برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به بخش بازیها

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
خوب بعد از مدتها...امروز 5 کاربر خوب بخش بازیها، کاربر فعال شدند...ضمن تبریک به این دوستان، امیدوارم که همچنان شاهد فعالیت خوبشون تو این بخش باشیم...

mahi 58
Don Thomas
ppn
Ali de meola
BENBANDUAli de meola

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
خوب بعد از مدتها...امروز 5 کاربر خوب بخش بازیها، کاربر فعال شدند...ضمن تبریک به این دوستان، امیدوارم که همچنان شاهد فعالیت خوبشون تو این بخش باشیم...

mahi 58
Don Thomas
ppn
Ali de meola
BENBANDUAli de meola
به این دوستان تبریک میگم :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275

mahi 58
Don Thomas
ppn
Ali de meola
BENBANDUAli de meola
yay.gif

خیلی خیلی تشکر می کنم موزمار عزیز.
وقتی این پستتون رو خوندم حدود نیم ساعت بود که توی پی تی بودم، ولی نمی دونم چرا هنوز عنوان کاربری خودم رو هیچ جا ندیده بودم و خیلی سورپریز شدم! :lol:
چه رنگ نارنجی قشنگی هم داره! :happy::happy:
خیلی لطف کردید.
flowerysmile.gif

به بچه های دیگه ای که کاربر فعال شدند هم تبریک میگم!
grouphugg.gif

به این دوستان تبریک میگم :)
ممنون افشین جان!
139fs108574.gif

ایشالله به زودی مدیر شدن خودت رو بهت تبریک بگیم! :lol: :happy:

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
mooZmar
همون موقع انجام دادم...الان هم نوشتم که انجام شد

ممنون از توجه شما :rolleyes:

** ** ** ** ** ** ** ** ** **

157fs793498.gif

mooZmar

mahi 58
Don Thomas
ppn
Ali de meola
BENBANDUAli de meola

من هم به همه این عزیزان ;) تبریک عرض می کنم :rolleyes: و امیدوارم همچنان همراه با ما و در این بخش حضور مستمر داشته باشند :happy:

4870.gif

Romain_Gary
به این دوستان تبریک میگم
ممنون از توجه شما
friends.gif

mahi58
به بچه های دیگه ای که کاربر فعال شدند هم تبریک میگم!

121fs725372.gif

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
من هم همين امروز فهميدم كاربر فعال شدم! :D
و خوشحالم كه كاربرهاي فعال در اين بخش در حال زياد شدن هستند، و اميدوارم اين بخش با همكاري دوستان و مديران يكي از فعالترين قسمتهاي پي تي باقي بمونه.
از عزيزان هم به خاطر تبريك تشكر ميكنم و به ديگر كاربران فعال هم تبريك عرض ميكنم.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

با توجه به رشد سریع تاپیکهایی که به معرفی بازی خاصی می پردازند , پیشنهادی مبنی بر ایجاد یک زیر مجموعه به منظور جداسازی این گونه تاپیکها را عنوان می کنم .

نام پیشنهادی من :
معرفی بازیها

می باشد .

حالا اگر نظر یا پیشنهادی در این مورد دارید , عنوان کنید .

ممنون .:happy:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام

با توجه به رشد سریع تاپیکهایی که به معرفی بازی خاصی می پردازند , پیشنهادی مبنی بر ایجاد یک زیر مجموعه به منظور جداسازی این گونه تاپیکها را عنوان می کنم .

نام پیشنهادی من :
معرفی بازیها

می باشد .

حالا اگر نظر یا پیشنهادی در این مورد دارید , عنوان کنید .

ممنون .:happy:
نظر سایر دوستان در این مورد چیه؟؟؟

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نظر من اينجوري كم كم خود قسمت اصلي تبديل به بخشي غير فعال ميشه.در ضمن خيلي از اين تاپيكها علاوه بر معرفي بازيها به بحث در مورد اونها و رفع مشكلات در زمينه اون بازيها هم ميپردازند.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با توجه به رشد روز به روز قسمت اصلی بازیها , و همچنین افزایش تعداد کاربران , در بخش بازیها ,
آنچنانکه شاهد این موضوع هستید و می بینید که روزی نیست که تاپیکی پیرامون مباحث تخصصی بازیها زده نشود ,

و همچنین , بحث و تبادل نظر پیرامون یک بازی خاص که خود منجر به ایجاد تاپیکی در ارتباط با آن موضوع می شود ,
به نظر من ,هم اکنون یک بی نظمی ,غیر قابل قبولی در این بخش پابرجاست ! البته از جانب تداخل تاپیکهای متفرقه با تاپیکهای مخصوص هر بازی .

چند مثال برای روشن شدن این قضیه می نویسم :

هم اکنون 8 عدد تاپیک عنوان مهم رو به خودشون تخصیص داده اند .
( البته در این مورد هم نظری دارم , مبنی بر اینکه یکی از آنها واقعا بدون هدفی خاص در این لیست قرار دارد " الآن درگیر چه بازیهایی هستید ؟ " !!! هدف این تاپیک چیست ؟؟؟ یعنی هر کی از راه رسید در آ« تاپیک بگوید که من مشغول چه بازی هستم و تمام ! شاید اگر نام تاپیک را به " قرار عمومی به منظور شروع بازیها " تغییر بدهیم بهتر باشد ! , تا در آن موقع افراد با یکدیگر قصد انجام یک بازی خاص را داشته باشند و به قول معروف " قرار شروع یک >> تورنومنت << را در آن تاپیک بگذارند " و بعد از این قرار تاپیکی در ارتباط با آن بازی ایجاد کنند و تمامی بحث ها و سوالات خودشان را در آن تاپیک مطرح کنند ) .
به این ترتیب نظم کار و حس همکاری و دوستی بین اعضا نیز بیشتر می شود .

مثالی دیگر :

اکثر تاپیکهایی که در صفحه اول وجود دارند , به بحث های متفرقه در دنیای بازیها می پردازند ( اگر همین لحظه نگاه کنید می بینید که حدود 90 درصد تاپیکها هر روز به این مباحث تعلق دارند :cool:) ولی اگر خوب بنگرید می بینید که تاپیکهایی که به بررسی یک بازی خاص می پردازند , خیلی سریع از صفحه اول به صفحات دیگر منتقل می شوند و چیزی که مشخصه , دیگر کسی آنها را نمی بیند که در آنها فعالیت کند !:(
ولی اگر یک بخش اختصاصی در مورد معرفی بازیها داشته باشیم , 100 درصد ,دیگر چنین مشکلی را نخواهیم داشت ,چون هر چقدر هم که این فروم شلوغ بشود , فعلا تا مدتها تعداد تاپیکهای بروز در آن زیر مجموعه ( معرفی بازیها ) از یک صفحه بیشتر نخواهد شد , خصوصا اینکه تاپیکی در آن بخش ایجاد شود مبنی بر " قرار عمومی به منظور شروع بازیها " , بدون شک از پیشرفت آن بخش لذت خواهیم برد . ( حالا که یک تاپیک مخصوص اشتراک گذاری بازیها داریم , می توانیم به کمک آن تاپیک , ایجاد آن بخش را هم تضمین کنیم , که اگر قرار باشد بازی خاصی را با یکدیگر شروع کنیم , می دانیم که منبعی خواهیم داشت برای تهیه بازی و . . . . )

خاطر نشان می شوم که اینها همه پیشنهادها و نظرات , این بنده حقیر هستند:blush: و خب چیزی که مشخص است , اینه که تا بحث ادامه پیدا نکند و نظرات موافق یا مخالف بررسی نشوند , به هیچ نتیجه ای نخواهیم رسید .

از اینکه این پست را مطالعه کردید , بسیار متشکرم .:rolleyes:

پیروز باشید .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
خوب من هم نظر خودم رو بگم :):
من با وجود احترامی که همیشه برای نظرات توماس قائل بوده ام، ولی من کلا اکثر مواقع با تیکه تیکه شدن فروم ها موافق نیستم.
23t06dg.gif

الآن توی قسمت اصلی گیم هر موضوعی که به کنسول و بازی های آنلاین مربوط نیست داره مطرح میشه و فعالیت بخش هم به نظر من در حد متوسط و رضایت بخشه. یعنی نه مثل بازارچه تاپیک در عرض 6-5 ساعت میره پائین، و نه یه ماه بدون بازدید می مونه! حد وسط و متعادل!
128fs318181.gif

اگر بخش رو به چند قسمت تقسیم کنیم، ضرری که داره به نظر من اینه که یه تعداد از بچه ها از بخش اصلی به سمت بخش های فرعی کشیده میشن، و تراکم بچه ها توی بخش اصلی کمتر میشه. مثلا همین الآن بخش کنسول رو که زدیم، از بنیامین دیگه توی بخش اصلی زیاد خبری نیست، چون فقط کنسول باز بود و الآن هم احتمالا بیشتر اونجا میره.
dead.gif

من به شخصه ترجیح میدم تاپیکم رو در عرض یک روز تعداد بیشتری از بچه ها ببینند تا اینکه چندین روز توی صفحه 1 باشه، ولی یه عده از بچه ها نبینندش.
286.gif

این بود نظر من. :blush:

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

بهتر است شما نیز نظرتان را در این مورد عنوان کنید :cool:

** ** ** ** ** ** **

بی زحمت نام این تاپیک را

http://forum.persiantools.com/t14468.html

به

Mafia : The City Of Lost Heaven

تغییر نام بدهید .

از صاحب تاپیک هم قبلا اجازه گرفته ام .;)

با تشکر .

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
می خواستم پیشنهاد کنم یه بخش به نام جنگ کنسولها اضافه بشه تا هی کسی نیاد تو قسمت مخصوص هر کنسول بحث راه بندازه.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
می خواستم پیشنهاد کنم یه بخش به نام جنگ کنسولها اضافه بشه تا هی کسی نیاد تو قسمت مخصوص هر کنسول بحث راه بندازه.

:cool:

کاملا درست است .

آیا pm دیروز رو دریافت کردید ؟

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62

آقا چه جنگي!!:lol:
اين بحثا رو يه سري فن بوي هاي سوني و مايكروسافت راه ميندازن كه PS3 خيلي فلانه يا X360 خيلي خوبه!!و خوشبختانه من توي فروم تا حالا از اين نوع فن بوي ها نديده بيدم.:)
اگرم همين تاپيكي كه شما ميگيد زده بشه ظرف 3سوت درش تخته ميشه!!ملت شروع ميكنن به كتك كاري.اسم تاپيكش جنگ باشه ديگه آخر و عاقبتش مشخصه!

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
نه.pm ای از شما در یافت نکردم.

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
آقا چه جنگي!!
اين بحثا رو يه سري فن بوي هاي سوني و مايكروسافت راه ميندازن كه PS3 خيلي فلانه يا X360 خيلي خوبه!!و خوشبختانه من توي فروم تا حالا از اين نوع فن بوي ها نديده بيدم.
اگرم همين تاپيكي كه شما ميگيد زده بشه ظرف 3سوت درش تخته ميشه!!ملت شروع ميكنن به كتك كاري.اسم تاپيكش جنگ باشه ديگه آخر و عاقبتش مشخصه!

مگه چه عیبی داره؟برن اون جا سروکله هم بزنن(البته یه مقررات لازمه).این طوری مطالب هر کنسول فقط مربوط به اون کنسول میمونن.نه بحث درباره این که کدوم بهترن.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
aiat_gamer
نه.pm ای از شما در یافت نکردم.

سلام و شرمنده به خاطر ایجاد این پست نامربوط ! :blush:
در واقع من این پست رو در تاپیک مسابقه تصویر شناسی ایجاد کرده بودم و نمی دونم چرا از اینجا سر در آورده !!!:wacko:

در هر حال عذرخواهی می کنم .

** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **

بالا