برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد ها و راهکار ها

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
مشکل اساسی متاسفانه از بالاست وگرنه این طرح و نقشه ها خیلی وقته که مطرح شده!

من بدبختانه دوباره باید بگم مشکل بزرگ این بازارچه جناب بهروز خان هستند که متاسفانه درست و قاطع برخورد نمی کنند و فکر می کنند اینجا هم گفت و گوی آزاده که یکی به یکی فحش میده یه مدت بن میشه و بعدش دوباره بر میگرده!

اما متاسفانه اینجا پولی میاد و از دست میره که شاید بدست آوردنش واسه بعضیا به این راحتی نباشه!

مدیر بازارچه باید فروشنده های این بخش رو بشناسه و سابقشون رو بدونه!

طرف میاد 10 تومن رو میده فقط دیگه همه چی حله!

حالا تاپیک بزن واردات کالا از سراسر دنیا 2 روزه! کی به کیه؟

بعضی عناوین تاپیک های ایندکس بازارچه واقعا جالبند!که همون قضیه ی 10 تومن پوشوندشون!

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
اون وقت حتی اگه کسی خواست یه کارت گرافیکشم بفروشه...و در واقع یه تاپیک بزنه..باید کارت ملی و قبض و شناسنامه بده..

درسته؟

چطوری بده؟

اگه بخواد پست کنه که خنده داره! به علیت تنبلی اکثر ایرانی ها یا این که طرف بگه اوووه میخوام یه قطعه بفروشم حالا برم پست مدارک ارسال کنم پول پست بدم بعد منتظر بشم تا پرمیوم بشم؟

یا میگید خب الان تکنولوژی اومده میل کنه؟

میل به نظرم راحت میشه جعلی درست کرد فرستاد!

شما از کجا میفهمی آخه جعلیه..

حالا میگید آقا جان من همه که جاعل نیستن...باشه فرض میکنیم از هر 20 نفر یکی این کارو کرد..از این مشکل میگذریم..

حالا:

فکس کنه؟ به کدوم شماره فکس؟ اینطوری یکی باید کار و زندگیشو ول کنه کلی مدارک فکس شده تحویل گیره ..دسته بندی کنه..

میدونی اینجوری روزی چند نفر همون ایمیل رو میزنن مدرک میفرستن؟

ببینید من حرفم اینه..:

وارد جزئیات این طرح بشید به کلی مشکل بر میخورید..

چرا؟ به خاطر رایگان بودنش..انبوهی از مدارک به سمت مدیر سرازیر میشه!

بهترین کار به نظرم کاریه که بازی سنتر میکنه!

باید پولیش کرد تا هر کسی نتونه تاپیک فروش رو درخواست بده! یا نخواد!

اما این روشم اینجا واسه کسی صرف نداره..

چرا؟

چون توی بازی سنتر طرف پول داده پرمیوم شده..ولی به ده تا امکان دیگه هم دسترسی داره که بقیه ندارن..

ولی اینجا طرف بخواد فقط پول بده که بتونه تاپیک بزنه قطعشو بفروشه؟

مشکل رایگان بودن رو هم در بالا گفتم..سرازیر شدن انبوهی از درخواست ها و مدارک به سمت کسی که میخواد این مداریک رو تحویل بگیره...که مستلزم یه آدم بیکاره!

حساب بانکی رو کی میخواد چک کنه یعنی استعلام کنه؟ اصلا میشه؟

به نظرم وارد جرئیات بشه این طرح عملی نیست..حداقل در پرشین تولز..

foozoolll

Registered User
لایک‌ها
1
فعلا برای الان شماره ثابت بهترین چیزه چون واقعا ایرانسل هیچ اعتباری بهش نیست

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
آقا چرا نمیایید یوزرهای اینجا رو بر اساس سابقه خرید وفروش دسته بندی کنید؟؟؟

مثلا فلانی با 20 تا خرید و فروش موفق که مورد تایید مثلا حداقل 5 نفر از یوزرهای مورد اعتماد باشه به عنوان مثلا کاربر مورد اعتماد یا کاربر ویژه بازارچه شناخته بشه.

اینو که گفتم منظور فکری باشه که بشه بعضی از بچه ها که واقعا صادقانه اینجا زحمت میکشن رو از بقیه جدا کرد.

بنظر من این کار بهترین راه ممکن هست!
یعنی کاربرای فعال و با سابقه + در بازارچه مشخص بشه!

مثلا من میخوام یک چیزی بفروشم، خریدار میاد میبینه 1500 خورده ای پست دارم، با خودش میگه حتما کاربر قابل اعتمادی هست دیگه! ولی نمیدونه 1500 تا پست رو کجا دادم! اسپم بوده یا پست مفید بوده! ...

مثلا یک عنوان برای کاربر های بخش بازارچه انتخاب بشه، اونم نه انگلیسی، باید فارسی باشه! چون مثلا کاربر پریمیوم، یا کاربر ویژه زیادی کلی هستند و در تمام قسشمت های فروم ممکنه استفاده بشه!

بنظر من عنوان "فروشنده قابل اعتماد" خیلی مناسب تر هست.

برای کاهش حجم کار مدیریت هم میتونیم یک بخش برای درخواست این عنوان ایجاد کنیم، وقتی من کاربر میخوام عنوان "فروشنده قابل اعتماد" رو بگیرم برم اونجا درخواست بدم و نمونه خرید و فروش های خودمو بنویسم، مدیریت یا کسی که مسئول این کار شده هم در عرض چند دقیقه سوابق رو چک میکنه و اگه قابل قبول بود میگه مدارک رو بفرست! اینطوری فکر نکنم حجم مدارک ارسالی زیاد باشه و راحت میشه مدیریت کرد.

Last edited:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
چند پست آخر تاپیک "گوشی بازار" رو اوردم اینجا چون زیاد ربطی به اون تاپیک نداشتن.
در مورد پیشنهاداتی که دادین هم خب کی دلش نمیخواد که محیط اینترنت از امنیت بالاتری برخوردار باشه.. ولی این ها مسائلی هستن که اجرا شدن یا نشدنشون بستگی به نظر ادمین فروم داره و...

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اون وقت حتی اگه کسی خواست یه کارت گرافیکشم بفروشه...و در واقع یه تاپیک بزنه..باید کارت ملی و قبض و شناسنامه بده..

درسته؟

چطوری بده؟

اگه بخواد پست کنه که خنده داره! به علیت تنبلی اکثر ایرانی ها یا این که طرف بگه اوووه میخوام یه قطعه بفروشم حالا برم پست مدارک ارسال کنم پول پست بدم بعد منتظر بشم تا پرمیوم بشم؟

یا میگید خب الان تکنولوژی اومده میل کنه؟

میل به نظرم راحت میشه جعلی درست کرد فرستاد!

شما از کجا میفهمی آخه جعلیه..

حالا میگید آقا جان من همه که جاعل نیستن...باشه فرض میکنیم از هر 20 نفر یکی این کارو کرد..از این مشکل میگذریم..

حالا:

فکس کنه؟ به کدوم شماره فکس؟ اینطوری یکی باید کار و زندگیشو ول کنه کلی مدارک فکس شده تحویل گیره ..دسته بندی کنه..

میدونی اینجوری روزی چند نفر همون ایمیل رو میزنن مدرک میفرستن؟

ببینید من حرفم اینه..:

وارد جزئیات این طرح بشید به کلی مشکل بر میخورید..

چرا؟ به خاطر رایگان بودنش..انبوهی از مدارک به سمت مدیر سرازیر میشه!

بهترین کار به نظرم کاریه که بازی سنتر میکنه!

باید پولیش کرد تا هر کسی نتونه تاپیک فروش رو درخواست بده! یا نخواد!

اما این روشم اینجا واسه کسی صرف نداره..

چرا؟

چون توی بازی سنتر طرف پول داده پرمیوم شده..ولی به ده تا امکان دیگه هم دسترسی داره که بقیه ندارن..

ولی اینجا طرف بخواد فقط پول بده که بتونه تاپیک بزنه قطعشو بفروشه؟

مشکل رایگان بودن رو هم در بالا گفتم..سرازیر شدن انبوهی از درخواست ها و مدارک به سمت کسی که میخواد این مداریک رو تحویل بگیره...که مستلزم یه آدم بیکاره!

حساب بانکی رو کی میخواد چک کنه یعنی استعلام کنه؟ اصلا میشه؟

به نظرم وارد جرئیات بشه این طرح عملی نیست..حداقل در پرشین تولز..

دوست عزیز اولا که من گفتم اختیاری هست پرمیوم شدن و اجباری نیست پس لازم نیست واس فروش هر چیزی پرمیوم باشید... نکته ی بعد شما عکس می گیرید و ایمیل می کنید 5 دقیقه هم وقت نمیگیره بنظرتون کار سختی هست؟ !!!.. نکته بعد من بخاطر اینکه حجم کار زیاد نشه گفتم یک همکار بازارچه مربوط به این قسمت دقیقا اضافه شه و قرار هم نیست همه یک روزه پرمیوم شن میشه بعد از ارسال مدارک تا 10 روز بعدش مثلا طول بکشه که مطمئنا دیگه همکار جدید وقت رسیدگی به مدارک رو داره و مطمئنم با همه ی این که در ابتدا وقت گیره کار اما کاربرهای با سابق ای هستن که حاظر به انجامش باشن و بعد از مدت کوتاهی هم حجم کار پرمیوم کردن خیلی کم میشه... در مورد جعلی بودن هم باید بگم این کاری که پیشنهاد دادم نگفتم جلوی همه کارهارو می گیره اما جلوی %90 دزدی هارو می گیره و هر کسی هم تخصص جعل کردن این مدارک رو نداره و هم واسه خیلی ها که کلاه برداری های خرد انجام میدن اصلا ارزش نداره به زحمتش... بعدم اگر به هر طرحی گیر بدیم پس چرا میاین اینجا به کسایی که کلاه برداری میکنن اعتراض می کنید ؟؟
وقتی در خونتون رو باز میزارین انتظار دارین دزد هم نیاد!!! من میگم یک طرحی که بتونه %50 دزدی ها رو هم کم کنه طرح کاملا موفقی بوده

Last edited:

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
نمیدونم حرف خنده داری میزنم یا نه ولی دلو میزنم میگم.
آقا کاش یه جور میشد که فیدبک فروشنده ها جلوشون با عدد نوشته میشد یا اینکه یه تاپیک بود که هرکی خریدی از هر فروشنده ای داشت اونجا اعلام میکرد.فیدبکهای مثبت و منفی رو اونجا میذاشت همه ببینن.اینطوری فک کنم برای جلب رضایت مشتری خیلی بهتر باشه.

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
نمیدونم حرف خنده داری میزنم یا نه ولی دلو میزنم میگم.
آقا کاش یه جور میشد که فیدبک فروشنده ها جلوشون با عدد نوشته میشد یا اینکه یه تاپیک بود که هرکی خریدی از هر فروشنده ای داشت اونجا اعلام میکرد.فیدبکهای مثبت و منفی رو اونجا میذاشت همه ببینن.اینطوری فک کنم برای جلب رضایت مشتری خیلی بهتر باشه.

موافقم لااقل احتمال کلاهبرداری کمتر میشه;)

AlixBox

Registered User
لایک‌ها
0
پیشنهاد من اینه که جنسی مثل گوشی و کنسول رو اول به مدیران سایت (در صورت تعویض و کسی که میخواد مطمئن شه از فروش ) بفرسته و اون شخش چک کنه و اگه درست بود پول رو خریدار بده و جنس برای خریدار فرستاده شه .

Heaven

Registered User
لایک‌ها
0
مدیران مگه بیکارن؟ یا خونه زاد من و شمان؟

همون reputation داشتن کاربرها بهترین راهه!

N'ash

Registered User
لایک‌ها
18
پیشنهاد من اینه که جنسی مثل گوشی و کنسول رو اول به مدیران سایت (در صورت تعویض و کسی که میخواد مطمئن شه از فروش ) بفرسته و اون شخش چک کنه و اگه درست بود پول رو خریدار بده و جنس برای خریدار فرستاده شه .
با این هزینه های گزاف جدید پستی اصلاً به صرفه نیست

AlixBox

Registered User
لایک‌ها
0

اصلا پیشنهاد من دیده شد ؟!!!

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
اصلا پیشنهاد من دیده شد ؟!!!
دوست عزیز .
مدیران سایت حقوق بگیر یا کارمند پرشین تولز نیستند و بر همین اساس حاضر به تقبل همچین مسئولیتی نخواهند بود.

ممنون بابت پیشنهاد

AlixBox

Registered User
لایک‌ها
0
وقتی می خواین گرونتر بخرید خوب برید از مغازه دار بخریدن
دیگه چه کاریه که از اینجا بخرید :D
مغازه دارای عزیز ایرانی 10 تومن گرون تر نمیدن . الان الایت دسته 2 رو میدن 700 تومن بازارچه پیدا میشه 450-500 تومن .

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
میشه این جستجوی سایتتونو درست کنید الان چند وقته که خرابه فقط ادونس کار میکنه

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
از مدیران تقاضا دارم تو بخش خرید و فروش ، نظارت بیشتری صورت بگیره .
بعضا لوازمی فروخته می شه که شخصی است و جدا از بخش سلامت قضیه باعث تشنج در تاپیک ها خواهد شد .
لوازمی مثل ریش تراش ، شلوار و پیراهن و از این دست لوازم ...
ممنون

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
از مدیران تقاضا دارم تو بخش خرید و فروش ، نظارت بیشتری صورت بگیره .
بعضا لوازمی فروخته می شه که شخصی است و جدا از بخش سلامت قضیه باعث تشنج در تاپیک ها خواهد شد .
لوازمی مثل ریش تراش ، شلوار و پیراهن و از این دست لوازم ...
ممنون

تایید میشه از فردا حوله .. مسواک .. قاشق ... لیوان ... زیر پوش ... هم اگر برخوردی نشه اینجا فروخته میشه ... رسیدگی نشه فردا اینجا از تاناکورا هم جلو میزنه !!!

بالا