برگزیده های پرشین تولز

پلاگین فارسی‌ساز مووبل‌تایپ ۳.۲ منتشر شد

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز جان یه مشکل یا یه بگ...نمیدونم...گفتم بهت بگم...ببین این تگ رو یه بار در ام تی 3 اصلی و یه بار در ام تی 3 فارسی شده توسط خودت امتحان کن...نتیجه ها رو ببین<$MTDate format="%B ,%e, %Y ,%p"$>!!!!! این مشکل شاید 2 هفته منو توی یه فایل پی اچ پی مشغول کرده بود...که تازه بعدش فهمیدم مشکل از اینه!!!!

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از ITX :
عزیز جان یه مشکل یا یه بگ...نمیدونم...گفتم بهت بگم...ببین این تگ رو یه بار در ام تی 3 اصلی و یه بار در ام تی 3 فارسی شده توسط خودت امتحان کن...نتیجه ها رو ببین<$MTDate format="%B ,%e, %Y ,%p"$>!!!!! این مشکل شاید 2 هفته منو توی یه فایل پی اچ پی مشغول کرده بود...که تازه بعدش فهمیدم مشکل از اینه!!!!
بی زحمت خودت بگو مشکل چیه ما رو اینقدر به زحمت ننداز!

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
یه چیز دیگه ، این ایمیل اطلاع رسانی که برای اطلاع نظرات جدید ارسال میشه در انکودینگ ایراد داره و پیغام های امتی فارسی ارسال نمیشن و فقط کاراکترهای کد کاراکترها نمایش داده میشن

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
<$MTDate format="%B ,%e, %Y ,%p"$> این کد باید تارخ کامل رو نشون بده..در صورتی که وقتی ام تی فارسی نصب شده باشد...ماه و موقعیت زمانی از نظر Am و Pm رو نشون نمیده!!!!!!!

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از ITX :
<$MTDate format="%B ,%e, %Y ,%p"$> این کد باید تارخ کامل رو نشون بده..در صورتی که وقتی ام تی فارسی نصب شده باشد...ماه و موقعیت زمانی از نظر Am و Pm رو نشون نمیده!!!!!!!
ممنون. تیکتش کردم. تو نسخه بعد حتما درست میشه

shelik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azizaa :
صفحه وجود داره! فکر کنم شما یادتون رفته مجوز ۷۵۵ به آن بدهید برای همین نمیتواند اجرا شود فایل update-checker.cgi را می‌گویم!
میشه بگی چطوری مجوز 755 بهش بدم؟(یه نمه ناواردم اما درست میشه نهههههههه!):D :D :D

roolee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:)

عزیز جان وقتی mt را با فارسی ساز ادغام کردم و آن را نصب کردم , تمام مراحل نصب به طور کامل انجام شد و لاگین هم شدم و اصلا" مشکلی نداشت فقط وقتی وارد سایت شدم اصلا" استایل اجرا نشده بود و فقط کلماتی با وضعیت به هم ریخته وجود داشت , وقتی به قسمت استایل در کنترل پنل mt رفتم , در فیلد آن به جای کد استایل عبارات زیر را دیدم :

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
<HTML><HEAD>
<TITLE>500 Internal Server Error</TITLE>
</HEAD><BODY>
<H1>Internal Server Error</H1>
The server encountered an internal error or
misconfiguration and was unable to complete
your request.<P>
Please contact the server administrator,
[email protected] and inform them of the time the error occurred,
and anything you might have done that may have
caused the error.<P>
More information about this error may be available
in the server error log.<P>
<P>Additionally, a 404 Not Found
error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
</BODY></HTML>

دوباره در همان ام تی یک وبلاگ ساختم متاسفانه اون هم همان مشکل را داشت .
از اول ام تی را بدون پلاگین فارسی ساز نصب کردم و هیچ مشکلی در استایل وجود نداشت و قالب پیشفرض به طور کامل اجرا شد ولی به محض نصب پلاگین روی mt دوباره همان مشکل بوجود آمد .
البته من در حدی نیستم که بخواهم در این رابطه اظهار نظر کنم ولی به permissions فایلهای stylesheet-fa.tmpl و stylesheet-en.tmpl در فولدر default_templates در پلاگین فارسی ساز که 644 میباشد شک دارم و فکر میکنم باید 775 باشد.
در ضمن سرور سایت من لینوکس است آدرس index سایت هم http://weblog.roolee.net/index.html .

لطفا" من را راهنمایی کنید .:rolleyes:

از آقای عزیز آشفته به خاطر اینکه همیشه زحمت فارسی سازی مووبل تایپ به گردنشان است بسیار متشکر و ممنونم و همچنین از بقیه دوستانی که در این فروم مشکلات دیگران را بررسی و حل میکنند تشکر میکنم .

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از roolee :
سلام:)

عزیز جان وقتی mt را با فارسی ساز ادغام کردم و آن را نصب کردم , تمام مراحل نصب به طور کامل انجام شد و لاگین هم شدم و اصلا" مشکلی نداشت فقط وقتی وارد سایت شدم اصلا" استایل اجرا نشده بود و فقط کلماتی با وضعیت به هم ریخته وجود داشت , وقتی به قسمت استایل در کنترل پنل mt رفتم , در فیلد آن به جای کد استایل عبارات زیر را دیدم :

دوباره در همان ام تی یک وبلاگ ساختم متاسفانه اون هم همان مشکل را داشت .
از اول ام تی را بدون پلاگین فارسی ساز نصب کردم و هیچ مشکلی در استایل وجود نداشت و قالب پیشفرض به طور کامل اجرا شد ولی به محض نصب پلاگین روی mt دوباره همان مشکل بوجود آمد .
البته من در حدی نیستم که بخواهم در این رابطه اظهار نظر کنم ولی به permissions فایلهای stylesheet-fa.tmpl و stylesheet-en.tmpl در فولدر default_templates در پلاگین فارسی ساز که 644 میباشد شک دارم و فکر میکنم باید 775 باشد.
در ضمن سرور سایت من لینوکس است آدرس index سایت هم http://weblog.roolee.net/index.html .

لطفا" من را راهنمایی کنید .:rolleyes:

از آقای عزیز آشفته به خاطر اینکه همیشه زحمت فارسی سازی مووبل تایپ به گردنشان است بسیار متشکر و ممنونم و همچنین از بقیه دوستانی که در این فروم مشکلات دیگران را بررسی و حل میکنند تشکر میکنم .
yes!
thanks a lot for mentioning this! the permission of these two files must be 755! I'd forgotten it!​

faras

Registered User
لایک‌ها
2
از زحمات دوستان عزيز ممنونيم . خيلي جالب شده . اما اگر يك اديتور خوشگل فارسي با تاريخ جلالي هم داشت ميشد يه هلو :blush:

faras

Registered User
لایک‌ها
2
من این نسخه جدید مووبل تایپ یعنی نسخه 3.2 را نصب کرده ام و البته پلاگین فارسی دوستان را ولی چند تا مشکل دارم که مهمترین اون تاریخ وبلاگ هست! که اولا شمسی نمیشه و دوماٌ اینکه درست نشون نمیده. مثلا مطلبو برای امروز فرستادم میزنه چهارشنبه 19 ژانويه !
یکی این مشکل تاریخ شمسی رو میتونه حل کنه؟ راه حلی براش هست؟
اگر کسی یک ادیتور خوب هم برای این نسخه مووبل تایپ سراغ داره بگه.
وبلگم اینجاست : http://www.asgharzadeh.com
( لطفا دوستانی که میتونن کمک کنن جواب بفرستن و پاسخهای الکی نفرستین که وقت منو دیگرانو نگیرین )

hamedana

Registered User
لایک‌ها
0
عزیز جان چه خبر از وزژن جدید؟؟؟؟

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از faras :
من این نسخه جدید مووبل تایپ یعنی نسخه 3.2 را نصب کرده ام و البته پلاگین فارسی دوستان را ولی چند تا مشکل دارم که مهمترین اون تاریخ وبلاگ هست! که اولا شمسی نمیشه و دوماٌ اینکه درست نشون نمیده. مثلا مطلبو برای امروز فرستادم میزنه چهارشنبه 19 ژانويه !
یکی این مشکل تاریخ شمسی رو میتونه حل کنه؟ راه حلی براش هست؟
اگر کسی یک ادیتور خوب هم برای این نسخه مووبل تایپ سراغ داره بگه.
وبلگم اینجاست : http://www.asgharzadeh.com
( لطفا دوستانی که میتونن کمک کنن جواب بفرستن و پاسخهای الکی نفرستین که وقت منو دیگرانو نگیرین )
خوب از پلاگين تاريخ شمسي جلالي استفاده كن ديگه!

hamedana

Registered User
لایک‌ها
0
منظورم از نسخه جدید همین پلاگین بود که فوا آرشیو فارسی رو داده بود عزیز جان

ahmad_rhmy

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Dj--Aligator :
سلام آقا دستتون درد نكنه واقعا عالي بود!!!
83.gif

من كه نصب كردم و مشكلي هم نداشتم!!!
موفق باشيد!!
با سلام من تو این آدرس نصب کردم ولی چپ به راسته در ضمن تو پلاگین فارسی قسمت چپ به راست و یا راست به چپ نداره
www.zeitoon-ins.com

faras

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از azemati :
خوب از پلاگين تاريخ شمسي جلالي استفاده كن ديگه!
تاريخ شمسي جلالي روی نسخه فارسي اين نسخه مووبل تایپ کار نکرد!!!

hamedana

Registered User
لایک‌ها
0
نسخه بعدي اي پلاگين كي ميخواد بياد؟

gratis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميگم يکي واسه من ام تي نصب کرده ولي نسخه 3.2 نيست
http://gratis.ir
نسخش اينه:
Movable Type 3.01D
حالا من اگه بخوام 3.2 کنمش بايد همه چي پاک شه دوبت=اره نصب شه!!؟
من به طرف چي بگم بگم کلا پاک کن!؟
بخاط فارسي ساز ميخوام 3.2 کنمش
ممنون

ParsDesigner0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان من یک سوال داشتم فکرکنم تکراری باشه؟
من پلاگین نسخه جدید رو گرفتم ولی خود نسخه رو باید از کجا گرفت لینک اصلی رو اگه میشه بزارید
با تشکر

بالا