برگزیده های پرشین تولز

کارو کاسبی علی اکسپرسی ها خوابید...

به نظر شما آیا مجددا خرید کالا از علی اکسپرس برای ایران امکان پذیر خواهد شد؟

• Total voters
    148

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
geabest هم که وب مانی رو روی ایرانیا بست
همچنین بنگ گود
اگر بتونی یه اکانت وبمانی روسی گیر بیاری، میتونی از بنگ گود خرید بزنی.
راه دیگش یاندکس مانی هست که باید حساب روسی داشته باشی، در غیر این صورت خرید با واسطه با توجه به قیمتش نمی صرفه.

™ALI

Registered User
لایک‌ها
0
سلام...

بالاخره بنده تونستم از علی اکسپرس به مقصد ایران مستقیما خرید ثبت کنم.البته الان 3 ماهه که این کار رو انجام میدم.فقط یه قلق کوچولو داره:D

یکی از ریویهام با تاریخ گذاشتم که چند روز پیش به دستم رسید...

py8jrgfci17b.jpg
سلام
آقا اگه راهی بلدی به منم بگو، من چند روزه که دارم با ویزا کارت های مختلف تست میکنم. نمیتونم پرداخت کنم. امروز یکم سرچ کردم دیدم خیلی وقته که این مشکل هست و من بیخبر. شانس گند منم یه بار یهچیزی رو تو زندگیم لازم داشتم، اونم تو این سایت هست و قیمتشم 3 دلاره.
تورو خدا اگه راهی بلدی بگو. نمیخوام از طریق سایت های خرید ایرانی اقدام کنم

mri_6889

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
آقا اگه راهی بلدی به منم بگو، من چند روزه که دارم با ویزا کارت های مختلف تست میکنم. نمیتونم پرداخت کنم. امروز یکم سرچ کردم دیدم خیلی وقته که این مشکل هست و من بیخبر. شانس گند منم یه بار یهچیزی رو تو زندگیم لازم داشتم، اونم تو این سایت هست و قیمتشم 3 دلاره.
تورو خدا اگه راهی بلدی بگو. نمیخوام از طریق سایت های خرید ایرانی اقدام کنم
معمولاً آدرس رو جای دیگه‌ای میزنند بعداً توی چت و... به فروشنده میگن بفرسته ایران. یا از قبلش توی چت و... به فروشنده میگن ما میزنیم فلان جا ولی شما بفرست ایران.
کلّابا روش توافق با فروشنده، حتّی سایت آمریکایی اقامت AirBnB را هم دور میزنند.

™ALI

Registered User
لایک‌ها
0
معمولاً آدرس رو جای دیگه‌ای میزنند بعداً توی چت و... به فروشنده میگن بفرسته ایران. یا از قبلش توی چت و... به فروشنده میگن ما میزنیم فلان جا ولی شما بفرست ایران.
کلّابا روش توافق با فروشنده، حتّی سایت آمریکایی اقامت AirBnB را هم دور میزنند.
خیلی ممنونم.
من چه آدرسی بزنم که قیمتش بالا نره ؟
چه به فروشنده بگم ؟ آخه تا حالا اصلا نه از این سایت نه هیچ سایت خارجی خرید نکردم. سایت علی بابا هم که کلا عمده هست اصلا نفهمیم چی به چیه. دو قلم جنس میخوایم گیر کردیم :general503:

mri_6889

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خیلی ممنونم.
من چه آدرسی بزنم که قیمتش بالا نره ؟
چه به فروشنده بگم ؟ آخه تا حالا اصلا نه از این سایت نه هیچ سایت خارجی خرید نکردم. سایت علی بابا هم که کلا عمده هست اصلا نفهمیم چی به چیه. دو قلم جنس میخوایم گیر کردیم :general503:
تفاوت قیمت تنها در هزینه حمل خواهد بود. اولاً بهتره از کالاهایی خرید کنید که حمل و نقل رایگان دارند. در این حالت دیگه مشکلی واسه این مورد پیش نمیاد.
همچنین اگر حمل کالایی رایگان نیست، شما بهتره همین کشورهای اطراف خودمون(امارات و ترکیه) را انتخاب کنید که قیمتش با حمل به ایران تقریباً مساوی هست. بعد کم و زیادش رو با فروشنده طی کنید.

™ALI

Registered User
لایک‌ها
0
تفاوت قیمت تنها در هزینه حمل خواهد بود. اولاً بهتره از کالاهایی خرید کنید که حمل و نقل رایگان دارند. در این حالت دیگه مشکلی واسه این مورد پیش نمیاد.
همچنین اگر حمل کالایی رایگان نیست، شما بهتره همین کشورهای اطراف خودمون(امارات و ترکیه) را انتخاب کنید که قیمتش با حمل به ایران تقریباً مساوی هست. بعد کم و زیادش رو با فروشنده طی کنید.
دیشب برای فروشنده متن فرستادمف امروز جواب داد که ایران برای معامله امنیت لازم رو نداره و نمیتونه برای ایران ارسال کنه.
باید بگردم دنبال یه فروشنده دیگه

awi1369

Registered User
لایک‌ها
14
دیشب برای فروشنده متن فرستادمف امروز جواب داد که ایران برای معامله امنیت لازم رو نداره و نمیتونه برای ایران ارسال کنه.
باید بگردم دنبال یه فروشنده دیگه
اگه باره اولته می خوای بخری .بعد از اینکه فروشنده را پیدا کردی. 50% ممکن هست بعد از پرداخت. سفارشت کنسلم بشه و ازت مدارک هم بخوان. مدارکت جور باشه. اسکن کارت و اسکن کارت شناسایی فردی که به اسمش میخری.

™ALI

Registered User
لایک‌ها
0
اگه باره اولته می خوای بخری .بعد از اینکه فروشنده را پیدا کردی. 50% ممکن هست بعد از پرداخت. سفارشت کنسلم بشه و ازت مدارک هم بخوان. مدارکت جور باشه. اسکن کارت و اسکن کارت شناسایی فردی که به اسمش میخری.
بله بار اولمه، به 3 تا فروشنده پیام دادم، همشون میگن نمیتونیم بسته رو برای ایران بفرستیم و عذرخواهی میکنن.
نمیدونم اون دوستمون توی صفحه قبل چطور خریده، ای کاش میومد و راهنمایی میکرد.

mri_6889

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تنها روش کار همین پیام جداگانه و مذاکره با فروشنده هست. امّا نکته اینجا است که باید بگردید و فروشنده را پیدا کنید و ضمناً مقدار سفارش شما به قدری باشه که واسه فروشنده جذابیت داشته باشه که خودش رو به دردسر بندازه و ریسک معامله با ایران رو بپذیره.
ضمناً اخیراً به دلیل پیوستن چین به FATF، باعث شده که دولت چین به بانکها و گمرک خودش دستور بده که برای ارسال کالا به کشورهای مختلف و به منظور پیروی از قوانین ضد پولشویی FATF، از شرکتها مدارک دقیق‌تری بخواهند. تا حالا شرکت‌های چینی کالاهایی که به ایران میفرستادند را بطور کلی میزدند مقصد، خاور میانه. ولی الان موظف شده‌اند که دقیقاً بزنند: مقصد مثلاً ایران، امارات، ترکیه یا... و از آنجایی که ایران در لیست قرمز FATF و گروه کشورهای پر ریسک قرار دارد، بانکها موظفند طبق قوانین FATF حساسیت بیشتری به خرج بدهند و همین موضوع باعث شده که مشکلات زیادی برای پرداخت و دریافت پول معامله با ایران پیش بیاد. الان به همین دلیل حتّی صادرات محصولات پتروشیمی ایران به چین با مشکل مواجه شده است.
ضمناً‌ چین اقدام به بستن حسابهای بانکی شخصی بازرگانان ایرانی نموده است. همه اینها برای شرکت‌های چینی هم دردسر ایجاد کرده و باعث شده اینها در معامله با ایران در مبالغ کم و غیر جذاب بی خیال بشوند.

Gam3r

Registered User
لایک‌ها
87
روحانی مچکریم ... بعد برید بهش رای بدید ...
خداوکیل قبل روحانی حداقل شرکت های چینی از خداشون بود با ایرانی ها کار کنن ... حالارو ببین ؛ دیگه جنس چینی آشغال هم واسه ما کلاس میزاره!..
اوضاع تا 1400 همینه ... با حرف مغز مردم رو شست و شو داد ولی در عمل از دولت احمدی و هزارتا تحریم هم بدتره!...

ALPHA.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام. 85 دلار ایمانی موجوده. اگه کسی نیاز داشت پیام بده.

poome

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام... پیامم و بخونید یه سری اطلاعات میدم شاید به دردتون بخوره. البته بعد از پاراگراف اول...

داشتم اولین پیام های این پست و میدیدم که ماله خیلی وقت پیش بود خیلی عجیبه این همه از این کشورهای خارجی خوردیم باز هم یه سری به جای تشکر از اطلاع رسانی کسی که پست رو زده بهش توپیده بودند که شایعه کرده و لابد دوست داره ما تحریم بشیم. آخه مگه دیوانه ایم که دوست داشته باشیم بهمون ظلم بشه؟ ولی میشه... یه سری توقعشون اینه فکر میکنن خارجی ها کشته مرده ی ایرانی ها هستن میخوان بیان برای ما بمیرن برای ما تلاش کنن به ما خدمت کنن... آره حتما بشینین تا بیان... هر چند اون پیاما قدیمی بود ولی رسما دلم میخواست یه چیزی بگم بهشون... چینم فقط میخواد جنس بندازه به تجار ما تحریم نیستیم براش وقتای دیگه ما تحریمیم! تو ورامین تا همین پارسال که برای گردشی کاری چیزی میرفتیم انجیر بود کیلیویی ۱۰۰۰ هیچ کس نگاه نمیکرد...چین اومده رفته دستگاه داده باغ دارها همین امسال... بعد اونا درجا می چینن انجیر و خشک میکنن با دستگاه چین با قیمت مفت ازشون میخره میبرن چین بسته بندی میکنن به اسم انجیر چینی میکنن تو پاچه کل مردم دنیا!!! اینطور وقتا چین خوب از ما استفاده میکنه وقتای دیگه کفشای آمریکا رو دستمال میکشه! چون جنگ اینا با ما سر منافع و عقایده...تمومی ام نداره... هر چی ام بیشتر بهشون باج بدی پرروتر میشن...والا بچه پروی محلم بهش رو بدی سوارت میشه نه که کوتاه بیاد از پرروگریش...اینا که یه مشت کشور زورگوان و منفعت طلب... حالا هم فعلا بدختی داریم نه تنها جلوشون واینمیستن... هر کاری ام بکنن باز نهایتش میگن اِ نکنین بدها... ما رو اذیت نکنین.. اینم شده ته واکنش ما به ظلم هایی در حقمون میشه یه خرید ساده از خارجم نمیشه انجام داد دیگه... نگران نباشید حق آبمونم میگیرن.. حالا ترکیه داره سد میسازه سرچشمه دجله و فرات و میبنده بعد خشک میشن گرد و غبار کل ایران و فرا میگیره نه فقط خوزستان... جنگ آبم در راههه...از اون طرف افغانستان داره سد میسازه جلوی بعضی رودهای حیاتی ما رو داره میگیره بعد تا الان نه به ترکیه نه به افغانستان ذکری داده نشده... اقدامی نشده.. منتظر میشن وقتی واقعه رخ داد اون موقع میدوئن دنبال چاره... از نظر بین المللی این خلاف قانونه که اینکار و بکنن اما هیچ کس هیچ اقدام قانونی ای نکرده جلوی این کشورا گرفته بشه... در کل میخوام بگم اینا که خوبه منتظر باید باشیم آب و هوامونم بگیرن...

اما در مورد خرید از خارج.. خوب قاعدتا شرکت هایی که دارن به صورت واسطه ای حتی از سایت هایی به ایران ارسال ندارند هم خرید انجام میدن در کشور دیگری دفتر دارند مثل امارات یا ترکیه و... و کالا رو به مقصد اونجا میخرن و بعد از اونجا به ایران ارسال میشه...این ها به اسم هزینه ارسال کشور خارجی سه برابر پورسانت دارن میگیرن... یعنی به طرز وحشتناکی دارن پورسانتی دریافت میکنن و به اسم هزینه ارسال کالا از کشور خارجی میگیرن... واقعا اینطور وقتا احساس غم انگیزی بهم دست میده چرا باید اخلاق یه سری از ایرانی ها اینطوری باشه فقط به فکر سود خودشونن و چاپیدن و به داشتن مشتری بیشتر ترجیح میدن. حتی از اماراتم بخوای خرید کنی برابر خرید از آمریکا پول میگیرن...

اما مساله بعدی اینه که اغلب سایت هایی ارسال بین الملل دارن حتی در صورت اینکه ارسال به ایران داشته باشن... بهترین شیوه پرداختشون پی بال هست... که خود پی بال کلا اسم ایران و آدرس ایران وسط باشه اکانت پی بال طرف و میزنه بلوکه میکنه حتی اگه ۱۰۰ میلیون توش باشه... دقیقا مثل کشورهایی پولامون و بلوکه میکنن... همونکار و سر حساب های ایرانی ها میاره... بنابراین حساب ها به اسم و آدرس خارجی باز میشه در این سیستم....اما پرداخت ها هم فقط باید کالای غیر فیزیکی و خدمات غیر فیزیکی باشه یعنی مثلا بخوای چیزی دانلود کنی ثبت نامی انجام بدی... در این صورت میتونی آدرس جعلی بزنی چون قرار نیست چیزی برات بیاد... آدرس جعلی و یک کشور الکی... راحت میتونی پرداخت و انجام بدی یا از سایت های مربوط بخوای اینکار و برات بکنن اما کالای فیزیکی بازم همون دردسرا رو داره... چون آدرس ما کد تلفنمون همه مربوط به ایرانه... بعضی سایت ها ممکنه اجازه بدن بعد از پرداخت آدرس و عوض کنی اما پرداخت چطور میشه؟ چون هزینه ارسال براساس کشوره... اگر کشور و بخوای عوض کنی هزینه ارسالم تغییر میکنه بنابراین این سایتا اجازه تغییر آدرس میدن اما کشور و نه... و اگر کشور و نتونی عوض کنی کلا یعنی هیچی! و الا برخی سایت های پرداخت با پی بال حاضرن ابتدا با آدرس جعلی در خارج خرید و پرداخت کنن و بعد بری آدرس و عوض کنی... منتهی خود سایت های خارجی در زمینه تغییر کشور مشکل دارند... من خودم از سایتی پرسیدم گفتن ادرس و میشه تغییر داد کشور و نه... چون هزینه تغییر میکنه.

در کشورهای آسیای شرقی سایت های زیادی میشه پیدا کرد ارسال به ایران دارن اما مشکل همون پرداخته... سایت های واسطه که گفتم سه برابر حد معمول پورسانت میگیرن و دلار و هم بالای چهارهزار تومن حساب میکنن و امسالم گفتن دلار کلا میره بالا و بازم اونا دیگه معلوم نیست چقدر بالاتر ببرن هزینه احتساب دلارشون و ... برای همین خرید مستقیم به صرفه تره اما اونم فقط از سایت هایی میشه انجام داد که ارسال به ایران دارند. که گفتم سایت های اسیای شرقی زیادی هستن تو این زمینه و شما باید نگاه کنید شیوه های پرداختشون چیه... توی قسمت help این سایت ها اغلب میشه پیدا کرد اطلاعاتی رو در این زمینه ها... یعنی توضیح میدن شیوه های پرداخت بین المللشون و ... راه دیگه اشم اینه عضو سایت بشید...کالاهاتون و انتخاب کنید برید توی سبد خریدتون توی سایت مربوط...و تکمیل خرید رو بزنید و ببینید با احتساب همه چی هزینه نهایی چیه...بعد برابر اون برید مستر کارت بخرید و با اون پرداختتون و انجام بدین... مسترکارت یه کارت بین المللی مثل کارت های اعتباری خودمونه... فقط قبلش مطمئن بشید از طریق بخش چت یا تماس با مای سایت مربوط که آیا ارسال به ایران دارند یا خیر... پی بال بهترین و به صرفه ترین شیوه پرداخته که اونم مشکل داره... به دلیل تحریم ها باز این مشکل به وجود اومده یعنی پی بال بخاطر تحریم ها هیچ گونه خدماتی به ایرانی ها نمیده که هیچ بفهمه یه حسابی ام ماله یه ایرانیه بلوکه میکنه با هر چی توشه... بنابراین اگر خرید مستقیم میخواید باید کارت بگیرید که اونم حداقل داره یعنی از ۵۰ دلار شروع میشه به بالا... بنابراین اگر باز خریدتون یه چیز خیلی کوچیکه نمیصرفه... مگر بازم خریدهای دیگه داشته باشید...

سایت های چینی دیگه ای به خصوص در زمینه الکترونیک هستن که ارسال به ایران دارند خوشبختانه... میتونید از اونا استفاده کنید... قیمت هاتوشم خیلی خوبه ...چون دیدم اغلب ایرانی ها دنبال خرید کالاهای الکترونیک و موبایل و اینطور چیزا هستن ...بنابراین گفتم اینم بگم... سایت های چینی دیگه ای هستن که ارسال به ایران دارند و هنوز میشه ازشون خرید کرد اما نه با پی بال و اینها... یا باید اجازه تغییر کشور و آدرس و بدن یا با شیوه های پرداخت دیگه خریدتون و انجام بدین...

من چون ماه ها در این زمینه تحقیق کردم دیگه زیر بمش اومده دستم...و در حال حاضرم در حال تست بعضی سایت ها هستم ببینم بالاخره کالا به دستم میرسه یا نه...

یه مساله دیگه گمرک ایران در پست از شما بابت هر بسته ۲۰ هزارتومان میگیره...اینم در نظر بگیرید... نمیدونم براساس وزن بالا میره یا نه هر چی باشه همین ۲۰ تومنه... در خریدهاتون همه اینا رو باید در نظر بگیرید تا اسیر بازپس گیری پولتون از سایت های خارجی نشید چون در هر صورت خیلی ها مشکل زبانم دارند و گفتگو با سایت ها سر این مسائل براشون مشکله...خوب تحقیق کنید...از سایتی ازش میخواید کالا بخرید همه سوالاتون و بپرسید تا شکی نمونه در خریدتون...

poome

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بازم کسی اطلاعات دیگه ای در این زمینه داره به اشتراک بذاره... بالاخره اینایی دارن خرید از خارج انجام میدن حتی بعضی افراد دارند جنس میارن و میفروشن اینجا با قیمت خوب از یه راهی استفاده میکنن... بدون داشتن هیچ شرکتی مستقیما اینترنتی خرید میکنن...منتهی نمیگن راهش و ...نمیگن برای پرداخت چه میکنن... نمیدونم سیستم پرداخت بین الملل دیگه ای وجود داره یا نه اما یه مشکل دیگه اینه اغلب این سایت های خارجی گزینه اولشون پی باله دومشون گیفت کارت... تازه همون گیفت کارتم میگن برای بعضی کشورها کار نمیکنه....
نمیدونم از کجا میشه فهمید برای کدوم کشورها فعاله...چون حتی بعضی سایت ها گزینه گیفت کارت دارند اما وقتی میخوای بخری گیفت کارت میگن این کشور ساپورت نمیکنه...

snipers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
: ))
رای بدید درستش میکنن
دوستان واسه خرید باید میل فورواردینگ استفاده بکنند که هزینه های ارسال رو بالاتر میبره به لطف خدا

9527

Registered User
لایک‌ها
104
سلام...

بنده یه مدت مشغله کاری داشتم نبودم.در مورد خرید از علی اکسپرس بنده تا همین الان دارم بدون مشکل خرید ثبت میکنم.یه راح حل داره اما اگر همه گیر بشه این راه هم بسته میشه. به همین خاطر کسی هم بدونه هیچوفت اطلاع رسانی نمیکنه. من کلا از تمام دوستان عذر میخام. در مورد خرید از بنگ گود یا گیربست کلا شماره حسابهای وبمانی که از ایران باشه قبول نمیکنن و باید حساب وبمانی به شخص روسی تبار باشه. در صورت داشتن حساب وب مانی روسی هم امکان خرید باز هم نیست چون فقط در صورتی درگاه وبمانی برای شما باز میشه که آدرس شیپینگ رو روسیه بزنید که در این صورت سفارشتون به روسیه میره. ولی اینم یک راه داره راحت میشه خرید ثبت کرد. بنده به شخصه نمیتونم دوستان رو راهنمایی کنم دلیلشم عرض کردم. با عرض پوزش مجدد

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
سلام...

بنده یه مدت مشغله کاری داشتم نبودم.در مورد خرید از علی اکسپرس بنده تا همین الان دارم بدون مشکل خرید ثبت میکنم.یه راح حل داره اما اگر همه گیر بشه این راه هم بسته میشه. به همین خاطر کسی هم بدونه هیچوفت اطلاع رسانی نمیکنه. من کلا از تمام دوستان عذر میخام. در مورد خرید از بنگ گود یا گیربست کلا شماره حسابهای وبمانی که از ایران باشه قبول نمیکنن و باید حساب وبمانی به شخص روسی تبار باشه. در صورت داشتن حساب وب مانی روسی هم امکان خرید باز هم نیست چون فقط در صورتی درگاه وبمانی برای شما باز میشه که آدرس شیپینگ رو روسیه بزنید که در این صورت سفارشتون به روسیه میره. ولی اینم یک راه داره راحت میشه خرید ثبت کرد. بنده به شخصه نمیتونم دوستان رو راهنمایی کنم دلیلشم عرض کردم. با عرض پوزش مجدد
tinydeal چی؟ مشکل نداره؟

Gamemaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
به هیچ وجه اکسپرسارسال مستقیم به ایران نداره
قبلا بعضی فروشندها بودن با ارتباط مستقیم یا خودشون میفرستادن الان اونا هم میگن نه
تنها راهش مقصد ثالث خوبیش اینه هزینه شیبش کمتر می افته در عوض پول دوبار بارشو درمیاد

تاینی دیل مشکلی نداره فقط تنوع محصول نداره

بالا