برگزیده های پرشین تولز

چرا أنجمن پرشين تولز افت كرد؟

doa2

Registered User
لایک‌ها
31
ای داد و فغان از این هزاران هزار کانال تلگرام!!!
بازید سایت تفریحی ما رو صفر کرد! میزان همکاری در فروش ما رو صفر کرد! فک کنم اینترنت رو کلا تعطیل کرد!

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
اینکه همکاران و مدیران بخش ها اکثرا یوزرهای ۲۰۱۴ به بعدن گویای مسئله هست - باید برید از یوزر های قدیم تر بخش ها سوال کنید چرا دیگه نمیان.
چرا کلی بخش و تاپیک که خیلیا عمرشونو گذاشتن روشون حذف شد

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
اول به من بگید افت کرده یعنی چی ؟:D
درآمد پی تی به نظر من کم نشده. بازار هدف پی تی هم کاربران عمومیه که تعدادشون کم نشده... پس به همه اهدافش رسیده... حالا چند نفر که خیلی فعال بودن هم اگه رفته باشن، چه اهمیتی داره ؟:D

Nima.s

Registered User
لایک‌ها
273
سلام
به نظر من دلیل افت انجمن ها مخصوصا انجمن های تخصصی مثل پرشین تولز ورود نوجوان ها و جوان های 13 تا 19 ساله به انجمن ها و گند زدن به همه چی هست !
افراد با سابقه(مثل خودم :D) به همین علت و علت های دیگر نت را ترک کرده و دیگر نه سایت داری می کنند نه وبمستری !
تلگرام هم یه زمانی تو بورس هست و کم کم داره گندش در میاد ! من پیش بینی میکنم تا عید تلگرام بیشتر کاربراش رو از دست میده !

stanger

Registered User
لایک‌ها
125
کلا به نظر من هر چیزی که یه مدت در موردش تبلیغ نشه مردم فراموشش می کنن . بهتر مدیریت انجمن چند سایت تبلیغات انجمن رو بزاره تا دوباره انجمن پیشرفت کنه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
اول به من بگید افت کرده یعنی چی ؟:D
درآمد پی تی به نظر من کم نشده. بازار هدف پی تی هم کاربران عمومیه که تعدادشون کم نشده... پس به همه اهدافش رسیده... حالا چند نفر که خیلی فعال بودن هم اگه رفته باشن، چه اهمیتی داره ؟:D
کاربر عمومی و غیر عضو هم خیلی کم شده، نمودار الکسا را نگاه کن...

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
کاربر عمومی و غیر عضو هم خیلی کم شده، نمودار الکسا را نگاه کن...

به نظرم این طبیعیه که سرعت رشد کاربران پی تی با مرور زمان کم بشه. چون یه سایت قدیمیه و کاربرهاش رو جذب کرده. دیگه الان کمتر کسی هست که لینک های پی تی رو برای اولین بار در گوگل ببینه و بخواد عضو بشه. شاید فقط نسل جدید اینطور باشن ...
من نمیدونم که سیاست درآمدزایی مدیرات پی تی چیه، اما به نظر من بازارچه دوم خیلی خوب میتونست جواب بده. بازارچه اختصاصی خود پی تی با محصولات خودش یا از اون بهتر با همکاری یه شرکتی مثل دیجی کالا

jetpack

Registered User
لایک‌ها
340
یکی از بخش های پی تی که من بسیار دوسش داشتم بخش هواشناسی بود که متاسفانه کلا نابود شد. بخاطر پست های ارزشمند اونجا هر روز به پی تی سر میزدم اما الان به زور هفته ای یک تا دوبار. همش مربوط به شبکه های اجتماعی نیست. بی توجهی مدیران هم دخیله.

sferesh

Registered User
لایک‌ها
36
متاسفانه اکثر مردم به دنبال راحتی و لذت طلبی هستند و اکثر کانالهای تلگرام خیلی راحت یک سری اطلاعات مضخرف و دروغ تحویل مردم ميدن

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
همگام با دنیای جدید وب حرکت نمیکنه

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
تلگرام همه سایت ها رو خوابونده !

به نظر منم همینه.ولی تعجب می کنم از کسانیکه هزینه زیاد بابت تبلیغات تلگرام میدن.پربازدید ترین کانال های تلگرام بیشتر از یک میلیون کاربر تکراری نداره و هر کسی تو تلگرام تبلیغ کرده به جز ضرر چیزی ندیده.ولی سایت بیننده هاش هر روز تازه میشن و تعداد بازدید کننده های یه سایت معمولی هم تو یه ماه خیلی بیشتر از تلگرامه.
مطالب تلگرام هم دیگه خسته کننده و تکراری شده من خودم با اینکه قبلا تو هزار تا کانال جوک و اطلاعات عمومی و...بودم ولی الان فقط یه کانال خبر رو نگه داشتم.خوبه که قابلیت کانال تو تلگرام فیلتر بشه ولی چیزای دیگه مثل گروه و پیام رسانی و اینا بمونه اونوقت سایتا هم دوباره رونق می گیرن

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
به نظر منم همینه.ولی تعجب می کنم از کسانیکه هزینه زیاد بابت تبلیغات تلگرام میدن.پربازدید ترین کانال های تلگرام بیشتر از یک میلیون کاربر تکراری نداره و هر کسی تو تلگرام تبلیغ کرده به جز ضرر چیزی ندیده.ولی سایت بیننده هاش هر روز تازه میشن و تعداد بازدید کننده های یه سایت معمولی هم تو یه ماه خیلی بیشتر از تلگرامه.
مطالب تلگرام هم دیگه خسته کننده و تکراری شده من خودم با اینکه قبلا تو هزار تا کانال جوک و اطلاعات عمومی و...بودم ولی الان فقط یه کانال خبر رو نگه داشتم.خوبه که قابلیت کانال تو تلگرام فیلتر بشه ولی چیزای دیگه مثل گروه و پیام رسانی و اینا بمونه اونوقت سایتا هم دوباره رونق می گیرن

با تبلیغ در سایت موافقم نیستم دیگه...
الان چون اکثرا ریختن تلگرام و اینستا
اگه کانال تلگرام داری باید تو تلگرام تبلیغ کنی..برای اینستا هم همینطوره...
هم تبلیغ می کنی و هم ممبر/فالور گرفتی...

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
با تبلیغ در سایت موافقم نیستم دیگه...
الان چون اکثرا ریختن تلگرام و اینستا
اگه کانال تلگرام داری باید تو تلگرام تبلیغ کنی..برای اینستا هم همینطوره...
هم تبلیغ می کنی و هم ممبر/فالور گرفتی...

الان کانال های تلگرام هم دارن با تبلیغ پاپ اپ تو سایت ها ممبر جذب می کنن وتلگرام به خاطر محدودیت هایی که داره هیچ وقت نمی تونه جای سایت ها رو بگیره .ولی خوب می تونه مردم رو سرگرم کنه و باعث بشه کمتر به سایت هاا سر بزنن از طرفی یک میلیون عضو تکراری بازدید کننده زیادی نیست که بشه روش برای تبلیغات حساب کرد.این نظر منه به هر حال

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
الان کانال های تلگرام هم دارن با تبلیغ پاپ اپ تو سایت ها ممبر جذب می کنن وتلگرام به خاطر محدودیت هایی که داره هیچ وقت نمی تونه جای سایت ها رو بگیره .ولی خوب می تونه مردم رو سرگرم کنه و باعث بشه کمتر به سایت هاا سر بزنن از طرفی یک میلیون عضو تکراری بازدید کننده زیادی نیست که بشه روش برای تبلیغات حساب کرد.این نظر منه به هر حال
پاپ آپ میگیرن برای ممبر ، درسته ...
اما بنده با 10کا تبلیغ..بیش از 20 تا فروش مستقیم داشتم ..

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
اگر تلگرام، اینستاگرام، کلش، آپارات فیلتر می شد اینترنت و تمام سایت ها یه جون تازه میگرفتن، قبلا یه دونه فیسبوک و تویتر و یوتیوب بود که به بازدید آسیب نمیزدن که هیچ بازدید رو زیاد تر هم میکردن، مثل الان نبود

scanme

Registered User
لایک‌ها
85
چند تا دلیل رو میشه برای این موضوع عنوان کرد :
1- یه وجود اومدن شبکه های اجتماعی در دسترس تر مثل تلگرام
2- عدم تولید محتوای کاربردی
3- تغییر ادبیات و گفتار کاربران جدید ( تاپیک های بی محتوا )
4- تعییر سیستم فروم از ویبولتین به زنفورس که باعث افت حضور کاربران در تاپیک ها شد . و باعث شد تاپیک ها از دید کاربران دور بشه .
5- حضور دلالان بسیار و تاپیک های فروشنده های حرفه ای ( منظور مغازه داران و کاسبان ) به جای فروشندگان آماتور و عدم حمایت از فروشندگان اماتور .

من به عنوان یک کاربر در حال حاضر خیلی کم به این سایت س میزنم و گاها برای خرید خیلی گوچک مثل یک لایسنس ممکن هست مراجعه داشته باشم
در صورتی که همین حالا که دارم براتون کامنت میزنم نیازمند یک سیستم کامپیوتری می باشم و به دلیل قیمت های بسیار بالایی که در قسمت فروش قطعات کامپیوتر
می بینیم و با کمال تعجب درصد بالایی همون کسبه بازار هستند که گاها قیمت سیستم پیشنهادی با نمونه آکبند بازار تفاوت 50 هزار تومانی ! در یک وسیله الکترونیکی مشاهده
میکنم .باعث میشه ریسک خرید رو نپذیرم و به همون بازار یا سایت های فروش محصولات نو مراجعه کنم .
البته من مخالف حضور کسبه در اینجا نیستم اما حمایت از قشر آماتور به نظر باید بیشتر بشه همونطوری که شعار سایت در ایتدا فروش بدون واسطه بود

parswebdesign

Registered User
لایک‌ها
25
به نظر من تغییر نسل در پی تی و اینکه ظهور تلگرام و اینستاگرام دلیل بعدی میتونی باشه

numberone128

Registered User
لایک‌ها
43
تلگرام اکثر مخاطبای اینترنت رو به خودش اختصاص داده

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
تاثیر شبکه های اجتماعی مشخصه ولی میشه باهاش کنار اومد
پرشین تولز باید برای رقابت و حداقل حفظ جایگاه بتونه بازدیدکنندگان جدید رو جذب کنه
این کار با ایجاد بخش های تخصصی در بخش بازارچه و تولید محتوا در بخش های آموزشی مقدور هست
ضمن اینکه باید مدیران و همکاران فعال رو جذب و حتی استخدام کنه... دوستانی که توی اینجا هستن که حاضرن با حقوق معقول به رشد این انجمن کمک کنن بجای گسترش سایت خودشون
فاصله ایجاد شده بین مدیریت و کاربران باید برداشته شه
ساخت اپلیکیشن اختصاصی
جوان گرایی و تزریق روحی تازه
و در نهایت تبلیغات
این انجمن بهترین انجمن هست هنوز و میتونه خیلی بهتر باشه اگر بهش توجه بشه...و اگر نشه به مرور زمان از این هم افتش بیشتر خواهد شد
همه اینها بسیار موثر خواهد بود

بالا