• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کاهش شدید درآمد یکتانت

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
اینترنت چنتا استان کلا وصل نشده هنوز حتی ADSL و اینترنت همراه رو هم که اصلا فکر نمیکنم هیچ جایی وصل شده باشه ولی خب تویه شهرهای کوچیک مثله اینکه وصل شده

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,668
درآمد یکتانت امروز خوبه;)

aranikala

Registered User
لایک‌ها
26
این سرویس ها ، اوایل که مردم از حقه هاشون خبر نداشتن ، خوب بود براشون اما از وقتی که یک سری حقه هاشون لو رفت ، مثلا برای نمونه خود من یه کمپین تبلیغاتی تو سرویس مشابه ساختم . جالبه تو سایت 700 کلیک نشون میداد اما تو آنالیتکس 150 تا. گفتیم شاید آنالیتکس مشکل داره ، مجددا هم کمپین زدیم دیدم بازم تعداد قابل توجهی از کلیک هاش فیک بود. و اونجا بودکه فهمیدیم به درد نمیخوره و کمپین ها مونو کنسل کردیم . یک سری از تخلفات توسط خود سایت و یکسری هم توسط کاربراشون صورت میگیره . مثلا یه سایت میاد به کاربراش میگه رو تبلیغات کلیک کنید و اونهام کلیک میکنند و بلافاصله هم میبندند صفحه رو که میشه راحت فهمید چه سایت هایی دارن تقلب میکنند.

aranikala

Registered User
لایک‌ها
26
تجربه ها با سیستم های دیگر کلیکی چون مدیا اد و سنجاق چطوره ؟ ما دیگر از هفته قبل همکاریمون رو با یکتانت قطع کردیم، هیچکش ازشون راضی نیست
توصیه میکنم سمت مدیا اد هم به هیچ عنوان نرید چون تقلب شون خیلی زیاده .

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
یکتانت درامد این یکی دو روزه رو برای شما هم کم کرد یهو؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
کلا روی کاری سرمایه گذاری کنید که تهش کاربر مستقیم پرداخت بکنه برای محتوا و یا خدماتتون این مدل سیستم ها تهشون یه چیزه
وبمستر سایت میزنه با هزارجور مشکل و خون دل خوردن و کلی آمار می گیره اخرش اینا یا پولشو نمیدن یا کم میدن و به جایی می رسی که سایت با کلی امار کمترین درامد رو داره و می مونی چی کارش کنی در حالی که سایت هایی که از اول روش درامدشون رو درست چیدن و متکی به سیستم های واسط نیستن سالها بهترین درامد ها رو دارن و هر روزم بازدیدشون بیشتر میشه چون کلی کد عجق وجق نمیریزی توش

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,668
جواب یکتانت بابت مشکل کم شدن درآمد:

از روز جمعه تا دیروز در پنل مشکل فنی به وجود آمده بود که در بعضی قسمت ها پنل درآمد دو برابر واقعیت نمایش داده می شد و در بعضی قسمت ها نصف بود.

در حال حاضر تمامی اطلاعات موجود در پنل، اطلاعات واقعی و صحیح می باشد.

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
بله کلی قیمت ها تغییر کرد حالا میگیم اون اشکال داشته ولی خب کلا نرخ هاش هم خیلی کم شده و انگار اصلا کلیک نمیشه! یعنی من درآمد مشابه رو چک میکنم قدیم انگار کلیک ها و درآمد بیشتر بوده و الان خیلی کمتر شمارش داره و نرخ ها هم خیلی کمتر شده واقعا خیلی بی فایده شده.

p30better

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
بله کلی قیمت ها تغییر کرد حالا میگیم اون اشکال داشته ولی خب کلا نرخ هاش هم خیلی کم شده و انگار اصلا کلیک نمیشه! یعنی من درآمد مشابه رو چک میکنم قدیم انگار کلیک ها و درآمد بیشتر بوده و الان خیلی کمتر شمارش داره و نرخ ها هم خیلی کمتر شده واقعا خیلی بی فایده شده.
درامد با پارسال اصلا قابل مقایسه نیست .
همچنین حداقل کیلک که از تبلیغ کننده میگیرن هر کلیک 300 تومنه ولی پرداخت به ما کلیکی هرکلیک 60 تا 70 تومنه (توی قانون سایت نوشته 50 به 50 یعنی 150 باید حداقل دریافتی ما بابت هر کلیک باشه) .
بهشون هم گفتم ولی جواب درستی نگرفتم .!

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
سایت خارجی سراغ ندارین با ایران کار کنه ؟

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
بله درسته من با همه این سایتها کار کردم
بهترین کانگورو بود که دیگه نیس بعدش هم همین مدیا اد و یکتانت
متاسفانه این شرکت یکتانت کارمندان زیادی داره در صورتی که مدیا اد خیلی کمتره
این باعث شده درامد کمی به وبمستر بده تا هزینه کارمندانش تامین بشه
من خودم با مدیا اد کار میکنم کلیک کمتری داره اما قیمت هر کلیک خوبه اینجوری بازدید کننده کمتری از سایت خارج میشه
من توی دو هفته که سایتم رو زدم نزدیک 2 هزار بازدید دارم که یکتانت من رو رد کرد گفتن باید 10 هزار بازدید داشته باشی البته من هدفم تبلیغات بنریشون هست! برای بنریشون پول خوبی میده
سلام ببخشید میتونم بپرسم چه سایتی زدید که در عرض دو هفته به 2000 بازدید روزانه رسیدید؟

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
درامد با پارسال اصلا قابل مقایسه نیست .
همچنین حداقل کیلک که از تبلیغ کننده میگیرن هر کلیک 300 تومنه ولی پرداخت به ما کلیکی هرکلیک 60 تا 70 تومنه (توی قانون سایت نوشته 50 به 50 یعنی 150 باید حداقل دریافتی ما بابت هر کلیک باشه) .
بهشون هم گفتم ولی جواب درستی نگرفتم .!
من هم تیکت زدم ولی هنوز جواب ندادن. ما داریم 70 به 30 کار میکنیم و مثلا اختصاصی داریم فقط با یکتا نت کار میکنیم ولی نرخ ها از موقعی که 50 به 50 هم بود کمتر شده.
الان من میانگین نگاه کردم همون 64 تومن تا 77 تومن هست که خیلی کم هست و عجیب.
و مشکل دیگه این هست که خیلی وقتها جایگاه های تبلیغ هم خالی میمونه مخصوصا ما اکثر بازدیدهامون با موبایل هست و فقط همسان نمایش پیدا میکنه و اکثرا جایگاه بنری خالی میمونه.
به هرحال با این نرخ تورم و گرون شدن هزینه زندگی ها باید هر چند وقت یکبار افزایش نرخ داشته باشن نه اینکه هر روز کمتر بشه.

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
برای من حدودا کلیکی 43 تومن حساب میکنه

بیاین همه با هم یه مدت تبلیغاتشون رو برداریم البته اگه جای بهتری سراغ دارین

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
181
سلام ببخشید میتونم بپرسم چه سایتی زدید که در عرض دو هفته به 2000 بازدید روزانه رسیدید؟
سایتم مث نمناک و بیتوته اس هر چی رو ملت دوست داشته باشند رو براش مطلب مینویسم.اخبار روز - پزشکی - اشپزی - ورزش - گردشگری و ...

برای من حدودا کلیکی 43 تومن حساب میکنه

بیاین همه با هم یه مدت تبلیغاتشون رو برداریم البته اگه جای بهتری سراغ دارین
سایت مدیا اد هم قیمت کلیک کم شده قبلا بالای 150 میداد الان 80 . البته کلیک خور مدیا اد کم هست .
یه سایت خارجی بود اسمش ادنو adnow اونم قبلا تبلیغاتش خوب بود اما بعدا تبلیغاتش زرد شد الانم که دیگه با ایران کار نمیکنه.
به من برای هر کلیک دو سنت میداد .
یه کانگورو بود خیلی شمارش خوب بود خوبم پول میداد
سیستم دیگه ای نیست همین ها رو باهاشون باید کار کنی

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
سایتم مث نمناک و بیتوته اس هر چی رو ملت دوست داشته باشند رو براش مطلب مینویسم.اخبار روز - پزشکی - اشپزی - ورزش - گردشگری و ...

سایت مدیا اد هم قیمت کلیک کم شده قبلا بالای 150 میداد الان 80 . البته کلیک خور مدیا اد کم هست .
یه سایت خارجی بود اسمش ادنو adnow اونم قبلا تبلیغاتش خوب بود اما بعدا تبلیغاتش زرد شد الانم که دیگه با ایران کار نمیکنه.
به من برای هر کلیک دو سنت میداد .
یه کانگورو بود خیلی شمارش خوب بود خوبم پول میداد
سیستم دیگه ای نیست همین ها رو باهاشون باید کار کنی
اره ادنو عالی بود ولی خب اونم اخرش خیلی شمارشش کم شد
کانگورو هنوزم به درد بخور هست یا اونم نابود شد؟

بالا