برگزیده های پرشین تولز

چه دوربين ديجيتالي بهتره ؟

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله قیمتهام به جز Olymous ها که توضیح دادم جدیدن.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آقا ولي فكر كنم اين f717 رو يكم بالاتر گفتي :eek:
خيلي گرونههههه اي خدا :(

hmn

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hardware :
و اما براي اون دوستمون كه از Olympus سوال كرد هم بايد بگم رفتم و از نمايندگي شرق Olympus برات قيمت گرفتم.
.

تشكر.محبت كرديد.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ديدي گفتم گرون گفتي f717 رو !!!!
من قيمتو شيگوندم .... 630,000

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آق این قیمتها رو از روی یک لیست نوشتم اونقدرهاهم دقیق نیست در کل دوربین چون چیز خاصی است اینجوریه.
من خودم چند وقت پیش یه g5 رو قیمت کردم670000 تومن بعد 637000 تا خریدمش. البته چون من یک مقدار تابلو هستم تو خرید اینجوری شد ولی تو این چیزها میشه خوب قیمت رو کم کرد فقط مهم اینه که خریدار باشی و خریدارانه صحبت کنی. (البته نه اونقدر ها اون فکر کنم یه استثنا بود)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آره آقا درسته اما خود شما هم مي دوني 50 تومان پايين خريدن يعني چي؟
خيلي حال ميده :blush: فكر ميكني براي يه همچين چيزايي بشه اينجوري تو سر مال زد با فروشنده.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
سلام

من یک دوربین دیجیتال میخوام که عکسهایی با رزولوشن 800 در 600 بگیره با کیفیت خوب(مثل همه دوربین های عکاسی غیردیجیتال معمولی که داریم). برای عکسهای خانوادگی و مناظر... فقط هم میخوام دوربین عکاسی باشه و وب کم لازم ندارم ... چه مارکی بگیرم خوبه؟ و لطفا با قیمت ذکر بشه...

حدود قیمت هم زیر 200,000 تومن باشه.

ممنون از لطف شما!

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فقط قصد داري تو كامپيوتر نگه داري يا چاپ هم بكني؟
wow با 200 ت :guilty: :worried:

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
چاپ؟ نه ! ... هیچ وقت...

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من این بحث رو به قسمت تازه تاسیس دوربین دیجیتال منتقل کردم :)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از ehsan :
من این بحث رو به قسمت تازه تاسیس دوربین دیجیتال منتقل کردم :)

×× مرسي احسان جان.

به نقل از iranexplorer.net :
چاپ؟ نه ! ... هیچ وقت...

×× آقا با اين قيمت من كه چيزي به نظرم نميآد فعلا.

mhdaraei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام... من يه تازه كارم.. :D

به نظر من پي هفتاد و دو سوني SONY CYBER-SHOT DSC-P72 بهترين دوربين ديجيتاله :blink: ... قيمتش هم تو چند ماه اخير 40 هزارتومن كاهش يافته و الآن قيمتش شده 230 هزار تومن... اگه مي خواهيد اطّلاعات بيشتري در موردش پيدا كنيد به وبلاگ من بياييد ( در قسمت لينكدوني اش هم لينك سوني رو گذالشته ام... :blush:

maghoumi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ميخواي يه چيز توپ بخري برو سراغ FujiFilm FinePix A303 و بهترش A310!!!
من خودم يه A310 دارم و خيلي عاليه! فقط فيلمهاش صدا نداره. :hmm:
مشخصات:3~6 مگاپيكسل - كارت 16+64 رايگان - لنز CCD - زوم : 3x Optical و 3xDigital - حالتهاي مختلف تا 5 حالت
2 باطري احتياج داره كيفيت عكس هاش هم 20 :D
سبك و كوچك و ژاپني اصل هم هست قيمتش هم حدود 240000 هستش و چينيش حدود 185000 تومنه!
خلاصه حرف نداره!!!!!!! :lol:
A303 هم 175000 تومنه و تقريبا مثل همن ولي اين 3 مگاپيكسله.

experience

Guest
لایک‌ها
4
كسي با دوربين Nikon Coolpix 4300 كار كرده ؟
مي خوام بدونم در مقايسه با سوني و كنون در اين رنج قيمت (حدود 360 تومن) كدام ارجهيت دارند؟
مثلا در مقابل Canon A80 - Sony P10 و يا Sony V1 ؟
البته در رويو ها و كاتالوگ سايت خودشان اطلاعات زيادي گرفتم ولي مي خواهم نظر كساني كه ازش استفاده كردند را هم بدونم.

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از experience :
كسي با دوربين Nikon Coolpix 4300 كار كرده ؟
مي خوام بدونم در مقايسه با سوني و كنون در اين رنج قيمت (حدود 360 تومن) كدام ارجهيت دارند؟
مثلا در مقابل Canon A80 - Sony P10 و يا Sony V1 ؟

sony v1 در اين رده طبقه بندي نميشه چون يه دوربين 5 مگاپيكسليه و بنابراين امتيازات زيادي نسبت به اون دو تاي ديگه داره. (كيفيت بهتر ، زوم بيشتر و ...) فقط LCD چرخان نداره.

دوربين هم رده sony v1 با مارك نيكون coolpix 5400 هست كه بين پونصد و چهل تا پونصد و هشتاد تومنه. (با زوم 28_106) و مانيتور چرخان و تاشو و ... خدا!

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
سلام به تمام دوستان من يه پيشنهاد جديد دارم اگه قرار تا 200 يا 300 هزار تومن پول بدين پس بيايد يه كاري كه من ميگم بكنيد بياييد يه زنون 412 به قيمت 32 هزار تومن بخريد با يه اسكنر ليد 20 كانن اين خيلي بهتره مطمئن باشيد كيفيتي چند برابر خواهد داشت اصلا يه دليل ديگه برا رد كردن خريد اين دوربينها اينه كه شما با گذاشتن 150 تا 200 تومن ديگه رو پولتون ميتونيد يه دوربين سوني مدل تي ار وي 355 كه يه دوربين فيلم برداري و هم عكاسيه بخريد كه با مموري استيكش ميتوني هم 100 ها عكس بگيري و هم هر وقت فيلمت تموم شد فيلم برداري كني با بهترين كيفيت هزارانتا مودل فيلم برداري و عكس برداري مختلف داره به اضافه حالات مختلف در فيلمبرداري و عكسبرداري تو شب با هزاران هزار چيزاي باور نكردني من خودم يه عكاس حرفه ايم و يه زنيت 412 و يه دوربين سوني كه گفتم دارم با يه اسكنر البته دوربين سوني مال من نيست مال كل خانوادس ولي با زنيته عكاسي ميكنم لذتشم بهتره و پر از احساسه بدونيد يه عكاس خوبه كه عكس رو در حالتي به وجود مياره نه دوربين خوب ممنون .

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از phoyo_live :
سلام به تمام دوستان من يه پيشنهاد جديد دارم اگه قرار تا 200 يا 300 هزار تومن پول بدين پس بيايد يه كاري كه من ميگم بكنيد بياييد يه زنون 412 به قيمت 32 هزار تومن بخريد با يه اسكنر ليد 20 كانن اين خيلي بهتره مطمئن باشيد كيفيتي چند برابر خواهد داشت اصلا يه دليل ديگه برا رد كردن خريد اين دوربينها اينه كه شما با گذاشتن 150 تا 200 تومن ديگه رو پولتون ميتونيد يه دوربين سوني مدل تي ار وي 355 كه يه دوربين فيلم برداري و هم عكاسيه بخريد كه با مموري استيكش ميتوني هم 100 ها عكس بگيري و هم هر وقت فيلمت تموم شد فيلم برداري كني با بهترين كيفيت هزارانتا مودل فيلم برداري و عكس برداري مختلف داره به اضافه حالات مختلف در فيلمبرداري و عكسبرداري تو شب با هزاران هزار چيزاي باور نكردني من خودم يه عكاس حرفه ايم و يه زنيت 412 و يه دوربين سوني كه گفتم دارم با يه اسكنر البته دوربين سوني مال من نيست مال كل خانوادس ولي با زنيته عكاسي ميكنم لذتشم بهتره و پر از احساسه بدونيد يه عكاس خوبه كه عكس رو در حالتي به وجود مياره نه دوربين خوب ممنون .

مطمئن هستيد!!!! :eek:

بالا