برگزیده های پرشین تولز

پوست صورت

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
درود،

قبل از اینکه بری حموم، صورتتو بشور. مثلا 3 ساعتِ قبل. مثلا. توی حموم با هیچی صورتت رو نشور. نه با صابون نه با لیف و یا نه با شامپویی کِ بِ سرت زدی. هیچی نزن. فقط آب. بِ هیچ وجه هم ریشات رو (البته اگه مذکری) توی حمام نتراش. بعد از حمام هم یِ لوسیون هست دقیقا" مثلِ "افتر شیو" هست، بزن بِ صورتت. اسمش یادم نیست ولی ژیلت بود اسمش.

اگرم پیدا نکردی لوسیون رو، افتر شیوِ ژیلِت بالم بزن نوعِ بالمینگ. Gillete MACH3 After Shave Balm نوعِ Calming. درسته کِ این افتر شیو هستش. و شما قراره توی حمام هم ریشاتو نزنی. پس بعد از هر حموم اینو بزن. عالیه. نمره ی من بهش از 10، 9 هست واسه ی خشکیِ صورت پس از حمام.

اما این توصیه میشه بعد از حمام چه واسه مرد چه زن. تاثیرش خیلی عالیه. (تجربه ی شخصی و بکارگیری اون همیشه)

افتر شیو دقیقا چی هست؟
چطور استفاده کنیم؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
افتر شیو دقیقا چی هست؟
چطور استفاده کنیم؟

بعد از اصلاح میزنن به صورت تا از ایجاد جوش جلوگیری کنه. یه مدلش آبکی هست و الکلش زیاده و یه مدل های کرم مانند هم داره.
بعد از اصلاح مثل کرم بزن به جاهایی که اصلاح کردی و بعد 1 دقیقه خودش جذب میشه و پوستت خوشبو و نرم میشه.

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
با تیره شدن پوست صورت چیکار کنم؟

پوستم سفید سفیده
ولی صورت و بازوهام تا مچ دست(به خاطر آفتاب و با موتور این طرف اون طرف رفتن) تیره شده
راهی داره که مثل سابق بشم؟

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
بعد از اصلاح میزنن به صورت تا از ایجاد جوش جلوگیری کنه. یه مدلش آبکی هست و الکلش زیاده و یه مدل های کرم مانند هم داره.
بعد از اصلاح مثل کرم بزن به جاهایی که اصلاح کردی و بعد 1 دقیقه خودش جذب میشه و پوستت خوشبو و نرم میشه.

ممنون.میتونیم اول اصلاح کنیم بریم حموم بعد از حموم استفاده کنیم؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
ممنون.میتونیم اول اصلاح کنیم بریم حموم بعد از حموم استفاده کنیم؟

در تایید و ادامه صحبتای محسن ، بهتره افتر شیو حداقل 30 دقیقه روی پوست باقی بمونه و از شستن پوست در اون مدت زمان خودداری بشه .

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
با تیره شدن پوست صورت چیکار کنم؟

پوستم سفید سفیده
ولی صورت و بازوهام تا مچ دست(به خاطر آفتاب و با موتور این طرف اون طرف رفتن) تیره شده
راهی داره که مثل سابق بشم؟

یه مدت زمان میبره تا رنگ پوستت برگرده. باید حتما ضد آفتاب استفاده کنی، بخور بعضی از گیاهان که میتونی از عطاری بگیری پوستت رو روشن میکنه غیر از اون میتونی از صابون های گیاهی استفاده کنی (مرتب استفاده کن و فاصله ننداز)، آلوئه ورا هم میتونه پوست رو روشن کنه یا ماسک ش رو بگیر یا مرطوب کننده ش یا خود گیاهش رو بگیر و آبش رو بزار روی پوستت بمونه بعد نیم ساعت بشور.

علیرضـا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
280
سلام
آقا این جوش صورت ما رو کلافه کرده، فکر کنم یه ۱۰-۱۵ سالی هست که ولکن ما نیست. خیلی رو اعصابه.
یه مدت چایی نمی‌خورم بهتر شده بود، چون شنیدم چایی پوست رو خراب می‌کنه، امّا دوباره زیاد شد.
بعدش این که، جای جوش‌ها هم بعدش می‌مونه، مثل کک و مک، صورتم شبیه سنگ پا شده:wacko:
پوست صورتم چرب هست. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
آقا این جوش صورت ما رو کلافه کرده، فکر کنم یه ۱۰-۱۵ ساللی هست که ولکن ما نیست. خیلی رو اعصابه.
یه مدت چایی نمی‌خورم بهتر شده بود، چون شنیدم چایی پوست رو خراب می‌کنه، امّا دوباره زیاد شد.
بعدش این که، جای جوش‌ها هم بعدش می‌مونه، مثل کک و مک، صورتم شبیه سنگ پا شده:wacko:
پوست صورتم چرب هست. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

سلام
مشکل خیلیا از جمله منم هست و خیلی صابون ها و کرم ها و اینجور چیزا رو امتحان کردم و تاثیر خیلی زیادی ندارن بهترین روش برای کنترل جوش اینه که برید دکتر و معمولا دکترها هم کپسول دکوتان که چند تا اسم دیگه هم داره رو تجویز میکنن که اکثرا هم میگن تاثیرش خیلی عالیه ولی خیلی هم گرونه.

علیرضـا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
280
سلام
مشکل خیلیا از جمله منم هست و خیلی صابون ها و کرم ها و اینجور چیزا رو امتحان کردم و تاثیر خیلی زیادی ندارن بهترین روش برای کنترل جوش اینه که برید دکتر و معمولا دکترها هم کپسول دکوتان که چند تا اسم دیگه هم داره رو تجویز میکنن که اکثرا هم میگن تاثیرش خیلی عالیه ولی خیلی هم گرونه.

سلام
ممنون، خودم هم خیلی چیزها رو امتحان کردم، مثلا یه صابون که می‌گیری اوّلاش خوبه ولی بعدش مثل این که جوش‌ها بهش عادت می‌کنن.
ظاهرا بعضی از بیماری‌های پوستی درمان قطعی نداره.

milad-70

Registered User
لایک‌ها
257
صابون فقط L'Oréal

Sent from my  iPod touch using Tapatalk

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
17 تومن فک کنم

Tapatalk 

جای جوش های قبل رو هم از بین میبره؟ جلوی جوش های جدید رو میگیره؟! کلا از چه تظر میگی خوبه؟
من یکی گرفتم پوست رو صافه میکنه ولی بازم جوش میزنم پس زیاد فایده نداره.

milad-70

Registered User
لایک‌ها
257
جای جوش های قبل رو هم از بین میبره؟ جلوی جوش های جدید رو میگیره؟! کلا از چه تظر میگی خوبه؟
من یکی گرفتم پوست رو صافه میکنه ولی بازم جوش میزنم پس زیاد فایده نداره.

جلوی جوش رو که نمی گیره صابون

صابون معمولی هس ولی چربی صورت رو خوب میگیره و مرطوب نگه میداره
a7ydahun.jpg

اینوهم باید بعدش استفاده کنی !

Tapatalk  !Pod

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
جلوی جوش رو که نمی گیره صابون

صابون معمولی هس ولی چربی صورت رو خوب میگیره و مرطوب نگه میداره
a7ydahun.jpg

اینوهم باید بعدش استفاده کنی !

Tapatalk  !Pod

مرسی
قیمت این چنده؟

milad-70

Registered User
لایک‌ها
257
مرسی
قیمت این چنده؟

فک کنم ۱۴ تومن باشه ! گرون شده اولا ۷ تومن بود

بیشتر این مهمه تا صابونش به نظر من که صابونش خوب هست ولی الان تقریبا ۲۰ تومن داره میشه ...

این مثل الکل ه بعد صابون بزن ۱۰۰ ٪ پشیمون نمیشی

Tapatalk  !Pod

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
چرا اینقدر واستون مهمه که پوستتون جوشکاری نشده باشه و پر از جوش نباشه ، از چربی زیاد برقش چشم آدما رو کور نکنه و ... ؟ از اینکه هر روز جوش هاتون میترکه و گند میزنه به دست و بالتون و باید 1 لایه ضخیم چربی رو با کمک کاردک و آب 250 درجه سانتی گراد از روی صورتتون بردارید خسته شدین ؟ و آیا از هزینه کردن در این ابعاد وسیع ، ایستادن جلوی آینه در کنار روشویی و محدود کردن ذهنتون به مشکلات پوستی خسته نشدین ؟ این همه دست و پا زدن بخاطر چیه ؟ خیره شدن به جوشها در شیشه دودی ماشین ها و چک کردن وضعیتشون مثل یه مادر دلسوز که از بچه هاش پرستاری می کنه ، یا اسب سواری که هر روز اسبش رو تیمار میکنه ، چه دلیلی می تونه داشته باشه ؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
دوستان می خواستم بدونم ماسک صورت خوب هست یا نه؟

بالا