برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به بخش بازیها

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
از تاپيك معرفي بازيها حمايت ميكنيم.:lol:

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
از يه طرف خيلي خوبه و باعث ميشه خيلي راحت تاپيكهاي مربوط به بازيهاي خاص رو پيدا كنيم و اينكه تاپيكهاي مهم و پر محتوايي كه درباره بازيهاي خاص ساخته شده به راحتي توسط تاپيكهاي كوچك و گاها غير لازم از صفحه اصلي خارج نميشن.
از طرف ديگه به قول دوست عزيز mahi58 با تكه تكه شدن فروم خيليها ممكنه به تاپيكهاي ايجاد شده در بخشهاي فرعي مراجعه نكنن و ...
بايد نظرات بيشتري در اين مورد داده بشه تا ه نتيجه خوبي برسيم.

در ضمن يه سر به اينجا هم بزنيد:
http://forum.persiantools.com/t87630.html

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
به نظر من اينجوري كم كم خود قسمت اصلي تبديل به بخشي غير فعال ميشه.در ضمن خيلي از اين تاپيكها علاوه بر معرفي بازيها به بحث در مورد اونها و رفع مشكلات در زمينه اون بازيها هم ميپردازند.
موافقم !!!
این طوری خیلی خالی میشه !

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از دوستان که نظرات خودشون رو عنوان می کنند , بسیار متشکرم .:happy:

** ** ** ** ** ** ** **

BENBANDU
در ضمن يه سر به اينجا هم بزنيد:
http://forum.persiantools.com/t87630.html

معمولا رسم بر این است که , شخصی که قصد زیارت به هر جایی را دارد , قبل از اینکه سفر خود را شروع کند , این موضوع رو اعلام کند و از دوستان و نزدیکانش خداحافظی کند !

نمی دانم چرا جناب موزمار , این کار رو نکرده اند و عجبشیرخان هم به احتمال زیاد نمی دانسته اند و گرنه خبر می دادند !

به هر حال
بهتر بود آن تاپیک در این بخش ایجاد شود تا اینکه در گفتگوی آزاد !

** ** ** ** ** ** ** ** **

موزمار جان هر جایی هستی , ما به یادت هستیم :happy:

زیارتت هم قبول و منتظریم تا برگردید .

:rolleyes:

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

یک سوال مهم !

تاپیک :

مسابقه " جامعترین و کوتاهترین تحلیل بازیهای رایانه ای "

کجاست ؟؟

این تاپیک را خودم ایجاد کرده بودم :eek:

با تشکر .

** ** ** ** **

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
سلام

یک سوال مهم !

تاپیک :

مسابقه " جامعترین و کوتاهترین تحلیل بازیهای رایانه ای "

کجاست ؟؟

این تاپیک را خودم ایجاد کرده بودم :eek:

با تشکر .

** ** ** ** **
فكر ميكنم اشتباها با تاپيك اخبار ادغام شده.بهتره.يكبار ديگه اونو ايجاد كنيد.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشکلی نیست .

ولی

با ما به از این باش عجبشیرخان .

** ** ** ** ** ** ** ** ** **

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مزمار جان شرمنده که اسمتون را نمیدونم،ولی در کل چون بخشتون یخورده بی نظم هست،خیلی کم میام :D

بنظرم اگه بخش اصلی برای گذاشتن اخبار باشه و یک زیر بخش اختصاصی جهت بازی های رایانه ایجاد بشه و برای هر بازی ی تاپیک کلی بزنیم،خیلی عالی میشه :D

نمونه این حرکت را خیلی خوب میشه اینجا پیاده کرد :)

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اخبار كه براي خودش يك تاپيك داره.مگه چقدر خبر داريم كه يك بخش رو بخوايم بهش اختصاص بديم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اوکی بیخیال :D وقتی ی دنده هستید ... انتظاری نداشته باشید که جواب هم بدم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
چرا یه دنده؟
هر نظری یه سری موافق داره و یه سری مخالف دیگه!
shahram.gif

من هم جزو مخالف های این قضیه هستم، چون همیشه گفته ام این کار باعث متفرق شدن بچه ها بین زیرمجموعه ها میشه!
پس این کار نشه به نظر من بهتره.
viannen_64.gif

پ.ن: البته این یه پیشنهاده با هدف بهتر شدن بخش گیم، و من حالا با این یه پیشنهاد یه نمه مخالفم، یه وقت به دل نگیری ها!
131fs799469.gif

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اوکی بیخیال :D وقتی ی دنده هستید ... انتظاری نداشته باشید که جواب هم بدم.
يك دنده نبودن به اين معنا نيست كه هر كس هر نظري داد اون رو قبول كنيم.
در مورد همين بخش كنسولها و بازيهاي انلاين هم پيشنهاد داده شد و در نهايت مورد قبول واقع شد.
من براي مخالفتم دليل اوردم.
شما هم اگر دليل خوبي براي انجام اين كار داريد اون رو مطرح كنيد شايد ما قانع شديم.

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

من پس از چند روز استراجت دوباره برگشتم ;)

قبل از اینکه فعالیتم رو ادامه بدهم , چند تایی سوال و پیشنهاد دارم :eek:

اول سوالاتم رو می پرسم :

1. ما چه زمانی شاهد , نظم و ترتیب در این بخش خواهیم بود ؟
اضافه شدن یک زیر مجموعه تحت عنوان : معرفی بازیها , به نظر , ضروریست :cool:

دلایل :
در هم بودن مباحث ایجاد شده .
تفکیک این بخش به بخشهای تخصصی تر .
دسترسی سریعتر به تاپیکهایی که مخصوص هر عنوان بازی می باشد .
به این ترتیب در بخش اصلی به مباحثی می پردازیم که پیرامون بازیهای رایانه ای خواند بود .

البته این را قبلا عنوان کرده بودم :cool:

2. اصلا ما در چه زمینه هایی می توانیم نظر و پیشنهاد خودمون رو عنوان کنیم ؟
آیا این صحبت که "" در جایی حرف بزن که حرف شما دارای ارزش باشد "" را در این بخش باید اعمال کرد !

حالا پیشنهاد :
نام تاپیک :
فهرست موضوعی تاپیکهای موجود در بخش بازیها

را به این نام تغییر بدهید
فهرست موضوعی مباحث موجود و راهنمای استفاده از این بخش
تا پستی به آن اضافه کنیم که حاوی نکاتی در رابطه با نحوه فعالیت دوستان در این بخش را دربر داشته باشد .
برای راحتی کار خود شما مدیران می گویم .

من یکمرتبه کچل شده ام !:blush:
ولی دوباره کاشتم !! :cool:

یعنی دوباره باید کچل بشوم :(

* * * * * * * * * * * * * * ** *

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
الان فک کنم چون شما گفتی،عجب شیر خان قبول بفرمایند! :D

البته با مزمان خان در یک تاپیک دیگه تا حدودی صحبت کردیم.

اگه یک زیر بخش اختصاصی جهت معرفی و محفل طرفداران بازی های کامپیوتری باشه خیلی خوب میشه،اینطوری مشکلات دوستان و حتی سیو های بازی دوستان میتونه در هر تاپیک اختصاصی اون بازی گنجانده بشه.

دسته بندی بخش پاکت پی سی تا حد زیادی حرفه ای هست.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
در هم بودن مباحث ایجاد شده .
در اين مورد لطفا بيشتر توضيح بدين.با مثال.
اضافه شدن یک زیر مجموعه تحت عنوان : معرفی بازیها , به نظر , ضروریست
اين شامل بازيهاي كنسولها هم ميشه يا فقط مربوط به بازيهاي pc هست؟
ايا هر كسي در مورد هر بازي حتي يك سوال كوچك هم دارد بايد براي ان بازي يك تاپيك ايجاد كند؟
بطور كلي شرايط ايجاد تاپيك در اين بخش و مباحث قابل طرح در اون رو مشخص كنيد.
. اصلا ما در چه زمینه هایی می توانیم نظر و پیشنهاد خودمون رو عنوان کنیم ؟
آیا این صحبت که "" در جایی حرف بزن که حرف شما دارای ارزش باشد "" را در این بخش باید اعمال کرد
شما در هر زمينه اي كه مربوط به اين بخش ميشه ميتونيد نظر بدين.
بنظرم اگه بخش اصلی برای گذاشتن اخبار باشه
شما دقيقا منظورتون از بخش اخبار چيه؟چه تاپيك هايي و در چه مواردي قرار هست در اون ايجاد بشه.
و یک زیر بخش اختصاصی جهت بازی های رایانه ایجاد بشه و برای هر بازی ی تاپیک کلی بزنیم،خیلی عالی میشه
اين زير بخش اختصاصي منظور يك چيزي مثل همون بخش معرفي بازيهاست يا تفاوتهايي هم داره اگر تفاوت داره اون تفاوتها چي هستن.

بعد از اينكه جوابها رو ارسال كرديد.يك تاپيك جداگانه براي نظر سنجي در اين مورد ايجاد ميشه و با توجه به نظر اكثريت تصميم گيري خواهد شد.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
فقط خواستم بگم که شرمنده عجب شیرخان و بقیه اعضای فعال این بخش هستم....به خاطر گرفتاریهای شخصی، خیلی کمتر میتونم به این بخش برسم و امیدوارم که دوستان منو ببخشن..!!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما دقيقا منظورتون از بخش اخبار چيه؟چه تاپيك هايي و در چه مواردي قرار هست در اون ايجاد بشه.

ببینید بنظرم اگه ساختار نباشه،روی فعالیت بچه ها تاثیر مستقیم داره،الان اگه برید بخش موبایل،می بینید که مثلا برای گوشی K900 که هنوز نیومده،تاپیکی که حالت اخبار گانه دارن،زدن .اون وقت بچه ها اون بخش می تونن تو همون تاپیک در موردش خیلی راحت بحث کنن و مزیتش خیلی بیشتر از این هست که مثلا یک تاپیک اختصاصی در مورد اخبار گوشی های سونی اریکسون و یک تاپیک اختصاصی در مورد گوشی های نوکیا داشته باشن.

و یک زیر بخش اختصاصی جهت بازی های رایانه ایجاد بشه و برای هر بازی ی تاپیک کلی بزنیم،خیلی عالی میشه

دوست عزیز هر بازی کلی طرفدار داره. وقتی که یک تاپیک در مورد هر بازی باشه،خیلی عالی میشه،البته نمی گم الان اینطوری نیست،ولی اگه یک زیربخش برای این موضوع یعنی معرفی و بحث در مورد بازیهای رایانه ای باشه،بچه ها فعالیت بهتری خواهند داشت. :) بازی های دیجیتال با این همه چند دستگی و گستردگی،فقط دو زیر بخش داره که یکیش برای کنسول ها هست و دیگری برای بازی های آنلاین،ولی اگه بخش بازی های رایانه ای هم باشه،دیگه بخش اصلی میشه جهت اخبار و سایر مسایل که شما آشناتر هستید.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ببینید بنظرم اگه ساختار نباشه،روی فعالیت بچه ها تاثیر مستقیم داره،الان اگه برید بخش موبایل،می بینید که مثلا برای گوشی K900 که هنوز نیومده،تاپیکی که حالت اخبار گانه دارن،زدن .اون وقت بچه ها اون بخش می تونن تو همون تاپیک در موردش خیلی راحت بحث کنن و مزیتش خیلی بیشتر از این هست که مثلا یک تاپیک اختصاصی در مورد اخبار گوشی های سونی اریکسون و یک تاپیک اختصاصی در مورد گوشی های نوکیا داشته باشن.
در بخش موبايل يك تاپيك براي اخبار وجود داره و در موارد خاصي كه جاي بحث وجود داشته باشه مثل همون گوشی K900 كه بهش اشاره كرديد تاپيك جداگانه وجود داره.در ضمن در تاپيكهايي كه به مدلهاي مختلف مربوط ميشه علاوه بر اخبار موضوعات ديگه مثل رفع اشكال يا اموزشهاي مربوط به اون مورد هم قرار ميگيره.
علاوه بر اون تاپيكهاي متفرقه هم در اون قسمت وجود داره.مثل نظرسنجی برای مسابقه عکاسی با موبایل
يا اینترنت رایگان برای گوشیهای سونی اریکسون بااستفاده از بلوتوث و تاپيكهاي اموزشي و رفع اشكال درباره موضوعات مختلف.
اين تقريبا شبيه چيزيست كه در بخش عمومي بازيهاي كامپيوتري وجود داره , مثلا در مورد بازي Mafia II با اينكه هنوز منتشر نشده چون جاي بحث داره يك تاپيك خاص ايجاد شده ,ولي مثلا براي مواردي مثل اين مورد
شركت هاي ارائه دهنده بازي هاي ويديويي در آمريكا به علت افزايش ميزان استقبال مردم از اين بازي ها ، نياز به كارمندان بيشتر داشته است و اين تعداد در سال 2004 به 144 هزار كارمند تمام وقت رسيده است همچنين ميزان فروش اين شركت به 8 ميليارد دلار رسيده است و همين امر تاثير 18 ميليارد دلاري بر اقتصاد كشور آمريكا داشته است.
مسئولين پيش بيني مي كنند، ميزان فروش بازيهاي ويديويي همچنان ادامه داشته باشد و در سال 2010 اين ميزان فروش به 15 ميليارد دلار برسد. همچنين تعداد كارمندان اين شركت تا سال 2009 ،75 درصد افزايش خواهد داشت و به 250 هزار نفر خواهد رسيد.

كه خيلي جاي بحث زيادي ندارند و در حدي نيستند كه يك تاپيك مستقل داشته باشند بهتر است كه در همان تاپيك اخبار قرار داشته باشند.
دوست عزیز هر بازی کلی طرفدار داره. وقتی که یک تاپیک در مورد هر بازی باشه،خیلی عالی میشه،البته نمی گم الان اینطوری نیست،ولی اگه یک زیربخش برای این موضوع یعنی معرفی و بحث در مورد بازیهای رایانه ای باشه،بچه ها فعالیت بهتری خواهند داشت. :) بازی های دیجیتال با این همه چند دستگی و گستردگی،فقط دو زیر بخش داره که یکیش برای کنسول ها هست و دیگری برای بازی های آنلاین،ولی اگه بخش بازی های رایانه ای هم باشه،دیگه بخش اصلی میشه جهت اخبار و سایر مسایل که شما آشناتر هستید.
از مجموع صحبتهاي شما اينطور نتيجه گرفتم كه منظور شما اينه كه مباحث مربوط به بازيهاي منتشر شده به يك بخش جداگانه منتقل بشه و تاپيكهاي باقيمانده از جمله تاپيكهاي مربوط به بازيهاي منتشر نشده بخش اصلي رو تشكيل بدن.درسته؟

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
فقط خواستم بگم که شرمنده عجب شیرخان و بقیه اعضای فعال این بخش هستم....به خاطر گرفتاریهای شخصی، خیلی کمتر میتونم به این بخش برسم و امیدوارم که دوستان منو ببخشن..!!
سلام عليكم.
رسيدن بخير.حجتون هم قبول.
چه عجب از اين طرفا؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از مجموع صحبتهاي شما اينطور نتيجه گرفتم كه منظور شما اينه كه مباحث مربوط به بازيهاي منتشر شده به يك بخش جداگانه منتقل بشه و تاپيكهاي باقيمانده از جمله تاپيكهاي مربوط به بازيهاي منتشر نشده بخش اصلي رو تشكيل بدن.درسته؟

آره زدی تو خال :D در مورد بازی های منتشر شده حرفها برای گفتن زیاد هست و در بخش اصلی بچه ها میتونن اخبار یا تریلر های هر بازی را بذارن که در کل اگه تحولی در این بخش باشه،دیگه باید انتظار کاربران بیشتری داشته باشیم :)

کلان بنظرم این بخش نسبت به بخش های دیگه فروم ی خورده بیحال تره!در حالی که خوب بازی اینطوری نیست و چهار تا مثل خودم را میکشونه به فروم هایی مثل بازی سنتر که شاید ساختار خوبی داشته باشن،ولی از میان 100 تا پست،یکیش ارزش خوندن نداره و خیلی اوضاعشون خیته! ولی مطمئنم اینجا اینطور نخواهد شد.

بالا