برگزیده های پرشین تولز

چه موتوری بخرم ؟

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این قیمتایی که دادی یکم نا امیدمان کردی
راستش بودجم بیشتر از 700/800 نیست
یه موتور می خوام که مصرفش پایین باشه ( به خاطر سهمیه بندی بنزین ) و در عین حال هر روز مجبور نباشی یه قطعه شا عوض کنی یا تو تعمیرگاه بری

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
قیمت این جور موتورها رو کسی میدونه؟!
50cc_Motorcycle.jpg

50 سی سی است
http://www.global-b2b-network.com/b2b/78/131/page13/298838/50cc_motorcycle.html

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
با این قیمتایی که دادی یکم نا امیدمان کردی
راستش بودجم بیشتر از 700/800 نیست
یه موتور می خوام که مصرفش پایین باشه ( به خاطر سهمیه بندی بنزین ) و در عین حال هر روز مجبور نباشی یه قطعه شا عوض کنی یا تو تعمیرگاه بری

بنظرم شما باید یک موتور طرح هوندا در حد 500 تومان بخری ( الان نمیدونم کدوماش خوب هستند اما قدیمها هرمز و ویزا و چند تا دیگه خوب بودند ) . صد تومن هم برای تعمیرات احتمالی ( برای یکسال ) کنار بزاری .

موتور هوندا سی جی ال هم خیلی خوبه و صفرش 990 هست اینجا هم یکی داره دست دومش رو میفروشه .
http://www.istgah.com/advertise/kid_288/from_20/to_0/199350.html

اما یک نصیحت جدی . اگر واقعا به موتور نیاز نداری نگیر چون خطرش خیلی زیاد هست و اصلا با ماشین قابل مقایسه نیست .

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اما یک نصیحت جدی . اگر واقعا به موتور نیاز نداری نگیر چون خطرش خیلی زیاد هست و اصلا با ماشین قابل مقایسه نیست .
تو. صف بنزین بودم ( 1 هفته پیش ) از ساعت 2 بعد از ظهر تا 3/30 تو صف بنزین بودم تو اون گرما ! یارو موتوریه که داشت بنزین می زد گفت 1 ساعت شد تو صف واسادی؟ گفتم آرم گفت من ماشینا گذاشتم خونه با موتور ! موتور بهترین
وسیله باهاش می تونی تو طرح بری زیاد تر از ماشین راه بری تو صف بنزین وای نیسی و .... بعد دیدم کارت سوخت
خودش مال یه پراید بود !
بدجوری خاطرخاه موتور شدم . باهاش میشه تو طرح رفت - تو ترافیک نمی مونی - کمتر پول بنزین میدی - جا پارک
همیشه پیدا میشه و ...
خلاصه چیزه ردیفیه
85.gif

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
تو. صف بنزین بودم ( 1 هفته پیش ) از ساعت 2 بعد از ظهر تا 3/30 تو صف بنزین بودم تو اون گرما ! یارو موتوریه که داشت بنزین می زد گفت 1 ساعت شد تو صف واسادی؟ گفتم آرم گفت من ماشینا گذاشتم خونه با موتور ! موتور بهترین
وسیله باهاش می تونی تو طرح بری زیاد تر از ماشین راه بری تو صف بنزین وای نیسی و .... بعد دیدم کارت سوخت
خودش مال یه پراید بود !
بدجوری خاطرخاه موتور شدم . باهاش میشه تو طرح رفت - تو ترافیک نمی مونی - کمتر پول بنزین میدی - جا پارک
همیشه پیدا میشه و ...
خلاصه چیزه ردیفیه
85.gif
واقعا وسيله عالي هست اين موتور.
علاوه بر اينا نگران اين نيستي كه هر دقيقه در حال رانندگي يكي بهت بزنه يا تو بزني به يكي و كلي خرج رو دستت بذاره، فقط ايرادش خطرش هست چون جاي 4 تا چرخ 2 تا چرخ داره، اگه حادثه اي براي سرنشين پيش بياد برخلاف ماشين ممكنه خيلي جدي باشه.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ولی چندتا از دوستام موتور Race داشتن و نگرفتنشون!

چند سی سی بودن؟!!!...از ما 400 سی سی هست!!!!...خوب البته با اینا راحت میشه از دست پلیس در بری!!!

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
با سلام
دوستان تاپیک خوبی درست کردید
جدا با این وضعیت موتور بهترین وسیله است البته سهمیه بنزین 1 لیتر در روز هم کم است
حالا باز خوبه شما موتورسواری بلد هستین
من دلم میخواد یک موتور تهیه کنم اما موتورسواری بلد نیستم از همه بدتر نمیدونم کجا میشه یاد گرفت آخه چرا در یک مملکت جایی برای آموزش موتورسواری نباید باشه

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا باز خوبه شما موتورسواری بلد هستین
من دلم میخواد یک موتور تهیه کنم اما موتورسواری بلد نیستم از همه بدتر نمیدونم کجا میشه یاد گرفت آخه چرا در یک مملکت جایی برای آموزش موتورسواری نباید باشه
Today 07:48 AM
منم بلد نیستم !
گواهینامشم ندارم ولی خیالی نیست همینجوری سوار میشیم دیگه !
از دوستان اگه کسی راجع به گرفتن گواهینامه موتور اطلاعاتی داره تو همین تاپیک بگه

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
موتور ريس تا 249 سي سي جواز ميدن و كاري ندارن ميتوني پلاك بگيري
بعضي ها هم سند رو دستكاري ميكنن 300 سي سي رو ميكنن 200
طرف ديگه خيلي حرفه اي بخواد كار كنه ميره 500 سي سي ميگيره پلاك پيست براش ميگيره

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
یعنی واقعا گواهینامه ندارید و بلد هم نیستید و موتورسواری میکنید
مگه میشه

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
درضمن خبر مهم

یک ســــــــــــــــایت میشناسم

تقریبا تمام جوابهای شما در آن است البته فکر کنم قیمت موتور رو کمی گران میدهد بررسی با اساتید

www.bazarmotor.com

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
یه خورده زیادی گرون میده . سی جی ال رو میده 1200 در صورتی که خود تیزرو میده 990

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
شما سایت رو کنترل کردید

یعنی از نمایندگی خود شرکت بخریم بهتر است

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
شما سایت رو کنترل کردید

یعنی از نمایندگی خود شرکت بخریم بهتر است

راستش قبلا سی جی ال 990 بود اما من چند روز پیش شنیدم که کل مصولات هوندا گرون شده . البته 1200 خیلی زیاده . از نمایندگی سوال کنید این موتور 1 میلیون می ارزد ( هوندا سی جی ال )

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من از اینا دوست دارم ولی قیمتش رو زده 8/6 میلیون تومن!:blink:

IMG_0408.jpg

البته خودم قیمت کردم گفت 8 میلیون!!!

mehdiase

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بچه‌ها من از www.bazarmotor.com خرید کردم واقعأ عالی‌ بود. بعضی‌ وقتا قیمت‌ها دیر آپدیت میش اونم بخاطر بازار بد ایران. یه چیز جالب اینه که اونا نمایندگی‌ رسمی‌ تیزرو و پیش از ۱۴ شرکت موتور در ایران دارند. من تو بازار موتور تحقیقم کردم آدمای خوش نامی‌ هستند. بابا واسه من خیلی‌ راحت بود موتورمو انتخاب کردم و دم خونم تحویل گرفتم. تازه به من گفتن اگه می‌خوام می‌تونم بیام موتورو خودم تحویل بگیرم. ولی‌ چون حالش نبود گفتن بیارن دره خونه یه هزینه کمی‌ هم واس پیکش دادم. در کلّ بگم واقعأ این سایت تنها سایت مرجع کامل تمام موتورسیکلت در تمام ایران هست.:D

www.bazarmotor.com

بالا