سرمايه هاي جوانان ايراني دفاع مي كنيد و شركت توي اسپانيا دارين يه كاري واسه اين سرمايه ها بكنيد
من يه برنامه نويسم كه درآمدم بيشتر از سايت هاي خارجي هست مشكلي كه الان دارم اينه كه توي ايران زندگي ميكنم و حق ندارم مثلا paypal داشته باشم و اون سايت هايي كه باهاشون كار مي كنيم كافيه بفهمن ايراني هستيم تا فورا دارو ندارمون رو بكشن بالا ، توي خارج هم نه آشنا دارم نه پارتي كه اينكارو واسم انجام بده ، از طرفي دوس دارم سايت خودم رو داشته باشم و ماژولام رو توش بفروشم حالا هم يكي پيدا شده و حاضر شده اين كارو انجام بده به قول بعضي از دوستان اين كار ، ريسك ، خطر ، كلاهبردراي يا هر اسم ديگه اي كه ميزارين حرف شما هم صحيح شايد ايشون صبح كه از خواب پا ميشيم كلاهبردار از آب دربيان ولي چيكار ميشه كرد؟ ، شما يه راه حل پيشنهاد بدين ، بگين اينكارو بكنيم ، بگين اينجوري دور بزنيم ،‌ بر فرض مثال كه بتونم از ايشون درگاه بگيرم ، آيا قرار هست كه كل درآمدم رو پيشش نگه دارم تا مثلا بشه 10 هزار دلار و بعد ايشون يه دفعه عشقشون بكشه و بهم ندن ، اولا كه هرگز اين اتفاق نميوفته و ايشون اعتبار خودشون رو دارن ، ثانيا چرا درامد هام رو زود به زود تسويه نكنم مثلا 200 دلار 200 دلار اينجور مشكلي هم پيش بياد چيزي از كف آدم نميره از طرفي توي بعضي از معاملات نميشه چك و سفته رد و بدل كرد و فقط بحث اعتبار هست . شما چه راه حلي واسه درآمد هاي من و امثال من دارين ؟؟ بفرماييد تا استفاده كنيم

HRDN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کاربرانی بودند توی همین انجمن که با سابقه تر از شما و ایشون بودند و کلاهبرداری های کلانی به صورت عمدا یا سهوا انجام دادند.جوهرشون هم خشک شده بود.لطفا این بحث مضحک سابقه و تاریخ عضویت تون رو مدام به رخ بقیه نکشید چون تنها نشون میده که چقدر ذهن بسته ای دارید!جوون تر از من و شما که کلی علم و تجربه اش رو داره ولی جدید عضو اینجا شده نفهمه و کم شعور هست که شما ادعاتون میشه و هی به سابقه و سابقه مینازید؟!
برادر من کاربر خیلی قدیمی تر از ایشون و شما همین الان ۱۵۰ میلیون تومن پول ملت رو خورده و در رفته.وقتی همچین مشکلاتی پیش بیاد شما میای جواب بدی یا نه؟!!
پس فردا اگه مشکلی پیش بیاد پول مردم به باد بره شما میخای بیای جبران خسارت کنی؟ایشون می تونن جبران خسارت کنند؟ایشون آیا صلاحیت و مجوز دریافت و جمع آوری درآمدهای مردم و انجام امور مالی در سطح کلان رو چه در داخل کشور و یا خارج از اون دارند؟!
اعتبار ایشون به تایید ۴ نفر از دوستان و اطرافیانشون هست نه اعتبار رسمی!ا
به صرف اینکه ۴ نفر بیان بگن به به آقای ایکس دمش گرم و کارش درسته و قابل اطمینان آیا ایشون معتبر و توانا می شند؟!
آیا ایشون حق دارند از مشتری در قبال اینکه قرار هست پولش و سرمایه اش رو بسپاره به دست ایشون تصمین مالی بگیرند؟!
هم پول رو بگیرند هم ضمانت رو؟بعد چی دست مشتری رو میگیره؟اومدیم ایشون سایتش مثل الان فیلتر شد و مثل خیلی ها جمع کردن و رفتند کی جوابگو هست؟!!!

خدا رو شکر دور نیست همین لیبرتی با اون عظمتش رو مگه در عرض ۱۲ ساعت نابودش نکردند؟!سرمایه چندین نفر ایرانی به فنا رفت؟؟؟
آیا ایشون با ستاره سهیل شون از لیبرتی و امثال اون قوی تر هستند که میخان پولشویی و نقض تحریم ها رو به همین راحتی دور بزنند؟!!
دوست عزیز منظور من از مطرح کردن تاریخ عضویت شما این نیست که دانش یا تجربه شما از ایشون کمتره یا ... منظور من اینه که شما تازه یکسال از عضویتتون در اینجا میگذره ولی ایشون از سال 2005 اینجا عضو هستن و کاربران قدیمی این انجمن بهتر از شما ایشون رو میشناسن. به همین خاطر من میگم شمایی که نه از ایشون شناختی داری و نه تابحال باهاشون کار کردی حق نداری بی خود و بی جهت ایشون رو زیر سوال ببری و تهمت کلاهبرداری بهشون بزنی. من خودم اولین آشنایی ام با ایشون در همین پی تی بود و سر تاپیک افزایش پیج رنک سایت. خیلی خوب یادمه که اون زمان رنک یکی از سایت های من رو در عرض کمتر از 2 ماه از 0 به 4 ارتقا دادن. فکر میکنم اگر بگردید میتونید تاپیکشون رو پیدا کنید.

بعد از اون هم در تاپیک خرید و فروش دلار پی پال تنها کسی بودن که همون سال ها موجودی بعضا 30 و 40 هزار دلاری برای فروش داشتن. خب وقتی اکثر افراد قدیمی میان و ایشون رو تایید میکنن اون موقع شمایی که هنوز یکسال از ثبت نامتون در این انجمن نمیگذره میای و این حرف ها رو میزنی این معنیش چی میتونه باشه؟

در رابطه با ضمانت هم مثل این میمونه که شما مثلا از همین پرشین تولز میخوای هاست بگیری بعد بهش بگی چه ضمانتی میکنی که فردا جمع نکنی بری در جواب بهت میگه ضمانت من اعتبار منه. شما انتظار داری کسی که سرویسی داره ارائه میکنه و از اعتبار بالایی برخورداره باید بیاد به شما سرویس گیرنده یه پولی هم بده؟! این شما هستی که حق انتخاب داری و نهایتش اینه که ازشون سرویس نگیری. الان همین پرشین تولز طی این چند سال نه آدرس دفترشون رو زده و نه ... تازه بعد از چند سال فعالیت یک شماره تلفن ثابت جهت پاسخگویی گذاشته. پس خوبه بگیم چون آدرس نداره پس اعتبار نداره یا کلاهبرداره ؟ سعی کنید یکم با دید بازتر فکر کنید
شما که ظاهرا کل تراکنش های پی پال رو زدید به نام ایشون!!!خود پی پال هم توی یک ماه ۲.۵ میلیون دلار تراکنش نداشته استاد.شما هنوز نمی تونید درک کنید که ۲.۵ میلیون دلار چه رقمی هست چطور میاین ایشون رو تایید می کنید؟!!!! مرد حسابی ۲.۵ میلیون توی یک ماه یعنی روزی بالای ۸۳۰۰۰ دلار!!!! آخه تو که یه حساب کتاب سرانگشتی هم بلد نیستی چطور میای نظر عالمانه میدی؟!!
اینم نشونه دیگری که شما هیجانی پست میدی و قضاوت میکنی. تا جایی که من پست ها رو خوندم آقای شهیدی گفتن از سال 2010 تاکنون حسابشون 2.5 میلیون دلار تراکنش داشته یعنی بطور میانگین بخوایم حساب کنیم میشه ماهی 60 هزار دلار. کجا گفتن 2.5 میلیون دلار در ماه ؟ شما از اولی که توی تاپیک پست دادی همه رو متهم میکنی و الانم به این دوستمون میگی حساب سرانگشتی بلد نیستن بعد خودتون چنین اشتباه فاحشی رو میکنید و اونوقت ادعاتون هم میشه!!!

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
شما كه دارين از سرمايه هاي جوانان ايراني دفاع مي كنيد و شركت توي اسپانيا دارين يه كاري واسه اين سرمايه ها بكنيد
من يه برنامه نويسم كه درآمدم بيشتر از سايت هاي خارجي هست مشكلي كه الان دارم اينه كه توي ايران زندگي ميكنم و حق ندارم مثلا paypal داشته باشم و اون سايت هايي كه باهاشون كار مي كنيم كافيه بفهمن ايراني هستيم تا فورا دارو ندارمون رو بكشن بالا ، توي خارج هم نه آشنا دارم نه پارتي كه اينكارو واسم انجام بده ، از طرفي دوس دارم سايت خودم رو داشته باشم و ماژولام رو توش بفروشم حالا هم يكي پيدا شده و حاضر شده اين كارو انجام بده به قول بعضي از دوستان اين كار ، ريسك ، خطر ، كلاهبردراي يا هر اسم ديگه اي كه ميزارين حرف شما هم صحيح شايد ايشون صبح كه از خواب پا ميشيم كلاهبردار از آب دربيان ولي چيكار ميشه كرد؟ ، شما يه راه حل پيشنهاد بدين ، بگين اينكارو بكنيم ، بگين اينجوري دور بزنيم ،‌ بر فرض مثال كه بتونم از ايشون درگاه بگيرم ، آيا قرار هست كه كل درآمدم رو پيشش نگه دارم تا مثلا بشه 10 هزار دلار و بعد ايشون يه دفعه عشقشون بكشه و بهم ندن ، اولا كه هرگز اين اتفاق نميوفته و ايشون اعتبار خودشون رو دارن ، ثانيا چرا درامد هام رو زود به زود تسويه نكنم مثلا 200 دلار 200 دلار اينجور مشكلي هم پيش بياد چيزي از كف آدم نميره از طرفي توي بعضي از معاملات نميشه چك و سفته رد و بدل كرد و فقط بحث اعتبار هست . شما چه راه حلي واسه درآمد هاي من و امثال من دارين ؟؟ بفرماييد تا استفاده كنيم
آقا من توی پستهام در اینجا همیشه سعی میکنم صادقانه بنویسم ، تعارفات و رودربایستی های معمول بیرون از اینترنت هم در اینجا وجود نداره. کاندیدای انتخابات هم نیستم که بخوام عوامفریبی کنم. راحت حرفم رو میزنم
همه در وهله اول به فکر نفع خودشون و اطرافیانشون هستن. هرکی غیر از این بگه دروغ میگه :).تلاش من برای حفظ سرمایه های جوانان ایرانی تا جاییه که سرمایه خودم به خطر نیفته. اما وقتی پای پول وسط میاد ، راستگویی و شفاف بودن مهمترین ملاکه. ما از اوایل سال 90 یه وضعیتی پیش اومد که مجبوریم یه سری اجناسمون رو قاچاقی وارد کشور کنیم، خب ما با چند تا کارگو و قاچاقچی معتبر :D صحبت کردیم و همشون کمابیش تضمین میدادن. این وسط با یه بنده خدایی هم صحبت کردیم که معتاد که بود هیچی ، آه هم در بساط نداشت. این گفت هیچ تضمینی وجود نداره ، مامور بیفته دنبال من ، تمام جنساتون رو آتیش میزنم خودم فرار میکنم:lol:. نشون به اون نشون که ما هنوز داریم بدون مشکل با این آقا کار میکنیم ، اون معتبرا تا حالا چند بار کل اجناس مردم رو نابود کردن ، خسارتی هم ندادن . با این آقا حتی اگر به مشکل هم بخوریم ، انتخاب خودمون بوده و با چشم باز و با اطلاع از جزئیات این ضرر رو دادیم. فدای سرم !:blush:

در مورد استفاده از حساب و غیره هم ، مشابه همین مسئله است. قبلا گفتم من خودم هم برای دوستانم این کار رو انجام میدم،کار عجیب و شق القمری نیست.حتی در همین پی تی به چند نفر پیشنهاد دادم، چون یا باهاشون دوست شدم ، یا به نوع کارشون علاقمند شدم.در همه موارد هم نگفتم که من خیلی کارم درسته و هیچ مشکلی پیش نمیاد ، گفتم اگر از این طرف مشکلی پیش آمد ، خسارتش به عهده من ، از جیبم میدم. سایز جیبم رو هم میدونم:D. دار و ندارم رو قمار نمیکنم ، معامله بالای 3 درصد سرمایه آزادم نمیکنم.
من نگفتم استارتر کلاهبرداره . گفتم ؟ :rolleyes:. گفتم آقا شرایط اینجوریه. کاری که میخوای بکنی ، در ایران و خارج از ایران ،غیرقانونیه . مثل همون قاچاق ! بیا روشن و شفاف با جزئیات توضیح بده که به چه شکلی میخوای اینکار رو انجام بدی ، مشتریها هم با جمع بندی مزایا و ریسکها یا مشتریت میشن یا نمیشن ! جوابهای ایشون هر چیزی بود غیر از توضیح کارش !:rolleyes:. متاسفانه بخاطر ایزوله شدن ایران از مبادلات بین المللی و **** مالیاتی متفاوت ایران، خیلی از بچه های اینجا اطلاعات کافی ندارن و به صرف اینکه یه شرکت در امارات ثبت شده و یه حساب وجود داره و چند نفر تایید کردن ، فکر میکنن با یه بانک بین المللی طرفن که مو لای درز حسابهاش نمیره. اینجوری نیست.. لیبرتی ریزرو رو به عنوان نمونه خارجی دیدید ! نمونه داخلی هم همین 2 تا آقایی که تاپیک شکایتشون توی بازارچه موجوده. - اون آقایی که کارت از مالزی صادر میکرد و اون آقایی که حواله میزد- این 2 تا هیچکدام کلاهبردار نبودن.فقط کار رو ساده گرفته بودن و ضربه خوردن. اون آقایی که به قول خودش هر روز تو تاپیک پیپال مینوشت 100 هزار دلار موجود است و دیگه رقم کوچکش 15 هزار تا بود ، پای ضرر که رسید همشون روی هم 10 هزار دلار نداشتن که پول شاکی رو بدن و کارشون به کلانتری و آبروریزی نرسه ، آخرش پدربزرگ طرف پول شاکی رو داده بود:D
اون یکی متشاکی هم چند صد تا کارت صادر کرده بود که موجودی بیشترشون زیر 100 دلار بود. اما برای همون شاکیها 3 ماه معطل شدن تا از بانک پول رو بگیره و به صورت چکی که معلوم نیست کجا باید نقد بشه ،بهشون بده

خلاصه از اول مشخص کنید که شرایط چیه ، در صورت بروز اختلاف بین طرفین مرجع رسیدگی کیه ، در صورت بروز اتفاقات غیر مترقبه ، خسارات به عهده کیه ، نحوه تسویه حساب چجوریه و ....بعد از اینکه همه چیز شفاف بیان شد ...
شما برنامه نویسی و با حساب و کتاب خودت فوقش 200 دلار هزینه وقت تلف شده رو ضرر میکنی ، خب با ایشون کار میکنی. یه نفر فروشنده جنس فیزیکی 2 هزار دلاریه که 1800 دلار خریده ، حساب و کتاب میکنه و میبینه که تحمل ریسکش رو نداره و منصرف میشه
همینجوری چشم بسته بیاین با من کار کنید ، خودم همه چیو میدونم و خودم شرایط تعیین میکنم و تضمین میگیرم و من خیلی حالیمه و پولم از پارو بالا میره :p، این شیوه کار بارفروشهای بازار تره باره، نه شرکتهای مالی و اعتباری

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
بعد از اون هم در تاپیک خرید و فروش دلار پی پال تنها کسی بودن که همون سال ها موجودی بعضا 30 و 40 هزار دلاری برای فروش داشتن.

اصلا نمیخوام اعتبار ایشون رو زیر سوال ببرم ، اما به شما توصیه میکنم این پست رو بخونید

http://forum.persiantools.com/t385613-page5.html#post7206853

ایشون هم زیاد از این پستهای 120 هزار دلار موجود است میزدن ، اما بخاطر 10 هزار دلار آبرو و حیثیتشون رفت

BryanAdams

Registered User
لایک‌ها
26
اصلا نمیخوام اعتبار ایشون رو زیر سوال ببرم ، اما به شما توصیه میکنم این پست رو بخونید

http://forum.persiantools.com/t385613-page5.html#post7206853

ایشون هم زیاد از این پستهای 120 هزار دلار موجود است میزدن ، اما بخاطر 10 هزار دلار آبرو و حیثیتشون رفت

والا من توي پست هاي بالايي هم گفتم ايشون پرداخت هاي بالاي 50 هزار واسه خودم و هم دوستانم انجام دادن و مطمئنم كه موجوديشون درسته ولي بعضي از دوستان مسخره ميكنن و ميگن اگر اينجوريه همه تراكنش هاي paypal ماله خودشه ، عزيز من اگر paypal همه همش توي 2 سال دو ميليون دلار تراكنش داشته كه الان 100 بار تخته كرده بود رفته بود ،

BryanAdams

Registered User
لایک‌ها
26
آقا من توی پستهام در اینجا همیشه سعی میکنم صادقانه بنویسم ، تعارفات و رودربایستی های معمول بیرون از اینترنت هم در اینجا وجود نداره. کاندیدای انتخابات هم نیستم که بخوام عوامفریبی کنم. راحت حرفم رو میزنم
همه در وهله اول به فکر نفع خودشون و اطرافیانشون هستن. هرکی غیر از این بگه دروغ میگه :).تلاش من برای حفظ سرمایه های جوانان ایرانی تا جاییه که سرمایه خودم به خطر نیفته. اما وقتی پای پول وسط میاد ، راستگویی و شفاف بودن مهمترین ملاکه. ما از اوایل سال 90 یه وضعیتی پیش اومد که مجبوریم یه سری اجناسمون رو قاچاقی وارد کشور کنیم، خب ما با چند تا کارگو و قاچاقچی معتبر :D صحبت کردیم و همشون کمابیش تضمین میدادن. این وسط با یه بنده خدایی هم صحبت کردیم که معتاد که بود هیچی ، آه هم در بساط نداشت. این گفت هیچ تضمینی وجود نداره ، مامور بیفته دنبال من ، تمام جنساتون رو آتیش میزنم خودم فرار میکنم:lol:. نشون به اون نشون که ما هنوز داریم بدون مشکل با این آقا کار میکنیم ، اون معتبرا تا حالا چند بار کل اجناس مردم رو نابود کردن ، خسارتی هم ندادن . با این آقا حتی اگر به مشکل هم بخوریم ، انتخاب خودمون بوده و با چشم باز و با اطلاع از جزئیات این ضرر رو دادیم. فدای سرم !:blush:

در مورد استفاده از حساب و غیره هم ، مشابه همین مسئله است. قبلا گفتم من خودم هم برای دوستانم این کار رو انجام میدم،کار عجیب و شق القمری نیست.حتی در همین پی تی به چند نفر پیشنهاد دادم، چون یا باهاشون دوست شدم ، یا به نوع کارشون علاقمند شدم.در همه موارد هم نگفتم که من خیلی کارم درسته و هیچ مشکلی پیش نمیاد ، گفتم اگر از این طرف مشکلی پیش آمد ، خسارتش به عهده من ، از جیبم میدم. سایز جیبم رو هم میدونم:D. دار و ندارم رو قمار نمیکنم ، معامله بالای 3 درصد سرمایه آزادم نمیکنم.
من نگفتم استارتر کلاهبرداره . گفتم ؟ :rolleyes:. گفتم آقا شرایط اینجوریه. کاری که میخوای بکنی ، در ایران و خارج از ایران ،غیرقانونیه . مثل همون قاچاق ! بیا روشن و شفاف با جزئیات توضیح بده که به چه شکلی میخوای اینکار رو انجام بدی ، مشتریها هم با جمع بندی مزایا و ریسکها یا مشتریت میشن یا نمیشن ! جوابهای ایشون هر چیزی بود غیر از توضیح کارش !:rolleyes:. متاسفانه بخاطر ایزوله شدن ایران از مبادلات بین المللی و **** مالیاتی متفاوت ایران، خیلی از بچه های اینجا اطلاعات کافی ندارن و به صرف اینکه یه شرکت در امارات ثبت شده و یه حساب وجود داره و چند نفر تایید کردن ، فکر میکنن با یه بانک بین المللی طرفن که مو لای درز حسابهاش نمیره. اینجوری نیست.. لیبرتی ریزرو رو به عنوان نمونه خارجی دیدید ! نمونه داخلی هم همین 2 تا آقایی که تاپیک شکایتشون توی بازارچه موجوده. - اون آقایی که کارت از مالزی صادر میکرد و اون آقایی که حواله میزد- این 2 تا هیچکدام کلاهبردار نبودن.فقط کار رو ساده گرفته بودن و ضربه خوردن. اون آقایی که به قول خودش هر روز تو تاپیک پیپال مینوشت 100 هزار دلار موجود است و دیگه رقم کوچکش 15 هزار تا بود ، پای ضرر که رسید همشون روی هم 10 هزار دلار نداشتن که پول شاکی رو بدن و کارشون به کلانتری و آبروریزی نرسه ، آخرش پدربزرگ طرف پول شاکی رو داده بود:D
اون یکی متشاکی هم چند صد تا کارت صادر کرده بود که موجودی بیشترشون زیر 100 دلار بود. اما برای همون شاکیها 3 ماه معطل شدن تا از بانک پول رو بگیره و به صورت چکی که معلوم نیست کجا باید نقد بشه ،بهشون بده

خلاصه از اول مشخص کنید که شرایط چیه ، در صورت بروز اختلاف بین طرفین مرجع رسیدگی کیه ، در صورت بروز اتفاقات غیر مترقبه ، خسارات به عهده کیه ، نحوه تسویه حساب چجوریه و ....بعد از اینکه همه چیز شفاف بیان شد ...
شما برنامه نویسی و با حساب و کتاب خودت فوقش 200 دلار هزینه وقت تلف شده رو ضرر میکنی ، خب با ایشون کار میکنی. یه نفر فروشنده جنس فیزیکی 2 هزار دلاریه که 1800 دلار خریده ، حساب و کتاب میکنه و میبینه که تحمل ریسکش رو نداره و منصرف میشه
همینجوری چشم بسته بیاین با من کار کنید ، خودم همه چیو میدونم و خودم شرایط تعیین میکنم و تضمین میگیرم و من خیلی حالیمه و پولم از پارو بالا میره :p، این شیوه کار بارفروشهای بازار تره باره، نه شرکتهای مالی و اعتباری

خدا پدرت رو بيامرزه ، شما خودت ميگي يكي داره واست قاچاق ميكنه كارتم انجام ميده ولي هيچ تضميني هم نميده كه اگر گرفتنش جنسات رفته كه رفته ، آقاي شهيدي هم داره همينو ميگه ميگه آقا من ضمانتي نميكنم كه paypal حسابو نبنده ممكن هست مشكلي پيش بياد و ببنده ولي خوب تا الان هم كاراي مارو انجام داده و كشلي نبوده ولي تضمين هم نميدن كه اگر بست من متقبل ميشم هزينه هاتون رو كاري كه شما دقيقا دارين انجام ميدين يعني اون چتربازتون تضمين نميكنه كه خسارت بده ولي تا الانش هم به قول خودتون مشكلي نبوده ، حالا اينجا دارن بحث اينو ميكنن كه واسه چي تضمين نميكني ،‌ واسه چي دفتر نداري ، واسه چي خط اعتباري داري ،‌و............

doei

Registered User
لایک‌ها
14
حاجي عجب دعوايي شده اينجا يه كتك كاري كنيد حال كنيم :d

با اجازه علما من هم نطقي كنم ، والا به نظر من استارتر بهتر بود يه خوره روشن تر مفهوم رو ميرسوندن و بيشتر جزئيات رو توضيح ميدادن البته ايشون پستشون بيشتر به نظرسنجي شبيه هست تا اينكه سرويس رو توضيح بدن، به نظر من به جاي توهين به همديگه سعي كنيد مسئله رو شفاف تر كنيد ، درسته كه توي يه محيط مجازي اعتبار كردن خيلي سخت هست ولي اگر بخوايم توي اين محيط كار كنيم بايد ريسك بعضي از چيزارو بپذيريم ، خودتون شاهد هستيد كه بعضا فروشگاه هاي خارجي و يا توي كشورهاي مدرن چقدر كلاهبرداري اينترنتي ميشه و كسي هم نتونسته جلوشون رو بگيره ولي شما به طرف ديگه قضايا هم نگاه كنيد و يه خورده نيمه پر رو هم نگاه كنيد كه چه درآمد هاي هنگفتي از طريق اينترنت و از راه درست به جيب زدن ، حقيقتا واسم جالب بود كه كسي ميخواد اين كارو انجام بده ولي از طرفي هم خوب باللاخره آدم بايد يه جوري اعتبار كنه كه داره كجا سرمايه گذاري ميكنه و كجا داره پولشو ميزاره ،‌ حالا بعضي از دوستان ايشون رو ميشناسن و تاييد ميكنن و باهاشون كار ميكنن ولي من نوعي كه اولين باره با سيستم كاري ايشون آشنا شدم بهتره برام شفاف سازي تر باشه موضوع و همينطور اعتماد سازي بيشتري بشه تا منم عضوي از اين سيستم بشم، اما ما ايراني ها عادت داريم به جاي كمك به همديگه سنگ بندازيم جلوي پاي هم ، عادلانه هم نيست كه در مورد كسي بدون شناخت قضاوت كنيم ،‌ الان الكساي اين سايتشون رو يررسي ميكردم حدو2480د هست كه خوب رتبه بدي نيست توي سايت هاي ايراني و مشخص هست كه اشخاص زيادي به اين سايت سر ميزنن و به نظر من براي بهتر شناختنشون بهتره يه تاپيك بزنن و مثلا بگن كي از فلاني خريد كرده يا پرداختاشون رو انجام داده ؟ خوب خيلي ها ميتونن نظر بدن و تا حدودي با سيستم كاري ايشون آشنا بشن ،
به جاي شور زدن زيادي به نظر من يكي از دوستان مثلا همون دوستمون كه گفتن انگليسي واردن و شركت خارجي دارن يه ايميل بزنن به paypal و بگن آيا ميشه يه حساب رو به چندين سايت وصل كرد ؟؟؟ كه فكر نكنم مشكلي پيش بياد مگر اينكه يكي از زير مجموعه ها كاري خلاف قوانين paypal ‌انجام بده ، كه اونم ميشه فهميد كدوم سايت بوده ، و در واقه شايد وجه تضميني كه ايشون ميگيرن واسه همين كار باشه كه كسي خلافي نكنه ، و خوب اگر كسي خلافي ازش سرنزنه و يا كسي گزارش نده ديگه كي قراره بفهمه كه يه عده ايراني دارن ميمالن درpaypal :D و منم اگر باشم سعي ميكنم زود به زود پولم رو تسويه كنم تا مشكلي پيش نياد ولي به قول يكي از دوستان كه گفته بود قاچاق ميكنن :D و طرف هيچ تضميني نميده كه جنس رو سالم برسونه استارتر هم واضح و روشن گفتن كه هيچ تضميني نميدن ،‌و توي اين مورد به نظر من حق با ايشون هست مثلا اين ميمونه كه من به آقاي X بگم 1 تن موارد مخدر برام بيار اگه گرفتنت پاي خودت و تو بايد ضرر بدي ولي اگر نگرفتنت گير من مياد و من حالش رو ميبرم ، حرف آخر داريم كاري رو قبول مي كنيم كه ميدونيم ريسك زيادي داره ولي از طرفي راهي هم نيست و من اگر به شخصه درآمد دلاري داشته باشم و ندونم چجوري بكنمش تومان ميرم سرغ يكي مثل ايشون فقط بدونم 4 نفر ميشناسنش واسم كافيه و ريسكش رو هم ميپذيرم

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
خدا پدرت رو بيامرزه ، شما خودت ميگي يكي داره واست قاچاق ميكنه كارتم انجام ميده ولي هيچ تضميني هم نميده كه اگر گرفتنش جنسات رفته كه رفته ، آقاي شهيدي هم داره همينو ميگه ميگه آقا من ضمانتي نميكنم كه paypal حسابو نبنده ممكن هست مشكلي پيش بياد و ببنده ولي خوب تا الان هم كاراي مارو انجام داده و كشلي نبوده ولي تضمين هم نميدن كه اگر بست من متقبل ميشم هزينه هاتون رو كاري كه شما دقيقا دارين انجام ميدين يعني اون چتربازتون تضمين نميكنه كه خسارت بده ولي تا الانش هم به قول خودتون مشكلي نبوده ، حالا اينجا دارن بحث اينو ميكنن كه واسه چي تضمين نميكني ،‌ واسه چي دفتر نداري ، واسه چي خط اعتباري داري ،‌و............

خدا خیرت بده میای قاچاقچی و این آقا رو مقایسه میکنی با یه جوون برنامه نویس یا گرافیست که میخواد به هزار امید کار کنه؟باز این آقای افتک مایه ای داره میدونه چجوری میتونه پیگیر اون قاچاقچی بشه ولی اون گرافیست و برنامه نویس چی؟حالا پست کالای فیزیکی به کنار..بعدم این جناب افتک مجبور بودن اعتماد کنن ولی جوونای کشور رو که مجبور نکردن!
در ضمن جناب شهیدی جایی ندیدم اینجوری که شما از قولشون حرف زدید گفته باشند همش بحث اعتبار میکردند تا اینجا و اینکه این کار قانونی هست..!
دروغ میگم بگید دروغ میگی.

HRDN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
در جواب آقای افتک باید بگم هیچ کس هم نگفت ایشون ٪۱۰۰ تضمین میشه. این روزها آدم به برادر خودش هم نمیتونه اعتماد کنه چه برسه به شخص غریب. بحث من چیز دیگه هست. من میگم ایشون الان ۶-۷ ساله داره در این حیطه فعالیت میکنه و طی این همه سال حتی یک نفر هم پیدا نشده که از ایشون شاکی بشه و بگه پولم رو بالا کشیده. پیشنهاد میکنم شما هم تاپبک هایی که در انجمن وب هاستینگ تالک زده شده رو بخونید و ببینید حتی یک نفر هم نتونسته حتی یک مورد مشکل با ایشون عنوان کنه

شفاف سازی پیرامون Payment24
همکاری برای شکایت از بزرگترین گرون فروش بازار دلار

حتی اونجا هم من ازشون دفاع کردم. همیشه تو ایران فضا طوری بوده که کسی نمیخواد موفقیت دیگران رو ببینه و بجای اینکه از ایشون بابت این بستر امنی که توی این چند سال برای کاربران ایرانی فراهم کرده ممنون باشیم برعکس میایم به عناوین مختلف ایشون رو زیر سوال میبریم و بهش تهمت ناروا میزنیم. یکی خود شما بودی که بهشون تهمت دروغگویی زدی بدون اینکه اطلاع کافی داشته باشی

همین چند روز پیش بود که ایمیلشون رو بابت کاهش نرخ دلار خوندم که این ظرفیت رو پیدا کردن که تا ۲۰۰ هزار دلار در ماه دلار پی پال به نرخ مناسب در اختیار مشتریانشون قرار بدن و این یک هفته هم خود من چند بار ازشون خرید داشتم و پایین ترین نرخ رو در بین همه داشتن. ببینیم دیگه بعضی ها چه بهانه ای برای گیر دادن به ایشون پیدا میکنن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا