• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کاهش شدید درآمد یکتانت

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
سایتم مث نمناک و بیتوته اس هر چی رو ملت دوست داشته باشند رو براش مطلب مینویسم.اخبار روز - پزشکی - اشپزی - ورزش - گردشگری و ...
بعد مطالبتون اختصاصی هستش؟؟؟

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
181
اره ادنو عالی بود ولی خب اونم اخرش خیلی شمارشش کم شد
کانگورو هنوزم به درد بخور هست یا اونم نابود شد؟
اره ادنو تغییرات زیادی داد چون یه عده وبمستر تقلب میکردن
الانم تبلغات ایران رو غیر فعال کرده

کانگورو هست ولی من تبلیغاتشو جایی ندیدم .

بعد مطالبتون اختصاصی هستش؟؟؟
کپی هست فقط عکسای مطلب رو عوض میکنم
ابتدای و انتها رو مطلب رو هم تغییر میدم

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
یکتانت معمولا 23 ماه تسویه کرد آیا برای شما هم هنوز واریز نکرده؟ یا واریز کرده؟

mohammad189

Registered User
لایک‌ها
115
کسی تا حالا با کاپریلا کار کرده؟

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
181
مدیا اد هم کلیکی 35 میده دمش گرم
از 195 در هر کلیک شدن 35 تومن
به جای پیشرفت اینا بیشتر دارند ....
اینا نمیتونن هزینه سایت های بزرگ رو پرداخت کنند یعنی واسشون بازدهی نداره هزینه کار رو میندازن روی دوش وبمسترهای دوزاری مثل ما
توی ایران این سیستمها شکست خورده هست

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
بیاین یه خارجی پیدا کنیم
یا چند تا سایت بشیم خودمون تبلیغ بگیریم

wmac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس فقط ما نیستیم.

برای ما هم این ماه نریختن و وقتی سوال کردم میگن باید ترافیکتون بررسی بشه و مشتریان از کیفیت کلیک های سایتتون راضی نیستن.

احتمالا پول ندارن ، برای اینکه طلبکار هم باشن، ایراد روی کیفیت کلیک سایت ها میزارن ...

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
بله به ما پول که ندادن سایت رو هم رد صلاحیت کردن بعد این همه مدت همکاری و قرار داد بستن.

به راحتی میگن کلیک هاتون غیرطبیعی هست خب دوست عزیز وقتی بنرتون 500 هزار بار نمایش داده میشه خب 3 یا 4 هزارتا کلیک طبیعی هست ولی اینا فک کنم دنبال این هستن که با این میزان نمایش 1000 تا کلیک بیشتر نشه و حالا ایراد رو رویه سیستم میزارن.

حالا صحبت اینجاست که با اینهمه فیلتری که دارن که کلیک تکراری شمارش نمیکنه و آی پی چک میشه و... تعداد کلیکی که داخل سایت ثبت میشه نصف کلیک واقعی هم نیست. یعنی اکثر کلیک ها حداقل توسط کاربران واقعی شده حالا ممکنه کلیک ناخواسته وجود داشته باشه ولی این جزیی از سیستم هست که نمیشه کاریش کرد.

نزدیک 5 میلیون واریز نشد و میگن دیگه نمیتونیم باهتون کار کنیم و وقتی میگیم خب پولی که تا امروز کار کردیم رو بدین میگن نه ما یک درصد هم خطا داخل کلیک ها داشته باشید کل پولو نمیدیم.

میگیم همون هایی که خودتون میگید رو کسر کنید بقیشو بدین بازم هیچ. میگیم با چه آنالیزی این صحبتو میکنید ما کاربرامون واقعی هستن به ما هم بگید چطوری اینو فهمیدین جواب نمیدن. میگن کارشناس های ما شناسایی کردن دیگه بقیش به شما مربوط نیست :(((
اطلاعات گوگل انالاتیک هم بهشون دادیم که بررسی کنند که تعداد بازدیدو ببینن شاید خجالت بکش ولی فایده نداشت.

فقط میزارن حسابت پر پول بشه بعد چک میکنن وقتی میخوام پول بدن زورشون میاد. ولی اشکال نداره یه روزی یه جایی باید پس بدن هرچی خوردنو

وبمسترهای عزیز مواظب باشید که به همین راحتی سرتون کلاه نره دو ماه پول میدن بعد یهو تصمیم میگیرن سایت شما به درد نمیخوره چون سوددهی براشون نداره. قرارداد و ... همه کشک!

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
ما تویه سامانه اینماد شکایت کردیم. https://trustseal.enamad.ir/?id=95028&code=ALsTlrC8uAlnxFtrDtfd
پیشنهاد میکنم کسایی که مثل ما پولشونو ندادن چند دقیقه وقت بزارن و شکایت کنند تا تعداد شاکی ها بالا بره تا سریعتر به هدف برسیم.

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,483
اخه کم هم تقلب نمیکنه
ما که تبلیغ دادیم زمانیکه بازه نمایش نبوده خودش با خودش کلیک محاسبه میکرد

به تازگی هم 10 هزار کلیک رو یک ساعته نهایت انجام میده! چیزی که قبلا داخل تمام روز انجام نمیشد

منم مشکل مشابه داشتم !

امارگیر ها واقعا ده هزار ورودی ثبت میکردن برای شما ؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
بله به ما پول که ندادن سایت رو هم رد صلاحیت کردن بعد این همه مدت همکاری و قرار داد بستن.

به راحتی میگن کلیک هاتون غیرطبیعی هست خب دوست عزیز وقتی بنرتون 500 هزار بار نمایش داده میشه خب 3 یا 4 هزارتا کلیک طبیعی هست ولی اینا فک کنم دنبال این هستن که با این میزان نمایش 1000 تا کلیک بیشتر نشه و حالا ایراد رو رویه سیستم میزارن.

حالا صحبت اینجاست که با اینهمه فیلتری که دارن که کلیک تکراری شمارش نمیکنه و آی پی چک میشه و... تعداد کلیکی که داخل سایت ثبت میشه نصف کلیک واقعی هم نیست. یعنی اکثر کلیک ها حداقل توسط کاربران واقعی شده حالا ممکنه کلیک ناخواسته وجود داشته باشه ولی این جزیی از سیستم هست که نمیشه کاریش کرد.

نزدیک 5 میلیون واریز نشد و میگن دیگه نمیتونیم باهتون کار کنیم و وقتی میگیم خب پولی که تا امروز کار کردیم رو بدین میگن نه ما یک درصد هم خطا داخل کلیک ها داشته باشید کل پولو نمیدیم.

میگیم همون هایی که خودتون میگید رو کسر کنید بقیشو بدین بازم هیچ. میگیم با چه آنالیزی این صحبتو میکنید ما کاربرامون واقعی هستن به ما هم بگید چطوری اینو فهمیدین جواب نمیدن. میگن کارشناس های ما شناسایی کردن دیگه بقیش به شما مربوط نیست :(((
اطلاعات گوگل انالاتیک هم بهشون دادیم که بررسی کنند که تعداد بازدیدو ببینن شاید خجالت بکش ولی فایده نداشت.

فقط میزارن حسابت پر پول بشه بعد چک میکنن وقتی میخوام پول بدن زورشون میاد. ولی اشکال نداره یه روزی یه جایی باید پس بدن هرچی خوردنو

وبمسترهای عزیز مواظب باشید که به همین راحتی سرتون کلاه نره دو ماه پول میدن بعد یهو تصمیم میگیرن سایت شما به درد نمیخوره چون سوددهی براشون نداره. قرارداد و ... همه کشک!
تمامی این سیستم های کلیکی همشون فقط یه هدف دارن , گرفتن پول از تبلیغ دهنده و استفاده از سایت شما و ندادن پول به بهانه های واهی
به غیر از چند مورد انگشت شما که همه جزو سایتهای بزرگ و مافیای اینترنت
تا بوده همین بوده , یه چرخی تو نت بزنید n تا صاحب سایت هست که سرشون توسط سیستمهای کلیکی کلاه رفته

حالا نمیدونم چرا با این تفاسیر باز ملت با این سیستم ها کار میکنن

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
181
این همه ادم اونجا چه کار میکنن! برای واسطه گری این همه ادم که نمیخواد .. بنظرم پولشو بدن به وبمسترا بهتره
زحمتشو ما می کشیم نونشو اینا میخورن :confused:

Photo-2.jpg

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
181
من قبلا تبلیغات پایین مطالبم ماهانه یک میلیون و پانصد هزار تومان برایم درامد داشت (تبلیغات همسان از سیستم کلیکی). یکی از سایتهای بزرگ بهم برای تبلیغات پیام داد ماهانه 400 هزار تومن :)

گیر داد بود حسابی. میخواستم بگم ول کن داداش عجیب گیر دادی

حالا هی بگید تبلیغات مستقیم بگیرید .کلا واسه من دوسر باخت بود

الانم رفتم دنبال تبلغات پاپ اپ :|

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,668
این همه ادم اونجا چه کار میکنن! برای واسطه گری این همه ادم که نمیخواد .. بنظرم پولشو بدن به وبمسترا بهتره
زحمتشو ما می کشیم نونشو اینا میخورن :confused:

Photo-2.jpg
اینا دوستان و اشنایان هستن
خودشون چند نفرن کلا

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
181
اینا دوستان و اشنایان هستن
خودشون چند نفرن کلا
میرن برای صله رحم توی شرکت؟
شما باهاشون اشنایی دارید؟
راستی شما گفتید با شما قرارداد دارند شما کیفیت سایتت بالاست یا بازدید زیاد دارید؟

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
من که تبلیغاتشون رو کم کردم تو سایت یه تبلیغ به درد بخور پیدا بشه کلا بر میدارم

روزی 10 کا ایپی دارم حدودا روزی 10 هزار تومن میندازه :(

بالا