برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد ها و راهکار ها

M 1 K 4 1 L

Registered User
لایک‌ها
536
سلام .
بهتر نبود به روال عادی ادامه میدادین؟
اینطوری نظم بازارچه بهم نمیخوره!
الان با این وضعیت معلون نمیشه ...همه چی قاطی شده .
تشکر بابت توجهتون.

davudam

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
قسمته صوتی تصویری و لوازم خونگی نمیخاید اضافه بشه؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
من خدمت شما کلی گفتم
درست است بعضی از دوستان استفاده خوبی از این بخش کردند و کلیت جزء پراکندی تاپیک ها چیزه دیگری نداشت.

کاربر می اومد هم تو بخش سرویس ها در خواست میداد "" و هم توی بخش نیازمندی ها

چون از هم نیازمندی ها وجود نداشت و برای همین برای کاربر جا افتاده نبود.

حالا باز صبر کنید ببینم مدیران ارشد تصمیمی دارن یا خیر.

milad-kh

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
همون سیستم قبلی بهتر بودا.اقلا اگر کسی خریدار بود میرفت قسمت خرید
میخواستم بفروشه میرفت فروش
الان خیلی شلوغ شده

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
به نظر من خیلی بهتر شده از مدیران ممنونم
سیستم قبلی خیلی شلوغ بود الان جمع و جور شده
ولی این قسمت نیازمندی های شغلی حیف بود برداشتین

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
می خواستم یک پیشنهاد جالب بدم
اول از همه بخاطر اینکه دزدی تو قسمت بازارچه کم نیست لازمه کاری انجام شه و این دیگه توش شکی نیست
باید در قسمت بازارچه چیزی به عنوان کاربر پرمیوم درست شه...کسی که جنسی رو می خواد بفروشه در هر بخش بازارچه می تونه به طور اختیاری عضو پرمیوم بشه که این عنوان ضمانت قابل اعتماد بودن فروشنده هستش
اما در اول یک همکار به بخش بازارچه اضافه میشه که فقط کارشون مربوط به اعضای پرمیوم میشه
هر کسی که می خواد عضو پرمیوم بشه باید در اول مدارکی که شامل عکس از کارت ملی + صفحه اول شناسنامه+ قبض تلفن منزل ( در صورت تایید نظر مدیران حتی جهت اطمینان بیشتر میشه عکس از کارت اعتباری که شخص باهاش معامله میکنه هم میتونه اضافه بشه ) هست رو به همکار جدید بخش بازارچه که تعیین شده می فرسته ( دیگه همه این دوره به دوربین دسترسی دارن ) هزینه ای هم دریافت نمیشه از کسی ... بعد از چک شدن مدارک ارسالی براحتی اون کاربر عنوان پرمیوم رو میگیره
انتخاب همکار جدید هم میتونه به همون شیوه ای که همکار بخش موبایل انتخاب شد انجام بشه ... مطمئن باشید خیلی از کاربر های قدیمی و دلسوز اینجا هستن که حاضر هستن این مسئولیت رو قبول کنن
اگر کسی کلاه برداری کرد بعد از اثبات اون به روال گذشته ، اطلاعات موجود به کسی که ازش کلاه برداری شده داده میشه تا پیگرد قضایی بتونه انجام بده ... و جایی هم منتشر نمیشه مگر شرایطی که کلاه برداری از خیلی ها شده باشه یا مبلغ بالا بوده باشه
اما ویژگی های این کار
1- هیچ هزینه ای واسه کسی نداره
2- مسئولیتی شامل حال مدیران نمیشه
3- کاربر ها با اعتماد کامل با اعضای پرمیوم معامله میکنن
4- اعتبار سایت و بازارچه فوق العاده زیاد میشه
5- دزدی ریشه کن میشه
6- کسی نمیتونه با چند آیدی کاربر پرمیوم بشه و کلاه برداری کنه
7- از همه مهمتر امکان پیگرد قضایی وجود داره

امیدوارم نظر همگی مساعد باشه

Last edited:

aquamarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام. من جهت جلوگيري از كلاه برداريها پيشهاد ميكنم. مشخصات كامل همه فروشندگان و خريداران همچينين اسكن پشت و رو كارت ملي. همه در هنگام ثبت نام گرفته بشه. اونهايم كه از قبل عضو هستن بايك اطلاعيه مشخصاتشون رو بگيريد.

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
سلام. من جهت جلوگيري از كلاه برداريها پيشهاد ميكنم. مشخصات كامل همه فروشندگان و خريداران همچينين اسكن پشت و رو كارت ملي. همه در هنگام ثبت نام گرفته بشه. اونهايم كه از قبل عضو هستن بايك اطلاعيه مشخصاتشون رو بگيريد.

اصلانمیتونه یه طرح ایده آل باشه.

بهنظر من اونی که خریداره باید قشنگ ببینه داه چی میخره و از کی میخره. باید هنگام خرید مطمئن بشه که فروشنده معتبر هست و چند نفر تاییدش میکنن. اینجوری برای هیچ کس مشکلی پیش نمیاد.

من خودم تو همین پی تی چند صد هزار تومن خرید و فروش کردم و هیچ مشکلی هم تا حالا پیش نیومده. چون میدونم طرفم کیه و سابقش چیه.

taei.

Registered User
لایک‌ها
0
الان یکی دنبال یه مترجم میگرده یا برنامه نویس ...کجا باید اعلام کنه ؟

N'ash

Registered User
لایک‌ها
18
الان یکی دنبال یه مترجم میگرده یا برنامه نویس ...کجا باید اعلام کنه ؟
فعلاً میتونین توی بخش نرم افزارها و سرویس های اینترنتی تاپیک بزنین مثل قدیم
منم امیدوارم این بخش رو برگردونن

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
میتونن این بخش رو تحت عنوان یک تاپیک توی بخش خرید و فروش سرویس های اینترنتی یا توی ایندکس خرید و فروش (جای روابط عمومی بسته شده) استیکی کنند
مثل تاپیک های پی پال و غیره!

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
با ادغام شدن بخشهای خرید و فروش و برگشت به حالت قبلی وضعیت خیلی بهتر خواهد شد فکر میکنم نظر اکثریت کاربران هم این باشه .شخصا" معتقدم خیلی از کاربران میتونن سریعتر به خواسته هاشون برسند و امیدوارم همینطور باقی بمونه. :)

با سپاس

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان منم این پیشنهاد رو اینجا میدم ...من تو قسمت پیشنهادات مطرح کردم اما از مدیران عزیز بعد یک هفته هیچ نظری ندادن متاسفانه ...اینجا مجدد میگم شاید پاسخی دادن ... ولی با این حال سعی کنید موضوع تاپیک منحرف نشه دوستان

اول از همه بخاطر اینکه دزدی تو قسمت بازارچه کم نیست لازمه کاری انجام شه و این دیگه توش شکی نیست
باید در قسمت بازارچه چیزی به عنوان کاربر پرمیوم درست شه...کسی که جنسی رو می خواد بفروشه در هر بخش بازارچه می تونه به طور اختیاری عضو پرمیوم بشه که این عنوان ضمانت قابل اعتماد بودن فروشنده هستش
اما در اول یک همکار به بخش بازارچه اضافه میشه که فقط کارشون مربوط به اعضای پرمیوم میشه
هر کسی که می خواد عضو پرمیوم بشه باید در اول مدارکی که شامل عکس از کارت ملی + صفحه اول شناسنامه+ قبض تلفن منزل ( در صورت تایید نظر مدیران حتی جهت اطمینان بیشتر میشه عکس از کارت اعتباری که شخص باهاش معامله میکنه هم میتونه اضافه بشه ) هست رو به همکار جدید بخش بازارچه که تعیین شده می فرسته ( دیگه همه این دوره به دوربین دسترسی دارن ) هزینه ای هم دریافت نمیشه از کسی ... بعد از چک شدن مدارک ارسالی براحتی اون کاربر عنوان پرمیوم رو میگیره
انتخاب همکار جدید هم میتونه به همون شیوه ای که همکار بخش موبایل انتخاب شد انجام بشه ... مطمئن باشید خیلی از کاربر های قدیمی و دلسوز اینجا هستن که حاضر هستن این مسئولیت رو قبول کنن
اگر کسی کلاه برداری کرد بعد از اثبات اون به روال گذشته ، اطلاعات موجود به کسی که ازش کلاه برداری شده داده میشه تا پیگرد قضایی بتونه انجام بده ... و جایی هم منتشر نمیشه مگر شرایطی که کلاه برداری از خیلی ها شده باشه یا مبلغ بالا بوده باشه
اما ویژگی های این کار
5- دزدی ریشه کن میشه

Last edited:

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
دوستان منم این پیشنهاد رو اینجا میدم ...من تو قسمت پیشنهادات مطرح کردم اما از مدیران عزیز بعد یک هفته هیچ نظری ندادن متاسفانه ...اینجا مجدد میگم شاید پاسخی دادن ... ولی با این حال سعی کنید موضوع تاپیک منحرف نشه دوستان

اما ویژگی های این کار
5- دزدی ریشه کن میشه

کاملا موافقم. دوستان خواهشن نظر بدین که اگه اوکی باشه یا کسی فکر بهتری داشته باشه از مدیران بخواییم یه فکری بکنن. نه فقط بگیم خوبه بعدش هیچی به هیچی بشه. اگه هستین یاعلی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
کاملا موافقم. دوستان خواهشن نظر بدین که اگه اوکی باشه یا کسی فکر بهتری داشته باشه از مدیران بخواییم یه فکری بکنن. نه فقط بگیم خوبه بعدش هیچی به هیچی بشه. اگه هستین یاعلی

ممنون دوست عزیز ... منتظرم بقیه هم نظر بدن تا حتما اجرا بشه ... باور کنید برای همه ما بهتر میشه وضعیت

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
این روش یه کم ایراد داره..

مثلا من ممکنه قبض های خونمون به اسم مادرم باشه! چون خونه به اسم مادرم هست..

بعد شما از کجا میفهمید من قبض خونمون رو دادم؟

زنگ میزنید خونمون؟ چک میکنید که من عضو اون خانواده ام یا نه؟

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163

برای همین میگم دوستان بیان نظر بدن. بالاخره باید یه فکری کرد دیگه نه؟؟ :)

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353

دوست عزیز کارت ملی و شناسنامه ((و یا حساب بانکی)) که مال خود شما هست و نمیتونه مال کس دیگه ای باشه ... اون قبض تلفن هم از جهت آدرس و تلفن مهم هست بودنش ... کسی هم بعید میدونم بره دنبال اینکه قبض تلفن کس دیگه ای رو مثلا بزاره یا اگر پیش بیاد 1 مورد تو 100 مورد هست اونم شاید
کسی که میدونه همه مشخصاتش حتی عکسش پیش همکار بازارچه هست بنظرتون میاد این ریسک رو بکنه و به فکر کلاه برداری بیفته... من هنوز میگم این بهترین راه ...اینم قبول کنید که حتی کاربر با سابقه هم میتونه دزدی بزرگی بکنه و در بره نمونه هم که فروش کنسول تو سایت همسایه بود... اما با این روش اعتماد سازی خیلی بیشتر میشه
هر شیوه ای هم ایراداتی داره اگر به کوچکترین ایرادی کل صورت مسئله رو حذف کنیم پس همیشه اوضاع همینطور بهتر که هیچی بدتر میشه

Last edited:
بالا