برگزیده های پرشین تولز

چطوری از یک سیستم کلیکی شکایت کنیم ؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دوسته گرامی
حرفه شما کاملا متین هست . شما وقتی از محلی که جواز کسب داره خرید میکنید اطمینانه شما بیشتر از دستفروشه. این نماد اعتماد رو واقعا سخت میدن . من رو که واقعا چلوندن تا بهم دادن. حالا این ققنونس ادز قطعا حمایت کننده داره که باهاش کاری ندارن ولی ما بدبخت بیچاره ها رو همینطوری بهمون نماد نمیدن . سیستم های تبلیغاتی همیشه یک حقه وسطش هست. بخصوص وقتی تو ایران باشه. اینا الگوریتم های پیچیده ای دارن که میتونن باهاش بازی کنن و این دسترسی به بازی کردن رو دارن. همون گوگل ادوردز هم بدونه شک بدونه عیب و ایراد نیست. به هر حال همینه با بد و خوبش یا میسازید یا مثله من بیخیاله این سیستم ها میشید!

نماد اعتماد یعنی این آقا اطلاعاتش درسته ، و سایتش از نظر قوانین رو به راه هست شما یه سایت با قوانین ای نماد داشته باشید بشمار سه بهتون نماد اعتماد میدن ! و همینطور درگاه پرداخت اختصاصی ، اداره مالیات هم اینو مجوز کسب و کار میدونه ، از طرفی اگر خطایی از صاحب نماد سر بزنه ، ای نماد مسئولیتی در قبالش قبول نمیکنه ! هر چند تعهد محضری میگیرن اما به خطاها رسیدگی نمیکنن ..

به شخصه به هیچ عنوان نماد اعتماد رو ملاک درستی یه سایت نمی بینم و سر این مسئله خطر نمیکنم ... هر چند نماد اعتماد تا حدودی باعث تسکین خاطر مشتریا میشه

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
هزاران هزار و هزاران هزار بار تاپیک زده میشه که فلان سایت کلیکی پول مارو خورد , پول نمیدن , ندادن و ... باز هم ملت میرن سمت سایت های کلیکی ! دوستان عزیز , وقتی از یک جا یک بار نیش میخورید دوباره از همونجا همون نیشو نخورید ! وقتی یک سیستم کلیکی درست درمون نیست که بخواد سالم کار کنه و دغدغه ی پرداخت نداشته باشه , چرا باز هم میرید سمت این سیستم ها ؟! وقتی که برای نمایش آگهی هاشون میذارید و آخر سر هم پولتون رو نمیدن واقعا ارزشش رو داره ؟! هر شیوه ی کسب در آمدی رو امتحان کنید جز سایتهای کلیکی , اگه بگم همشون دزدن اغراق کردم ولی اون هایی هم که دزد نیستن , به زودی به جمع دزدان میپیوندند !

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
نماد اعتماد یعنی این آقا اطلاعاتش درسته ، و سایتش از نظر قوانین رو به راه هست شما یه سایت با قوانین ای نماد داشته باشید بشمار سه بهتون نماد اعتماد میدن ! و همینطور درگاه پرداخت اختصاصی ، اداره مالیات هم اینو مجوز کسب و کار میدونه ، از طرفی اگر خطایی از صاحب نماد سر بزنه ، ای نماد مسئولیتی در قبالش قبول نمیکنه ! هر چند تعهد محضری میگیرن اما به خطاها رسیدگی نمیکنن ..

به شخصه به هیچ عنوان نماد اعتماد رو ملاک درستی یه سایت نمی بینم و سر این مسئله خطر نمیکنم ... هر چند نماد اعتماد تا حدودی باعث تسکین خاطر مشتریا میشه
دریافت ای نماد نیاز به سوت های بیشتر از 3 عدد داره!
این طبیعیه که مرجع رسیدگی به مشکلات قوه قضاییه است و نه کسی که به شما جواز داده. اینجوری دسته کم شما میدونید باید از کی شکایت کنید. چون اسم و آدرسش کاملا کانفیرم شده. من هم مثله شما از احدی چک قبول نمیکنم با اینکه بانک بر اساسه اعتباری به اون شخص دسته چک داده. به هر حال در داد و ستد باید مراقب و مواظب بود .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
هزاران هزار و هزاران هزار بار تاپیک زده میشه که فلان سایت کلیکی پول مارو خورد , پول نمیدن , ندادن و ... باز هم ملت میرن سمت سایت های کلیکی ! دوستان عزیز , وقتی از یک جا یک بار نیش میخورید دوباره از همونجا همون نیشو نخورید ! وقتی یک سیستم کلیکی درست درمون نیست که بخواد سالم کار کنه و دغدغه ی پرداخت نداشته باشه , چرا باز هم میرید سمت این سیستم ها ؟! وقتی که برای نمایش آگهی هاشون میذارید و آخر سر هم پولتون رو نمیدن واقعا ارزشش رو داره ؟! هر شیوه ی کسب در آمدی رو امتحان کنید جز سایتهای کلیکی , اگه بگم همشون دزدن اغراق کردم ولی اون هایی هم که دزد نیستن , به زودی به جمع دزدان میپیوندند !
خب دوست عزیز شما راه دیگری بلدید که درآمد کسب کنیم .
کلیکی که دزدن . شمارشی که نمیشمارن . پاپ آپ که کلاهبرداری میکنند . همکاری در فروش که کلاهبرداری میکنند . از کجا درآمد کنیم ؟
بنر برای اجاره تو سایت پرشین تولز میذاریم دوستان وبمستر که تبلیغ میخوان با یک دهم قیمت بنر میخوان . البته تقصیر خودشون نیست . درآمدی ندارند که به ما پرداخت کنند .
دیگه راهی به نظرم نمیرسه برای درآمد که به ضرر ما نباشه .

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دریافت ای نماد نیاز به سوت های بیشتر از 3 عدد داره!
این طبیعیه که مرجع رسیدگی به مشکلات قوه قضاییه است و نه کسی که به شما جواز داده. اینجوری دسته کم شما میدونید باید از کی شکایت کنید. چون اسم و آدرسش کاملا کانفیرم شده. من هم مثله شما از احدی چک قبول نمیکنم با اینکه بانک بر اساسه اعتباری به اون شخص دسته چک داده. به هر حال در داد و ستد باید مراقب و مواظب بود .

سه سال قبل راحتتر از این حرفا نماد گرفتم ، اینقدار هم اذیت شدن نداشت ؛ ولی نگرفتنش بهتر از گرفتنش بود ، کاملا درسته خصوصا مثال دسته چک

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
در مورد شکایت باید بگم شما اگه شکایت هم کنی دست جایی بند نیست
برای باز شدن موضوع میگم فکر کن رفتی شکایت طرف امد تو قوانین زد اقا من با ایشون درگیری دارم و پولش هم نمیدم
شما چه میتوانی بگی؟
طرف بر میگیرده و از شما شکایت میکنه به همین راحتی
خواهش الکی جوگیر نشید بگید من چرت میگم
امریکا هم زندگی کنی دست جای بند نیست
بماند که اینجا ایرانه و کلا دست جای بند نیست

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
نیما شکایت کن قوانین من دراوردی نمیتونه باشه مشکل اینجاست همه حرف شکایت میزنن کسی جلو نمیره من از یک شرکت هاستینگ سال 92 شکایت کردم مبلغ 1 میلیون تومان ازش خسارت گرفتم وقتی خود قاضی از قوانین هاستیگ ایراد گرفت طرف یه تپه تپه افتاد

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
نیما شکایت کن قوانین من دراوردی نمیتونه باشه مشکل اینجاست همه حرف شکایت میزنن کسی جلو نمیره من از یک شرکت هاستینگ سال 92 شکایت کردم مبلغ 1 میلیون تومان ازش خسارت گرفتم وقتی خود قاضی از قوانین هاستیگ ایراد گرفت طرف یه تپه تپه افتاد
حکم قانون سایت حکم قرارداد بین دو نفر هست
و هر چی میتوانه شامل باشه به دوست عزیز هم پیشناهد میکنم با شماره ۱۱۰ تماس بگیرند یا در وقت اداری با پلیس فتا شهر خودشون و مشاوره بگیرند و اگر وقت دارند به پلیس فتا شهر خودشون مراجعه کنند

seul

Registered User
لایک‌ها
261
آقایان. داداچا.
سیستم کلیکی فقط یه راهه برای کلاه گذاشتن سر وبمستری که هییییییییچ راه دیگه ای نداره پیش پاش.
تا وقتی هم که وبمستر ساده دلی وجود داره که بذاره سرش کلاه بذارن، کلاه‌گذار هفت و هشت‌خط هم زیاده.
من هم سرم کلاه گذاشتن (خوشبختانه خیلی زیاد نبود وگرنه سکته میکردم:D) بهترین کار اینه که کلا تبلیغ ها رو بردارین و از راه های دیگه از سایتتون درآمد در بیارین.
من محصولی که داشتم رایگان ارائه میدادم (ترجمه کتاب بصورت پست به پست بود وبسایت) رو حالا آخرش میکنم یه apk با پرداخت داخلی و میذارم بازار. درآمدم هم نسبت به زمان تبلیغ حداقل 5-6 برابره. شما هم راهی این‌چنینی پیدا کنین (البته باید به محصولتون دقت کنین) که راه های دیگر سراب است.

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوست عزیز شخصی که تاپیک ایجاد کرده در جریان شکایت من در سال 92 بوده نمیدونم چزا یک عده امثال شما میان و سعی میکنن اشخاص رو از پیگیری حق خودشون منصرف کنند

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
قوانین کلیکس هم چندبار ویرایش شده وقتی ایشون میتونن اثبات کنند قوانین رو بر اساس سلیقه خودشون هرازگاهی تغییر میدن موضوع خیلی فزق میکنه

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
پول ما رو هم خوردن .این هفته 250 تومن رو تایید نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ffff.JPG

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
من کدشون رو برداشتم.صبا ویژن رو گزاشتم شمارشش خیلی بهتره .فقط دنبال یه سیستم دیکه هم هستم باهاش ترکیب کنم.
والا منم از سر اجبار روی اوردم به ای نتورک و تبلیغ ایرانی.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
من کدشون رو برداشتم.صبا ویژن رو گزاشتم شمارشش خیلی بهتره .فقط دنبال یه سیستم دیکه هم هستم باهاش ترکیب کنم.

با یه سیستم بنری کار کنید بهتره اگر از چند تا سیستم استفاده کنید و تعداد بنرا بیشتر از 4 تا بشه ممکنه شانسی سایت شما رو چک کنن و درآمد رو حذف کنن ، برای سایت های پر بازدید صباویژن بهتره

البته تسویه اش 150 تومن هست !

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
جالبه که این سایت های مذکور "حالا هر اسم و شرکتی باشه" از طرف تبلیغ دهنده پول رو نقدا دریافت میکنه! ولی به کسی که روی بنرش کلیک شد از طریق یه سایتی نمیاد پولو بهش بده! به عبارتی پولو به نمایش دهنده نمیده سر آخر! یعنی پول خالص هر کلیک رو کامل خودش دریافت میکنه!!!
واقعا زشت و اشتباه هست که "اعتبار" خودشونو با این کار به راحتی در ذهن وب مستر میخ میکنن! وب مستر هم دیگه نم نم چاره ایی جز عدم اعتماد به این سایت ها نداره!!!!
تاسف آوره واقعا بخاطر پول...!!!!

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
اگر اسناد و مدارک دارید تشریف ببرید تهران - خیابان شریعتی پایین تر از سینما ایران - کوچه فرهاد دو - پلیس فتا طرح شکایت کنید یه هزینه ای پرداخت میکنید برای ثبت و بعد از رسیدگی به شما اطلاع میدن و البته سند و مدرک هم می خوان از شما

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
با یه سیستم بنری کار کنید بهتره اگر از چند تا سیستم استفاده کنید و تعداد بنرا بیشتر از 4 تا بشه ممکنه شانسی سایت شما رو چک کنن و درآمد رو حذف کنن ، برای سایت های پر بازدید صباویژن بهتره

البته تسویه اش 150 تومن هست !
صباویژن اصلا نمیشماره!! چند ساعت گذاشتم 60000 نمایش بنر انداخت بدون یک کلیک!! حتی خودمم اخر سر کلیک کردم تو پنل قسمت امار لحظه ای رفتم هیچی ثبت نشده بود.

بالا