برگزیده های پرشین تولز

کالای ریفربیشد یا مرجوعی چیست؟ ایران، بهشت کالاهای مرجوعی(Refurbished)

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام
ببخشید وقتی که می خوایم از آمازون خرید کنیم چه جوری میشه دست دوم یا نو بودن اون رو فهمید؟
ممنون میشم پاسخ بدین.
آمازون جایی هست که انواع کالاهای نو , دست دوم و ... توش وجود داره. هیچ مسئولیتی هم در قبال کالاها بالاخص دست دوم نداره. ماهم که تحریم هستیم و کالا مستقیم نمیتونیم تحویل بگیریم. با این اوصاف خرید از آمازون به نظر من اشتباهه.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
ببخشید وقتی که می خوایم از آمازون خرید کنیم چه جوری میشه دست دوم یا نو بودن اون رو فهمید؟
ممنون میشم پاسخ بدین.
توی مشخصات جنس وضعیت دستگاه نوشته میشه .

ahmad®

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بنده یه هارد آکبند 1 ترا برای خودم تهیه کردم wd سری بلک کلی هم پول بابتش پرداخت کردم صرفا برای این موضوع که شنیده بودم هم سرعت خوبی دارن و هم نویز کمتر
وقتی اولین ویندوز رو نصب کردم متوجه شدم نویزش واقعا اعصاب خورد کن هست به طوری که انگار گارگاه نجاری توی هارده!!!
گارانتی هم پایتخت بود و تا تاریخ 93.9.30 ادامه داشت تا اینجا مشکلی نبود تست هارد کاملا سالم و استبلیتی هم اوکی بود ولی زمانیکه به مدت کارکرد هارد مراجعه کردم با کمال تعجب دیدم حدود 1400 بار کانکت شده و حدود 3000 ساعت کارکرد!!!:confused:
با شرکت گارانتی هم تماس گرفتم ولی جوابی ندادن متاسفانه البته هنوز بعد 4 ماه استفاده میکنم مشکلی به غیر از صدای اره ندارم به لطف خدا ولی من پول جنس نو رو پرداخت کردم نه کالای دست دوم تعمیری یا....این مسله ای هست که همین روزا در تمام کالا های بازار هست خیلی باید دقت کرد
به قول دوستم که گفت برنج ریفرش دارم میخوریم انتظار داری هاردی که خریدی ریفرش نباشه!!!:general107:
میشه بگید چطوری میشه مقدارکارکرد هارد را فهمید

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

Milad-tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
دوستان علامتی که توعکس میبینید بیانگر ریفریبیشید بودن گوشیه ؟ لطفا اگه اطلاعاتی درمورد این علامت میبینید راهنمایی بکنید
اون برچسب هم خودم موقع باز کرن قوطی پاره شد و از طرف فروشنده نبوده.

فایل های ضمیمه

• 20160122_095903.jpg
    20160122_095903.jpg
    313.2 KB · نمایش ها: 22

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
دوستان علامتی که توعکس میبینید بیانگر ریفریبیشید بودن گوشیه ؟ لطفا اگه اطلاعاتی درمورد این علامت میبینید راهنمایی بکنید
اون برچسب هم خودم موقع باز کرن قوطی پاره شد و از طرف فروشنده نبوده.
خیر دوست عزیز . ربطی به ریفربیش بودن کالا نداره .

Milad-tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی ممنون
خیلی نگران بودم که گوشی ریفبش هست.

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام دوستان
من میخوام لپ تاپ بخرم یک فروشنده با قیمت پایین مدلی را پیشنهاد داده، در پاسخ به اینکه چرا درسایت شرکت مقدار رم 4 هست ولی جنس موجود 8 و علت ارزانی اینطور پاسخ دادند:

"اینا کارتن ریفر اصلی هستند و ریپک شده نیست تولید مجدد خود کارخونست نه شرکتی وnew پلمپ با برچسب خود hp
ارتقا یافته هست حتما اینا به سفارش کانادا هست"

من منظورش از کارتن ریفر اصلی نفهمیدم؟!

@AMD.POWER

بالا