برگزیده های پرشین تولز

چند تا سوال در مورد mt

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
میگم itx ! بد تو نخ امتی ایا این چند روزه !

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
به نقل از ITX :
توی ام تی میشه دو جور نظر خواهی کرد یکی به صورت جاوا اسکریپت و پاپ آپ و دیگره مراجعه به صفحه آرشیو تکی یا این وی جوال... بستگی داره از کدوم استفاده میکنی...اگر از راه اول >این قالب ها Comment Preview Template و Comment Listing Template و Comment Error Template و Comment Pending Template البته در نسخه 3 و اگر از روش دوم فقط قالب Individual Entry Archive ... انتخاب با خودت! در نسخه های جدید از روش دوم بیشتر استفاده میشه!
ممنون ولي من قسمت فرمشو ميگفتم يعني فرمي كه به جاي كد <MTCommentFields> قرار ميگيره.
چون تو قالب بايد همين كد رو بزاري ميخوام محتويات اين كد رو اديت كنم(آخه زيادي پهنه و صفحه رو به هم ميريزه)

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
<MTCommentFields> همون قالب کامنت رو نوشن میده باید اونو تغییر بدی!

mrmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پويا جان امضات رو برپا كن تا كمي بشناسنت !!!
به جاي اون <MTCommentFields> اين ها رو بذار ... البته كمي جدول قاطيش كن تا قيافه بگيره
کد:
<form  target="_top" method="post" action="<$MTCGIPath$><$MTCommentScript$>" name="comments_form" onsubmit="return comments_form(this)" dir="rtl">
<input type="hidden" name="entry_id" value="<$MTEntryID$>" />
نام شما : <input tabindex="1" id="author" name="author"  size="25" dir="rtl" />*<br>
ایمیل شما:<input tabindex="2"  id="email" name="email" size="25"  dir="ltr" />*<br>
وبسایت/وبلاگ شما :<input tabindex="3" id="url" name="url"  size="25" dir="ltr" value="http://"/><br>
متن نظر :<br><textarea tabindex="4" onkeypress="return convert(this,event)" name="text" rows="9" cols="38" dir="rtl"></textarea> <br>
<input type="submit" name="post" value="    بفرست   " /> <input type="reset" value="    پاک کن    ">
</form>

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
پويا جان امضات رو برپا كن تا كمي بشناسنت !!!
در تدارکش هستم...صبر بده!!!!!! :rolleyes: :lol:
دمت گرم همينو ميخواستم
ITX شما هم خيلي راهنمايي كردي ممنون
خواهش میکنم...البته من مخم یه خورده منظورتو بد فهمیده بود...که همین جا تصحیح شد!!!! :wacko: :wacko:

بالا