برگزیده های پرشین تولز

چی بخرم؟!!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457

bagoori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . با همون 250 هزار تومن
الان که گوشی ها ارزون شده چی پیشنهاد مکنید؟؟؟(با همون 250 هزار تومن)
نظرتون در مورد این چند تا گوشی(6630-3230-imat sp3-7610,6670) چیه؟
کدوم بهتره ؟ چرا؟ اگه میشه قیمتاشونم بگید.

دستتون درد نکنه

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از DariushAgah :

قيمت امروز اين گوشي گارانتي اتصالات 295 تومن در 3 رنگ ساخت فنلاند

bagoori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه گرونه یه چیزه مناسبتر مثل: 6670یا 3230 یا 6630(البته قیافش زشته)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگر با قیافه 6630 میسازی خوبه و گرنه فکر کنم اگر سیمبین بخوای 6670 بهتره اگر هم از سونی اریکسون و. غیر سیمبین میخوای جز کا 750 هیچکدوم توی این رنج قیمت خوب نیستند

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
قيمت امروز اين گوشي گارانتي اتصالات 295 تومن در 3 رنگ ساخت فنلاند

3رنگ چیاس؟ نقره ای و آبی روشن و برنزی؟ // راستی یکی از دوستام دیروز جمهوری بود میگفت 6681 یافت شده!! اماری نداری؟ // از قیمت ان 70 چطور؟

bagoori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
اگر با قیافه 6630 میسازی خوبه و گرنه فکر کنم اگر سیمبین بخوای 6670 بهتره اگر هم از سونی اریکسون و. غیر سیمبین میخوای جز کا 750 هیچکدوم توی این رنج قیمت خوب نیستند

کا 750 چتور گوشییه؟ از نظر کیفیت صدا از 6630 و 7610 بهتره ؟ بازی راحت روش نصب میشه ؟ برنامه چی؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
3رنگ چیاس؟ نقره ای و آبی روشن و برنزی؟ // راستی یکی از دوستام دیروز جمهوری بود میگفت 6681 یافت شده!! اماری نداری؟ // از قیمت ان 70 چطور؟

6681 تو علاءالدين زياد شده قيمت حدود 260 تا 270 گارانتي ايرانيان

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از bagoori :
کا 750 چتور گوشییه؟ از نظر کیفیت صدا از 6630 و 7610 بهتره ؟ بازی راحت روش نصب میشه ؟ برنامه چی؟

کا 750 نقطه قوتش عکس و موسیقی از طریق هدست هست. نقطه ضعفش هم برنامه نخوردن بازی هاش محدود به جاوا هستند و بازیهای سیمبین نصب نمیشود. همچنین ساخت چینه و کیفیت بدنه و السیدی از نوکیا پایینره باید مواظب خش افتادنش هم باشید.

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
6681 تو علاءالدين زياد شده قيمت حدود 260 تا 270 گارانتي ايرانيان

6681 هم فنلاندیش هست؟ همون دو رنگه سفید و آبیه یا رنگ رنگای دیگه ای اومده؟ از قیمت ان 70 آماری نداری 3سوت جان؟:)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
6681 هم فنلاندیش هست؟ همون دو رنگه سفید و آبیه یا رنگ رنگای دیگه ای اومده؟ از قیمت ان 70 آماری نداری 3سوت جان؟:)

آره البته من خودم نرفتم يكي از دوستان آمارشو داد
رنگ همونه آبي ....
والا N70 رو ندارم آمارشو ولي قيمتش حدود 400 بايد باشه ....صرف نمي كنه خريدش .

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
آره البته من خودم نرفتم يكي از دوستان آمارشو داد
رنگ همونه آبي ....
والا N70 رو ندارم آمارشو ولي قيمتش حدود 400 بايد باشه ....صرف نمي كنه خريدش .

اره راس میگی نمیصرفه به 400 .. تو فکرشم .. کاش یه اتفاقی میفتاد تا یه ماه دیگه یهو میومد پایین .. ولی اگه نیاد 6681 بهترین گزینس ... دعا بفرما 3 سوت (ع) :)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
اره راس میگی نمیصرفه به 400 .. تو فکرشم .. کاش یه اتفاقی میفتاد تا یه ماه دیگه یهو میومد پایین .. ولی اگه نیاد 6681 بهترین گزینس ... دعا بفرما 3 سوت (ع) :)

اختيار داريد عزيز تو يكي از ياران و همسگران ما هستي ;)
( مثل اين فيلم Batman Begins كه داره تو ماهواره نشون ميده ما چند نفر هم تو تبت آموزش ديديم :lol: )
در مورد گوشي گفتم بالاي 300 پول دادن در حال حاضر كه داره گوشي هاي جديد نوكيا مياد و حتي 3 تاي ديگش هم شنيدم داره مياد gsmarena.com شايد اشتباه باشه .
ولي زير اين قيمت اگه نياز داري بله منطقي است 2 گزينه داري 6630 و 6681 كه اوليب رو گفتي چرا نمي خواي پس ميمونه دومي ... قيمتش هم قابل قبوله . :)

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
اختيار داريد عزيز تو يكي از ياران و همسگران ما هستي ;)
( مثل اين فيلم Batman Begins كه داره تو ماهواره نشون ميده ما چند نفر هم تو تبت آموزش ديديم :lol: )
در مورد گوشي گفتم بالاي 300 پول دادن در حال حاضر كه داره گوشي هاي جديد نوكيا مياد و حتي 3 تاي ديگش هم شنيدم داره مياد gsmarena.com شايد اشتباه باشه .
ولي زير اين قيمت اگه نياز داري بله منطقي است 2 گزينه داري 6630 و 6681 كه اوليب رو گفتي چرا نمي خواي پس ميمونه دومي ... قيمتش هم قابل قبوله . :)

:lol: تبت!! // میبینم که نشستی هی مولتی ویژن میبینی مومن!;) من تو این دو روزه یه دو باری اون house of wax رو دیدم!! چه خفن بود! :f34r: // راستی تو خودت بالاخره چه میکنی؟ 6630 رو میگیری یا وایمیستی؟؟ واقعا فک میکنی این گوشیای جدید بیان امثال ان 70 افت کنن؟؟ .. بعید میدونم زیاد تکونی بخوره ... راستی حالا که اینجا دور هم نشستیم! یه سوالی کنم از حضورت کسب فیضی کنم:) این درسته که ان 70 سرعت نسبتا پایینی داره؟؟ و دیگه اینکه تو یه فرومی قبلا خونده بودم ورژن 8 سیمبین نسبت به 7 مرجوعی بیشتر داشته و کلا مشکلاتش بیشتر بوده ایا تایید میکنی؟؟ سازگاری برنامه ها رو با ورژن 8 نسبت به 7؟

bagoori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظرتون در مورد i mate sp3 ....sp5 چیه ؟ قیمتاشونم اگه میشه بگید.

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
:lol: تبت!! // میبینم که نشستی هی مولتی ویژن میبینی مومن!;) من تو این دو روزه یه دو باری اون house of wax رو دیدم!! چه خفن بود! :f34r: // راستی تو خودت بالاخره چه میکنی؟ 6630 رو میگیری یا وایمیستی؟؟ واقعا فک میکنی این گوشیای جدید بیان امثال ان 70 افت کنن؟؟ .. بعید میدونم زیاد تکونی بخوره ... راستی حالا که اینجا دور هم نشستیم! یه سوالی کنم از حضورت کسب فیضی کنم:) این درسته که ان 70 سرعت نسبتا پایینی داره؟؟ و دیگه اینکه تو یه فرومی قبلا خونده بودم ورژن 8 سیمبین نسبت به 7 مرجوعی بیشتر داشته و کلا مشکلاتش بیشتر بوده ایا تایید میکنی؟؟ سازگاری برنامه ها رو با ورژن 8 نسبت به 7؟

اولا اختيار داريد ما مخلص شما هستيم
وضعيت خودم كامل معلوم نيست شايد برم يه 6630 بگيرم تا 10 يا 15 روز ديگه قطعي ميشه
چيزي كه منو مردد كرده در خريد 6630 و اينكه منتظر بمونم در حقيقت اعتقاد به سمبين سري 60 روايت سوم و اين تصويره :

s60migr1.jpg

شما ميبينيد روايت سوم آنچنان نسبتي با قبليها نداره و در حقيقت يه كات يا انقطاع اينجا داريم اينجا مهمه كه انسان استراتژي خريدشو مشخص كنه چون واقعا قضيه داره فرق ميكنه
در مورد N70 اره سرعتش پائينه اينو بهت بگم كه سي پي يو 6630 از ان 70 قويتره در مورد سمبين 7 و 8 نه اين نكته رو قبول ندارم خب يادت باشه موج سمبين با 6600 شروع شد و طبيعي است كه يرنامه ها هم بيشتر براي اون ورژن از سمبين باشه ولي براي برنامه ها هم بهرحال بايد صبر كرد تا بياد هر چند كه الانم برنامه هاي 8 هم كم نيست و بيشتر برنامه هاي سري 7 براي 8 هم اومده .
به اين جداول تست گوشي ها و مقايسه اونها نگاه كن متوجه قدرت 6630 ميشي :

spmark.gif

spmark.jpg

spmark2.gif

javabenchmark2-3.gif

jb.gif

jbench.jpg

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از 3soot :
اولا اختيار داريد ما مخلص شما هستيم
وضعيت خودم كامل معلوم نيست شايد برم يه 6630 بگيرم تا 10 يا 15 روز ديگه قطعي ميشه
در مورد N70 اره سرعتش پائينه اينو بهت بگم كه سي پي يو 6630 از ان 70 قويتره در مورد سمبين 7 و 8 نه اين نكته رو قبول ندارم خب يادت باشه موج سمبين با 6600 شروع شد و طبيعي است كه يرنامه ها هم بيشتر براي اون ورژن از سمبين باشه ولي براي برنامه ها هم بهرحال بايد صبر كرد تا بياد هر چند كه الانم برنامه هاي 8 هم كم نيست و بيشتر برنامه هاي سري 7 براي 8 هم اومده .
به اين جداول تست گوشي ها و مقايسه اونها نگاه كن متوجه قدرت 6630 ميشي :

spmark.gif

spmark.jpg

spmark2.gif

javabenchmark2-3.gif

jb.gif

jbench.jpg

سلام

متاسفانه این جدولهای اشتباهات فاحشی دارند و قابل استناد نیستند قبلا هم در موردش بحث شده . این جدول برای این درست شد که بگن ان 90 گوشی خوبی نیست و حتی از 6630 بدتره

سی پی یو 6630 هیچ برتری نسبت به گوشیهای بعد از خودش نداره. .فقط بار کمتری روشه . یعنی رنگ صفحه کمتره یا کار نرم افزاری کمتری انجام میده و امکانات کمتر 6630 باعث شده سریعتر قباشه نه سی پی یویه قویترش. مثلا ان 90 با اون ال سی دی توان بیشتری از 6630 میگیره ولی این اصلا به معنای بهتر بودن سی پی یو یا خود گوشی 6630 نیست
اصلا به این جدولها که توسط دشمنان نوکیا هم تهیه شده توجه نکنید. 6680 و ان 70 و ان 90 مطمئن باشید از 6630 بهترند

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از DariushAgah :
سلام

متاسفانه این جدولهای اشتباهات فاحشی دارند و قابل استناد نیستند قبلا هم در موردش بحث شده . این جدول برای این درست شد که بگن ان 90 گوشی خوبی نیست و حتی از 6630 بدتره

سی پی یو 6630 هیچ برتری نسبت به گوشیهای بعد از خودش نداره. .فقط بار کمتری روشه . یعنی رنگ صفحه کمتره یا کار نرم افزاری کمتری انجام میده و امکانات کمتر 6630 باعث شده سریعتر قباشه نه سی پی یویه قویترش. مثلا ان 90 با اون ال سی دی توان بیشتری از 6630 میگیره ولی این اصلا به معنای بهتر بودن سی پی یو یا خود گوشی 6630 نیست
اصلا به این جدولها که توسط دشمنان نوکیا هم تهیه شده توجه نکنید. 6680 و ان 70 و ان 90 مطمئن باشید از 6630 بهترند

ممنون از دقت نظر شما يادم رفت اين نكته رو بگم چون ممكنه افرادي باشند كه اين نكته رو ندونند
بله كاملا با حرف شما موافقم يادتون باشه در بخش ان هشتاد هم به اين نكته يه يوزر خارجي اشاره كرده بود و منم اونو آوردم اينكه اينجا 6630 رو سريعتر نشون ميده دوستان بايد توجه داشته باشند امكاناتي كه در گوشي هست رو بايد مد نظر قرار بدهند حتي يادتون باشه در مورد ان هشتاد نوشته بود برابر است با 6630 ولي طبيعي است اصلا نمي شه كيفيت نمايش و اون حجم از پردازش ان هشتاد رو با 6630 مقايسه كرد و اون انرژي كه سي پي يو مصرف ميكنه براي رندرينگ و پردازش اين حجم از كيفيت .
اين فقط در صورتي قابل قبول است كه دوستان احتياج به امكانات خاص نداشته باشند و سرعت بالا مد نظرشون باشه در نتيجه 6630 گزينه مناسبي است

بالا