برگزیده های پرشین تولز

پوست صورت

ho3in(^_^)

Registered User
لایک‌ها
139
قويترين لايه بردار جهت درمان جاي جوش و چاله هاي صورت را معرفي كنين لطفا

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
قويترين لايه بردار جهت درمان جاي جوش و چاله هاي صورت را معرفي كنين لطفا

با لایه بردار نمیشه چاله های عمیق رو برطرف کرد.
دنبال لایه بردار خیلی قوی هم نباشید که میتونه به پوست آسیب بزنه و اصلا در استفاده ش زیاده روی نکنید.
من که یه مدت از لایه بردار مای استفاده میکردم بد نبود ولی باید 6 ماه استفاده بشه. برای روشن کردن لکه ها هم ضد لک سینره رو استفاده کردم راضی بودم پوست رو روشن میکرد و لکه ها کمرنگ میشدن. (اینا ارزون هاست من از گرون ها خبر ندارم!)
در ضمن در صورت استفاده از لایه بردار حتما باید در طول روز از ضد آفتاب استفاده کنید.

ali_gt65

Registered User
لایک‌ها
243
وقتی از حموم میام بیرون تا 4-5 ساعت پوستم افتضاح خشک میشه مخصوصا صورتم.تنگار که پوستم کوچیک شده و داره کش میاد.
چه بلایی سر خودم میتونم بیارم بجز کرم زدن بعد از حمام؟
رفتم دکتر 1 صابون داد که جواب نگرفتم

ho3in(^_^)

Registered User
لایک‌ها
139
كسي ميدونه چطوري از دست چاله ها و جاي جوش راحت بشم؟تا حالا با جوش ها با قرص هاي ايزوترتينويين مبارزه كردم :( خدارو شكر كه بهتر شده ولي جاي جوش ها غير از ليزر راهي نداره؟ مثلا لايه بردار خيلي قوي ؟؟ يا كرم اليزا (حلزون)؟؟
فعلا دارم چند روزي رژودرم استفاده ميكنم ولي تاثيري تا حالا نديدم فقط نرم ميكنه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
كسي ميدونه چطوري از دست چاله ها و جاي جوش راحت بشم؟تا حالا با جوش ها با قرص هاي ايزوترتينويين مبارزه كردم :( خدارو شكر كه بهتر شده ولي جاي جوش ها غير از ليزر راهي نداره؟ مثلا لايه بردار خيلي قوي ؟؟ يا كرم اليزا (حلزون)؟؟
فعلا دارم چند روزي رژودرم استفاده ميكنم ولي تاثيري تا حالا نديدم فقط نرم ميكنه

بهترینش همون لیزره.
الیزا رو به کل فراموش کن اگه پولتو بریزی تو جوب بهتره!
ولی لایه بردار یکم تاثیر داره، یه دفعه که تاثیر نمیکنه. اتفاقا همین که نرم کرده یعنی شروع کرده به لایه برداری. (باید 6 ماه استفاده کنی). همیشه اولش نرم میکنه.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
وقتی از حموم میام بیرون تا 4-5 ساعت پوستم افتضاح خشک میشه مخصوصا صورتم.تنگار که پوستم کوچیک شده و داره کش میاد.

بهترین راه کرم مرطوب کننده ست. غیر از کرم فکر نمیکنم راهی باشه یا من چیزی به ذهنم نمیرسه.

oq454

Registered User
لایک‌ها
65
لیزر درمانش 100 درصده یعنی اگه بری لیز کنی اون قسمت از پوست با قسمت های دیگه عین هم میشن یا نه ؟؟؟

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449

درود،

قبل از اینکه بری حموم، صورتتو بشور. مثلا 3 ساعتِ قبل. مثلا. توی حموم با هیچی صورتت رو نشور. نه با صابون نه با لیف و یا نه با شامپویی کِ بِ سرت زدی. هیچی نزن. فقط آب. بِ هیچ وجه هم ریشات رو (البته اگه مذکری) توی حمام نتراش. بعد از حمام هم یِ لوسیون هست دقیقا" مثلِ "افتر شیو" هست، بزن بِ صورتت. اسمش یادم نیست ولی ژیلت بود اسمش.

اگرم پیدا نکردی لوسیون رو، افتر شیوِ ژیلِت بالم بزن نوعِ بالمینگ. Gillete MACH3 After Shave Balm نوعِ Calming. درسته کِ این افتر شیو هستش. و شما قراره توی حمام هم ریشاتو نزنی. پس بعد از هر حموم اینو بزن. عالیه. نمره ی من بهش از 10، 9 هست واسه ی خشکیِ صورت پس از حمام.

اما این توصیه میشه بعد از حمام چه واسه مرد چه زن. تاثیرش خیلی عالیه. (تجربه ی شخصی و بکارگیری اون همیشه)

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
لیزر درمانش 100 درصده یعنی اگه بری لیز کنی اون قسمت از پوست با قسمت های دیگه عین هم میشن یا نه ؟؟؟

بستگی به میزان لکه و گودیش داره ولی معمولا تا 90% خوب میشه.
بری پیش دکتر که ببینه در چه حده بهت میگه که کامل برطرف میشه یا نه.

ali_gt65

Registered User
لایک‌ها
243
درود،

قبل از اینکه بری حموم، صورتتو بشور. مثلا 3 ساعتِ قبل. مثلا. توی حموم با هیچی صورتت رو نشور. نه با صابون نه با لیف و یا نه با شامپویی کِ بِ سرت زدی. هیچی نزن. فقط آب. بِ هیچ وجه هم ریشات رو (البته اگه مذکری) توی حمام نتراش. بعد از حمام هم یِ لوسیون هست دقیقا" مثلِ "افتر شیو" هست، بزن بِ صورتت. اسمش یادم نیست ولی ژیلت بود اسمش.

اگرم پیدا نکردی لوسیون رو، افتر شیوِ ژیلِت بالم بزن نوعِ بالمینگ. Gillete MACH3 After Shave Balm نوعِ Calming. درسته کِ این افتر شیو هستش. و شما قراره توی حمام هم ریشاتو نزنی. پس بعد از هر حموم اینو بزن. عالیه. نمره ی من بهش از 10، 9 هست واسه ی خشکیِ صورت پس از حمام.

اما این توصیه میشه بعد از حمام چه واسه مرد چه زن. تاثیرش خیلی عالیه. (تجربه ی شخصی و بکارگیری اون همیشه)
مرسی
ریشمو با فیلیپس میزنم
مواقعی که با ژیلت میزنم دیگه واویلا میشه
برنامه صبحی دیگر 1 دکتر طب سنتی میاره 1 بار در همین مورد داشت میگفت که من خوب گوش ندادم.
میگفت که تو حمام بدن و صورت رو با روغن بادام بشورین خوبه.تلخ و شیرینشو نمیدونم و بقیه جزییاتش رو.
کسی اطلاعی از این روش نداره؟

marvinsport

Registered User
لایک‌ها
2,852
دوستان ماسک هندوانه هم بسیار خوب است و خیلی بهتر از الو ورا پیدا میشود متاسفانه الو ورا خیلی کم پیداس...
ماسک هندوانه از 4ت تا6تومان دارد(هزار)
و مثل کرم هم است

marvinsport

Registered User
لایک‌ها
2,852
همچنین ماسک خیار در داروخانه یا لوازم ارایشی برید بهتون 100درصد میدن

oq454

Registered User
لایک‌ها
65
مرسی
ریشمو با فیلیپس میزنم
مواقعی که با ژیلت میزنم دیگه واویلا میشه
برنامه صبحی دیگر 1 دکتر طب سنتی میاره 1 بار در همین مورد داشت میگفت که من خوب گوش ندادم.
میگفت که تو حمام بدن و صورت رو با روغن بادام بشورین خوبه.تلخ و شیرینشو نمیدونم و بقیه جزییاتش رو.
کسی اطلاعی از این روش نداره؟

ای گفتی وقتی با ژیلت ریشارو میزنم از واویلا هم بدتر میشه!!
این مشکلت برطرف شد خبرشو بده بگو بینیم چی کار کردی همون بعد از حموم میای بیرون پوست خشک میشه!!! منم همین مشکلو دارم
یکی به من میگفت کمتر تو حموم بمونی مشکلت حل میشه برای من که اثر نداشت شما یه تست بزن شاید جواب بده

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
نمی دونم به ابن تاپیک ربط داره یا نه ولی چند وقته بهم میگن زیر چشمام خیلی سیاه شده. معمولا دلیل این موضوع چی هستش؟
و راه درمانش چیه؟

oq454

Registered User
لایک‌ها
65
یه دلیلش کم خوابی یه دلیل دیگشم زل زدن به مانیتور به صورت مداوم
راه درمانشم تغذیه مناسب با خواب کافی و در آخرم مراجعه به متخصص

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
نمی دونم به ابن تاپیک ربط داره یا نه ولی چند وقته بهم میگن زیر چشمام خیلی سیاه شده. معمولا دلیل این موضوع چی هستش؟
و راه درمانش چیه؟
همونطور که گفتن خواب کافی باید داشته باشی و تغذیه مناسب و کامپیوتر رو هم کمتر استفاده کرد.
ولی اونا به کنار میتونی با یه کرم دور چشم مناسب خیلی کاهشش بدی. بسته به بودجه ت بگیر. مای خوب و ارزونه. سینره رو هم امتحان کنی بد نیست.

marvinsport

Registered User
لایک‌ها
2,852
سیاهی دور چشم با خوردن صبح ها تخم مرغ درمان میشود ولی بهترینش رفتن /یشه دکتر

mahiye_bala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
508
سیاهی دور چشم با خوردن صبح ها تخم مرغ درمان میشود ولی بهترینش رفتن /یشه دکتر

البته میشه پنبه ای اغشته به گلاب به مدت ده دقیقه روی هر دو چشم گذاشت.و اینکه از روغن بادوم تلخ هم میشه استفاده کرد

علت سیاهی چشم تا اونجایی که خبر دارم کمبود ویتامینBهستش

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
دادا قربونت یه زحمت میکشی ببینی چیکار کرده؟
البته من پوستم سیاه نیستش گندمیه ولی چون کل پوست بدنم به غیر از گردن و صورتم سفیده ، این مسئله رو اعصابمه

ببینم چیکار میکنی D:

مشكل شما از كبد و يا غلظت خون ميتونه باشه كه اصلا با صابون و كرم و اين حرفا مداوا نميشه.... شما هم رزيم غذاييت رو بايد عوض كني هم بري دكتر براي ازمايش خون و به احتمال زياد درمان تنبلي كبد. از دود هم ميتونه باشه ، سيكاري هستي؟!

irancashu

Registered User
لایک‌ها
17
فقط ماسک خیار و ماست بزن.خیلی تاثیر داره و باعث لایه برداری میشه

بالا