برگزیده های پرشین تولز

چرا أنجمن پرشين تولز افت كرد؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
تلگرام مگه چی داره ملت اینهمه توش وقت تلف میکنن؟ من که برنامشو هم پاک کردم.
تلگرام به نظرم اگه مثل نسخه های قدیمیش که فقط برای ارسال و دریافت پیام بود خیلی عالی میشد .از وقتی که گزینه کانال بهش اضافه شد واقعا گند زد به تمام وب.بدون هیچ سرمایه ای کانال باز میکنن و مطالب کپی میکنه و تعداد ممبرها رو افزایش میده و کسب در آمد میکنن این واقعا کم لطفی و ظلم به بچه های وبمستر هست تمام وقتشون رو میزارن پای سایت پول هاست و سرور و.... رو پرداخت میکنه و آخر هم همه هجوم میبرن به کانال های بی ارزش و بی محتوا.

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
خوب دیگه دنیای تکنولوزی دیگه فردا یکی دیگه میاد دور تلگرام و میخوابونه :)

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
سعی کنیم چون خودمون نتونستیم از تلگرام استفاده درست بکنیم نیایم ازش بد بگیم !
من خودم شخصا خیلی از کارهام راحت تر شده با اومدن تلگرام .... گرچه بازدید سایت هام کم شدن ولی بازم نمیتونم مفید بودن تلگرام رو انکار کنم !

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
نصف افت سایت ها در الکسا به نظر من نه به خاطر تلگرامه نه چیزی دیگه ، به نظر من بخاطر افزایش ترافیک سایتای رقیبه و و سایت های تازه تاسیس هست
مثلا قبلا با 15 هزارتا آی پی سایت من بوده زیر 800 ایران الان با همون تعداد شده 1500

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
چرا همش میندازین تقصیر تلگرام ؟
قبل از تلگرام مگه نبود نرم افزار مشابهش ؟
دلیل پسرفت انجمن از نظر من یکی بی توجهی و بی احترامی به یوزرای قدیمی تر و کاربلد تره ، من خودم هرچی از وبمستری یاد گرفتم از یوزرای 4-5 سال پیش همین انجمن یاد گرفتم ، اما الان هیچ کدومشون نیستن ، اکثرا تازه وارد و کارنابلدن ، همه سوال دارن اما یوزر کاربلدی نیست که جواب بده ، اگرم باشه انگیزه ای نداره وقتی یه ادم تازه کار و نه چندان حرفه ای میشه مدیر و همکار انجمن هیچ احترامی هم به یوزر قدیمی قائل نیست .
انجمن به عضو فعال و کاربلد تو هر زمینه ای نیاز داره که پاسخگو باشه ، اما الان همچین ادمایی کمن اینجا ، همونطور که گفتم اگه باشنم انگیزه فعالیت نیست .

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
چرا همش میندازین تقصیر تلگرام ؟
قبل از تلگرام مگه نبود نرم افزار مشابهش ؟
دلیل پسرفت انجمن از نظر من یکی بی توجهی و بی احترامی به یوزرای قدیمی تر و کاربلد تره ، من خودم هرچی از وبمستری یاد گرفتم از یوزرای 4-5 سال پیش همین انجمن یاد گرفتم ، اما الان هیچ کدومشون نیستن ، اکثرا تازه وارد و کارنابلدن ، همه سوال دارن اما یوزر کاربلدی نیست که جواب بده ، اگرم باشه انگیزه ای نداره وقتی یه ادم تازه کار و نه چندان حرفه ای میشه مدیر و همکار انجمن هیچ احترامی هم به یوزر قدیمی قائل نیست .
انجمن به عضو فعال و کاربلد تو هر زمینه ای نیاز داره که پاسخگو باشه ، اما الان همچین ادمایی کمن اینجا ، همونطور که گفتم اگه باشنم انگیزه فعالیت نیست .
بالا گفتم باز میگم مدیرای جدید ریدن هر چی کاربر خوب بود رو میگفتن شما ول کن این انجمن رو اصن ما نمیخوایم حرفای این و اونتو بشنویم و .... ، خب معلومه ناراحت میشن و دیگه نمیان.
اون احمقی که اینارو مدیر کرده دیگه خوردنشو خورده دیگه اهمیت نمیده که چی بشه!
@ehsan نمیدونم ولی میگن از مدیرای اصلی هستی واسه همین تگت کردم!!!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
بابا بقران یه زمانی این انجمن بهترین جمع وبمسترای ایران بود ، خداییش همه ام راهنمایی میکردن ، اون دوره نه مدیر خاصی داشت نه همکار ، فقط حمید بود اونم با احترام برخورد میکرد با کاربر ، من یادمه چنتا پستای منو حذف یا منتقل کرد پیام خصوصی داد و عذرخواهی کرد ، خب این طرز برخورد بود یوزر فعال میموند و جواب بقیه رو میداد .
الان طرف دوبار وردپرس نصب کرده رو لوکال شده همکار و مدیر ، پست حذف میکنه و اخطار میده و ادبیاتش طوریه که هرکی باشه میگه اصلا به منچه که تو این انجمن فعالیت کنم که اینجوریم ام باهام برخورد شه .
الانم که انجمن داره پسرفت میکنه ، خیلی یوزرای فعال سابق میبینن اما با همین جمله به من چه ختم میشه .
------------------
تلگرام اصلا ربطی به این انجمن نداره مخصوصا بخش وبمسترا ، کجا تو تلگرام بحثای وبمستری میشه که بخواد جای این انجمنو بگیره ؟
تلگرام تاثیر رو سایتای سرگرمی و جوک و این چیزاس
خلاصه که میشه گفت تلگرام کمترین تاثیر رو تو پسرفت این انجمن داره ، بیشترین تاثیر روند مدیریت به درد نخورشه .

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
به جز بخش هاست و طراحی سایتش حداقل ماهی 50 . 60 تومن درآمد داره. اون موقع بیاد 500 بفروشه!
شرکتی مثل پی تی ماهیانه هزینه بسیار زیادی هم در کنار سودش داره و 500 مبلغ مناسبی برای سایت "ایرانیه !"

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
شرکتی مثل پی تی ماهیانه هزینه بسیار زیادی هم در کنار سودش داره و 500 مبلغ مناسبی برای سایت "ایرانیه !"
توی اوضاع الان که همه کاسبی ها افت کرده الان کسی نمیتونه با 500 میلیون سرمایه ماهی 60 تا 70 تومن درآمد داشته باشه . پس مطمئن باشید که به هیچ عنوان هیچ آدم عاقلی اینجارو 500 نمیقروشه.

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
898
لامصب تو تلگرام بات یا نمیدونم ربات ساختن یه اسم از آهنگ یا خواننده رو میفرستی هر چی آهنگ راجع به اون خواننده و سرچ مورد نظر هست رو میاره , یه تیکه ی چند ثانیه ایی هم برای اینکه ببینی اونی که می خوای هست یا نه برات می فرسته , میگه 128 می خوای یا 320 , شعر آهنگ هم با جزییات کامل میاره !!

دیگه کاربر چی می خواد ؟ همه چی حاضر و آماده بدون فیلتر و قابل دانلود, حالا کی میره تو سایت موزیکی که نصف سایت تبلیغاته و هر جای سایت هم موس رو میبری هزار تا پاپ آپ باز میشه

واقعا با اومدن این ابزارها درصد بازدید و فعالیت تو سایت ها کم شده , کاریش هم نمیشه کرد

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
لامصب تو تلگرام بات یا نمیدونم ربات ساختن یه اسم از آهنگ یا خواننده رو میفرستی هر چی آهنگ راجع به اون خواننده و سرچ مورد نظر هست رو میاره , یه تیکه ی چند ثانیه ایی هم برای اینکه ببینی اونی که می خوای هست یا نه برات می فرسته , میگه 128 می خوای یا 320 , شعر آهنگ هم با جزییات کامل میاره !!

دیگه کاربر چی می خواد ؟ همه چی حاضر و آماده بدون فیلتر و قابل دانلود, حالا کی میره تو سایت موزیکی که نصف سایت تبلیغاته و هر جای سایت هم موس رو میبری هزار تا پاپ آپ باز میشه

واقعا با اومدن این ابزارها درصد بازدید و فعالیت تو سایت ها کم شده , کاریش هم نمیشه کرد
تلگرام واسه یه عده از افرادی که محدوده نیازهاشون یه فضای کوچیکی رو دربر میگیره عالیه که متاسفانه اکثر کاربرای ایرانی توی همون محدوده قرار میگیرن

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
چه خبره 500 میل :D چیزی که زیاده انجمن . با 500 میلیون ده تا انجمن مثل همین میشه راه انداخت.:D

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
تلگرام واسه یه عده از افرادی که محدوده نیازهاشون یه فضای کوچیکی رو دربر میگیره عالیه که متاسفانه اکثر کاربرای ایرانی توی همون محدوده قرار میگیرن
تلگرام بیشتر برای اینایی هست که با کامپیوتر فقط آهنگ گوش میکنند.:general307:

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
توی اوضاع الان که همه کاسبی ها افت کرده الان کسی نمیتونه با 500 میلیون سرمایه ماهی 60 تا 70 تومن درآمد داشته باشه . پس مطمئن باشید که به هیچ عنوان هیچ آدم عاقلی اینجارو 500 نمیقروشه.
مارکتینگ در کشور های جهان 3 امنیت شغلی نداره و به همین دلیل کسی نمیاد سرمایه 1 میلیاردی بذاره روی سایتی کع اگه فیلتر بشه با یک دکمه میخوابه !

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
مارکتینگ در کشور های جهان 3 امنیت شغلی نداره و به همین دلیل کسی نمیاد سرمایه 1 میلیاردی بذاره روی سایتی کع اگه فیلتر بشه با یک دکمه میخوابه !
قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری!

بالا