برگزیده های پرشین تولز

کاهش شدید سرعت اینترنت

FarSl-laD

Registered User
لایک‌ها
40
سرعت من از دیروز افت زیادی کرده
شیراز همیار نت

xms

Registered User
لایک‌ها
387
*اينترنت ايران و دردسرهاي دانشجويان مجازي*
فضاي آموزش الكترونيكي از تغييرات زيرساخت ارتباطي كشور متاثر مي‌شود

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: جامعه اطلاعاتي -فناوري اطلاعات

متاسفانه هر تغيير و تحولي در زيرساخت ارتباطي كشور فضاي آموزش الكترونيكي كشور را تحت‌الشعاع قرار داده و با مشكل مواجه مي‌كند به اين معنا كه مشكلات اينترنتي، بحث دسترسي فعاليت‌هاي پژوهشي را متاثر مي‌كند.

ناصر مزيني - رئيس دانشكده مهندسي كامپيوتر دانشگاه علم و صنعت - در گفت‌وگو با خبرنگار فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با بيان اين مطلب تاكيد كرد: دسترسي به منابع علمي كه درواقع ابزار ضروري براي كارهاي علمي و پژوهشي است، از طريق اينترنت، چالش جدي است كه ما در مقاطع مختلف با آن مواجهيم.

وي با بيان اين‌كه هر از گاهي در حوزه آموزش الكترونيكي ارتباطات الكترونيكي دانشجويان كلاس مجازي با مشكل مواجه مي‌شود، گفت: فراهم بودن زيرساخت‌هاي ارتباطي مناسب و مداوم، لازمه آموزش الكترونيكي است و با توجه به اين‌كه در كشورمان به موضوع آموزش الكترونيكي و مجازي تاكيد مي‌كنيم و قصد توسعه آن را داريم، بايد مديريت مناسبي براي ارائه زيرساخت‌ها نيز صورت بگيرد تا پهناي باند مناسب و كافي و اينترنتي با سرعت مناسب داشته باشيم كه به نظر مي‌رسد در اين زمينه در كشور بايد تلاش مضاعفي صورت بگيرد.

رئيس دانشكده مهندسي كامپيوتر دانشگاه علم و صنعت با تاكيد بر اين‌كه براساس ارتباطات آنلاين كلاس مجازي تشكيل مي‌شود و بايد صداي استاد، دست نوشته‌هاي او و ديگر موارد به‌موقع و به‌خوبي در اختيار دانشجو قرار بگيرد تصريح كرد: متاسفانه بحث ارتباطات و كندي يا قطعي آن اين موضوع را با چالش روبه‌رو كرده و موضوعات به خوبي در اختيار دانشجو قرار نمي‌گيرد و درنتيجه كيفيت اين نوع آموزش متاثر مي‌شود.

مزيني با بيان اين‌كه تغييرات فني و جابه‌جايي سوئيچ‌هاي مخابراتي و تجهيزات و يا قطعي ارتباطات برروي سرورها تاثير گذاشته و تغييرات فني به وجود مي‌آورد تاكيد كرد: در دانشكده سعي كرديم برخي كلاس‌ها را به‌صورت اينترنتي و برخي امتحان‌ها را به‌شكل الكترونيكي برگزار كنيم، با توجه به اينكه به‌عنوان مثال دانشجو در برگزاري امتحانات الكترونيكي بايد در فاصله مدت زماني مشخص حجمي از اطلاعات را دريافت و يا ارسال كند، بنابراين در اين گونه مواقع با مشكل مواجه مي‌شود.

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
سرعت اینترنت بشدت کم شده.
واسه شما هم همینطوره؟

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
آمار سایت ما و سایت یکی از دوستان تا 40% افت کرده.

برای منهم گاهی اتفاق می افته صفحات لود نمیشه.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
سرعت من عادیه فعلا خدارو شکر چون Dedicated استفاده میکنم :D

بچه ها یه سوال دارم

کسی آریا نت داره تو تهران ؟ممنون میشم بهم اطلاع بده

xms

Registered User
لایک‌ها
387
اختصاصي
وزير ارتباطات: ‌کاهش سرعت اينترنت مربوط به شرکت هاي خصوصي است
تهران - وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: موضوع کاهش سرعت اينترنت مربوط به شرکت هاي خصوصي خدمات دهنده به کاربران نهايي است و اين وزارتخانه مشکلي در خصوص سرعت و پنهاي باند در بخش زيرساخت ندارد.

"رضا تقي زاده‌" روز چهارشنبه درحاشيه جلسه هيات دولت و پاسخ به پرسش خبرنگار اقتصادي ايرنا در خصوص کاهش سرعت پهناي باند خطوط اينترنت درهفته هاي اخير گفت که ممکن است اين موضوع مربوط به ترافيک اينترنتي باشد.
وي در عين حال هرگونه کاهش سرعت اينترنت در سيستم هوشمند که توسط اين وزارتخانه ارايه مي شود را رد کرد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه افزايش سرعت اينترنت به 512 کيلوبايت جزو پيشنهادات اين وزارتخانه در برنامه ي پنجم توسعه است، افزود: ‌در صورت تصويب مجلس شوراي اسلامي و تامين محتوا توسط نهادهاي فرهنگي اين هدف محقق مي شود.
تقي زاده در خصوص سيستم وايمکس و تعهدات اين بخش به کاربران نيز گفت: نظارت بر نحوه عملکرد و تحقق وعده ها برعهده سازمان تنظيم مقررات راديويي است و اگر کسي در خصوص سرعت و يا ساير خدمات اين سيستم با مشکلي مواجه است بايد شکايت خود را ارايه کند.
وي در پايان تاکيد کرد ‌کاربران با مراجعه به سايت مقررات تنظيم راديويي
مي توانند شکايات خود را ثبت کرده و از طريق آدرس و ايميل اعلام شده ‌پاسخ خود را دريافت کنند.
آدرس سایت سازمان تنظیم مقررات رادیویی
http://www.cra.ir

2010%5C6%5C30%5Cirna634135040585468750.jpg

Last edited:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اصلا من متن خبر رو نخوندم! فقط قیافه یارو رو دیدم تو عکس! همه چی دستگیرم شد

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
تایید میشه . این ماه اینترنت با پستی بلندی های بسیاری روبرو بود .مثلا" دیشب اصلا"نمیشد استفاده کرد. بیخیال شدیم تا صبح.:happy:

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
سرعت اینترنتم کم شده بشدت

دوستان گزارش بدن که اینترنت چطوره

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
سرعت اینترنتم کم شده بشدت

دوستان گزارش بدن که اینترنت چطوره

سرعت دان لود من خوبه ولی گاهی بعضی ازصفحات خوب لود نمیشه...آمار سایت ما 40% کم شده. عجیبه که آمار سایت خبر آنلاین هم در همین حدود یعنی 40% کم شده
http://www.persianstat.com/Results.aspx?id=10117179&mode=1
تا قبل از 13 خرداد روزی 160 هزار ویزیت داشت ولی الان شده 99000! و بازم داره کم میشه

به نظرتون اینترنت مشکل نداره ؟ مشکل از پهنای باند اینترنت کشور نیست؟

Last edited:

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
واسه من عادیه
فقط سرعت لود پی.تی خیلی پایینه برام
انگاری سرور پی.تی خیلی دیر جواب درخواست هارو میده !!!

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
واسه من عادیه

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
برای من 2 روزیه بیشتر هم شده :دی سرعت دانلود تا حالا نهایت 30-33 میشد دو روزیه از 40 هم بالاتر میره.

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
واسه من عادیه

این مشکلو منم با اغلب سایتا و صفحه ها دارم. من فکر می کنم تقاضا بیشتر از اون چیزی هست که مخابرات در اختیار
isp ها گذاشته...پهنای باند کم آوردن...از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر این مشکل بیشتر وجود داره... ولی مثلا نصف شب این مشکل نیست.

C

cadusır

Guest
سرعت دانلود من از 85 کیلوبیت بر ثانیه به 50 کیلوبیت کاهش پیدا کرده . سرعت لود صفخات هم بسیار پایین اومده

ripek

Registered User
لایک‌ها
3
مال منم دو هفته ای هست به طور محسوس کم شده البته بیشتر باز شدن صفحات.خوب وقتی روز به روز ف ی ل ت ر شدیدتر میشه پینگ و بالطبع سرعت میاد پایین.
پیش به سوی روزی که سرعت به یک بیت بر ثانیه برسه:دی

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
از دیشب تا حالا اینترنت من پوکید .
دانلود فایل مثل همیشه س و عادی ـه .
اما یاز کردن صفحات خیلی طول میکشه و برای هر صفحه باید بیش از 20 ثانیه صبر کنم تا باز بشه .
خیلی خیلی کند شده .
شما هم همین مشکل رو دارید .

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من تا حدوداى ساعت 3 صبح بيدار بودم و خوشبختانه مشکلى نداشت ، سرعت لود صفحات هم خيلى‌خوب بود (ولى‌چند روز پيشتر افت سرعت و نوسان سرعت داشتم) . الان هم مشکلى نيست و خوبه . داتک.

‌‌

بالا