برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد شغل با 200-300 میلیون

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715
درود دوستان
چند روز پیش یه تاپیک زدم در مورد تعمیرات موبایل که انگار دوستان گفتن فایده نداره
به نظرتون با 200-300 تومن میشه یه کاسبی راه انداخت؟
بیشتر هم میتونم بذارم ولی فعلا میخوام با 200-300 تومن یه حرکتی بزنم

الان تو کار تعمیر و خرید فروش موتور سیکلت ام ولی دیگه خسته شدم همشون میخوان نسیه ببرن و اچار ادم رو میدزدن و اعصابت رو خورد میکنن
یکیشون دزده یکیشون ساقیه یکیشون خسیسه میخواد پول نده فرار کنه یکیشون میره ننش رو میاره ننش گریه میکنه نسیه میبره
چند روز پیش دیدم انبر دست رو نیست رفتم دوربین رو چک کردم پیرمرده که اومده تو مغازه موتورش رو درست کنم انبر دست رو دزدیده گذاشته جیبش
رفتم تو مسجد بغلش نشستم گفتم یا انبر دست رو میاری یا به اخوند مسجد میگم رفت انبر دست رو اورد
یا موتور رو به یارو میفروشی یه هفته سوارش میشه داغونش میکنه و لوازم های خوبش رو عوض میکنه بعد میخواد پس بده بهش میگی چرا میخوای پس بدی؟میگه زنم خوشش نیومد میگم خب چرا روز اول نیومدی میگه نه اون موقع زنم چیزی نگفته بود
من که پس بر نمیدارم ولی یارو میره رو مخم منم چون مغازه دارم از اون ضعیف ترم هم جیغ و داد و عابرو ریزی میکنه هم پشت سر من و مغازه بد میگه هم یه موقع یه بلایی سر مغازه میاره خلاصه نه میشه کوتاه بیای نه میشه کوتاه نیای

اگه یه شغل میشناسید دمتون گرم راهنمایی کنید

Last edited:

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,220
مغازه از خودت داری

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
فروش عرقیات گیاهی و انرژی بخش

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
یک جنسی از کارخونه/تولیدکننده بخر با پیج و آگهی تو دیوار پخش کن
چیزی که رقیب زیاد نداشته باشه. مثلا مواد غذایی نباشه که پخشش زیاده! پخشش هم به مصرف کننده نهایی باشه و نه مغازه دار

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715
مغازه از خودت داری
اره
فروش عرقیات گیاهی و انرژی بخش
از کی بخری؟به کی بفروشی؟
اون که کار @MihanV خدا بیامرزه
یک جنسی از کارخونه/تولیدکننده بخر با پیج و آگهی تو دیوار پخش کن
چیزی که رقیب زیاد نداشته باشه. مثلا مواد غذایی نباشه که پخشش زیاده! پخشش هم به مصرف کننده نهایی باشه و نه مغازه دار
مثلا چه جنسی؟
لباس مثلا؟

street design

Registered User
لایک‌ها
555

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
این چیزایی که گفتی تو هر شغلی هست ، منتها ضربدر ده !!
شما اگه میخوای کسب و کار داشته باشی و پول در بیاری این موضوعات باید با خودت کنار بیایی ، حالت راحت و بی دردسر فقط اینه که توی خونه بشینی 😑
تازه شما نیرو نداری که باهاش سر و کله بزنی و هر روز یه موضوع و مسئله داشته باشی ، یا با سازمانها کار کنی که هر روز یه خرده فرمایش دارن و باید راضی شون کنی و خیلی مسائل دیگه مثل تامین اجتماعی و مالیات و ....
از موضوعات نمیشه فرار کرد ، باید حلش کرد !
.

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
درود دوستان
چند روز پیش یه تاپیک زدم در مورد تعمیرات موبایل که انگار دوستان گفتن فایده نداره
به نظرتون با 200-300 تومن میشه یه کاسبی راه انداخت؟
بیشتر هم میتونم بذارم ولی فعلا میخوام با 200-300 تومن یه حرکتی بزنم

الان تو کار تعمیر و خرید فروش موتور سیکلت ام ولی دیگه خسته شدم همشون میخوان نسیه ببرن و اچار ادم رو میدزدن و اعصابت رو خورد میکنن
یکیشون دزده یکیشون ساقیه یکیشون خسیسه میخواد پول نده فرار کنه یکیشون میره ننش رو میاره ننش گریه میکنه نسیه میبره
چند روز پیش دیدم انبر دست رو نیست رفتم دوربین رو چک کردم پیرمرده که اومده تو مغازه موتورش رو درست کنم انبر دست رو دزدیده گذاشته جیبش
رفتم تو مسجد بغلش نشستم گفتم یا انبر دست رو میاری یا به اخوند مسجد میگم رفت انبر دست رو اورد
یا موتور رو به یارو میفروشی یه هفته سوارش میشه داغونش میکنه و لوازم های خوبش رو عوض میکنه بعد میخواد پس بده بهش میگی چرا میخوای پس بدی؟میگه زنم خوشش نیومد میگم خب چرا روز اول نیومدی میگه نه اون موقع زنم چیزی نگفته بود
من که پس بر نمیدارم ولی یارو میره رو مخم منم چون مغازه دارم از اون ضعیف ترم هم جیغ و داد و عابرو ریزی میکنه هم پشت سر من و مغازه بد میگه هم یه موقع یه بلایی سر مغازه میاره خلاصه نه میشه کوتاه بیای نه میشه کوتاه نیای

اگه یه شغل میشناسید دمتون گرم راهنمایی کنید
کدوم شهری؟

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715
برو یه جا دیگ تعمیرگاه بزن .. جایی ک غریبه باشن ..
یه سری موارد رو سفت و سخت بگیر ...
هرجا بری باز برمیگردی سر خونه اولت .. تجربه ثابت کرده ...
طول میکشه تا جای جدید بشناسنت و مثلا پیش اوس علی که قدیمی اونجاست موتورشون رو بیارن پیش تو که تازه رفتی اونجا شاید هم هیچوقت نیان و وفادار به اوس علی بمونن
یجورایی خاک خوردن داره.اگه رفتم جای جدید باید اولش یکم نسیه بدم و ارزون کار کنم که که مشتری های اوس علی جذب کنم بعد نسیه ندم و گرون کنم
چرا بر میگردی سر خونه اولت؟
این چیزایی که گفتی تو هر شغلی هست ، منتها ضربدر ده !!
شما اگه میخوای کسب و کار داشته باشی و پول در بیاری این موضوعات باید با خودت کنار بیایی ، حالت راحت و بی دردسر فقط اینه که توی خونه بشینی 😑
تازه شما نیرو نداری که باهاش سر و کله بزنی و هر روز یه موضوع و مسئله داشته باشی ، یا با سازمانها کار کنی که هر روز یه خرده فرمایش دارن و باید راضی شون کنی و خیلی مسائل دیگه مثل تامین اجتماعی و مالیات و ....
از موضوعات نمیشه فرار کرد ، باید حلش کرد !
.
تو شغل موتور این چیزا خیلی بیشتر هست.چون فقیرن ساقی ان دزد ان معتادن میخوان مفت و مفت سوار موتور بشن حتی بنزین هم نزنن وقتی هم خراب میشه میخوان مفتی درستش کنن
من اگه بخوام کسب و کار داشتم باشم و پول در بیارم باید با خودم کنار بیام؟خیلی شغل ها هست که این دردسر ها رو نداره مثلا تعمیرات ماشین یا تعمیرات موبایل.با زن سر و کار داری و بوی گل میدن نه بوی مواد مخدر و اشغال و ضایعات و چرک
هر چی گفتی مثل اون معتادا چونه نمیزنن و کارتشون رو دو دستی میدن بهت هر چی خواستی کم کنی
نمیدونی تو کار موتور چه مغزی ازت سوراخ میشه.یارو میگه از روزی که لامپ جلو رو درست کردی لاستیک عقبش صدا میده
اصفهان شهر خسیس ها و بومی ها و مذهبی های انبردست دزد
خیلی تصمیم جدی گرفتم برم تهران.یه مدت هم رفتم و برگشتم خیلی راحت پول میدادن و خسیس نبودن چونه هم نمیزدن
ولی یه چیزایی هست یکی اینکه مناطق پایین تهران هم مثل اصفهان میخوان نسیه ببرن و فرار کنن
یکی هم اینکه من تنها پاشم برم یه شهر دیگه مثلا بخوام یه وعده غذا بخرم 80 تومن یه زن میتونه 80 تومن رو مواد غذایی بخره و 4 وعده غذا با همون پول درست کنه
یعنی هر چی در میارم باید اجاره خونه و مغازه بدم و غذا بخرم.اینجا اجاره نمیدم
از این لحاظ من از اونی که با خانواده تهرانه و اجاره نمیده یا یه زن که حالا یا مادرشه یا زنشه با پول 1 وعده غذا براش 4 وعده غذا درست میکنه عقب ترم

Last edited:

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
هر کار دیگه ای شروع کنی سختره برو منطقه بالاتر موتور های گرونتر و بهتر رو تعمیر کن اینطوری سطح مشتریا میره بالا دستمزد هم همچنین . الان زمانی نیست که فکر کنی به راحتی یه صنعت دیگه یاد میگیرم و توش موفق میشم !

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715
اگه پاخورش خوبه دکوراسیون و تزیینات منزل بزنید
داداش یکم بیشتر توضیح بده
مثلا منظورت کاغذ دیواری و ایناست؟
هر کار دیگه ای شروع کنی سختره برو منطقه بالاتر موتور های گرونتر و بهتر رو تعمیر کن اینطوری سطح مشتریا میره بالا دستمزد هم همچنین . الان زمانی نیست که فکر کنی به راحتی یه صنعت دیگه یاد میگیرم و توش موفق میشم !
منطقه های بالاتر و موتور های گرون تر.نظر خوبیه دمت گرم ولی منطقه های بالاتر کرایه های خیلی بالاتری داره
الانم منطقه بدی نیستم مثلا تهران رو فرض کنی میدون ونک ام یا نارمک یا میدون ولیعصر.جای مغازه ام بد و پایین شهر نیست
داداش منظورت از زمانی نیست که فکر کنی به راحتی یه صنعت دیگه یاد میگیرم و توش موفق میشم چیه؟منظورت تورم و وضع اقتصادی بده؟

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
اصفهان شهر خسیس ها و بومی ها و مذهبی های انبردست دزد
خیلی تصمیم جدی گرفتم برم تهران.یه مدت هم رفتم و برگشتم خیلی راحت پول میدادن و خسیس نبودن چونه هم نمیزدن
ولی یه چیزایی هست یکی اینکه مناطق پایین تهران هم مثل اصفهان میخوان نسیه ببرن و فرار کنن
یکی هم اینکه من تنها پاشم برم یه شهر دیگه مثلا بخوام یه وعده غذا بخرم 80 تومن یه زن میتونه 80 تومن رو مواد غذایی بخره و 4 وعده غذا با همون پول درست کنه
یعنی هر چی در میارم باید اجاره خونه و مغازه بدم و غذا بخرم.اینجا اجاره نمیدم
از این لحاظ من از اونی که با خانواده تهرانه و اجاره نمیده یا یه زن که حالا یا مادرشه یا زنشه با پول 1 وعده غذا براش 4 وعده غذا درست میکنه عقب ترم

هر چه زودتر فرار کن .
من خود اصفهانی های اصیل اصیل که شاید 1 درصد جمعیت فعلی اصفهان رو هم تشکیل نمی دهند آدم های خیلی بدی نیستند .اکثر جمعیت اصفهان از اطراف مهاجرت کردند و به خاطر این که تک نیفتند لهجه اصفهانی صحبت می کنند .شهر تخمیه .هرجا تونستی مهاجرت کن .
اگر کاربلد باشی تهران کارهای خدماتی خوب پول می دهند فکر وعده غذایی نباش اجاره اش ممکنه یک سوم یا نصف درامدت رو بگیره

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,220
دمت گرم داداش.حالا که گفتی هر چه زودتر فرار کن یه خاطره برات تعریف کنم
چند روز پیش مغازه رفیقم بودم سوپری داره دو نفر اومدن دو تا پاکت سیگار گرفتن اون گفت من حساب میکنم اون یکی هم گفت من حساب میکنم و تعارف و تعارف بازی بعد گفتن هر کدوممون سیگار خودش رو حساب کنه و یه نفرشون کارت کشید حساب کرد سیگار خودش رو
اون یکی یه دفعه دوید سر یخچال گفت یه اب معدنی هم برداریم بعد اومد اب معدنی رو حساب کرد
این وسط یه سیگار رو هیچ کدوم حساب نکردن و رفتن و به فروشنده کلک زدن
بعد که رفتن من و رفیقم که فروشنده بود فهمیدیم چه کلکی زدن داشتیم برا هم تعریف میکردیم یه نفر ادم حسابی خوشتیپ اومد تو یه پالتوی مشتی تنش بود
حرفای ما رو شنید که یارو مشتریه سیگار رو دو دره کرده گفت هنوز تو اصفهان دارن از این دله دزد بازی ها در میارن؟من که جونم رو راحت کردم 5 ساله از این سس کش خونه رفتم تهران

در مورد اصفهانی اصیل همون طور که گفتی تعدادشون کمه منم جزوشونم.اصفهان یه قبرستون قدیمی داره به اسم تخت فولاد شاید مال 10 هزار پیشه شایدم بیشتر
مسلمونا میگن یکی از درای بهشت از تخت فولاد باز میشه و چند تا پیامبر توش خاکه.تموم اجدادم و پدر بزرگم و پدر پدر بزرگم و پدر هاشون و داداش هاشون اونجان یه تکیه بزرگ اونجا دارن چند تا پیامبر و درویش هم نزدیکشونه
بیشتر جمعیت اصفهانی نیستن یا از اطراف اصفهانن یا لر و ترک های قشقایی (ترک های سمت فریدن اصفهان و سمت شیراز که بد جونور هایی ان) و خوزستانی و افغانی
البته همون اصفهانی های اصیل هم چس خور و خسیس ان ولی بازم بهتر از بقیه ان
مهاجرت تهران و کرج و شمال خوبه.به نظرت دیگه کجا خوبه؟
تهران چند وقت پیش چند روز رفتم کمک یه نفر که ببینم وضعیت کار تو تهران چطوره
کاری که اصفهان 20 تومن اجرت میگیرن و یارو نمیده و میخواد 5 تومن بده و فرار کنه رو راحت 400 تومن میگرفت کسی هم چونه نمیزد نسیه هم معنی نداشت و کلی هم عزت و احترام میذاشتن به اوستا کار در صورتی که اصفهان هیچ عزت و احترامی به اوستا کار نمیذارن و خودشون دو تا فیلم تو اینستا مبینن موتور رو تو خونه باز میکنن بعد نمیتونن ببندن میبرن پیش اوستا بعد هم زورشون میاد پول بدن و میخوان مفتی درست بشه و فرار کنه
یه چیز دیگه هم که هست تهران با موتور کار میکنن و پیک میرن و دم مغازه کاسبیشونه کارای بانکیشون رو باهاش انجام میدن و به موتور هم رسیدگی میکنن و خرجش میکنن
ولی اصفهان موتور وسیله ولگردیشونه و باهاش کار نمیکنن و همه جاش رو با سیم و نخ میبندن که خرج نکنن
با این تعاریف تصوراتم از اصفهان نصف جهان به بنگلادش افول کرد :/
البته خودم زاده ی اصفهانم هستم اما در طفولیت مهاجرت کردم.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
به اینایی هم که میگن برو تهران و فلان گوش نکن
اجاره خونه سس و نونتو یکی می‌کنه.

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715
با این تعاریف تصوراتم از اصفهان نصف جهان به بنگلادش افول کرد :/
البته خودم زاده ی اصفهانم هستم اما در طفولیت مهاجرت کردم.
بنگلادش اینقدر دله دزد و خسیس نیستن حداقل یه زید پیدا میشه اصفهان اینقدر مذهبی و نچسب ان که
رفیق پیدا کردن خیلی سخته.دختر که اصلا پیدا نمیشه دختره میگه اگه من باهات حرف بزنم به اعتماد بابام خیانت میکنم و نا محرمیم و از این دری وری ها
اینو دیگه خودت باید پیدا کنی
مثلا توی همون صنفت شاید بتونی ابزاری، مواد مصرفی چیزی برای پخش پیدا کنی
جواب نمیده برادر
تو همه کاری دست زیاده.همچین ابزاری که تو کشفش کنی و فقط تو سودش رو ببری پیدا نمیشه
به اینایی هم که میگن برو تهران و فلان گوش نکن
اجاره خونه سس و نونتو یکی می‌کنه.
تهران که اگه جا نداشته باشی هر چی در میاری باید بدی اجاره
ولی اصفهان زندگی کردن واقعا سخت شده مردمش نچسب و گند دماغ ان.قبلا چس خور بودن ولی عوضش خلوت بود الان مثل تهران خیلی شلوغ شده و خیلی مهاجر اومده ولی همون چس خوری ادامه داره و پول خیلی سخت در میاد

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
هر چه زودتر فرار کن .
من خود اصفهانی های اصیل اصیل که شاید 1 درصد جمعیت فعلی اصفهان رو هم تشکیل نمی دهند آدم های خیلی بدی نیستند .اکثر جمعیت اصفهان از اطراف مهاجرت کردند و به خاطر این که تک نیفتند لهجه اصفهانی صحبت می کنند .شهر تخمیه .هرجا تونستی مهاجرت کن .
اگر کاربلد باشی تهران کارهای خدماتی خوب پول می دهند فکر وعده غذایی نباش اجاره اش ممکنه یک سوم یا نصف درامدت رو بگیره
خط دوم رو ویرایش کنم :
من خود اصفهانی های اصیل اصیل رو دیدم ..........

davi12

Registered User
لایک‌ها
780
دمت گرم داداش.حالا که گفتی هر چه زودتر فرار کن یه خاطره برات تعریف کنم
چند روز پیش مغازه رفیقم بودم سوپری داره دو نفر اومدن دو تا پاکت سیگار گرفتن اون گفت من حساب میکنم اون یکی هم گفت من حساب میکنم و تعارف و تعارف بازی بعد گفتن هر کدوممون سیگار خودش رو حساب کنه و یه نفرشون کارت کشید حساب کرد سیگار خودش رو
اون یکی یه دفعه دوید سر یخچال گفت یه اب معدنی هم برداریم بعد اومد اب معدنی رو حساب کرد
این وسط یه سیگار رو هیچ کدوم حساب نکردن و رفتن و به فروشنده کلک زدن
بعد که رفتن من و رفیقم که فروشنده بود فهمیدیم چه کلکی زدن داشتیم برا هم تعریف میکردیم یه نفر ادم حسابی خوشتیپ اومد تو یه پالتوی مشتی تنش بود
حرفای ما رو شنید که یارو مشتریه سیگار رو دو دره کرده گفت هنوز تو اصفهان دارن از این دله دزد بازی ها در میارن؟من که جونم رو راحت کردم 5 ساله از این سس کش خونه رفتم تهران

در مورد اصفهانی اصیل همون طور که گفتی تعدادشون کمه منم جزوشونم.اصفهان یه قبرستون قدیمی داره به اسم تخت فولاد شاید مال 10 هزار پیشه شایدم بیشتر
مسلمونا میگن یکی از درای بهشت از تخت فولاد باز میشه و چند تا پیامبر توش خاکه.تموم اجدادم و پدر بزرگم و پدر پدر بزرگم و پدر هاشون و داداش هاشون اونجان یه تکیه بزرگ اونجا دارن چند تا پیامبر و درویش هم نزدیکشونه
بیشتر جمعیت اصفهانی نیستن یا از اطراف اصفهانن یا لر و ترک های قشقایی (ترک های سمت فریدن اصفهان و سمت شیراز که بد جونور هایی ان) و خوزستانی و افغانی
البته همون اصفهانی های اصیل هم چس خور و خسیس ان ولی بازم بهتر از بقیه ان
مهاجرت تهران و کرج و شمال خوبه.به نظرت دیگه کجا خوبه؟
تهران چند وقت پیش چند روز رفتم کمک یه نفر که ببینم وضعیت کار تو تهران چطوره
کاری که اصفهان 20 تومن اجرت میگیرن و یارو نمیده و میخواد 5 تومن بده و فرار کنه رو راحت 400 تومن میگرفت کسی هم چونه نمیزد نسیه هم معنی نداشت و کلی هم عزت و احترام میذاشتن به اوستا کار در صورتی که اصفهان هیچ عزت و احترامی به اوستا کار نمیذارن و خودشون دو تا فیلم تو اینستا مبینن موتور رو تو خونه باز میکنن بعد نمیتونن ببندن میبرن پیش اوستا بعد هم زورشون میاد پول بدن و میخوان مفتی درست بشه و فرار کنه
یه چیز دیگه هم که هست تهران با موتور کار میکنن و پیک میرن و دم مغازه کاسبیشونه کارای بانکیشون رو باهاش انجام میدن و به موتور هم رسیدگی میکنن و خرجش میکنن
ولی اصفهان موتور وسیله ولگردیشونه و باهاش کار نمیکنن و همه جاش رو با سیم و نخ میبندن که خرج نکنن
از هر لحاظ شهر مزخزفیه .اگه می بینی می تونی زبان یاد بگیری و مقداری پول هم داری به مهاجرت از ایران هم می تونی فکر کنی
من تو زندگیم از تمام شهر های ایران خرید اینترنتی داشتم ولی باورت میشه هر 2-3 بار تا حالا دمم مالین و همش اصفهانی بودن .دیگه آدرس فروشگاه رو میبینم اصفهانه می بندمش

یه چند روز مغازه های میدون قزوین رو ببین .انقدر مشتری دارن که جا برای سوزن انداختن نیست .

بالا