برگزیده های پرشین تولز

چجوری سیدی با قفل دو نقطه رو کپی میشه کرد

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mynobar :
و به همین خاطر هم ، گاهی کل سی دی رو کپی میکنه ، ولی بازم اجرا نمیشه و عملاً سی دی کار نمیکنه .
ما که هرچی قفل دار کپی کردیم کار کرد
14.gif

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mynobar :
تأیید نمیشه ، :blink:
به نظر من CloneCD 1.0 ( یعنی ورژن اولش ) سنگ کوب ترین و کمر شکن ترین ورژن Clone بود ، :blush:
عین بولدزر میزنه لت و پار میکنه . :f34r:
دوست عزیز من گفتم تایید می شه منظورم برای استفاده از خمیر دندون در سی دی های خش دار بود که خونده نمی شه!

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از milad_21 :
ما که هرچی قفل دار کپی کردیم کار کرد
14.gif
ای کاش ، اون سی دی رو که من داشتم و clone ازش Image بر میداشت ، ولی بعد از رایت کار نمیکرد ، خراب نشده بود و اونو برات پست میکردم تا خودت میدیدی .

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از milad_21 :
دوست عزیز من گفتم تایید می شه منظورم برای استفاده از خمیر دندون در سی دی های خش دار بود که خونده نمی شه!
معذرت میخوام ، یه لحظه اشتباه کردم .

kindman2535

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سیدی زیاد دارم که با clone کپی نمیشه
یک نرم افزار کوچولو هست که قفل سیدی رو تشخیص میده و میگه از چی باید استفاده کنید تا باز بشه که دقیق کار میکنه
ولی سیدیهای با قفل ترکیبی رو نمیشه

kindman2535

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر خواستین بگین نرم افزار چطوری اپلود میشه من بزارم حدود یک مگ هست

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
اول clone CD ، اگه نشد Alcohol 120% ، اگه بازم نشد Blind Write ، اگه اين دفعه هم نشد يه برنامه هست به اسم Alcoholer كه مياد سي دي رو چك ميكنه و نوع قفل رو اگه تونست تشخيص ميده (فقط قفلهاي معمول و اونهايي كه تا حالا موجوده نه قفلهاي خيلي خيلي جديد) بعد شما وقتي ميخواين با Alcohol سي دي رو رايت بزنين نوع قفلش رو هم در مرحله گرفتن image و هم موقع رايت تعيين مي كنين و اينجوري معمولا سي دي درست رايت ميشه. البته گاهي از اين قفلها باعث ميشن كه خوندن سي دي تا حتي 3-4 ساعت طول بكشه!

kindman2535

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
اول clone CD ، اگه نشد Alcohol 120% ، اگه بازم نشد Blind Write ، اگه اين دفعه هم نشد يه برنامه هست به اسم Alcoholer كه مياد سي دي رو چك ميكنه و نوع قفل رو اگه تونست تشخيص ميده (فقط قفلهاي معمول و اونهايي كه تا حالا موجوده نه قفلهاي خيلي خيلي جديد) بعد شما وقتي ميخواين با Alcohol سي دي رو رايت بزنين نوع قفلش رو هم در مرحله گرفتن image و هم موقع رايت تعيين مي كنين و اينجوري معمولا سي دي درست رايت ميشه. البته گاهي از اين قفلها باعث ميشن كه خوندن سي دي تا حتي 3-4 ساعت طول بكشه!
جالب بود ممنون

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين پي تي هم قطع و وصل ميشه.پستهام الكي دوتا ميشه

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از kindman2535 :
جالب بود ممنون
آخر كسي تو اين فروم نفهميد و نگفت چطور سي دي با قفل حجمي رايت يا ايجاد كنيم.
كسي سايت كامل و مفصلي يا وبلاگ يا ... راجع به كپي سي ديهاي قفل دار و انواع اونها با معرفي نرم افزار و .. نميشناسه. يا يه فرد متخصص در اين زمينه.من كه توي اين فروم كسي رو نديدم اطلاعات كاملي داشته باشه.دليلشم اينه كه فكر كنم قويترين نوع قفل ميتونه قفل روي سي دي باشه.

kindman2535

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک سایت توپ برای هر اطلاعاتی فقط راجع به سیدی رایت کردن

www.cdfreaks.com
فروم توپی داره من وقت نکردم زیاد بخونم ولی هر چی فرصت کنم بخونم میگم
جواب تمام سوالات اونجا هست

raizaM

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
برای Alcocher لینکی‌ دارین؟

بالا