برگزیده های پرشین تولز

چی تولید کنیم ؟؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
غذای خشک (گربه سگ)

در مورد این اطلاعاتی داری؟ چطوریاست ؟ سدمایه چقدر میخواد و ...
من بازارشو دارم یعنی حدود 1 میلیون فالور زن و دختر که تضمینی 900 هزار نفرشون سگو گربه دارن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
در مورد این اطلاعاتی داری؟ چطوریاست ؟ سدمایه چقدر میخواد و ...
من بازارشو دارم یعنی حدود 1 میلیون فالور زن و دختر که تضمینی 900 هزار نفرشون سگو گربه دارن
یک میلیون!
فقط میدونم ساختنش سخت نیست
درمورد چطور ساختنش و سرمایه اطلاع ندارم
اینجا تازه خودش تولید میکنه شاید بتونه راهنمایت کنه اگه میخوای تولید کنی
https://www.instagram.com/sezar.petfood - https://www.instagram.com/sezarsanctuary
اگه هم نمیخوای تولید کنی ، بازاریابی و تبلیغات میتونی انجام بدی(دیجی کلا سود بالایی برای غذای خشک گذاشته یا اینکه برای جای دیگه بازاریابی کنی)
اگه مخاطبین بیشترشون سگ و گربه دارن پس راحت میتونی برای گیاهخواری هم تبلیغ کنی چون بیشترشون گیاهخوار هستن یا میخوان بدونن چطور گیاهوخوار بشن . مثلا یه پیج دیگه هم در این مورد بزنی حتما براش فالور جمع میشه
همینطور درمورد لوازم سگ و گربه

Last edited:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
یک میلیون!
فقط میدونم ساختنش سخت نیست
درمورد چطور ساختنش و سرمایه اطلاع ندارم
اینجا تازه خودش تولید میکنه شاید بتونه راهنمایت کنه اگه میخوای تولید کنی
https://www.instagram.com/sezar.petfood - https://www.instagram.com/sezarsanctuary
اگه هم نمیخوای تولید کنی ، بازاریابی و تبلیغات میتونی انجام بدی(دیجی کلا سود بالایی برای غذای خشک گذاشته یا اینکه برای جای دیگه بازاریابی کنی)
اگه مخاطبین بیشترشون سگ و گربه دارن پس راحت میتونی برای گیاهخواری هم تبلیغ کنی چون بیشترشون گیاهخوار هستن یا میخوان بدونن چطور گیاهوخوار بشن . مثلا یه پیج دیگه هم در این مورد بزنی حتما براش فالور جمع میشه
همینطور درمورد لوازم سگ و گربه
اره چندتا پیج ارایشی بهداشتی و یه پیج تتو
نه من از بازاریابی خوشم نمیاد حتی از گرسنگی بمیرم هم بازاریابی نمیکنم حس خوبی بهم نمیده یه جورایی حس برده بودن میده
این غذارو که گفتی یهو به ذهنم اومد که خیلی عالی باید باشه چون اکثر کسایی که سگ و گربه دارن وضع مالیشون خوبه خیلی خوب میشه براشون بازار ساخت
برم ببینم چی میشه مرسی

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
پیشنهاد بعدی پد وکس هست . یه نواره به ضاخمت و سایز ماسک .
ساختن کاردک وکس کار راحتیه . برای پزشکی هم کاربرد داره . همون چوب بستنی که میکنن تو حلق

پد اینشکلیه
111066612.jpg

کاردک . برای اپیلاسیون . پزشکی ، چوب بستنی و...
4359428.jpg

اینا که به ذهنم رسید تولیدشون راحته ولی میگی یه چیزی باشه که از خارج میارن . همه چیز رو از خارج میارن مگر اینکه ارزون تر از جنس چینی بسازید

کار خوبیه . غیر قانونی نیست . فاسد شدنی و از مد رفتنی نیست
من دودی نیستم فکر میکردم فقط مصرف تریاکی ها هست ولی یه تعداد زیادی قلیونی هستن
با این لحاظ سود بالایی داره و مغازه کوچک کافیه . تولیدش هم راحته
همه پیشنهادات عالی بود بخدا و نمیدونم با این مغز پویا چرا پولدار نشدی.

بازم پیشنهاد بدید این تاپیک میتونه به خیلی ها کمک کنه .

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
این اسباب بازی های چوبی هم میتونه مناسب باشه . قیمت خارجکیش خیلی بالاس و تولیدش هم چیزی خاصی نمیخواد
chooob.jpg

ََA-brand

Registered User
لایک‌ها
256
آقا با دلار ۲۴ تومنی چی تولید کنیم سود کنیم !!!
یه مشت جنس تو بازار هست ک همه میتونن تولید کنن ولی از اونور آب میاد و تولیدش سود خالصه .
دنبال این اجناس هستم
تو شغل شما چه چیزی رو خارجی می‌خرید ک میشه ب راحتی تولید کرد ؟؟؟

مثلا
کاردک های فلزی رنگ زنی
لباس و کیف
و...

سلام
دوست عزیز شما کدوم شهری؟چه مهارت هایی داری؟

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
به من برسونید محصولاتتون رو من براتون خوب میفروشم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
به من برسونید محصولاتتون رو من براتون خوب میفروشم
ممنون پسر عموی خودمم امریکاست ولی چیزی ک من تولید میکنم مصرف داخلی داره . شما بهتره با کسایی که محصولی آماده ی فروش دارند تو‌اینستا ارتباط برقرار کنید.

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
این قطعه پلاستیکی رو شاید بشه تولید کرد
کوچیک هست ، نیاز به مارک و برند نداره ، شکل سخت و خاصی نداره
چیزی هم نیست که فروش نداشته باشه ، عمده بفروشید به مغازه های لباس زیر ، همه رو میخرن
اسمش هست . قلاب . بند . پشت بند . strap perfect
شاید بنظر نیاد درآمد داره ولی یه آیدی همینجا بود این وسیله رو عمده میخرید و به مغازه ها میفروخت(واسطه)

Клипсы_для_бюстгальтера_Strap_Perfect_(Страп_Перфект)2.jpg

15566-2-bezh.jpg

Last edited:

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
آقا با دلار ۲۴ تومنی چی تولید کنیم سود کنیم !!!
یه مشت جنس تو بازار هست ک همه میتونن تولید کنن ولی از اونور آب میاد و تولیدش سود خالصه .
دنبال این اجناس هستم
تو شغل شما چه چیزی رو خارجی می‌خرید ک میشه ب راحتی تولید کرد ؟؟؟

مثلا
کاردک های فلزی رنگ زنی
لباس و کیف
و...

من تجربه کار تولیدی نداشتم . اما چند نکته بنظرم میرسه .
یکی اینکه بهتره سراغ تولیدات مصرفی برید . بعضی چیز ها همیشه تقاضا دارند و سالها به یک شکل تولید میشن . اگر بتونید محصول رو جا بندازید دیگه کار تموم . مثلا این فومهای پاک کننده کیبورد یا این اسپری های پاک کننده مانیتور . با توجه به اینکه مواد اولیه مواد مصرفی شیمیایی تو ایران فراوون و با قیمت مناسب هست این چیزها میتونند در بازار موفق باشند و حتی میشه به صادرات به کشورهای همسایه هم فکر کرد .
موضوع بعدی اینه که چه کالایی توی منطقه شما زمینه تولیدی دارند . مثلا دوستان زنجانی با کمی ابتکار و رنگ و لعاب دادن به محصولاتشون به راحتی میتونند سهم بزرگی از بازار چاقو داشته باشند در حالی که الان بازار از چاقو های چینی و ایتالیایی و ... اشباع شده .

موضوع بعدی اینه که از کالایی که تنوع کمتری دارند شروع کنید . اینطوری هزینه طراحی و قالب سازی و ... صرفه جویی میشه .

برای پیدا کردن موارد مناسب هم یک راه اینه که برید داخل دیجی کالا و ببینید شرایط تولید کدام یک از کالاهای پرفروش خارجی فراهم هست . دیجی کالا یک منبع بزرگ برای انتخاب کالای مناسب تولید هست .

میشه از سایت علی بابا هم استفاده کرد و اینطوری چند قدم جلوتر هستید . ببینید چه کالا هایی قراره در آینده در بازار پر فروش بشن و سراغ همون کالا ها برید .

موفق باشید.

HTB1dQ0xe8fM8KJjSZFrq6xSdXXa4.jpg

H2b4d4de4652c4c7b890f1610afa990d3F.jpg

Hf485c95945cc47659189c7cbb65b2a5fZ.jpg

H33b80502f2124b81867ba287c1128b4dZ.jpg

H8b5cc1cf5d154a13aa5ad06eab5ac5af9.jpg

HTB1z4vJgIjI8KJjSsppq6xbyVXaj.jpg

H64dac9075aed42ad9b1c4a120b8c08886.jpg

Hc86bdad7309249ab92aa697354ccaa76U.jpg

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,893
پرچم عمریکا و عسرائیل

Sent from my iPhone using Tapatalk

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
فریم عینک
سی دی و دی وی دی خام
.
.
.

سی دی و دی وی دی خام تولید کننده های بزرگی داره و رقابت سخته .
من و دو تا از دوستانم یکبار خواستیم همچین حرکتی بزنیم . حدود 14 یا 15 سال پیش .
یک کارخونه ای توی تاکستان باز شده بود که گفته میشد باعث شده ایران بعد از تایوان دومین تولید کننده سی دی دنیا باشه . محصولاتش رو تحت عنوان می دیسک و فینال و ... تولید میکرد . رفتیم دفتر مرکزی و گفتیم ما یک طرح ثبت میکنیم و شما سی دی رو با این طرح برای ما تولید کنید . یک خانمی مسئول بازاریابیشون بود . نه نگفت ، اما گفت که براشون زیاد صرفه نداره که یک خط تولید رو بخاطر یک طرح متوقف کنند و طرح ما رو بزنند ( با توجه به تعدادی که ما میخواستیم ) . یک طرح انحصاری برای چاپ روی سی دی هم فکر کنم چند ماه دوندگی داشت تا ثبت بشه . ما هم پیگیر نشدیم .

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دوستان نظرتون در باره تولید فلش مموری چیه ؟
اگر امکان تولید چیپستش نباشه میشه وارد کرد. بورد و ... رو هم که میشه داخل تولید و مونتاژ کرد .
برای شکل و طرح هم میشه از طرح های هخامنشی و کاشیکاری کاری ایرانی و .. استفاده کرد .

%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%87%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%B4%DB%8C-11.png

kashito-shop-color.png

isapour

Registered User
لایک‌ها
121
سی دی و دی وی دی خام تولید کننده های بزرگی داره و رقابت سخته .
من و دو تا از دوستانم یکبار خواستیم همچین حرکتی بزنیم . حدود 14 یا 15 سال پیش .
یک کارخونه ای توی تاکستان باز شده بود که گفته میشد باعث شده ایران بعد از تایوان دومین تولید کننده سی دی دنیا باشه . محصولاتش رو تحت عنوان می دیسک و فینال و ... تولید میکرد . رفتیم دفتر مرکزی و گفتیم ما یک طرح ثبت میکنیم و شما سی دی رو با این طرح برای ما تولید کنید . یک خانمی مسئول بازاریابیشون بود . نه نگفت ، اما گفت که براشون زیاد صرفه نداره که یک خط تولید رو بخاطر یک طرح متوقف کنند و طرح ما رو بزنند ( با توجه به تعدادی که ما میخواستیم ) . یک طرح انحصاری برای چاپ روی سی دی هم فکر کنم چند ماه دوندگی داشت تا ثبت بشه . ما هم پیگیر نشدیم .
دیسک ایرانی خیلی وقته ندیدم فینال هم 5 6 سالی میشه دیگه تو بازار نیست الانم خارجی خیلی گرون شده یا اصلا پیدا نمیشه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
دیسک ایرانی خیلی وقته ندیدم فینال هم 5 6 سالی میشه دیگه تو بازار نیست الانم خارجی خیلی گرون شده یا اصلا پیدا نمیشه

90 درصد بازار سی دی و دی وی دی رو الان فینال تامین میکنه
احتمالا برند هایی که تولید میکنه رو اشتباه کردید الان فینال بیشتر از 10 تا برند داره که با اون اسم ها میزنه

دوستان نظرتون در باره تولید فلش مموری چیه ؟
اگر امکان تولید چیپستش نباشه میشه وارد کرد. بورد و ... رو هم که میشه داخل تولید و مونتاژ کرد .
برای شکل و طرح هم میشه از طرح های هخامنشی و کاشیکاری کاری ایرانی و .. استفاده کرد .

%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%87%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%B4%DB%8C-11.png

kashito-shop-color.png

تمام تولید کنده های چیپ(اونا میگن ic ) فلش و رم تایوان و چین هستند و چند شرکت خاص کمتر از انگشتان دو دست تولید کننده چیپ در جهان داریم
قیمت حافظه هم به صورت روزانه در حال تغییر هست و مثل بورس باید بدونی کی بخری و کی سفارش بزاری در طول یکسال ممکنه قیمت 2 برابر بره بالا یا یک سوم هم کمتر بشه
حدود 3 سال پیش آیفون برای گوشی هاش یک سفارش سنگین گذاشت برای چند شرکت و قیمت حافظه برای حدود یک سال بیش از 2 برابر شد (چون تمام تولید رفت برای آیفون )
بدنه فلش هم داخل بصرفه نیست . در چین بدنه فلش(عروسکی سیلیکونی) کمتر از 1 یوان هست (به هیچ عنوان داخل تولید با این قیمت ممکن نیست)
بعد فلش به شدت ریسکی هست که از کجا چیپ بخری و کنترل چک داره و ...

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
فهرست صنایع اشباع و دارای ریسک سرمایه گذاری در سال 99

سرمایه‌گذار محترم،

پیرو سیاست‌های توسعه سرمایه‌گذاری در بخش صنعت، معدن و تجارت، ظرفیت‌های تولیدی و خدماتی زیادی در سراسر کشور ایجاد شده است.

علی‌رغم توصیه‌های صورت‌گرفته، در برخی از رشته فعالیت‌ها، ظرفیت‌های ایجادشده از نیاز کشور بیشتر است و بعضاً موجب شده تا برخی واحدها در حداکثر ظرفیت فعالیت ننمایند. گرچه توسعه صادرات می‌تواند رافع این مشکل باشد. اما نوع محصولات و نداشتن صرفه و پتانسیل صادرات، کیفیت محصولات تولیدی، رقابت در بازارها و ... از موانع عملیاتی شدن این مهم است.

ازآنجا که صرف بهینه منابع جهت سرمایه‌گذاری‌های جدید بسیار حائز اهمیت است، با همکاری تشکل‌های بخش خصوصی در حوزه صنعت، معدن و تجارت و معاونت‌های تخصصی و سازمان‌های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت، فعالیت‌هایی که به دلایل فوق و یا سایر دلایل اشباع بوده و دارای ریسک سرمایه‌گذاری بالا هستند، شناسایی و اطلاع‌رسانی شده است و سرمایه‌گذاری در این زمینه توصیه نمی‌شود. البته سرمایه‌گذاری در این صنایع، صرفاً با هدف صادرات قابل قبول بوده و مورد تأیید است.

فهرست صنایع اشباع و دارای ریسک سرمایه گذاری در فایل پیوست قابل دسترسی و دانلود است.

بالا