برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد برای خرید کیس مخصوص بازی با 4 میلیون

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
بسیار عالی ممنون از راهنماییت دوست بزرگوار از حرفای شما اینو فهمیدم که واسه بازی پول به کامپیوتر ندم,که اونم تا 2 سال قدیمی بشه ! و اینکه کنسول عاقلانه تر و اقتصادی تره -------------------------------------------------- خودمم وقتی مافیا 2 بازی میکردم خیلی احساس خوبی داشتم,با اینکه با گرافیک عالی و بالاترین جزئیات بازی نمیکردم,اما از داستان بازی,روند پیشروی بازی و گیم پلی اوپن بودن بازی خیلی احساس خوبی بهم منتقل میکرد,این بازیرو نزدیک 30 ساعت بازی کردم و خسته نشدم و یه اتفاق بدی افتاد که نتونستم ادامه شو بازی کنم چون خیلی پیشرفت کرده بودم دیگه حوصله از اول بازی کردنو نداشتم یه گیمر باید بتونه حداقل 30 تا بازی روکه بازی کرده رو تحلیل کنه و نقاط ضعف و قوتشو بگه تا سازنده بهتر کارشو انجام بده منم با نظر شما موافقم که اول داستان بعد گیم پلی و بعدش گرافیک برای اسنایپر هم همون اتفاقی افتاد که گرافیک خیلی خوبی داره ولی دستان جالبی نداره,به شخصه بعد از یک ساعت بازی کردن دلم نمیخواست بازی کنم من خودم ps3 رو خیلی دوست داشتم و خیلی قبل تر از اینا میخواستم بخرم,اما گفتم بزار پولم بیشتر بشه و یه کامپیوتر قدرتمند بگیرم,متاسفانه اون موقع افرادی مثل شماها نبودن که مشاوره خوبی بدن و درست راهنماییم کنن.اما بنظر خودم صبر کنم تا موقع لانچ PS4 و بعد از گذشت مدت کوتاهی اونو بخرم (ایشالا هک میشن) خیلی استفاده کردم ممنون
باریکلا ‏....‏ ‏توی همون مافیا 2 از سکانس دوم که ویتو با دوزو کلک از جبهه برمیگرده عملن داستان مافیا 2 شما رو درگیر خودش میکنه ! این درگیری اونقدی هست که عیبای دیگش به چشم نیاد یا کم به چشم بیاد ! حالا ممکنس خیلیا بیان بگن مافیا 2 اون چیزی نبود که انقده راجبش تبلیقات شد یا فلان و بیسار ! اما مهم اینه که شما دوست داشتی و یمدت هرچند کوتاه شمارو درگیر خودش کرده و از انتخابش پشیمون نشدی و مهمتر از همه اونو فهمیدی ! میبینی که یه سری هم هستن مثل من که با شما موافقن ... البت مافیا 2 اوپن ورلد بود ولی با یه سری محدودیت ها که نظره من اینه , بخاطره این بود که بازیکن اول از همه چی دنبال داستان باشد ... چون اگه دیده باشی تو اکثر بازیای جهان باز دنباله همه چی میرن بجز اون اصل کاری یعنی داستان :) اما من پیشنهاد ps3 رو دادم چون دیدم شما با این پول میتونی هر دوتا کنسولو داشته باشی .... ضمن اینکه این نسلم بازیای فوق العادیه دارد که مطمعن باش از تجربه کردنشون پشیمون نمیشی ! مثل, سری Uncharted‏ و سری Gow‏ یا همون گاد آف وار ! Heavy rain‏ فوق العاده ‏, Heavenly sword‏ یا سری Killzone‏ و بازیای دیگه که خیلیاشونم مولتی هستن مثل Red dead‏ یه شاهکار به تمام معنا با اون پایان فوق العادش که یکمم غم انگیزس ولی خب خیلی زود شما رو از اون شوک در میارد مثل Castelvania‏ مثل L.a Noire‏ و .... و مطمعنن The last of us‏ که هنوزم خودم نتونسم بازیش کنم ! همه اینا بنظرم شاهکارن از دسشون نده ... البت ایکس باکسم بازیای انحصاری خبی داره ولی سلیقه ی من فقط Alen wake‏ رو ورداشت که بازی فوق العاده ای بود از خیلی جهات ... خلاصه امیدوارم هر تصمیمی که میگیری از نتیجه ی کار راضی باشی, خواهش میکنم وظیفه بود جناب

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
باریکلا ‏....‏ ‏توی همون مافیا 2 از سکانس دوم که ویتو با دوزو کلک از جبهه برمیگرده عملن داستان مافیا 2 شما رو درگیر خودش میکنه ! این درگیری اونقدی هست که عیبای دیگش به چشم نیاد یا کم به چشم بیاد ! حالا ممکنس خیلیا بیان بگن مافیا 2 اون چیزی نبود که انقده راجبش تبلیقات شد یا فلان و بیسار ! اما مهم اینه که شما دوست داشتی و یمدت هرچند کوتاه شمارو درگیر خودش کرده و از انتخابش پشیمون نشدی و مهمتر از همه اونو فهمیدی ! میبینی که یه سری هم هستن مثل من که با شما موافقن ... البت مافیا 2 اوپن ورلد بود ولی با یه سری محدودیت ها که نظره من اینه , بخاطره این بود که بازیکن اول از همه چی دنبال داستان باشد ... چون اگه دیده باشی تو اکثر بازیای جهان باز دنباله همه چی میرن بجز اون اصل کاری یعنی داستان :)
بازم فوق العاده
بسیار ممنون
قبول دارم این نسل هم بازی های خیلی خوبی داره که تجربه کردنش قطعا شیرینی خاصی داره
اما دارم به این فکر میکنم که اگه بخام در بدو ورود PS4 یه دونه بخرم,اوایل (اگه هک نشه) باید با بازی های اورجینال وضعیتو بگذرونم که هزینه بره
به همین خاطر میگم صبر کنم تا PS4 رو بخرم و هزینه ای که میخوام واسه این نسل PS3 بکنم,روی نسل بعد بکنم که قطعا تجربه ی بسیار مهیج تری خواهد بود
خدا میدونه اگه شما نبودید الان 5/6 میلیون پول کامپیوتر داده بودم و بعدش کلی پشیمون !
نظر شما درباره کنسول نسل بعدی و بازی هاش و گستردگی زمینه ی بازی ها و توانایی هاشون چیه ؟
بقیه دوستان هم نظری دارن بگن

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
بازم فوق العاده بسیار ممنون قبول دارم این نسل هم بازی های خیلی خوبی داره که تجربه کردنش قطعا شیرینی خاصی داره اما دارم به این فکر میکنم که اگه بخام در بدو ورود PS4 یه دونه بخرم,اوایل (اگه هک نشه) باید با بازی های اورجینال وضعیتو بگذرونم که هزینه بره به همین خاطر میگم صبر کنم تا PS4 رو بخرم و هزینه ای که میخوام واسه این نسل PS3 بکنم,روی نسل بعد بکنم که قطعا تجربه ی بسیار مهیج تری خواهد بود خدا میدونه اگه شما نبودید الان 5/6 میلیون پول کامپیوتر داده بودم و بعدش کلی پشیمون ! نظر شما درباره کنسول نسل بعدی و بازی هاش و گستردگی زمینه ی بازی ها و توانایی هاشون چیه ؟ بقیه دوستان هم نظری دارن بگن
خب بیبین دادا,‏ مطمعن باش وقتی ps4 میاد تا بیاد جا وا کنه و بازی سازا خودشونو مچ کنن باش یکم زمان میبره نه اینکه بازی براش نباشه هست اما محدوده ! از این نظر خیالت راحت باشد ... پس وقتی میگم این نسلم تجربه کنی چندتا مزیت داره برات! اول اینکه اون نسلو از دست ندادی ! دوم اینکه اگه تو نسل بعد با محدودیت بازی روبه رو شدی دیگه دغدغه ای نداری !!! سوم اینکه خیلی از بازیایی که برا نسل بعد میاد دنباله ی نسل قبله ! اونوخ برات بی معنی میشه !! هم اینکه هک شدن کنسولای بعد زمان مشخصی نداره !! گفتم قطعن هک میشه ولی زمانش مشخص نی ! شاید کنسول ماکروسافت زود هک بشه ولی کنسول سونی تو این مورد خیلی سر سخت ترس .... اینجورم نی که فک کنی تا نسل جدید اومد نسل قبل میره کنار پس بازم مطمعن باش هنوزم بازیای در خوره خودشو خواهد داشت, اما در مورد سوالت که پرسیدی با اومدن کنسولای نسل بعد قطعن صنعت بازی و بازیسازی پیشرفت میکنه اما همونجور که گفتم یکم زمان میبره .... راجبه کنسولام بنظرم اگه یه کنسول پرقدرت که فقط مخصوص بازی باشد میخوای همینطور بازیای نسبتن بهتر و متفاوت تر میخوای کنسول سونی انتخاب بهتری بنظره من ضمن اینکه من هر دوتا کنسول این نسل و داشتم از انتخاب دومم یعنی ps3 خیلی خیلی راضی تر بودم اینم بدون که کنسول سونی قطعن میتونه راضیت کنه و راضی نگهت داره تا نسل بعد !!! شک نکن ‏

Ali.Agha

Registered User
لایک‌ها
165
ما کوچیک شمایم قربان ‏,‏ درس پس میدیم ‏...‏ دقیقا ‏‏! در حقیقت یجورایی کل بازیو فدای گرافیک میکنن ‏....

شرمنده نفرمایین قربان :)
شکسته نفسی می فرمایین

به نظر من تا تاپیک بی بی راهه نرفته و مدیران هم صداشون در نیومده صحبت در مورد کنسول رو از یه تاپیک دیگه دنبال کنیم ...

باشد که آیندگان هم بتونن از این پست هایی که داده شد کمال استفاده رو ببرن :D

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
خب بیبین دادا,‏ مطمعن باش وقتی ps4 میاد تا بیاد جا وا کنه و بازی سازا خودشونو مچ کنن باش یکم زمان میبره نه اینکه بازی براش نباشه هست اما محدوده ! از این نظر خیالت راحت باشد ... پس وقتی میگم این نسلم تجربه کنی چندتا مزیت داره برات! اول اینکه اون نسلو از دست ندادی ! دوم اینکه اگه تو نسل بعد با محدودیت بازی روبه رو شدی دیگه دغدغه ای نداری !!! ‏

شدیدا ممنون :D
منم قطعا سونی انتخاب میکنم برای این نسل
برای نسل بعدی باید به جیبمون نگاه کنیم :D

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان برای خرید Display واسه کنسول مانیتور LED پیشنهاد میدید یا تلویزیون LED ؟

vistasp2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
asus m5a99fx pro r2
case:green x5
amd fx 8350
SAPPHIRE radeone hd 7970
8gb corssair 2133 ram
بقیه اش با خودت،درضمن اگه بخوای این سیستمو جمع کنی 2سال من تضمینش میکنم،درضمن همه فقط میخوان مختو بزنن که amd آشغاله،ولی من بهت اطمینان میدم از اینتل بهتره،اگه خریدی حتما بایوس مادربرد رو آپدیت کن واز یک خنک کنندهی عالی استفاده کن،واینکه ویندوز8 بزن واز آخرین درایورها استفاده کن

vistasp2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
asus m5a99fx pro r2
amd fx 8350
SAPPHIRE radeone hd 7970
8gb corssair 2133 ram
بقیه اش با خودت،درضمن اگه بخوای این سیستمو جمع کنی 2سال من تضمینش میکنم،درضمن همه فقط میخوان مختو بزنن که amd آشغاله،ولی من بهت اطمینان میدم از اینتل بهتره،اگه خریدی حتما بایوس مادربرد رو آپدیت کن واز یک خنک کنندهی عالی استفاده کن،واینکه ویندوز8 بزن واز آخرین درایورها استفاده کن

vistasp2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیز :)

قصد دارم با 4 میلیون بودجه کیس مخصوص بازی بخرم
خودم به سیستم مورد توجهی نرسیدم,چون قطعات رو به لحاظ بازدهی نمیشناسم.
ولی از نظر اسمی و رسمی همه چیزو میدونم

خواهش میکنم ازتون کمک کنید تا یه کیس خوب جمع بشه و منم تا چند سالی بابت گیم خیالم راحت باشه..
از همه تون ممنون :wub:
asus m5a99fx pro r2
amd fx 8350
SAPPHIRE radeone hd 7970
8gb corssair 2133 ram

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189
ممنون از راهنمایی تون
کنسول هم فکر خوبیه..50 درصد افکت روی کنسول بیشتر از PC هستش ؟

به نظر شما با یه core-i7 4770 و گرافیک GTX 650 Ti Boost نمیشه تا 4 سال دیگه مطمئن بود که حداقل بازی ها روون اجرا میشن ؟
البته این چیزیه که به ذهنم رسید قطعا شما و بقیه دوستان نظرای بهتری دارن.....
حالا شما هم سیستم پیشنهادی تونو بگید,ممنون میشم...

افکت کنسول بیشتره !!! عزیز کنسول هاله ای از تاری ماتی و فجایع گرافیکی رو می بینی .. با چهار میلیون میتونی بهترین ها رو بخری ... نگاه به این سیستم بنداز :
http://forum.persiantools.com/t456808.html

وقتی پی سی رو دیدی گرافیک کنسول مثل playsatation دو میشه برا ت !

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189
عزیز پول میدی به پی سی آش می خوری .. کنسول حال آدم و بهم میزنه گرافیکش .. میدونی که کنسول رو direct x 10 گیر کرده دیگه ؟ من کنسول داشتم میدونی بازی هاش الان با gtag شده بخری .. دیسک کم شده و این بازی ها خیلی باگ داره ؟

پی سی خوب با چهار میلون بخر شما .. تا 4 سال گرافیکش ده ها برابر بیشتر از کنسول هستش ... بابا اشتباه نکن . برو مترو رو روی xbox 360 یا ps3 ببین : آبرنگه داداش .. برو Splinter black list و ببین .. تاره بازی تاااااااااااااااااار

اشتباه نکن پشیمون میشی وقتی کنسول خریدی گرافیک پی سی رو دیدی .. tom raider و ببینی فاجعه است .. شما اگه می خوای راحت آپدیت کنی ؟ amd بخر ..

یه چیز دیگه ختم کلام که از ما گفتن بود . من کنسول داشتم و فروختم پی سی گیمینگ خریدم که اینو میگم برو مقایسه کن حضوری اگه به حرف من شک داری. گرافیک کنسول خنده داره در مقایسه با پی سی .

شما میخوای مدت طولانی بازی کنی ؟ با 4 میلیون 3 یا چهار سال میتونی بازی کنی آقا . اگه بیشتر مایل هستی من بهت یک سیستم amd بگم بخری . بیا اینجا سیستم ها رو نگاه کن :
http://forum.persiantools.com/t275993-page33.html#post8275753

کنسول !!:)))) وای اصلا نمیشه مقایسه کرد . حرفش و نزن . پول داری بده حالش و ببر . من سیستمم 3300 شد . شما میتونی با 4 میلون یه چیز از مال من خفن تر جمع کنی . دلم سوخت که کامنت گذاشتم ، والا پم بده اگه راهنمایی بیتشر خواستی یا دلیل بیشتر

اگرم منظورت کنسول نسل بعده ؟ :) اونم برات 10 تا دلیل میارم که تو ایران نمیشه وگرنه ps4 خیلی خوبه اما بازم پی سی نمیرسه از گرافیک

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
افکت کنسول بیشتره !!! عزیز کنسول هاله ای از تاری ماتی و فجایع گرافیکی رو می بینی .. با چهار میلیون میتونی بهترین ها رو بخری ... نگاه به این سیستم بنداز : http://forum.persiantools.com/t456808.html وقتی پی سی رو دیدی گرافیک کنسول مثل playsatation دو میشه برا ت !
وخدي بازي نداره كرافيكشو بذار در كوزه اولن !‏ ثانين جنابعالي داري بازياي مولتي و مقايسه ميكني !! ثالثن از بازي فقط كرافيك ميخواي برو انيميشن بيبين ذوق كن با اين تفاوت كه باز انيميشن يه داستاني دارد !!!

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
عزیز پول میدی به پی سی آش می خوری .. کنسول حال آدم و بهم میزنه گرافیکش .. میدونی که کنسول رو direct x 10 گیر کرده دیگه ؟ من کنسول داشتم میدونی بازی هاش الان با gtag شده بخری .. دیسک کم شده و این بازی ها خیلی باگ داره ؟ پی سی خوب با چهار میلون بخر شما .. تا 4 سال گرافیکش ده ها برابر بیشتر از کنسول هستش ... بابا اشتباه نکن . برو مترو رو روی xbox 360 یا ps3 ببین : آبرنگه داداش .. برو Splinter black list و ببین .. تاره بازی تاااااااااااااااااار اشتباه نکن پشیمون میشی وقتی کنسول خریدی گرافیک پی سی رو دیدی .. tom raider و ببینی فاجعه است .. شما اگه می خوای راحت آپدیت کنی ؟ amd بخر .. یه چیز دیگه ختم کلام که از ما گفتن بود . من کنسول داشتم و فروختم پی سی گیمینگ خریدم که اینو میگم برو مقایسه کن حضوری اگه به حرف من شک داری. گرافیک کنسول خنده داره در مقایسه با پی سی . شما میخوای مدت طولانی بازی کنی ؟ با 4 میلیون 3 یا چهار سال میتونی بازی کنی آقا . اگه بیشتر مایل هستی من بهت یک سیستم amd بگم بخری . بیا اینجا سیستم ها رو نگاه کن : http://forum.persiantools.com/t275993-page33.html#post8275753 کنسول !!:)))) وای اصلا نمیشه مقایسه کرد . حرفش و نزن . پول داری بده حالش و ببر . من سیستمم 3300 شد . شما میتونی با 4 میلون یه چیز از مال من خفن تر جمع کنی . دلم سوخت که کامنت گذاشتم ، والا پم بده اگه راهنمایی بیتشر خواستی یا دلیل بیشتر اگرم منظورت کنسول نسل بعده ؟ :) اونم برات 10 تا دلیل میارم که تو ایران نمیشه وگرنه ps4 خیلی خوبه اما بازم پی سی نمیرسه از گرافیک
خودت جواب خودتو دادي !‏ أشو ميكم !! شوما بي سي بازا فقط دنبال كرافيكين خوبس بازيم ندارين كه بتونه از نهايت قدرتش استفاده كنه أ انقده سنكشو به سينه ميزنين

ALI629246

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
معاوضه میکنم
کیس دارم با ی کنسول معاوضه میکنم

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام دوستان عزیز :)

قصد دارم با 4 میلیون بودجه کیس مخصوص بازی بخرم
خودم به سیستم مورد توجهی نرسیدم,چون قطعات رو به لحاظ بازدهی نمیشناسم.
ولی از نظر اسمی و رسمی همه چیزو میدونم

خواهش میکنم ازتون کمک کنید تا یه کیس خوب جمع بشه و منم تا چند سالی بابت گیم خیالم راحت باشه..
از همه تون ممنون :wub:

دوست عزيز با حدودا 2 الي 3 تومن هم ميتوني سيستم خوب ببندي براي بازي
نيازي نيست حتما 4 ت هزينه كني
يك ماه پيش يكي از دوستان كه خوره بازي هست يكي به مبلغ 2800 بست كه همه بازي ها رو هم جواب ميداد .
براي خريد هم عجله نكن خصوصا الان كه داريم به 2015 نزديك ميشيم و قطعات جديد رو نمايي ميشه

nicepack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نظر من با 4 تومن این لب تاپو بخر : asus n522 vw - A

بالا